אסטרולוגיה אינטואיטיבית: ירח חדש במזל שור – אפריל 2020

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

ההזדמנות שלנו לבנות עתיד טוב יותר הגיעה. בעזרת העוצמה של הירח החדש במזל שור, אנו נקראים לחשוב על מה שברצוננו לברוא. אנו מתבקשים לקבוע מטרה ולהתקדם בצעדים קטנים ושיטתיים בדרך להגשמתה.

הירח החדש במזל שור, שחל ב-22 באפריל, מזכיר לנו שהתחלה חדשה ונהדרת נמצאת באופק. התחלה חדשה ונהדרת זו עדיין לא הגיעה, אבל היא מתקרבת לאיטה, וירח חדש זה הוא קרש הקפיצה שלנו לקראתה.

צרו מרחב, החזיקו בכוונה לחיים שברצונכם לחיות. צאו מהמצב הנוכחי שלכם לרגע ושאלו את עצמכם, מה אני יכול/ה להיות? איך המסע שלי מתקדם מנקודה זו ואילך?

אפילו בעודכם קוראים, עצרו לרגע וחשבו על הכיוון שאתם רוצים למען חייכם. בקשו בקשה, החזיקו אותה קרוב. אל תדאגו עד כמה היא ״אמיתית״, פשוט הביעו אותה למענכם ולמען היקום.

השמיים יהיו חשוכים בעת הירח החדש במזל שור, אבל חשכה זו רק מאפשרת לנו להיכנס פנימה. אנו מתבקשים לפנטז על המקום שאליו אנו רוצים להגיע, אבל אנו גם מתבקשים לשבת עם הצללים שלנו.

כאשר אתם נמצאים עם הצללים שלכם, מה הם מספרים לכם?

הם עלולים להיות חשוכים ומפחידים, הם יכולים לגרום ללבכם לפעום בחוזקה או לסערת פרפרים בבטנכם, אבל המשיכו להזכיר לעצמכם שאתם מוגנים ובטוחים.

הישיבה עם הצללים שלכם קשורה להכרה בפחדים העמוקים ביותר שלכם. מדובר בהכרה במה שנמצא מאחורי החרדה שלכם או מאחורי תחושות חוסר הבטחון שלכם, שצצות ועולות מפעם לפעם.

הבעיה בעבודה עם הצללים האישיים היא שלפעמים היא גורמת לנו להרגיש שאנו כורעים תחת הנטל שלהם, אבל הוצאת מה שאתם מוצאים שם לאור היא תכופות כל שדרוש כדי להתחיל במסע שלכם לריפוי גדול יותר.

בעת הירח החדש הזה, זהו את הפחדים שלכם. חשפו אותם, אפשרו לעצמכם לשמוע אותם. כתבו אותם כדי שיחשפו לאור, ואז תוכלו פשוט לגלות שהאחיזה שלהם בכם אינה כה חזקה עוד.

אלה הן אנרגיות מאתגרות שמתעוררות עכשיו ברחבי העולם. איננו זקוקים לאסטרולוגיה או לאימא לבנה שיספרו לנו זאת. אבל מה שאנו יכולים להבין וללמוד מהקוסמוס שמעלינו הוא שמחזור חדש הולך ומתהווה.

ממש כפי שהלבנה חווה את השלבים שלה, כך גם כולנו, וכך גם העולם.

כולנו חווים את מחזורי השינוי וזורמים עמם. זה הדבר היחיד והבלתי נמנע שניתן לחזות מראש.

אורנוס, פלנטת השינוי פעילה מאוד לאור הירח החדש הזה. אורנוס אוהב לטלטל דברים כדי להעיר אותנו, אבל הנוכחות שלו יכולה גם להיות כאוטית ומעצבנת.

יחד עם הפעילות של אורנוס, גם שבתאי פעיל. אם אורנוס מטלטל את הדברים, שבתאי אוהב להשאיר את הדברים כפי שהם ולכבד את מסורות העבר.

שתי האנרגיות הללו, המנוגדות לכאורה, יתעצמו בזמן הזה. אנו עשויים להרגיש בדואליות זו בתוכנו, אבל אנו עשויים גם לראות אותן ממלאות תפקיד על במת העולם.

אורנוס רוצה שדרכי העבר יתפוררו כדי שיוכל לבצע מהפכות ולבנות משהו חדש. שבתאי רוצה שהשינוי ייעצר כדי שנוכל פשוט לחזור למצב העניינים כפי שהיה בעבר.

האם אנו רוצים לחזור למצב העניינים הישן או האם אנו רוצים משהו חדש, משהו שונה, משהו טוב יותר?

שתי האנרגיות לא נמצאות כאן כדי להילחם זו בזו, במקום זאת הן כאן כדי לעבוד יחד.

זוהי הזדמנות לכולנו להכיר בעבר שלנו ובמתנותיו, אבל גם להתחיל לחשוב על האופן שבו ברצוננו להתקדם.

איננו צריכים לשכוח את המטרות ואת החלומות שלנו, אבל משהו חייב להשתנות, משהו חייב להיות שונה בסיבוב הזה.

העבר שלנו מעניק לנו הדרכה, אבל זוהי משימתנו עתה לקחת הדרכה זו ולהתחיל להשתמש בה כדי לסלול דרך לעתיד שונה.

יחד עם כל הרטטים המאתגרים שירח חדש זה של אפריל מביא, קיים גם רטט של תקווה.

תקוותי היא שתאפשרו לרטט תקווה זה להיכנס להווייתכם, שתאפשרו לו להציף את השכל, הגוף והנשמה שלכם, ושתעניקו לעצמכם רשות להתחיל לחלום בהקיץ על החיים החדשים הללו שברצונכם לברוא.

ברמה הגלובלית, התחושה עשויה להיות שאנו נמצאים בין שני עולמות ושבתאי ואורנוס גם יחד יכולים להעצים זאת, אבל אנו יכולים לרכך תחושה זו על ידי כך שניקח פיקוד ונחליט אילו זרעים אנו רוצים להתחיל לזרוע היום.

העבר המוכר יכול להדריך אותנו, אבל התקווה וההבטחה של העתיד יכולים להדריך אותנו לחשוב באופן גדול וטוב יותר.

יש כאן הזדמנות לשדרג ולשנות את חיינו, והירח החדש במזל שור מייצג זמן שבו אנו יכולים לזרוע את הזרעים הללו.

זוהי ההזמנה שלכם מהיקום, אילו זרעים תתחילו לזרוע?