אסטרולוגיה אינטואיטיבית: אסטרואיד אטלנטיס

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

ישנם מיסטיקנים, מרפאים ואסטרולוגים רבים שמרגישים חיבור לאי האבוד אטלנטיסאני אחת מהם! למעשה, אם אתם נמשכים לכל אחד מתחומי העניין הללו, רוב הסיכויים הם שיש גם לכם חיבור לאטלנטיס.

ההתנסות הראשונה שלי עם אטלנטיס התרחשה בטיול שלי לסנטוריני. תכננתי לנסוע לסנטוריני עם אחותי הקטנה כדי לחגוג את יום הולדתי השלושים, אך לרוע המזל, חלום האי היווני שלנו מעולם לא התממש משום שאחותי נפטרה לפני שהספקנו לנסוע.

אבל, כפי שעושות כל האחיות הטובות, היא דאגה לי! ובעלי נקרא במקרה להגיע לאתונה במסגרת נסיעת עסקים חודש לפני יום הולדתי השלושיםכמובן שהתלוויתי אליו וסנטוריני היה העצירה הבאה שלנו!

סנטוריני היה יפה ממש כמו בתמונות, ומשום שהיינו שם בחודש נובמבר, ולא בשיא עונת התיירות הסואנת, הוא היה גם שקט ושליו.

יום אחד טיילנו בחוץ כאשר לפתע פתאום, הרגשתי כאילו צעדתי מבעד לשדה כוח! חשתי כיצד כל גופי נזרק לאחור, וכמעט שאיבדתי את שיווי המשקל שלי. הייתה זו חוויה מוזרה מאוד ומפחידה למדי, שהייתי חייבת לברר מה קרה.

התחלתי לחקור אפוא וכפי שהתברר, לסנטוריני היו קשרים חזקים לאטלנטיס.

לא קיבלתי כל תובנות נוספות בנוגע לאטלנטיס בעת השהייה שלנו שם, אבל הרגשתי בוודאות שאני מקבלת ״הורדות״ רבות וממש מתחברת לממלכות גבוהות יותר.

המפגש הבא שלי עם האנרגיה של אטלנטיס היה באמצעות חלום, אולי שנה בערך לאחר מכן. חלמתי על קריסטל ענק שאנשים נכנסו אליו והיו מסוגלים לצאת למסעות באמצעותו. נאמר לי שישנם עדיין אנשים שיוצאים למסעות באמצעות קריסטל ענק זה.

כאשר התעוררתי והתחלתי לחקור, שוב מצאתי את דרכי אל אטלנטיס, משום שעל פי האמונה העיר הייתה מלאה בקריסטלים ואנשים אכן השתמשו בקריסטלים כדי לצאת למסעות.

וכעת אני מגיעה לכאן ועכשיו, בעודי כותבת מאמר זה, משום שחוויתי זה עתה מפגש נוסף עם האנרגיה של אטלנטיס.

ישבתי כדי למדוט מתוך כוונה להתחבר לאנרגיה של שער האריות, אך במקום זאת, התחלתי לקבל מידע על אטלנטיס. (אולי השניים קשורים זה לזה?)

נאמר לי שניתן להפעיל את האנרגיה של אטלנטיס במעלה ה-22 במזל דלי. השמש מגיעה לנקודה זו בשמים בסביבות ה-11 בפברואר כל שנה.

לא מצאתי עדיין כל הוכחה או סיבה שיעניקו תשובה מדוע כך הוא הדבר, אך במסגרת המחקר שלי, גיליתי שקיים אסטרואיד אטלנטיס!

מתברר, רק במקרה, שאסטרואיד אטלנטיס זה נמצא עכשיו בצמידות לשמש, דבר שקורה רק פעם בשנהאם מדברים על סינכרוניות!

לפני שנבחן את המשמעות של אסטרואיד אטלנטיס, בואו נצלול אל אגדת אטלנטיס:

אטלנטיס: ממלכת קריסטל

אטלנטיס הייתה אי שהיה ממוקם באוקיינוס האטלנטי. בהורדות שקיבלתי בנוגע לאטלנטיס, הראו לי שהאי לא היה אי טיפוסי.

דומה שהוא היה עשוי מאלמוגים או אולי מחומר שהיה ״ימי״ יותר. אני לא יודעת בדיוק כיצד לתאר זאת, אבל דומה שהקרקע שעליה צעדו אנשי אטלנטיס הייתה מחוברת יותר לאוקיינוס מאשר לאדמה.

לאנשי אטלנטיס היה חיבור חזק ליצורי הים והרגשתי שהם השתמשו בבואם ובלכתם של יצורי הים וגלי הים ממש כפי שאנו משתמשים בפלנטות בתחום האסטרולוגיה!

הראו לי שהמאפיין העיקרי של האי היה טירת קריסטל ענקית. טירה זו נראתה כמעט כמו הולוגרמה והתכנון שלה היה כזה, שלא משנה מאיזה כיוון הגעתם, הדבר הראשון שראיתם היה את הכניסה הגדולה הזאת אל טירת הקריסטל.

הקריסטלים מהם הייתה בנוייה הטירה הזאת היו חלק מרשת, והייתה זו רשת שסייעה לתדלק את החוכמה, הטכנולוגיה והתודעה של אנשי אטלנטיס.

על פי הסיפור, לבני אטלנטיס הייתה טכנולוגיה מתקדמת ביותר. אל חלק ממנה הייתה גישה באמצעות הקריסטלים עמם הם עבדו, אבל גם באמצעות הקשר שלהם עם חוץארציים.

אטלנטיס הייתה ממוקמת בממד השלישי אבל האנשים חיו בממד החמישי. היה זה מקום אוהב והרמוני שבו כולם היו שווים אלה לאלה. הראו לי שאף על פי שהיו בה אנשים בעמדות כוח, אף אחד לא נחשב נחות, וכולם זכו לכבוד בשל תרומתם.

עד אשר, יום אחד, משהו השתנה.

לא ברור מה זה היה, אבל המנהיגים התחילו להיות תאבי בצע וזרע ההפרדה נזרע. אנשים התחילו להסתכל מלמעלה על אנשים אחרים או לראות אחרים כשונים. רעיון זה של אחדות הלך במהירות לאיבוד ונעשה שימוש לרעה בטכנולוגיה הקריסטלית המתקדמת הזאת.

אטלנטיס נהרסה אז, יש שאומרים שהייתה זו התפרצות הר געש, אחרים אומרים שהיו אלה רעידת אדמה וצ׳ונאמי, ואחרים אומרים שהייתה זו פגיעת אסטרואיד, שגרמה לאי לשקוע אל תוך הים.

הראו לי שאטלנטיס הייתה מוגנת קודם לכן על ידי רשת הקריסטל, אך בשל האנרגיות הדחוסות יותר וההתרחקות מהאחדות, קוטביות רשת הקריסטל השתנתה, והאי הפך פגיע לסכנות העולם התלתממדי.

על פי האמונה, לפני חורבנה נמלטו כמה מבני אטלנטיס למצרים, שם החלו לחלוק את סודות וידע הטכנולוגיה ודרך החיים שלהם.

מידע זה תועד ועל פי האמונה הוא מוחזק ב״היכל הרשומות״ שממוקם ככל הנראה מתחת לספינקס, אולם אין הוכחה לקיומה של ספריה שכזו.

האסטרולוגיה של אסטרואיד אטלנטיס

באסטרולוגיה, אסטרואיד אטלנטיס, אסטרואיד מספר 1198, מזהיר שאנו עלולים לסבול מהרס או מסכנה כלשהם אם נאפשר לתאוות הבצע ולהפרדה לעמוד בדרכנו.

בכל מקום סביבנו, אנו מופצצים במסרים של הפרדה. ברעיון זה של ״אנחנו נגדם״ שוכנים שנאה ותאוות בצע רבים כל כך.

אף על פי שאסטרואיד 1198 כולל מסר של אזהרה, הוא נושא גם את יופי, אחדות וחוכמת אטנלטיס.

האסטרואיד של אטלנטיס מסמל זמן שבו אנו יכולים להיערך עם אמת נעלה יותר ועם תחושת אחדות עמוקה יותר.

לאור האנרגיה שלו, אנו יכולים לתקשר את החוכמה והריפוי הניתנים לנו על ידי הקריסטלים, ולהכיר בכך שיש לנו יכולות לאמוכרות רבותבייחוד יכולות אינטואיטיביותשאותן עלינו לבחון.

אסטרואיד אטלנטיס גם מזכיר לנו את החיבור שלנו למיסתורי האוקיינוס ואת קדושת המים.

מים מחזיקים בזכרון, ממש כפי שעושים קריסטלים, ובכל יום ניתן להשתמש בהם בדרך טקסית שתסייע לנו לעלות את הרטט שלנו, לנקות ערפל מנטלי ולהתחבר לעצמי הגבוה שלנו.

פשוט החזיקו בכוס מים בשתי כפות הידיים, ותקשרו מילים, ברכות ותפילות טובות אל תוך המים, אז שתו אותם. אתם יכולים לקחת זאת צעד נוסף קדימה ולהוסיף קריסטלים מתוכנתים אל תוך המים שלכם גם כן.

(שימו לב רק לקריסטל שבו אתם משתמשים משום שכמה מהם רעילים לגוף ואין להשתמש בהם באופן זה!)

העובדה שאסטרואיד אטלנטיס מצוי בצמידות לשמש או בהיערכות עמה בעת כתיבת המאמר הזה היא צירוף מקרים מעניין ואולי סימן לכך שהגיע הזמן לעבוד עם חוכמתו ולהביאה אל תוך התודעה שלנו.

מהן המחשבות שלכם בנוגע לאטלנטיס? האם יש עוד זרעיכוכבים שם בחוץ שקיבלו הורדות לגבי המעלה 22 במזל דלי או הקשר לשער האריות, אשמח לשמוע מכם!

סקרנים היכן מצוי אסטרואיד אטלנטיס במפת הלידה שלכם?

אסטרואיד אטלנטיס נמצא במעלה 6 במזל דלי במפת הלידה שלי. כך מצאתי זאת:

  1. כנסו לאתר astro.com ובחרו ״Free Horoscopes״ מהתפריט שלהם.
  2. אז בחרו ב״Extended chart selection״.
  3. הכניסו את הפרטים, תאריך ומקום הלידה שלכם וגלגלו מטה ל״Additional Obfects״.
  4. בחלון שבו כתוב ״manual entry״, רשמו ״1198״. זהו מספר האסטרואיד.
  5. אז ראו את המפה שלכם ואתרו היכן היה אסטרואיד אטלנטיס בזמן לידתכם.