פלנטה המבוססת על הלב

פמלה קריב מתקשרת את מרים המגדלית

29 במארס, 2020

מאנגלית: סמדר ברגמן

ידידים יקרים, אני היא מרים המגדלית. אני ידידתכם ואחותכם. אני מחוברת אליכם בדרך אנושית ובדרך אלוהית.

הייתי בת אנוש כמותכם, ואני מכירה את התחושה של היותכם לכודים בעליות ובמורדות העמוקים של החיים האנושיים, של הרגש האנושי. ואף על פי שהכול נראה קשה כל כך בעת ההתרחשות, המצב כן מעניק עושר, ידע והתנסות לנשמה. אז אף על פי שאתם מגנים מדי פעם את החיים האנושייםכפי שאני יודעת שאתם עושיםהבינו בבקשה שהנשמה שלכם מוקירה כל רגעכל רגע ורגע של חייכם הארציים. משום שההתנסות הזאת מעניקה לכם עומק רב, חוכמה רבה כל כך וחיבור עם החיים, שכאשר אתם יוצאים ממנה ומתעלים מעל לקופסה זו של זמן ומרחב, אתם מוקירים אותה מאוד.

הסיבה להיותכם כאן היא משום שיצאתם למסעהנשמה שלכם יצאה למסע. היא שהתה על כדור הארץ פעמים רבות מאוד. אני מדברת אליכם כאל עובדיאורעמיתיםנשמות של עובדי אור. מה משמעות הדבר? משמעות הדבר היא שבהתפתחות שלכם כנשמה, אתם מתעלים מעל לרמת הפחד, מעל למודעות המבוססת על האגו, ונכנסים למודעות המבוססת על הלב.

בשלב ההתפתחות שלכם כנשמה, אתם מתעלים מעל לרמה האישיתרמת הסיפור האישי שלכם, הדרמה שלכם, ההיסטוריה שלכם, הקרמה שלכם, הרשתות והדינמיקות האנרגטיות שבהן שהיתם. אתם מתעלים מעל לרמה זו ואל רמה של חירות שאותה אתם יכולים לכנות גם בשם ״רמת הלב״. וברמת חירות זו אתם מסוגלים לתעל את האנרגיה של הנשמה האלוהית שלכם אל מקום זה המכונה כדור הארץ, אל התודעה הקולקטיבית של האנושות.

ברגע שאתם פותחים את מודעותכם ומתעלים מעל לפחד, לדרמה האישית, לסיפור האישי, אז אתם הופכים לעובדי אור. אתם הופכים לערוץ לאנרגיה שמתעלה מעל לרמה האישית והדבר מאחד אתכם עם האנושות כולה, עם המהות האישית שלכם, עם מי שאתם באמת. זהו רגע של שחרור עבור הנשמה, רגע שכולכם ממתינים לו בכליון עיניים. ועבור רובכם, אתם באמצע תהליך זה. אתם עם רגל אחד במציאות פנימית המבוססתעלהאגו או המבוססתעלהפחד, ועם רגל אחת אתם כבר בארץ החדשה, בכדור הארץ החדשארץ החירות, ארץ הידיעה, ארץ החוכמה. אתם מתקשים לשמר את האיזון שלכם.

מה שמתרחש במשבר כגון זה, משבר הקורונה שמתרחש עתה, הוא שהוא מאלץ אתכם לבחור. כאשר לא הרבה מתרחש בחייכם, כאשר המצב ״אפור״ כביכול, אתם יכולים לעמוד עם רגל אחת במציאות פנימית המבוססת על הפחד ועם רגל שניה בממלכה המבוססת על הלב. אבל עכשיו עליכם לבחור: או שתבלעו לחלוטין על ידי הפחד, אינסטינקט ההישרדות, וכמו כן פחדים, צער וכאב של אנשים אחרים שעלולים להכריע אתכם, או שתבחרו לקרקע את עצמכם, למרכז את עצמכם במודעות המבוססת על הלב שכבר התעוררה בתוככם.

למעשה, אתם כנשמה של עובד אור כבר נפתחתם לרמת תודעה זו לפני תקופות חיים רבות, אתם כבר מכירים את האהבה, החוכמה והחיבור שמצויים עמוק בתוככם. הם כבר הפכו לחלק מההתנסות שלכם. אתם פשוט הרפיתם מהם, כיוון שנבלעתם על ידי הפחדים שלכם, או על ידי הפחדים והצער של אנשים אחרים, או על ידי התודעה הקולקטיבית עצמה, שיכולה לדרדר אתכם מטה בשל השליליות שלה.

לכן, מה שבאתי לספר לכם היום הוא שבאופן כלשהו, מה שמתרחש עכשיו יכול להאיץ את ההתפתחות שלכם, את הטרנספורמציה שלכם אל מודעות המבוססת על הלב. ואני מבקשת מכם לשאוף עכשיו שאיפה עמוקה, ובעודכם נושפים לדמיין שאתם משחררים את כל האנרגיה והידע המבוססים על הפחד, שמערפלים את התפיסה ואת שדה האנרגיה שלכם בעת הזאת. שאפו מתוך מקור האהבה שבתוככם, מטוהר הלב שלכם שכבר התעורר. שאפו ממקום זה. ומלאו את עצמכם בשטף חיים טהור, אלוהי ונפלא זה.

אפשרו לו לזרום דרך שדה האנרגיה שלכם, לדחוף בעדינות ולהוציא אנרגיות אחרותאנרגיות המבוססות על פחד, על קושי, על תחושת חוסר. זכרו שאתם ישויות אלוהיות. אתם מעבר למרחב ולזמן. כאשר אני מדברת על לבכם, אני לא מדברת על האיבר הפיזי; אני מדברת על המהות שלכם, על החוכמה האמיתית שלכם, על המלאך שבתוככם. הוא נמצא שם, ממש כאן, ברגע זה. לכן התחברו למלאך זה. הרגישו באורו; הוא כה עדין, חם, חביב וחסר פחד. ולמלאך זה שבתוך לבכם יש כנפיים; אפשרו למלאך זה לעטוף אתכם בכנפיו. ראו את כנפי המלאך סביב גופכם והרגישו כיצד הן מגנות עליכם, ושומרות על הרווחה ועל הניצוץ של האור הפנימי שלכם.

בזמן הזה, האנושות מתמודדת עם משבר גלובלי, הקשור למחלה וכלל לא לקושי כלכלי. ואני רוצה שתתמקדו בעצמכם עכשיו. יש לכם אולי פחדים הקשורים אליכם בלבד, אבל, אני רואה שרבים מכם מודאגים מאוד בשל אנשים אחרים, בשל אנשים אהובים. והדבר עלול להיות מכשלה עבורכם. חשוב שתזכרו שלכל אחד מכם יש חיבור עמוק לנשמה שלו, ומשמעות הדבר היא שהם בוחרים מה קורה להם.

קיימת דינמיקה בחייו של כל פרט שבוראת אירועים בחייו. אין מקריות. ולכן כאשר דברים רעים קורים לאנשים שאתם אוהבים, משלו בדחף שלכם לקפוץ ולהציל אותם. עצרו לרגע, התמקדו, אל תכנעו לפחד שיש לכם לגבי מה שיקרה להם. במקום זאת, כנסו לאהבה שיש לכם כלפיהם; לסוג האהבה העמוק והחכם ששייך למהות שלכם כעובדי אור. אין זה סוג האהבה שמציל אנשים אחרים מבלי לחשוב היכן הם נמצאים באמת, ומה עשויה להיות המשמעות של האתגרים שעמם הם מתמודדים. לכן היו מודעים, בראו בהירות סביבכם, והתחברו עם הנשמה של האדם האחר, האדם בגינו אתם מודאגים. התחברו עם נשמתו, ושאלו: ״מה משמעות הנוכחות שלי בחייך? מהי התרומה האמיתית שאני תורם לך?״ הרגישו בשאלה נובעת מלבכם, והתשובה עשויה להיות שונה מכפי שציפיתם.

אתם יכולים להציע הדרכה המבוססת על אהבה לאנשים אחרים, אבל הדרכה זו לא מפריעה לדרך שבה הם בוראים את חייהם. הדרכה זו היא בעלת טבע עמוק יותר: היא מעניקה תמיכה ברמת הנשמה, מבלי לפתור את הבעיות האישיות שלהם. ולכן היו מודעים לכך בעודכם פוגשים אנשים אחרים ועדים לבעיות שלהם, לסבל שלהם. דעו מהו תפקידכם. התפקיד שלכם הוא להפוך אותם מודעים לנוכחות הנשמה שלהם, לטבע הנשמה שלהם. התפקיד שלכם הוא לבנות את הגשר או את הערוץ שבין האישיות שלהם והנשמה שלהם; בין החלק המבוסס על האגו, לבין החלק המבוסס על הלב. ואנשים רבים נמצאים באמצע, מתנדנדים בין מודעות המבוססת על האגו לזו המבוססת על הלב.

אתם חלוצים כנשמות של עובדיאור; אתם מקדימים את תודעת ההמונים. אתם פותחים ממלכות חדשות, דרכים חדשות להרגיש, לחשוב, להיות. בכך, אתם יכולים לשמש דוגמה לאחרים. אין משמעות הדבר שעליכם לפתור את הבעיות שלהם, אבל אתם יכולים להאיר את הבעיות שלהם באור שונה. אתם עוצמתיים ביותר כמדריכים וכמורים, ומעניקים את השירות הטוב ביותר כאשר אתם מעוגנים בחוזקה באורכם, ולא כאשר אתם סובלים יחד עם אחרים. בנוסף לכך, כאשר אתם נשארים מבוצרים בתוך הגבולות שלכם, ולא מתייחסים לאנשים אחרים כקורבנות, אלא במקום זאת, כאל הבוראים של חייהם, אתם מעצימים אחרים באופן הטוב ביותר ומשמשים דוגמה לאחרים.

בזמן הזה, התפקיד שלכם הוא להחזיק במודעות העמוקה ביותר של האהבה, האחדות והאור; להאמין בעוצמת הבריאה של כל אדם ואדםולטפל היטב בעצמכם. אל תראו זאת כדבר מה שאתם עושים על חשבון אנשים אחרים. חיוני שתוקירו את עצמכם. דאגו לצרכים שלכם. אינכם צריכים לקחת אחרים תחת חסות כנפי המלאך שלכם. קחו חסות על עצמכםאמצו את עצמכם באהבה ובחביבותהזינו את עצמכם. כך אתם הופכים לאור זוהר עבור אנשים אחרים.