אסטרולוגיה אינטואיטיבית: תחזית לחודש פברואר 2021

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

חודש פברואר 2021 הוא אחד מהחודשים האינטנסיביים יותר של השנה. אם אתם מרגישים שכבר שמעתם כל זאת בעבר, זה נכון! האסטרולוגיה הייתה אינטנסיבית לאחרונה, אך הדברים יתחילו להירגע בקרוב.

האינטנסיביות נראית בשמיים הקוסמיים שלנו כאשר קיימת פעילות רבה ופטפוט בקרב הפלנטות. היא גם מתעצמת כאשר אנו חווים היערכויות נדירות

פברואר הוא חודש שמביא פטפוט קוסמי רב וכמה היערכויות נדירות גם כן. המאפיינים העיקריים של החודש הזה הם הסטליום [התקבצות של שלוש פלנטות או יותר] במזל דלי וההיערכות הריבועית בין שבתאי לאורנוס.

הסטליום במזל דלי יברא היערכות של אנרגיה קוסמית במזל הטרופי דלי, ירכז את האנרגיה ויגרום לנו להתמקד באופן חזק בתחום אחד של חיינו. אנו עשויים להרגיש שאנו נדחפים או נמשכים בכיוון אחד או מתקבעים על נושא מסוים.

משום שמערכי סטליום הם מקורות אנרגיה מרוכזים, הם יכולים לגרום לנו להרגיש מעט מוצפים, אך עם המיקוד המועצם שלנו, אנו יכולים לבצע דברים, לקדם פרוייקטים, ולגלות מידע חדש ותובנות חדשות שבהם אולי לא הבחנו קודם לכן.

מערכי סטליום הם עוצמתיים, ועלינו לכוון את העוצמה הזאת בדרך שאנו בוחרים.

ההיערכות הריבועית של שבתאי ואורנוס גם היא אירוע משמעותי לא רק בפברואר, אלא במשך כל השנה. יש לנו שלוש היערכויות שכאלה סך הכול בשנת 2021, והראשונה מתרחשת החודש.

אתם יכולים לקרוא [באנגלית] עוד על ההיערכות הריבועית בין שבתאי לאורנוס כאן (קישור), אבל באופן מהותי, אנו עשויים לראות נושאים שקשורים לשינוי, למרד, למידע מזעזע ולהמצאות חדשות.

הזווית הריבועית בין שבתאי לאורנוס יכולה גם לבשר על מזג אוויר קיצוני ולהדגיש את מצב האקלים והסביבה שלנו, שזקוקים נואשות לתשומת לבנו.

ערוץ אנרגיה נוסף שעמו נעבוד החודש הוא נסיגת מרקורי.

מרקורי נכנס לנסיגה כמה פעמים בשנה, ולכן דבר זה כשלעצמו אינו בלתירגיל, אולי עם כל שאר הדברים שמתרחשים, יהיה עלינו להתקדם לאט, לחשב את פעמינו ולהקשיב לאותות ולרמזים שהיקום שולח אלינו.

אם אתם כן נתקלים בעיכובים או בנסיגות, דעו שאף על פי שאתם עלולים לחוש תסכול, תמיד יש משהו ללמוד ומסר נעלה יותר שניתן לקבל.

נגה ואורנוס יהיו גם הם פעילים מאוד החודש, ולכן הוסיפו זאת לאנרגיות של נסיגת מרקורי, ונוכל להבחין במיקוד על מערכות היחסים שלנו ועל פצעים ישנים של הלב.

בעוד שענייני הלב נוטים להיות רגישים ולגרום לנו לחוש פגיעים, קיימת כאן הזדמנות לקבל סגירת מעגל, לשחרר טינות ולהביא קבלה וסליחה.

פברואר הוא חודש של אינטנסיביות, אבל הוא גם מציע לנו הזדמנות להתמקד, לרפא פצעי לב ישנים ולהשאיר ראש פתוח להמצאות חדשות ולדרכים חדשות להתבונן בדברים.

הנה כמה תאריכים חשובים בחודש פברואר:

ה-2-22 בפברואריום האמצע הרבעוני

ביום זה נקבל את הקוד הנומרולוגי 22 וזהו גם יום שנחשב ליום שהוא חגיגה פאגנית לכבוד תחילתה של עונה חדשה ונקודת האמצע שבין נקודת ההיפוך ויום השיוויון. בנומרולוגיה, המספר 22 הוא מספר מאסטר שמייצג בנייה, הקמה וחיזוק. היום הוא יום טוב לחשבון נפש, לבחינה חוזרת של דברים כדי לוודא שהיסודות שלכם חזקים לפני שאתם ממשיכים בפרוייקטים או מקבלים החלטות גדולות

ה-6 בפברוארנגה בזווית ריבועית לאורנוס

זוהי אנרגיה מעודנת, אך יחד עם האנרגיות של נסיגת מרקורי, היא עשויה לעורר את ענייני הלב או להעלות פצעי לב ישנים אל פני השטח לשם ניקוי. אם יש לכם טינות כלשהן או אם אתם מתאמצים לשחרר פגיעות או מערכות יחסים ישנות, זהו יום עוצמתי לשחרר ולבקש את סגירת המעגל הדרושה לכם.

ה-8 בפברוארמרקורי הנסוג בצמידות לשמש

כאשר פלנטה נסוגה נערכת עם השמש הדבר ידוע כצמידות נחותה ומסמן נקודת מפנה במחזור הנסיגה. תובנות ומידע נסתרים שמרקורי חשף בעודו נסוג יתגלו עכשיו. זהו זמן של הארה ובהירות גדולה. חפשו אחר התשובות, משום שאתם עשויים למצוא אותן.

ה-11-12 בפברוארמולד ירח במזל דלי

הסטליום במזל דלי פעיל רוב החודש, אבל הוא מגיע לשיאו היום בעת שהירח מצטרף לשורה של פלנטות במזל דלי. מולד ירח זה נושא אנרגיה חזקה של מזל דלי. כל דבר שיתגשם בזמן הזה קרוב לוודאי שיקבע את הטון בעודנו נכנסים עמוק יותר לאנרגיות של עידן הדלי. ירחים חדשים הם תמיד זמן של התחלות חדשות והבעת כוונות, אך עם מרקורי בנסיגה והזרמים הקוסמיים החזקים, כדאי אולי לשמור על פרופיל נמוך ולהתמקד במנוחה ובהטענה. זהו זמן טוב למצוא דרכים לתמוך בקהילה המקומית שלכם או להתנדב/לתרום לפרוייקטים הומניטריים.

ה-12 בפברוארראש השנה הסיני

השנה הסינית החדשה מתחילה ואנו נכנסים לשנת שור, לשנת אלמנט המתכת. השור הוא אנרגיה מזינה שמציינת מיקוד בטיפול עצמי מעשי ומקורקע. השור חזק ומהימן, והשנה עלינו למצוא דרכים להיות חזקים ומהימנים למען עצמנו. כמובן, עוזר גם אם יש אנשים סביבנו שהם חזקים ומהימנים כאשר אנו זקוקים להם. זוהי שנה להתארגן ולהשקיע בעבודה קשה, משום שהמאמצים שיושקעו השנה מחזיקים בהבטחה לשפע ולגמול.

ה-17 בפברוארשבתאי בזווית ריבועית לאורנוס

אירוע קוסמי משמעותי זה של שנת 2021 מתחיל היום, אולם קרוב לוודאי שנרגיש באנרגיה שלו מבעבעת זה זמן מה. אורנוס הוא פלנטת השינוי, המרד וההתעוררות. שבתאי הוא פלנטת האחריות, הסמכות והגבולות. כאשר הוא מתייצב בריבוע מתוח זה (זווית של 90 מעלות) לאורנוס, הוא יוצר אייציבות. אורנוס רוצה חופש ולמרוד, שבתאי רוצה גבולות ושמירה על הכללים. נוכל לראות דינמיקה זו באה לידי ביטוי בכמה אופנים.

ה-18-19 בפברוארהשמש במזל דגים

השמש נכנסת למזל דגים ב-18 או ב-19 (בהתחשב באזור הזמן שלכם). זוהי העונה האחרונה בגלגל המזלות, ומשמעות הדבר היא שהדברים מגיעים לנקודת השיא. דגים הוא מזל מים, ולכן אנו יכולים להרגיש מחוברים יותר לרגשות שלנו ורגישים מאוד בזמן זה. אנו גם עשויים להרגיש מהורהרים ומוכנים לשחרר את העבר כדי לאמץ את ראשיתו של מחזור חדש של גלגל המזלות, המתחיל בעת יום השוויון במארס.

ה-20 בפברוארמרקורי נע קדימה

מרקורי מתחיל לנוע קדימה לאחר שנסוג מאז ה-30 בינואר. מרקורי יישאר במזל דלי לשארית החודש ויעזוב את צל פוסטהנסיגה שלו ב-13 במארס, ממש לכבוד יום השוויון של מארס. נסיגת מרקורי מורגשת, לעיתים קרובות, באופן החזק ביותר ביום שבו היא מתחילה וביום שבו היא מסתיימת, ולכן תנו לאנרגיה פלנטרית זו קצת מרחב נשימה והישארו פתוחים לאותות ולמסרים כלשהם שעשויים להגיע. מרקורי הוא שליח האלים, וכאשר הוא בנסיגה, מקור המסרים שלו הוא האלוהים ״הפנימי״.

ה-25 בפברוארנגה עוזבת את מזל דלי

נגה עוזבת את מזל דלי ועוברת למזל דגים, מסיימת לאיטה את האינטנסיביות של הסטליום וענייני לב כלשהם שאולי צצו ועלו מן העבר. אנו יכולים להתחיל להרגיש תחושת הקלה הולכת וגוברת בעת שמתחי השבועות האחרונים מתחילים להירגע.

ה-27 בפברוארירח מלא במזל בתולה

הירח המלא במזל בתולה הוא האחרון בשנה האסטרולוגית והוא נושא אנרגיות יפהפיות, מעצימות ומרפאות. הוא מזמין אותנו להתמקד בהזנת הגוף והשכל שלנו. אנו עשויים להרגיש צורך לנקות או אולי לארגן את הסביבה שלנו. ירח מלא מתוק זה יכול להביא הקלה ותזכורת עד כמה אנו חזקים ועוצמתיים.