אסטרולוגיה אינטואיטיבית: עונת מזל תאומים 2021

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

עונת מזל תאומים 2021 מתחילה ב-20-21 במאי וכוללת שלוש נסיגות, ליקוי ירחעל אדום, ליקוי חמה ואת הריבוע השלישי מבין שניים בין שבתאי ואורנוס.

כל האנרגיה הקוסמית הזאת הופכת את עונת תאומים לזמן של שינוי, צמיחה, התחדשות וחשבון נפש.

זהו מזל המאופיין על ידי תאומים. תאום אחד הוא בן תמותה והאחר בן אלמוות, ואת התפיסה הדואלית הזו כולנו יכולים לרתום בעונת מזל תאומים.

אנו יכולים להתמקד בכאן ועכשיו ובחיי היוםיום שלנו, אבל אנו יכולים גם להניח לתודעה שלנו להתרחב אל ממלכות גבוהות יותר ולהתחבר לחכמה שאינה מן העולם הזה.

אנרגיית הליקוי המוצעת לנו במשך כל העונה משמשת גם כגשר, מדריכה אותנו ממצב תודעה אחד למצב תודעה הבא.

אין ספק שעונת מזל תאומים יכולה לספק כמה הזדמנויות לצמיחה רוחנית ולהעלאת משימת הנשמה שלנו לרמה הבאה. הישארו מחוברים היטב לעולמכם הפנימי, כיוון שהוא ישמש לכם כמדריך.

הנה כמה מהתאריכים החשובים של עונת מזל תאומים והדברים להם אתם יכולים לצפות:

ה-20 במאי: השמש נכנסת למזל תאומים + פורטל הפליאדות

השמש נכנסת למזל תאומים ב-20-21 במאי (בהתחשב באזור מגורכם), ואירוע זה חופף לשיאו של שער הפליאדות. על פי האמונה, הפליאדות משמשות בית לגזע חוצני מתקדם ובזמן השער הזה, אנו יכולים להתחבר לחכמת הפליאדות בקלות רבה יותר. אתם יכולים לקרוא עוד על שער הפליאדות כמו גם מסר מתוקשר בקישור הזה (באנגלית).

ה-23 במאי: נסיגת שבתאי

שבתאי נכנס לנסיגה השנתית שלו, מעודד אותנו להיזכר באירועים שהתרחשו מאז ספטמבר 2020 ולהרהר בהחלטות שקיבלנו ובדברים עליהם עלינו לקבל אחריות. תכופות, נסיגת שבתאי היא זמן לתרגל סבלנות ולקחת בעלות על הפעולות שלנו. אם ישנם דברים שעליכם לפתור וליישב, היו סבלניים כיוון שאתם עשויים לגלות שנסיגת שבתאי מסייעת להביא עוד מידע אל פני השטח.

ה-26 במאי: ליקוי ירחעלאדום מלא במזל קשת

זהו גם ירחעל וגם ליקוי ירח מלא, דבר שהופך אותו לנדיר למדי ועוצמתי ביותר. ירחי על מציינים שהירח קרוב לכדור הארץ יותר מן הרגיל, ומשמעות הדבר שההשפעות האנרגטיות שלו חזקות יותר. בכל פעם שיש לנו ליקוי ירח מלא, הירח עוטה גוון אדום ולכן הוא מכונה גם ״ירח דם״. ליקויי ירח מלאים הם זמן של טרנספורמציה ושינוי גדולים. אנו עשויים לחוות תהליך סמלי של מוות ולידה מחדש או אנו עשויים לחוות שינויים פתאומיים שמתרחשים, אליהם עלינו להסתגל ועמם להתפתח. כיוון שליקוי זה מתרחש במזל קשת, אנו עשויים לגלות חכמה חדשה או אפילו סודות שנחשפים, שיחייבו אותנו להתפתח או לשנות את הגישה שלנו. למרות שאנרגיית ליקוי זו יכולה להיות אינטנסיבית ולעורר בהחלט את הרגשות החשוכים והעמוקים יותר שלנו, קיימת גם אנרגיה עדינה ותומכת שנכנסת אף היא. עוד על כך בקרוב.

ה-29 במאי: נסיגת מרקורי

מרקורי, הפלנטה שמושלת במזל תאומים, נכנסת לנסיגה השניה שלה השנה. זהו זמן לקחת הפסקה, וזו עשויה להיות אנרגיה מבורכת לעבוד עמה בהתחשב בכך שנמשיך לחוות את האנרגיה של הליקוי. נצלו זמן אתנחתא זה כדי לעשות חשבון נפש, לעבוד עם מה שכבר קיים בחייכם ולהמשיך לעבוד על פרוייקטים נשכחים.

ה-2 ביוני: נגה במזל סרטן

נגה נכנסת למזל המים האינטואיטיבי סרטן. עם נגה בסרטן, אנו רגישים יותר ומחוברים יותר לרגשות האמיתיים שלנו. הרגשות שלנו יכולים להיות המצפן שלנולהשכין שלום עם מה שמגיע ולנסות כמיטב יכולתנו להקשיב לרגשות התומכים יותר.

ה-10 ביוניליקוי חמה ומולד ירח במזל תאומים

באופן טיפוסי, ליקויים מגיעים בזוגות, ולכן זהו הליקוי השני והאחרון של העונה. ליקוי זה פותח שער למצב תודעה חדש ונעלה. ייתכן ועדיין לא נצליח להבין דברים מסוימים, אבל דעו שהזדמנויות חדשות עושות את דרכן אלינו. זהו זמן להפוך באמת למאסטרים של התודעה שלנו ולאמץ חשיבה רחבה ושופעת במקום חשיבה המבוססת על פחד. עוצמת המחשבות היא המפתח כאן.

ה-11 ביוני: מאדים במזל אריה

מאדים נכנס למזל אריה הלוהט. מאדים אוהב להיות במזלות אש ויעניק לנו תשוקה לרומנטיקה, להנאה ולהרפתקה! זוהי אנרגיה פעילה ויצירתית מאוד. עם כל אנרגיית הליקוי שיוצרת תנועה, אנו יכולים להתחבר למעט מהאנרגיה הזאת של מאדים ולזכות בדחיפה נעימה למוטיבציה.

ה-14 ביוני: שבתאי בזווית ריבועית לאורנוס

הזווית הריבועית בין שבתאי לאורנוס היא אנרגיה אסטרולוגית משמעותית ועמה אנו עובדים במשך השנה כולה. הראשונה מבין הזוויות הללו התרחשה ב-17 בפברואר, ועכשיו הגיעה השניה, אולם הפעם, שבתאי נמצא בנסיגה. עובדה זו יכולה לשנות את הביטוי האנרגטי, ולהדריך אותנו להיות סבלניים ושקולים יותר במקום פעילים. אתם יכולים לקרוא עוד על מעבר אסטרולוגי חושב זה לשנת 2021 כאן (באנגלית). הריבוע האחרון בין שבתאי לאורנוס יתרחש ב-24 בדצמבר.

ה-20 ביוני: נסיגת צדק

ממש לפני שהשמש מתכוננת לעזוב את מזל תאומים ולעבור למזל סרטן, הפלנטה הגדולה ביותר במערכת השמש שלנו נכנסת לנסיגה. הדבר מעניק לנו ארבע פלנטות עיקריות בנסיגה סך הכול, והן כוללות את מרקורי, שבתאי ופלוטו. כעת יש לנו נושא קולקטיבי בשמים הקוסמיים האומר להאט, לעצור ולחשוב. נסיגת צדק תדגיש את הפער שבין מזל דלי למזל דגים, ואנו עשויים להבחין בנושאים הקשורים בהמצאות וביצירתיות. עוד על כך בהמשך.

ה-20-21 ביוני: יום ההיפוך (הארוך/הקצר ביותר)

עונת מזל תאומים מסתיימת כאשר השמש עוברת למזל סרטן. זהו גם יום ההיפוך של יוני, שמביא את היום הארוך ביותר בשנה בחצי הכדור הצפוני ואת היום הקצר ביותר בשנה בחצי הכדור הדרומי. יום ההיפוך הוא זמן מקודש שבו הצעיף שבין הממדים דק וקווי האנרגיה של כדור הארץ פעילים יותר.

לתמיכה באתר – לחצו על התמונה