אסטרולוגיה אינטואיטיבית: תחזית יוני 2021

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

יוני 2021 הוא חודש עמוס. אנו ממשיכים במסענו מבעד לעונת הליקויים וחווים גם נסיגות פלנטריות נוספות, שיכולות לגרום להאטה של האנרגיה.

נדמה היה אולי ששנת 2021 מתנהלת במהירות, אבל עכשיו נראה שהיקום מאלץ אותנו להאט ולהתמקד במה שחשוב באמת.

עונת ליקויים נוטה להביא שינוי ותהפוכות, ולכן האטה זו של האנרגיה תהיה מבורכת ותסייע לנו להבין תזוזות או שינויים שהתרחשו.

ליקוי החמה בעת מולד הירח ב-10 ליוני הוא הליקוי האחרון בעונה זו ועשוי להביא בהירות והבנה נוספות למסע שלנו.

אירוע קוסמי נוסף בעל חשיבות ביוני הוא התרחשותה של הזווית הריבועית השניה שבין שבתאי לאורנוס. זהו נושא אסטרולוגי מהותי שעמו אנו עובדים במשך כל שנת 2021, אולם האנרגיה שלו עוברת החודש להילוך גבוה.

הריבוע בין שבתאי לאורנוס יכול להביא להתנגשות של רעיונות. אנחנו יכולים למצוא את עצמנו בדינמיקה של הימשכות לשני צדדים ויהיה עלינו להתפשר באופן כלשהו.

ריבוע זה בין שבתאי לאורנוס יכול גם לעורר מתחים ברמה הגלובלית, להדגיש את הצורך בביטחון, הנאכף על ידי האנרגיה של שבתאי, אבל גם את הצורך בחופש, הנאכף על ידי האנרגיות של אורנוס. יהיה מעניין לראות כיצד הדבר מתממש, אבל עם ריבוע נוסף בין אורנוס לשבתאי שיחול בדצמבר, סביר שכל דבר שנראה מתרחש עתה יהיה רק חלק מהסיפור.

בהתקרבנו לסוף החודש, נחגוג את יום ההיפוך (היום הקצר/הארוך ביותר), וכמה ימים לאחריו את ירח העל המלא במזל גדי. זה יהיה שבוע קסום שיציע לנו הזדמנויות להתחבר לאינטואיציה שלנו, לקרקע את האנרגיה שלנו ולעבוד עם מקצבי אימא אדמה.

אף על פי שיוני מציע כמה היערכויות קוסמיות נדירות ומיוחדות, הוא בהחלט חודש שעלול להרגיש כמו עבודה קשה. אבל אם ניקח את הזמן, ננוע באיטיות ונבטח בקצבים ובזרימה של היקום, נוכל למצוא את עצמנו במקום טוב הרבה יותר מהמקום בו התחלנו.

בואו נבחן מקרוב את האסטרולוגיה המהותית של יוני 2021:

ה-2 ביונינגה נכנסת למזל סרטן

נגה נכנס למזל סרטן הרך, הרגיש והמזין. אנו יכולים להרגיש רגישים עוד יותר או מודעים יותר לרגשות שלנו. אל תפחדו לומר לא ולהציב גבולות במידת הצורך, בייחוד אם אתם אמפתים באופן טבעי.

ה-5 ביונימאדים ניצב מול פלוטו

היערכות זו קשורה להרבה מהאנרגיה של מאדיםפלוטו שחווינו עוד בשנת 2020. אנו יכולים לראות עוד מידע שקשור לאירועים שהתרחשו סביב אוגוסט, אוקטובר ודצמבר בשנה שעברה. אם משהו משמעותי בולט מתקופת זמן זו, יכול להיות שתרצו לחזור ולקרוא שוב מה נועדה האנרגיה הזאת של מאדיםפלוטו ללמד אותנו ולהראות לנו. זכרו, אין משמעות הדבר שאותם דברים יתרחשו שוב גם הפעם, אלא שהסיפור מתפתח ואתם מקבלים עכשיו עוד חתיכות מהפאזל.

ה-10 ביוניליקוי חמה בעת מולד הירח במזל תאומים

זה הליקוי האחרון בעונה והוא ליקויאחות לליקוי ירח אדום שחווינו ב-26 במאי. ליקוי זה מייצג התחלות חדשות ואת ההזדמנות להפיק את המירב מהמקום אליו הגענו. ליקוי הירח האדום סלל נתיב, והליקוי הזה הוא המתנה שנקבל בצדו האחר של הנתיב הזה, שיגיש לנו את הדרוש לנו לטובת צמיחתנו הנעלה ביותר. אין עוד דרך חזרה, אפשר רק להתקדם, ולכן בטחו במקום שבו אתם נמצאים ודעו שאתם יכולים להפיק ממנו את המירב. התחלות זוהרות מתקרבות, עליכם רק להיות סבלניים ולאפשר לאנרגיות של הליקוי להתממש. ליקוי זה הוא האות שלכם מהיקום שכאשר דלת אחת נסגרת, דלת אחרת תמיד נפתחת.

ה-11 ביונימאדים נכנס למזל אריה

מאדים נכנס למזל האש אריה. שימו לב להתרחשות הזאת, כיוון שבחודש יולי, מאדים יהווה אנרגיה משמעותית. המעבר של מאדים למזל אריה אמור לייצר תנופה חביבה, בייחוד אם אנו מרגישים תשושים בגלל כל אנרגיות הליקויים.

ה-13 ביוניהשמש בזווית ריבועית לנפטון

יום מעורפל פוטנציאלית שבו אנו עלולים להרגיש מעט מוגבלים בשל היעדר מידע. גם מרקורי נמצא עדיין בנסיגה, ולכן אם אתם מבולבלים לגבי החלטה או כיוון שעליכם לקבל או לקחת, התשובה היאחכו. השתמשו בהמתנה כדי להקשיב לאינטואיציה שלכם ולהמתין לבהירות נוספת שתגיע.

ה-14 ביונישבתאי הנסוג בזווית ריבועית לאורנוס

זהו אירוע אסטרולוגי עיקרי בשנה ויתרחש פעם נוספת בדצמבר. שבתאי נמצא כרגע בנסיגה וממתין לנו שניקח בעלות ואחריות על ועבור כל הפעולות שלנו. כאשר הוא בזווית ריבועית לאורנוס, האנרגיה הזאת תתעצם ואנו עשויים לגלות שעלינו לפרוץ כמה מחסומים או גבולות כדי לצעוד אל תוך אותו מקום של בעלות. אורנוס רוצה לראותנו לוקחים בעלות ממקום של חירות ואותנטיות אמיתית. נשמעת כאן קריאה לחירות גדולה יותר. ברמה הגלובלית, האנרגיה הזאת יכולה לעורר מתחים קיימים שבהם נהיה עדים להתנגשות בין סמכות לחירות.

ה-20 ביוניצדק נכנס לנסיגה

עוד פלנטה נכנסת לנסיגה, מעניקה לנו סך של ארבע פלנטות בנסיגה (מרקורי, צדק, שבתאי ופלוטו). האנרגיה של הקוסמוס מאטה ואנו מתבקשים לבחון את צעדינו לפני שנתקדם. אנשי קדם האמינו שנסיגות הן זמן לצלול אל העולם התחתון כדי להשלים עם הדברים שאולי פספסנו בפעם הראשונה. נסיגת צדק מאפשרת לנו לחזור ולבחון את החודשים האחרונים ולראות אילו הזדמנויות פספסנו והיכן יש מקום להתרחבות.

ה-20-21 ביוניהשמש נכנסת למזל סרטן/יום ההיפוך (הקצר/הארוך ביותר)

השמש ״נעמדת דום״ בעודנו חווים את היום הארוך ביותר בשנה בחצי הכדור הצפוני והיום הקצר ביותר בשנה בחצי הכדור דרומי. זוהי תחילתו הרשמי של הקיץ או החורף, וכמו כן, תחילתה הרשמית של עונת מזל סרטן. ביום ההיפוך, הצעיף שבין הממדים הופך דק ומאפשר לנו להתחבר לאנרגיות מעודנות ביתר קלות. זהו זמן נהדר לצאת לטבע ולהתקרקע בעזרת אימא אדמה. השמש עוברת למזל המים סרטן ומביאה גם רגישות גוברת ותזכורת לתרגל אהבה עצמית.

ה-22 ביונימרקורי נע קדימה

מרקורי נע קדימה לאחר שהיה בנסיגה מאז ה-29 במאי. נסיגת מרקורי עוצמתית ביותר בתחילתה ובסופה, ולכן המשיכו לתרגל סבלנות. בשבועות הבאים, תחזור בהירות רבה יותר. אם התמודדתם עם תקלות, קצרים בתקשורת או בעיות טכניות, יהיה קל יותר למצוא תשובות ופתרונות.

ה-24 ביוניירח על מלא במזל גדי

ירח על מלא במזל גדי הוא תערובת של אנרגיה. אף על פי שהוא לא אינטנסיבי כמו הליקוי שעמו עבדנו, אנו עלולים להרגיש שהאנרגיה שלנו מעט מפוזרת ואנו עלולים עדיין להתקשות ולעכל את כל שאירע בשבועות האחרונים. השתמשו באנרגיה הארצית של מזל גדי כדי לקרקע את עצמכם, ולתרגל קצת טיפול עצמי.

ה-25 ביונינסיגת נפטון

נפטון נכנס לנסיגה השנתית שלו, ושוב יש לנו ארבע פלנטות בנסיגה. נפטון קשור כולו לאשליה, להסרת הצעיף ולכניסה אל ממלכות הבנה גבוהות יותר. כאשר הוא נכנס לנסיגה, אנו יכולים להרגיש שאנו מנפצים אשליות מן העבר או שהאינטואיציה שלנו פעילה יותר. זוהי אנרגיה מעודנת, אבל עם צדק, שבתאי ופלוטו גם בנסיגה, נרגיש בהחלט שהדברים מאיטים.

ה-26 ביונינגה נכנסת למזל אריה

נגה עוזבת את מזל המים סרטן ונכנסת למזל האש אריה. זוהי אנרגיה עוצמתית שמזכירה לנו לקחת בעלות ולאמץ את כל מי ומה שאנחנו. הרגישו יפהפיים בתוך עורכם. כמו כן, צפו במרחב הזה משום שבחודש הבא, נגה עומדת לקיים היערכות נדירה עם אהובה הקוסמי, מאדים!

בואו לתמוך ולתרום