שער האריות 8:8

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

שער האריות 8:8 מופעל על ידי הנומרולוגיה של 8:8, הגעת השמש לשיאה במזל אריה וזריחת הכוכב סיריוס. צירוף אנרגיות זה פותח שער גלקטי שמאפשר לאנרגיה מרטט גבוה להישלח אל כדור הארץ, אנרגיה שאנו יכולים להתכוונן אליה ולהתחבר עמה.

שער האריות 8:8 מגיע לשיאו ביום השמיני של החודש השמיני, אך קרוב לוודאי שנרגיש בזרם האנרגיה שלו קודם לתאריך זה ואף לאחריו.

בנומרולוגיה, היום השמיני של החודש השמיני הוא זמן טעון ורוחני מאוד.

המספר שמונה מייצג איןסוףאת הנשמה האיןסופית שאנו ואת המסע האיןסופי שאליו יצאנו. הוא מייצג את חלק הנשמה שלנו ש״מודע תמיד״; הנשמה שחייתה ואשר תמשיך לחיות זמן רב לאחר גלגול זה.

שמונה הוא גם מספר שמשויך לשפע, לעוצמה ולממלכות התודעה הגבוהות יותר, דבר שהופך את הצירוף 8:8 לזמן עוצמתי ביותר שבו אפשר לטעון ולנקות את האנרגיה שלנו לשם קבלה.

שער האריות לא קשור רק בנומרולוגיה, אלא גם באסטרולוגיה, בעת שהשמש מגיעה לשיא של המזל בו היא מושלתמזל אריה, וזריחת הכוכב סיריוס.

סיריוס הוא אחד מהכוכבים הזוהרים ביותר שבשמים והוא ידוע כשמש הרוחנית שלנו. בעוד שהשמש הארצית שלנו מאירה את העולם הפיזי שהוא אשליה, השמש הרוחנית מאירה את אמת הנשמה הנצחית שלנו.

אנשי קדם היו מכווננים מאוד לכוכב סיריוס, כיוון שהם האמינו שהוא השער לשמים וביתן של ישויות בעלות רטט גבוה. הם האמינו שהאנרגיה של סיריוס נושאת חוכמה מתקדמת ביותר, שאנו יכולים להתחבר אליה ולעשות בה שימוש בעת שסיריוס זוהר בשמים.

כאשר סיריוס היה מתחיל לזרוח, אנשי קדם היו בוחנים גם את המתרחש על אימא אדמה.

במצרים העתיקה, זריחת סיריוס חפפה להצפה של הנילוס. הם ראו בכך מתנה של שפע ופוריות, וסגדו לסיריוס במידה רבה כל כך שהם בנו את הפירמידות שלהם כך שייערכו עם זריחתו גם כן.

קיימות גם תיאוריות שהפירמידות שימשו כמשדרים, סייעו להעצים את האנרגיה של סיריוס במטרה לתקשר ולהוריד את מסריו בקלות רבה יותר.

הספינקס הגדול, בדמותו כאריה, ערוך אף הוא עם מזל אריה בזמן זה של השנה. היערכות זו, כך מאמינים, מסייעת לקבלת מסרים הן מאיזיס והן מאנוביס, האלים הקשורים לסיריוס.

לא היו אלה רק המצרים שסגדו לסיריוס, בכל רחבי העולם, מאנשי המאיה, ועד לשׁוּמֵרִים, לאנשי בבל ולאנשי שבט הדוגון, קיים חיבור חזק לכוכב כחול זוהר זה.

בשעה שהשמש שלנו אחראית להקרין מטה חיים עבור הגופים הפיזיים שלנו, בייחוד כאשר היא במזל אריה שבו היא מושלת, סיריוס אחראי להקרין מטה חיים עבור הגופים הרוחניים שלנו.

מסיבה זו פתיחת שער האריות יכולה להביא להתעוררות ולרומם את התודעה שלנו לגבהים חדשים.

בעת שער האריות, נוכל להביע כוונה לחוות כמה מהדברים הללו:

  • ריפוי הלב: שער האריות מפעיל את צ׳אקרת הלב. פצעים ישנים או אפילו חדשים של הלב עשויים להופיע כדי להירפא. אנו עשויים סוףסוף להרגיש שהשתחררנו מאבל או מצער כלשהם שהכבידו על הלבבות שלנו.
  • התעוררות העין השלישית: שער האריות גם מפעיל את צ׳אקרת העין השלישית. אנו עשויים להרגיש אינטואיטיבים יותר או ללמוד דבר מה חדש לגבי האופן שבו האינטואיציה שלנו מדברת אלינו. קרוב לוודאי שהאינטואיציה שלנו תהיה חזקה ואם מדובר בנושא שברצוננו לעבוד עמו, שער האריות הוא זמן נהדר להתחיל בכך.
  • פתיחת צ׳אקרות גבוהות יותר: בעוד שיש לנו שבע צ׳אקרות או מרכזי אנרגיה עיקריים בגוף, יש לנו גם מאות צ׳אקרות קטנות יותר, רגישות יותר שאפשר להפעיל ולהעיר בעת שער האריות. הדבר מסייע לנו להתחבר לחוכמה חדשה ולידע רוחני גבוה יותר.
  • הורדות עלחושיות: עם אנרגיית הרטט הגבוה מסיריוס, הקורנת עלינו, קיימת סבירות רבה יותר שנקבל הורדות עלחושיות. אלה יכולות להגיע מחלומות, מחזיונות, ממדריכים רוחניים ומהמלאכים שלנו, או פשוט על ידי כך שנשמע דברים בעודנו במצב רגוע. מדיטציה וכתיבה אוטומטית הן דרכים נהדרות להיפתח לאנרגיה הזאת ולקבל הדרכה.
  • ביקורים: אנשי קדם האמינו שסיריוס הוא ביתם של השמים, המלאכים וישויות שמימיות אחרות. לאור אנרגיית שער האריות, קיימת אפשרות רבה יותר שנקבל מסרים, חלומות, סימנים וביקורים מאהובינו שהלכו לעולמם, ממדריכים רוחנים וממלאכים שומרים. גם מפגש עם ישויות חוצניות הוא בעל סבירות רבה יותר.
  • חירות: אחד מהרטטים החזקים ביותר שמגיעים מסיריוס הוא אנרגיה זו של חירות. הרעיון הוא שהשמש הארצית מאירה את העולם הפיזי הזה, שהוא אשליה. אבל סיריוס מאיר את גוף הנשמה ואת הגוף הרוחני שלנו, שהם האמת. על ידי הבנה זו, אנו משיגים תחושת חירות.
  • שלווה: לסיריוס יש גם רטטים שלווים מאוד, ולכן שהייה בטבע ומדיטציה הן דרכים נפלאות להתחבר לאנרגיה שלווה זו ולהשתמש בה כדי לרפא ולהזין את השכל, הגוף והנשמה.
  • טכנולוגיה: סיריוס גם משויך לטכנולוגיה מפותחת מאוד. אם יש לכם המצאה טכנולוגית או הייתם רוצים לפתוח אתר, בלוג, לפתח אפליקציה, או כל דבר אחר שמשויך לטכנולוגיה, זו תהיה אנרגיה נהדרת בה תוכלו להשתמש לטובתכם.
  • יצירתיות: שער האריות הוא זמן יצירתי מאוד וההזדמנות המושלמת לנסות פרוייקט יצירתי חדש או לפעול לקידום פרוייקט יצירתי.

האנרגיה של שער האריות יכולה לחבר אותנו לשמים הקוסמים, לתדרים גלקטים, לישויות מממד גבוה יותר ולאינטואיציה האישית שלנו.

היא יכולה גם להפעיל ריפוי של הלב, את התרחבות החוכמה הרוחנית ולעזור לנו להתעורר לפוטנציאל האמיתי שלנו.

בשער האריות 8:8, הביעו כוונה לאופן שבו אתם רוצים להשתמש באנרגיה הזאת, ואז בראו טקס או מנהג שיאפשר לכם לרתום אותה ולעבוד עמה.