זו הדרך, זו העבודה

הגיגי נשמה

מאת: רומי וייזר

מאנגלית: סמדר ברגמן

האם את מוכנה להתמסר?

גם כאשר הדבר לא מרגיש מוכר, אפילו אם הדבר מאתגר אותך למצוא סובלנות וסלחנות רבות יותר בעת שהגאות והשפל המתעתעים של רגשותיך רוצים לשאת אותך עמוק יותר אל הריק

האם את מוכנה לבטוח שוב?

להרגיש את התשוקות שפועמות בפראות בעורקיך ומבטאות את עצמן מול העולם ללא פחד, בעודך ניצבת בעוצמתך האלוהית. לא להתנצל כלל לגבי מה שדרוש כדי לכבד את השימור העצמי שלך, מוכנה לשחרר אנרגיה של כל דבר שלא מסוגל לקבל את הקסם ואת העומק של נשמתך המוארת.

האם מצאת קבלה?

ברגישות ובאינטנסיביות שלך? אלה הן מתנותיך לעולם, אל תסתירי את עוצמתך ואז תצהירי שאת חיה חיים יפהפיים. קיימים דברי מסתורין עמוקים כאוקיינוסים בתוכך, מוכנים לצוף ולחצוב מקום חדש בעולם הזה, ליצור חיים של חיבור. מקום שבו לבבות רכים מעוררים נהרות אדירים והשמים מלאי הכוכבים מאירים את הדרך במפות של סיפורים שמוכנים להיזכר ולהישמע מחדש.

האם את יכולה למצוא את האמונה שלך?

בהכירך בחשכה שהחזיקה בך מוגנת ושעיוורה את עיניך כדי שתוכלי סוף סוף להיזכר מי את. אפשרה לך לנשוף סליחה לאלה שנשלחו לפרוץ את הנתיבים הפצועים ביותר של נשמתך המקודשת.

האם תכירי ותדעי עד כמה

את עוצמתית ברגע זה ממש, אוסרת את הגעתן של אשליות מזוייפות כלשהן שמכחישות את האמת הזאת. ערה להבנה שאת יכולה לשחרר את התשישות שקישרת לתהליך השבת כוחך ולהתמסר עכשיו ללידה הקוסמית המחודשת הזאת.

לא היית מרחיקה לכת עד כדי כך מבלי להתנפץ. זה המקום שבו האור פורץ פנימה כדי לאפשר להתרחבות לשנות אותך.

יש לך יכולת אינסופית לקום ולהתרומם. להישבר ולהפוך לעוד בשל פיסות האור היפהפיות שאת מפזרת בחשכה כדי שאחרים יוכלו למצוא את דרכם.

העצמי המקודש שלך רוצה בעת הזאת להתחבר ליותר מאשר למחשבותיך בלבד.

הנתיב שלך לא קיים רק במילים שאת מדברת, אלא בדרך שבה את מאפשרת לעצמך ליפול עמוק אל תוך חכמת האדמה, מחזורי הגוף שלך והביטוי האינסופי של האינטליגנציה שמוחזקת ביקומים אליהם את קשורה באופן שמימי.

זו הדרך.

זו העבודה.

את יוצאת מן הכלל, הדרך שבה את תמיד מוצאת את דרכך חזרה למעיין הכוח הפנימי שמעניק לך אינסוף סיבות להמשיך ללכת, להתחיל מחדש, לעצור לנוח.

זו הדרך.

זו העבודה.

את כה ערה בכל יום לרגעים שבהם את עומדת לנטוש את עצמך, אבל עכשיו משהו השתנה. את עוצרת ומוצאת את האומץ בנשיפה האיטית שמאפשרת לך לבחור באופן שונה.

בחירה ממקום של שלווה ואהבה נעלה יותר. האם את יודעת בכלל איזה דבר אדיר אותה בחירה עשתה עבורך זה עתה? מה אותה בחירה עשתה זה עתה עבור כולנו? היא טעונה כל כך באור מופלא שהיית רואה את השמים זורמים ממך אילו עיניך היו מסוגלות לחזות בנס.

זו הדרך.

זו העבודה.

להתפתח, להירפא, למעוד, לגלות מחדש חכמה נעלה יותר ולהיפתח אליה. את מקודדת לתרשים העתיד שאינך יכולה לראות בעיניך הפיזיות, אבל לבך המקודש מכיר את הדרך. המפה מגלה את עצמה בברור רב יותר בכל פעם שאת בוחרת לבטוח בעצמך.

זו הדרך.

זו העבודה.

הצהירי

אני מאפשרת לגלי ריפוי לגשר על הפער שבין הלבבות, בעודי מאירה באור את ספירלות האהבה והצער.

זו הדרך.

זו העבודה.

דבר מה גדול יותר תמיד נובע מהכוח שהפגנתי.

דבר מה יפהפה תמיד ייצמח במקום שבו הקרנתי את אנרגיית האהבה.

דבר מה אלוהי תמיד ייגן עליי כאשר אני זקוקה למרחב נשימה.

ברכות זוהרות.

לפני שאתם ממשיכים הלאה… בואו לתמוך בעבודה ובאתר.