אסטרולוגיה אינטואיטיבית: שער סיריוס – 3-7 ביולי

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

בכל שנה, בשבוע הראשון של יולי, מופעל שער אנרגיה מקודש בין כדור הארץ לכוכב סיריוס, המביא רטטים עוצמתיים והתפתחויות רוחניות.

שער אנרגיה זה מתרחש כאשר השמש נערכת בצמידות לכוכב סיריוס, הממוקם במעלה 14 של גלגל המזלות הטרופי של מזל סרטן.

בעת שהשמש מקיימת צמידות עם סיריוס, שבשנת 2021 מתרחשת מה-3 ועד ה-7 ביולי, אנו מסוגלים להתחבר לאנרגיה מתדר גבוה ולהשתמש בה לטובת השראה יצירתית, מאמצי יזמות, המצאות טכנולוגיות והעצמת האינטואיציה שלנו.

מזה זמן רב תרבויות עתיקות סוגדות לסיריוס והוא נחשב לשמש הרוחנית שלנו.

השמש שלנו נחשבת לערוץ החיים של הפלנטה הזאת. השמש מחזיקה באנרגיה של לידה, חום, הזנה ואור. השמש היא ששומרת עלינו חיים ונוכחים במציאות הארצית.

סיריוס, שזוהר פי 23 מהשמש שלנו, הוא ״השמש הרוחנית״ שלנו והוא מסייע להפעיל ולהעלות אותנו לרמות גבוהות יותר של מודעות רוחנית.

אם השמש, שאותה סובב כדור הארץ שלנו, מחממת את גופנו, הרי שסיריוס, הרחק במעמקי הגלקסיה שלנו, מחמם את נשמתנו.

אף על פי שהכוכב סיריוס רחוק כל כך מהפלנטה שלנו, דומה שיש לו מקום חשוב בסיפורים של תרבויות עתיקות רבות מכל רחבי העולם.

במצרים העתיקה, סיריוס נחשב לכוכב של האלה איזיס, שמשלה במחזורי המוות והלידה מחדש, ושל אנוביס, האל בעל ראש התן, שהיה מסוגל להלך בין עולם החיים לבין עולם המתים.

בתרבויות שאמאניות עתיקות, מאמינים שסיריוס הוא שער לאלים, ושמסעות מבעד לשער סיריוס מביאים עמם מסרים אלוהיים. על פי האמונה, סיריוס נחשב גם לשער לממדים אחרים, דרכו עוברות הנשמות כדי לעזוב ממלכה זו ולהגיע לממלכה הבאה.

דומה שעבור תרבויות עתיקות רבות, סיריוס תואם לרעיון של התעוררות רוחנית, ולמחזורי הטרנספורמציה הבלתי נמנעים שמתרחשים בעודנו עושים את דרכנו במסע ארצי זה ומעבר לו.

באסטרולוגיה המודרנית, סיריוס מחזיק גם ברטט של חירות. האנרגיה שלו יכולה לעזור לנו לשחרר הגבלות ולהרגיש חופשיים לבטא את העצמי האמיתי שלנו. אנרגיה זו של חופש יכולה גם לפעול כהשראה, לעזור לנו לצאת החוצה ולהפוך את המטרות והחלומות שלנו למציאות.

סיריוס גם נחשב לביתו של גזע חוצני המתאפיין בהמצאות טכנולוגיות מתקדמות ביותר וביכולות עלחושיות.

אף על פי שקיימים זרעי כוכבים רבים שמרגישים מחוברים לסיריוס, בזמן שער זה, יהיה קל יותר לקבל מסרים מישויות סיריאניות או אולי לזכור תקופות חיים קודמות או מקבילות בסיריוס.

כל האנרגיה הזאת מתדר גבוה הופכת את השבוע הראשון של יולי לזמן עוצמתי על כדור הארץ, שבו נוכל לפתח ולקדם את המודעות הרוחנית שלנו, לקבל מסרים מהאלוהי, ולמצוא חופש חדש בתוך עצמנו ובחיינו.

זהו גם זמן שבו אנו יכולים לגלות שאנו פתוחים יותר לחיבור עם ישויות נעלות, ולכבד את מחזורי המוות והלידה מחדש האישיים שלנו ואת האופן שבו הם סייעו לנו להתקדם מבחינה רוחנית.

כדי לקבל אנרגיה רוחנית עוצמתית זו בחייכם, השבוע הראשון של יולי הוא זמן מושלם למדוט, להפעיל את העין השלישית ולהתחבר למדריכים הרוחניים, למלאכים השומרים או לעצמי הגבוה שלכם לשם הדרכה.

זה יהיה גם זמן מושלם לבצע ניקוי הילה ולפעול כדי למצוא חירות רבה יותר בפרוייקטים היצירתיים שלכם. אם אתם עובדים עם טכנולוגיה, תרגישו נתמכים אף יותר לגבי המצאות כלשהן שעליהן אתם עובדים אולי, או אתם עשויים לקבל פרץ פתאומי של השראה.

תודה לכל מי שתומך באמצעות תרומה/תמורה