אסטרולוגיה אינטואיטיבית – תחזית לחודש אוקטובר 2020

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

אוקטובר מביא את אתגריו, אבל זהו גם חודש של השלמה. כחודש העשירי של השנה, הוא מציין התחלה חדשה הנמצאת באופק.

שנת 2020 הביא שינוי גדול. הגלגל הסתובב, אבל הוא סוףסוף מתכונן לעצור ולגלות לנו היכן נחתנו.

אך לפני שהרגע הזה יגיע, עלינו להאט, ולאמץ את הרגע.

חודש אוקטובר דומה למדי לרגע הזה. חשבו על מטוס המתכונן לנחיתה. עלינו להדק את חגורות המושב ולהתכונן לכמה קפיצות כאשר המטוס מתחיל להאט ולהנמיך.

ישנה התרגשות שהנה אנו עומדים להגיע, אבל אולי גם קצת חרדה לגבי הדברים שעלולים להשתבש. ככלות הכול, רוב הבעיות על מטוס מתרחשות בעת המראה ונחיתה.

ואף על פי שאנו עלולים להרגיש כמה קפיצות החודש, ולהבחין בהתגברות המתחים, כתוב בכוכבים שאנו נגיע ליעד שלנו.

כתוב בכוכבים שכולנו, כקולקטיב, מתכוננים לסיים את המחזור הקרמתי שעליו עבדנו במשך תקופות חיים רבות.

בעת שאנו מסיימים מחזור קרמתי זה ברמה הקולקטיבית, אנו יכולים לצפות לכך שהאנרגיות יהפכו כמו קרן לייזר שתתמקד בדברים אותם עלינו לפתור ולשחרר פעם אחת ולתמיד

ממש כמו המטוס שמאט לפני שהוא מגיע, גם אנו צריכים להאט החודש בשל ההשפעה של נסיגת מאדים.

מאדים נסוג מאז ספטמבר, אולם ב-13 באוקטובר, מרקורי מצטרף למאדים, מוסיף להאטה שאנו מרגישים.

בנוסף למרקורי הנסוג, אוקטובר גם מביא לנו שני ירחים מלאיםירח מלא במזל טלה ב-1 לחודש וירח מלא במזל שור ב-31 לחודש.

אלה הם הירחים המלאים האחרונים שנחווה לפני שנתקדם אל עונת הליקויים האחרונה של השנה בחודש נובמבר.

אוקטובר גם מביא את שער ארקטורוס, היום שבו השמש והכוכב ארקטורוס בעל הרטט הגבוה נערכים.

היערכות עוצמתית זו תוסיף מעט קסם נוסף לחודש, תגביר את האנרגיות של מולד ירח העל במזל מאזנים, ותתפוס תנופה לעונת עקרב העוצמתיתתמיד.

הנה האירועים הקוסמיים העיקריים שיחולו באוקטובר 2020 והאנרגיה שהם מביאים:

ה-1 באוקטובר: ירח מלא במזל טלה

מזל טלה נשלט על ידי מאדים, ולכן נרגיש את רטטי הפלנטה האדומה בחוזקה. בזמן ירח מלא זה, אנו עלולים להרגיש נסערים לגבי דברמה או אולי פשוט עצבניים באופן כללי. יהיו הרגשות שתרגישו אשר יהיו, ודאו שאתם מאפשרים להם לעלות לפני השטח כדי שתוכלו לשחרר אותם פעם אחת ולתמיד. זוהי אנרגיית שחרור וטיהור חזקה, בייחוד ברמה הקולקטיבית.

ה-3 באוקטובר: מאדים בצמידות לאריס

אריס היא אלת הסכסוך, הריב והמדון. היא חלוצה בכך שהיא מתעקשת על זכויותיה ותובעת לעצמה את עוצמתה. מאדים ואריס עלולים להיות שילוב נפיץ, ולכן היזהרו פן תתפרצו או תעשו משהו שתתחרטו עליו אחר כך. ברמה הקולקטיבית, אנו עשויים לראות התגשמות של אנרגיה זאת כצורך לתבוע את הזכויות שלנו ואת הדברים בהם אנו מאמינים.

ה-4 באוקטובר: פלוטו נע קדימה

פלוטו היה בנסיגה מאז ה-24 באפריל, 2020 אבל עכשיו הוא נעצר ונע קדימה. אנו עשויים להידרש לבקר מחדש אירועים שהתרחשו בחודש אפריל. אנו עשויים להבחין בכך שפלוטו מדגיש מידע מסוים שצריך להגיע לתודעה הקולקטיבית.

ה-6 באוקטובר: מאדים במיקום הקרוב ביותר לכדור הארץ

מאדים מבצע את גישתו הקרובה ביותר לכדור הארץ, ודבר זה יגביר שוב את האנרגיה של הפלנטה האדומה. מאדים יכול לחולל מתח גובר אבל גם תשוקה גוברת. הדבר עלול לגרום לדפוסי מזג אוויר קיצוניים, בייחוד גלי חום ושריפות.

ה-9 באוקטובר: מאדים בזווית ריבועית לפלוטו

זוהי השניה מבין שלוש זוויות ריבועיות שבין מאדים לפלוטו. זהו זמן שבו נראה אולי מאבקי כוח או שימוש לרעה בכוח על במת העולם. יהיה אולי צורך גובר אצל האנשים לקום ולתבוע לעצמם את כוח בשנית. אם אתם מרגישים מדוכאים בתחום כלשהו בחייכם, היערכות זו עשויה להיות טריגר לכך.

ה-13 באוקטובר: נסיגת מרקורי

מרקורי נכנס לנסיגה במזל עקרב. התשובות שאנו מחפשים אינן נראות בבירור רב כל כך בעולם החיצון, ומשמעות הדבר היא שעלינו להיכנס פנימה ולהקשיב לקול הפנימי האישי שלנו. מרקורי נעצר ונע קדימה ב-3 בנובמבר, וזהו במקרה גם יום הבחירות בארצות הברית. הדבר עלול להגביר את הסבירות לבלבול ולדחיות בכל הקשור לבחירות.

ה-16 באוקטובר: ירחעל חדש במזל מאזנים

זהו ירח העל החדש הקרוב ביותר של השנה. משום שהוא מתרחש במזל מאזנים, ירח חדש זה קורא לנו להתמקד באיזון. אולי יהיה עלינו להיות יצירתיים ולחשוב על גישות חדשות לחיינו ולשינויים שקידמו את פנינו. לא ניתן לחזור לדרך ההוויה הקודמת, ולכן עלינו להתחיל להמציא ולחשוב כיצד להתקדם. ירח חדש זה קשור לירח המלא שחל ב-7 באפריל.

ה-17 באוקטובר: השמש וארקטורוס

בעודנו נמצאים עדיין תחת השפעת הירח החדש, אנו חווים את ההיערכות של השמש שלנו עם הכוכב ארקטורוס. ארקטורוס נחשב לביתם של ישויות אינטליגנטיות מאוד בעלות תודעה נעלה יותר. ביום הזה, אנו יכולים לתעל את האנרגיה הכחולה המרפאה והמדהימה של ארקטורוס. אנרגיה כחולה זו יכולה לרומם את לבנו, להגביר את האינטואיציה שלנו ולהזכיר לנו את החיבור שלנו אלה לאלה וליקום כולו.

ה-22 באוקטובר: עונת מזל עקרב

אנו עוזבים את מזל האוויר מאזנים ונכנסים למזל המים עקרב. עונת מזל עקרב נחשבת לנקודת הלידה מחדש על גלגל המזלות. אנו משילים את עורנו ומאפשרים לעצמנו להיוולד מחדש בעודנו עושים את דרכנו דרך העונות האחרונות של הגלגל האסטרולוגי.

ה-31 באוקטובר: ירח כחול של ליל כל הקדושים במזל שור

זהו חג ליל כל הקדושים ואנו מקבלים ירח מלא! משום שזהו הירח המלא השני החודש, הוא מכונה ״ירח כחול״. זהו אירוע נדיר ביותר. ירח כחול זה יעצים את האנרגיות הרוחניות שכבר נוכחות בזמן הזה של השנה. אנו נרגיש מחוברים יותר לממלכות הנעלות, ובקשר חזק יותר עם האינטואיציה והיכולות העלחושיות שלנו. תהיה גם אנרגיה סוערת סביב ירח מלא זה, כיוון שאורנוס, הפלנטה של ההפתעות, פעיל בעת הזאת, ואנו עשויים להיחשף למידע מסוים שיהיה מזעזע או פוקחעיניים.