אסטרולוגיה אינטואיטיבית: עונת מזל עקרב 2020

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

עונת מזל עקרב 2020 מתחילה ב-22-23 באוקטובר, בהתחשב באזור הזמן שלכם. אנו יוצאים ממזל מאזניים שהוא מזל אוויר ונכנסים אל עומקי מזל המיםמזל עקרב.

מזל זה מיוצג על ידי העקרב, שיש לו את היכולת להשיל את עורו. הפלנטה המושלת במזל עקרב היא פלוטו, הפלנטה של הטרנספורמציה והאלכימיה.

במשך עונת העקרב, כולנו, ללא קשר למזל שלנו, יכולים להתכוונן לעוצמות הטרנספורמציה המצויות בתוכנו.

לכולנו העוצמה להתמיר את חיינו ואת עצמנו בכל רגע נתון, אך לאור עוצמת השמש במזל עקרב, אנו זוכים להדרכה ולתמיכה רבות אף יותר.

שנת 2020 כבר הייתה שנה טרנספורמטיבית מאוד, אך קרוב לוודאי שנחזה בעוד טרנספורמציות המתממשות ככל שננוע בעונה זו.

בעונת עקרב זו, דומה שהמתח של החודשים האחרונים משתחרר. לא ניתן עוד להכילו. דומה שהולכת וקרבה התפוגגות.

אנו עשויים גם למצוא את עצמנו תוהים עם מי או עם מה ברצוננו להיערך.

מערכות היחסים שלנו, הן הרומנטיות והן אלה עם העולם החיצון, עשויות להיכנס אף הן אל אור הזרקורים בעונת עקרב זו.

הסיבה לכך היא הנוכחות של האסטרואיד יונו, שנמצא כרגע גם הוא במזל עקרב ונע לצד השמש למשך רוב העונה.

באסטרולוגיה, יונו מייצג נישואים ואת מי שאנו בוחרים להפוך לשותפים שלנו בחיים האלה. הוא יכול להראות לנו לאו דווקא את מה שאנו רוצים בשותף, אלא את מה שאנו צריכים.

בעודכם מסיימים את החודשים האחרונים של 2020, טוב תעשו אם תבראו מעט מרחב ותשאלו את עצמכם: ״אף על פי שמה שהתממש בחיי הוא לא מה שרציתי, האם ייתכן וזה מה שאני צריך?״

להלן האירועים העיקריים שמתרחשים בעונת עקרב 2020:

ה-31 באוקטוברירח כחול במזל שור בעת חג ליל כל הקדושים/סאמהיין

זהו אירוע עיקרי בעונה זו וערב מכושף! כיוון שזהו הירח המלא השני בחודש, הוא מכונה ״ירח כחול״. זהו ירח מלא נדיר שחל בליל כל הקדושים או סאמהיין, בזמן שבו הצעיף שבין הממדים הוא דק. האנרגיה הקוסמית הסובבת ירח מלא זה היא מאתגרת. זה הזמן שבו אנו מרגישים כיצד מתח החודשים האחרונים מתחיל להיפרם, דבר שעשוי ליצור הצפה, אך גם שחרור מסוים.

ה-1 בנובמברמספר מלאכים 111

המספר 111 הוא מספר מלאכים עוצמתי, המציין שחלק מהגורל שלכם מתממש עכשיו. זהו גם מספר של הגנה, המציין שללא קשר למה שמתרחש עכשיו, אתם מוגנים. התכווננו לאנרגיות הללו והפכו אותן אמיתיות עבורכם בעזרת מדיטציה וחיבור לאלוהות הפנימית האישית שלכם.

ה-3 בנובמברמרקורי נע קדימה

מרקורי נע קדימה לאחר שהיה בנסיגה מאז ה-13 באוקטובר. מרקורי הוא העוצמתי ביותר ביום שבו הוא נכנס לנסיגה וביום שבו הוא שב לנוע קדימה. המחזור שעליו עבדנו מאז נסיגת מרקורי האחרונה בחודש יוני הושלם כעת.

ה-8 בנובמברהשמש בצמידות ליונו

יונו נערך עם השמש ואנו מסוגלים להרגיש את האנרגיות שלו בחוזקה. כפי שנאמר, יונו הוא אסטרואיד שמשוייך לנישואים, לנשמותתאומות ולהתחייבויות. יונו גם מייצג את סוג השותף שאנו צריכים בתקופת חיים זו. בעת הזאת, אנו מוצאים את עצמנו מתמקדים בשותפויות שבחיינו, או אולי אנו תוהים עם מי ברצוננו להקים שותפותלא רק מבחינה רומנטית, אלא מכל הבחינות.

מי הם האנשים שהייתם רוצים שיהיו בסביבתכם? כאשר יונו והשמש נמצאים במזל עקרב, אנו עשויים גם לגלות סודות קבורים, הקשורים לענייני הלב, צצים ועולים לפני השטח.

ה-11 בנובמבר – 11:11

זהו יום ה-11:11 הקסום! המספר 1111 הוא מספר מלאכים עוצמתי שיכול לעזור לנו להתחבר לאנרגיה מתדר גבוה ולהתחבר לאינטואיציה ולמדריכים הרוחניים שלנו. אנו יכולים להשתמש באנרגיה של היום הזה כדי להביע כוונות, לבצע עבודה אינטואיטיבית ולעודד צמיחה פנימית. עוד על כך בעתיד.

ה-12 בנובמברצדק בצמידות לפלוטו

זוהי הצמידות השלישית והאחרונה של צדק ופלוטו בשנה זו. זהו שילוב עוצמתי של אנרגיה שיגיע סוףסוף לסיום. ברמה האישית, אנו יכולים להשתמש באנרגיה הזאת כדי לתעל שפע בחיינו. ברמה הגלובלית, אנרגיה זו יכולה להשפיע על שוק המניות ועל הכלכלה. היא יכולה גם לתדלק מאבקי כוח או דינמיקות הקשורות לכוח.

ה-13 בנובמברמאדים נע קדימה

מאדים נע כעת קדימה ואין פלנטות משמעותיות הנמצאות עדיין בנסיגה! (הפלנטות אורנוס ונפטון נסוגות עדיין, אך האנרגיות שלהן מעודנות מאוד ולא חזקות כמו אלה של מאדים או מרקורי.) התנועה קדימה של מאדים תדגיש את המסע שעשינו בחודש האחרון, אך אנו גם עשויים למצוא את עצמנו חווים מחדש אירועים מאמצע שנת 2018. קרוב לוודאי שכל דבר שהתרחש באותו זמן יגיע לסיום מוחלט או שתהיה לנו הזדמנות לעבוד עליו שוב כדי לסיימו.

ה-14 בנובמברמולד ירח במזל עקרב

מולד הירח במזל עקרב הוא מולד ירח העל האחרון מבין שלושה. זהו גם מולד הירח האחרון של השנה, כיוון שבעונת מזל קשת, נחווה ליקוי חמה מלא במולד הירח.

מולד ירח זה קורא לנו להיכנס פנימה. אנו עשויים לקבל רמזים נוספים בנוגע להתחלות חדשות מתהוות. אף על פי שזוהי תחילתו של מחזור לונרי חדש, אנו גם עשויים להרגיש בצורך להותיר את העבר מאחורינו.