אסטרולוגיה אינטואיטיבית – תחזית יולי 2021

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

אנרגיה חזקה מבעבעת בשמים הקוסמים שלנו מאז החלה עונת הליקויים בסוף מאי. דומה שברמה הקולקטיבית, כולנו חווינו תקופת טרנספורמציה וצמיחה.

תקופת זמן זו בראה אולי תחושות של אינטנסיביות, חוסר ודאות והתרגשות לקראת הבאות ותמהיל רגשות זה יכול גם להשאיר אותנו בתחושה של התפזרות לכל הכיוונים.

בעודנו מקדמים בברכה את פני חודש יולי, אנו יכולים עדיין להרגיש בשאריות של אנרגיה זו. אנו עדיין מתאוששים מהאנרגיות של הליקויים, ובנוסף לכך, יולי מביא כמה היערכויות קוסמיות משלו, שמעודדות אותנו להתגבר על פחדי העבר ולמצוא תחושות מוטיבציה וביטחון עצמי מחודשות.

אף על פי שהאנרגיה הזאת תורגש עדיין, בייחוד בחלקו הראשון של החודש, יולי מביא גם סוג של כניעה מתוקה. הוא לא יהיה אינטנסיבי כמו חודש יולי ויעניק כמה אנרגיות יפהפיות, ובכלל זה את פתיחת שער סיריוס ואת ההיערכות המצופה של שני האוהבים הקוסמים, נגה ומאדים.

כאשר נגיע לאמצע החודש, הדברים יתחילו להתרכך ולהתעדן. אנו עשויים להרגיש בהירות רבה יותר בכל מקום שבו נהיה. אנו עשויים להרגיש חזקים יותר, נתמכים יותר ובטוחים יותר במסענו.

הנה תיאור האסטרולוגיה של יולי 2021 וכיצד אנו יכולים לעבוד עם האנרגיות.

ה-1-4 ביוליזווית T של מאדים, אורנוס ושבתאי

יוני היה חודש מאתגר בשל הליקויים ומספר רב של פלנטות בנסיגה. הימים הראשונים של יולי דומה שימשיכו באינטנסיביות הזאת, כיוון שכעת מאדים מקיים זווית T עם שבתאי ואורנוס. פוטנציאלית, זוהי היערכות מאתגרת שיכולה לעורר מתחים ותסכולים. היא עלולה גם לעורר תחושות כעס ולגרום לנו להרגיש חסרי מנוחה. אך מצד שני, אנו יכולים גם להשתמש באנרגיות הללו כדי להתחבר ללוחם העז שבתוכנו. בכל פעם שמאדים פעיל באופן זה, אנו יכולים להתחבר לאנרגיה הזאת ולמצוא את הביטחון העצמי ואת הכוח שלנו, ולזכור שאנו מסוגלים להתמודד עם כל דבר. מאדים יכול ללחוץ לנו על ״הכפתורים״, אבל הוא יכול גם לעזור לנו לנקות ולשחרר את ״הכפתורים״ הללו שאולי קיימים עדיין בגלל פחד או היעדר ביטחון עצמי. צפו במה שצץ ועולה אצלכם בימים האלה. שאלו את עצמכם את השאלה״אם אני מרגיש פחד, מה עליי לעשות?״ וראו כיצד התשובה עשוייה להביא בהירות ומודעות רבה יותר.

ה-3-7 ביולישער סיריוס

בעקבות ההיערכות האינטנסיבית הזאת מגיעה הפתיחה היפהפייה של שער סיריוס! סיריוס הוא כוכב קבוע ובזמן הזה של השנה, הוא נערך עם השמש שלנו, פותח שער ומאפשר לאנרגיות מתדר גבוה להגיע לכדור הארץ. סיריוס, כך על פי האמונה, הוא פורטל לממלכות נעלות יותר, והוא גם ביתן של ישויות סיריאניות הידועות בהתקדמות הטכנולוגית וביכולות העלחושיות שלהן. באסטרולוגיה המודרנית, סיריוס מייצג חירות. כל האנרגיה הזאת הופכת את ״שער סיריוס״ לזמן נהדר להתפתחות אינטואיטיבית, להעמקת התרגול הרוחני שלכם, לעבודה על פרוייקטים טכנולוגיים ולתחושת חופש בביטוי העצמי שלכם.

ה-9 ביולימולד הירח במזל סרטן

מולד הירח במזל סרטן נושא אנרגיה דומה להיבט T עמו עבדנו בתחילת החודש. אתם עשויים להבחין בנושאים דומים או אולי נושאים מלפני כשבוע הזקוקים לתשומת לבכם. אף על פי שאנו עלולים להרגיש מעט חסרי מנוחה ועצבניים בזמן מולד הירח, קיים גם תדר רך שמגיע. האנרגיה של מזל סרטן תומכת בנו בבואנו להזין את עצמנו ולתרגל טיפול עצמי. זה זמן להרגיש בבית בראשכם, בגופכם ובנשמתכם, ואין זה משנה מה נמצא בנתיבכם. מקדו בכך את תשומת הלב שלכם. מצאו את כל שמרגיש מנחם, מרגיע ושליו.

ה-12 ביולימרקורי בזווית משולשת לצדק

דומה שיש לכם סבלנות רבה יותר בחודשים האחרונים? ובכן, הסבלנות שלכם תזכה בגמול! אם עסקתם במשא ומתן לקראת חתימה על חוזה, התמודדתם עם בירוקרטיה, או עם תקשורת לקוייה, היערכות זו תביא קלות מסוימת.

ה-13 ביולינגה בצמידות למאדים

היערכות קסומה וגורלית של שני האוהבים הקוסמים מתרחשת היום! זוהי היערכות נדירה בה מצטרפים יחד נגה ומאדים. נגה ומאדים נחשבים לשני אוהבים קוסמים, האנרגיה שלהם מביאה לאיחוד של ין ויאנג או של האנרגיה הגברית והאנרגיה הנשית. המפגש בין נגה למאדים יכול לברוא או להאיץ פגישה של נשמות תאומות ולהבות תאומות. נשמה תאומה היא כל נשמה שנשלחת לעזור להעיר את נשמתכם לרמה חדשה, ולכן שימו לב למפגשים משמעותיים כלשהם בעת הזאת.

ה-22 ביוליהשמש במזל אריה

אנו עוזבים את מזל המים סרטן ונכנסים לעונת מזל האש אריה, היוקדת והיצירתית. מעבר זה יהווה שינוי מבורך. לאחר שדשדשנו במחשבות וברגשות העמוקים יותר וטענו את הסוללות שלנו, נרגיש מוכנים לחזור אל העולם ולחפש אחר הזדמנויות חדשות, יצירתיות ומרגשות.

ה-23 ביוליירח מלא במזל דלי

יש לנו שני ירחים מלאים במזל דלי זה אחר זה השנה, וזה הראשון שבהם. אתם יכולים לחשוב על שני הירחים המלאים הללו ככאלה שעובדים בהרמוניה זה עם זה, ולכן מה שיתממש בירח מלא זה קרוב לוודאי שיחזור שוב בחודש הבא, או אולי כל דבר שיואר באור הירח המלא הזה, יהיה חלק מהסיפור והשאר יוגש לנו לאור הירח המלא השני במזל דלי, שיחול באוגוסט. הירח המלא במזל דלי בחודש יולי נושא אנרגיה של טרנספורמציה ויצירתיות. ייתכן ומעודדים אותנו לצאת מאזור הנוחות שלנו ולאמץ דרך הוויה חדשה.

ה-28 ביוליצדק הנסוג חוזר למזל דלי

צדק נסוג במזל דגים מאז יוני 20, אבל עכשיו הוא חוזר על עקבותיו נכנס למזל דלי. צדק יישאר במזל דלי עד דצמבר. זהו שינוי מעודן באנרגיה, אבל הוא עשוי לעודד אותנו לחשוב על הקהילה ועל האנשים שבחרנו להקיף את עצמנו בהם.

האתר זקוק לתמיכה שלכם