חיוך הוא…

מאת: מאט קאהן

מאנגלית: סמדר ברגמן

חיוך הוא מִנְחָה של רצון טוב בעת שניצוץ האנרגיה האלוהית בשני אנשים מרים את מסך התפיסה כדי לזכור שהאור שוכן בכולם. חיוך הוא הסכם אֶתִי תתמודע, שמחליףעתה כאשר העיניים יצרו קשר ישיראת הדרכים שבהן החברה מתייחסת לזרים בפתיחות להִתְקַשְּרוּת. חיוך הוא חגיגת הלב התמים והטהור שלכם, תמיד מוכן ונכון להתפוצץ משמחה בכל רגעי ההשראה, ואין זה משנה עד כמה שבור, מותש או מובס העָבָר עשוי להיות.

חיוך הוא הצהרת חירות הזוהרת מתוך הטבע החופשי הנצחי שלכם, זועק מהגגות, באמצעות שפת השקט הקוסמית: ״אני כאן. אני חשוב. יש סיבה לקיומי״. חיוך הוא מתנה של נדיבות רגשית, כמו שוברמתנה של אנרגיית ריפוי, כאשר המקבל יכול להחליט היכן ניתן להשתמש באנרגיה שכזו באופן הטוב ביותר לטובת התפתחות נשמתו. חיוך הוא אישור של היערכות עם המקור והיותכם ישובים באמת הגבוהה ביותר שלכם, המגלה את הצורך בטרנספורמציות עמוקות יותר רק ברגע שאתם מביטים הצדה, מתרחקים ומסתתרים.

חיוך הוא לחיצת ידיים בין שני מלאכים המעניק תוקף לשלמות ניצחונם, ואין זה משנה כיצד התממשו הנסיבות. חיוך הוא זיכרון גןעדן הנשלח מהמרחב הטהור ביותר שבתוככם כדי לעורר את הטוהר של כולם. חיוך הוא סמל של תודעה ערה הממורכזת בלב המאשרת את כל שהוא שלם, נכון ומושלם לגבי רגע זה, בדיוק כפי שהוא. חיוך הוא הפסקתאש רוחנית שמביס רק את החלקים וההיבטים שמעולם לא נועדו להרחיק לכת מכאן. חיוך הוא רגע של כניעה משמעותית, כאשר שוב אין צורך להחזיק דברמה או לנהל מסע שעסוק מדי בטיפול בכם מכדי ליידע אתכם לגבי תוכניתו.

בין אם כמבט אקסטזה החולף בעיניי אוהבים, הערצה הניתנת מהורה לילד, תמיכה הנשלחת מידיד לידיד, או מנחה המוענקת על ידי שכנים, מי ייתן ויום זה יהיה הזדמנות עבורכם לזכור את עוצמת החיוך שלכם.

כאשר אתם לוקחים את הזמן לחייך בכוונה רבה יותר, בפתיחות ובאותנטיות רבות אף יותר מבעבר, מי ייתן ותשמחו בהזדמנויות התכופות שניתנות לכם להשפיע באופן חיובי על שדה המציאות הקוונטי על ידי ביצוע תכוף יותר של אחת מפעולותהחֲבִיבוּת הפשוטות והמתוקות ביותר. מי ייתן ותדעו את האושר שכבר קיים בתוככם, שיכול להתקבל במודעות גדולה יותר ככל שאתם נפתחים ומעזים להאיר לעתים קרובות יותר.

באמצעות אנרגיית הריפוי המקודדת במילים הללו, אני מעביר אליכם את ההשפעות הטרנספורמטיביות של מנהג עוצמתי זה. מלבי אל לבכם, אני מציע לכם חיוך זה ומזמין אתכם להעביר אותו הלאה לכל הנשמות המדהימות שנועדתם לפגוש. מי ייתן ותקבלו אותו במלואו ותחלקו אותו בחופשיות לרווחת הכלל.

הכול למען האהבה,

מאט