נסיגת פלוטו – אפריל-אוקטובר 2020

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

מזה כמה שבועות לא היו פלנטות בנסיגה. הדבר יצר אנרגיה חזקה בעלת תנועה קדימה שהביאה אלינו שינוי מהיר והתנסויות חדשות.

אך ב-24-25 באפריל, האתנחתא מסתיימת בעזרת פלוטו שמתחיל את הנסיגה השנתית שלו.

בשבועות הבאים, נגה, שבתאי וצדק יתחילו אף הם בנסיגה, וידריכו אותנו להאט ולהרהר.

נסיגות הן זמן לחשבון נפש. הן מציינות זמן שבו האנרגיה של הפלנטה המסוימת מתחילה להתממש ברמה פנימית יותר מאשר ברמה חיצונית.

בעת נסיגת פלוטו והנסיגות שיבואו לאחריה, אנו נצא למסע פנימה, והמיקוד שלנו יעבור לתחושות הבטחון והיציבות שלנו.

אין ספק שרבים מהדברים שפעם הסתמכנו עליהם ובטחנו בהם מתפוררים ונעלמים, אך הם לא אובדים לחלוטין. הסדקים שנחשפים פשוט מצביעים על המקומות הזקוקים לבנייה מחדש וללידה מחדש.

פלוטו הוא פלנטת המוות, ההרס והלידה מחדש, והוא היה פעיל מאוד מאז אוקטובר 2019.

למעשה, אני מאמינה שהרבה ממה שאנו רואים בעולם עכשיו ניתן לקשר לצמידות שבתאי ופלוטו שהתרחשה בינואר 2020.

אף על פי שהפלנטות לא אחראיות לגרימת אירועים בעולם, הן יכולות להוות מראה ויכולות להדריך אותנו להבין מה מתרחש ברמה עמוקה יותר בחיינו ועל הפלנטה.

אסטרולוגיה מבוססת על העקרון״כפי שלמעלה, כך למטה״והתכווננות לשמים הקוסמיים יכולה להוביל אותנו להבנה גדולה יותר.

כפלנטת המוות והלידה מחדש, בכל פעם שפלוטו מתחיל לסגת, הוא מדריך אותנו לסקור ולבחון את העבר כדי להבין מה בחיינו צריך להשתנות ולאן הובילו אותנו הטרנספורמציות הקודמות.

היזכרו במה שהתממש בחייכם מאז אוקטובר 2019. מה השתנה במשך התקופה הזאת? אילו רמזים ניתנו לכם באותו זמן שיכולים לסייע ולהדריך את דרככם עכשיו?

בעת נסיגת פלוטו, אנו מודרכים להיכנס פנימה עמוק יותר, להגיע לרמות טרנספורמציה חדשות לגבי כל מה שהתרחש בחיינו באוקטובר 2019.

חשבו אילו נושאים מאותו זמן עולים בזכרונכם, ודעו שאתם מתבקשים לקלף את השכבה הבאה ולהמשיך להיכנס עמוק יותר אל תוך ספירלת החיים שלכם.

זכרו, לא מדובר באותם אירועים שחוזרים על עצמם, אבל אנו עשויים להתבקש לשוב ולסקור נושאים דומים או לבחון מקרוב את השינוי הדרוש.

ברמה הגלובלית, הנסיגה של פלוטו תסייע להאט את מהלך העניינים, אבל האטה זו של האנרגיה מתרחשת כדי שנוכל לחפור מעט עמוק יותר ולהביט מתחת לפני השטח.

פלוטו קשור לכוח, לשליטה ולעושר, ולכן אלה הם התחומים שהופכים מודגשים בכל פעם שהפלנטה הזאת פעילה.

פלוטו הוא המראה שלנו כאן והוא מאיר את הדברים שצריכים להשתנות. פלוטו פשוט מאיר, הפעולות שלנו הן שקובעות את הדרך בה נבחר ללכת.

כמו כן, קיימת אנרגיה חזקה כאן שהתומכת בחקירה, במחקר ובבחינה מעמיקה יותר במטרה להשיג הבנה וידע חדשים. אבל, ייתכן שרק לאחר שפלוטו יתחיל לנוע קדימה ב-4 באוקטובר, נהיה מסוגלים להבין את הידע הזה.

קרוב לוודאי שאוקטובר יהיה חודש חשוב השנה והוא עשוי להביא מידע חדש או עובדות חדשות לפני השטח, אשר ישנו את האופן שבו התייחסנו לדברים או טיפלנו בהם.

אנו עשויים גם לגלות שאוקטובר 2020 מביא אירועים דומים לאלה של אפריל 2020.

כאשר פלוטו ינוע קדימה באוקטובר 2020, תהיה לנו הבנה ברורה יותר, הן ברמה הגלובלית והן ברמה האישית, לגבי הדברים ששוב לא עובדים ומה צריך להשתנות לתמיד.

כאשר פלוטו יתיישר, יהיה לנו קל יותר לחולל את השינויים הללו ולהתחיל להוליד מחדש את מה שהתמוטט.

תרגילים לנסיגת פלוטו 2020:

1. אילו שלושה נושאים מהותיים מצויים בחייכם מאז אוקטובר 2019 ועד אפריל 2020? כתבו כיצד הנושאים הללו השפיעו עליכם ומה אתם מקווים ללמוד או להשיג בהמשך הדרך.

2. כתבו מכתב לעצמי הצעיר שלכם, וספרו כיצד הייתה עד כה שנת 2020 ומה אתם רוצים שהעצמי הצעיר שלכם יזכור.

3. אם אתם שמים לב לנושאים ששבים וצצים, היזכרו בעבר ושאלו את עצמכם: ״מה הייתי צריך/ה לדעת אז שאני יודע/ת עכשיו?״ כתבו 10-15 נקודות, ואז ראו אם אתם יכולים ליישם אותן למה שאתם חווים עכשיו.

4. השתמשו במשפטי העזר הללו והמשיכו אותם:

  • אני יכול/ה להוליד את חיי מחדש על ידי כך ש
  • אני הכי עוצמתי/ת כאשר
  • מה לא עובד יותר בחיי
  • אני יכול/ה לשחרר בבטחה את

5. כיוון שפלוטו הוא פלנטת המוות והלידה מחדש, חשבו מה אתם רוצים להוליד מחדש בחייכם ועבור הפלנטה. כתבו זאת, ציירו ציור, או דמיינו את המראה בעיני רוחכם.