תחזיות שנתיות – שנת 2022

שנת ההמשגה העצמית

מאת: ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

בכל שנה, מאז 2005, אני כותבת תחזיות שנתיות ובכל שנה אני חוזרת ואומרת: ״אני כותבת תחזיות אף על פי שאני לא אוהבת לכתוב אותן״. אני לא אוהבת לכתוב תחזיות, בייחוד לגבי אירועים בעולם, כיוון שאני לא רוצה להשפיע על החשיבה של מישהו או להזיז את האנרגיה בכיוון מסוים. כוחות ההגשמה שלנו חזקים עכשיו ואנו בוראים באמצעות המחשבות שלנו, ולכן מה שאנו חושבים הופך למציאות בה אנו חיים. ואנו יכולים להשתמש באנרגיה בכל דרך שאנו רוצים, ולכן חשוב שנתמקד בהתרחבות של תדר גבוה, ובעולם שבו אנו רוצים לחיות, בניגוד למצב שבו אנו מתייאשים בשל מה שאנו רואים כ״עולם שהשתגע״.

עכשיו יותר מאי פעם קיימת עוצמה אדירה במודעות הקולקטיבית, כיוון שמשפחת האנושות הקולקטיבית מודעת הרבה יותר מאי פעם לעצמה, לכוחה, לחיבורים ההדדיים שלה ולמקומה ביקום. הדבר הופך אותנו למגשימים עוצמתיים וחזקים יותר. אם המחשבות היו עוצמתיות קודם לכן, הן עוצמתיות פי כמה עכשיו. כיוון שאת התחזיות שלי קוראים מיליוני אנשים מעשרות מדינות, שיכולים לתרגם ולפרש את מה שהם קוראים בדרכים רבות ושונות, שיתוף התחזיות הללו היא משימה שאליה אני מתייחסת ברצינות רבה מאוד ואני כותבת אותן בהקפדה יתרה. וגיליתי שהן מדוייקות מאוד, כאשר אני בוחנת אותן במהלך השנה, דבר שכדאי גם לכם לעשות.

הפרטים של ״מה בדיוק יקרה״ הם לא תמיד חלק מהמידע שאני חולקת אתכם, כיוון שהוא ממוקד יותר במה שיש לו פוטנציאל להתרחש או במה שערוך אנרגטית כדי לאפשר לאירועים מסוימים להתממש בדרכים מסוימות. כיוון שהתפתחנו כל כך מאז תחילת המאה, ידיעת הנגישות של פוטנציאלים שונים משמשת כמדריך לקבלת החלטות, במקום לאזהרה מפחידה לאירועי השנה הבאה.

בעודכם קוראים את התחזיות הללו, הימנעו מלחפש אישור ״לדברים שיבואו״ ואל תחפשו אחר תרחישי ״סוף העולם״, כיוון שאני מסרבת להחשיבם כאפשרות. במקום זאת, השתמשו במידע הזה כבכלי לנהל את חייכם ואת האנרגיה שלכם בעת שאתם מתחילים שנה חדשה מלאה בפוטנציאל, בעוצמה ובאפשרויות. אני נמנעת בכוונה מתחזיות הקשורות ל״סוף העולם״ שאחרים כותבים, חלקית כיוון שאני סבורה שאין כל טעם לנבא אירועים רעים, משום שאני יודעת שיש לנו שליטה במציאויות האינדיבידואליות והקולקטיביות שלנו.

ואני מאמינה שהפצת מתיקות ואור והאמונה שהיקום יתקן הכול וידאג לנו (ללא ההשתתפות הפעילה שלנו) הן פשוט לא מציאותיות. הן לא תואמות לתפקיד שלנו כשותפים לבריאה ביקום ולכן מהוות גם מידע מוטעה, שמתוכנן לקדם את האמונה שהחיים מתממשים בדרך צפויה וידועה מראש, שאנו חסרי אונים ולא מסוגלים לעצור אותם, לשנותם או לשלוט בהם.

האם אתם מוכנים להאיר ולזהור שנה נוספת? השנה הזאת תהיה שונה, כיוון שאנו מאירים באמצעות תדר אנרגיה גבוה הרבה יותר ואנו מלווים על ידי אנשים רבים הרבה יותר. אני יודעת שהמסע היה ארוך מאוד ומאתגר לפעמים, אנו עושים זאת כבר כמה עשורים. אבל ספירלת ההתעלות המתפתחת לא מושגת ביום אחד ואיננו יכולים למדוד את ההצלחה שמושגת במסע של תקופות חיים רבות, על פי מה שמתרחש בתקופת חיים אחת.

הייתי רוצה לומר שאנו מתחילים את 2022 עם דף חלק והתחלה חדשה, אבל זה לא נכון. אנו מתחילים את השנה עם אנרגיה רבה שנותרה מהשנים 2020 ו-2021. זוהי שנה מכרעת ביותר ומה שיתרחש השנה יקבע כיצד יתקדם מחזור ההתעלות ומה יתרחש מעכשיו ועד 2025 וגם עד 2030.

אני חושבת שאני יכולה לומר שלאחר השנתיים האחרונות, אנשים רבים מצפים לשנה חדשה ולאנרגיות חדשות. הרבה עבר עלינו מאז 2020 ואנו מוכנים לתדר חדש, לאנרגיות חדשות, לשלווה רבה יותר ולהרבה פחות כאוס.

לכל שנה יש נושא אנרגיה ואם נזכר ונבחן את הנושאים של השנתיים האחרונות, נראה שהם התמקדו בעניינים כגון הולמות, הרמוניה, שלמות והיבטים שיוצרים לכידות אנרגטית. דבר זה ימשך גם השנה, כיוון שהדבר שישרת אותנו בתהליך ההתעלות המתמשך שלנו הוא שימור הכְּלִילוּת האנרגטית שלנו.

לכן בשנה הזאת המיקוד יעבור מהיותנו מקור של ריפוי, אור ואנרגיה להיותנו מקור רבהשראה לאלה שבוחרים באפשרות ללמוד כיצד לכוון חלק מהאנרגיה שלנו לצרכים האישיים שלנו.

אחד מכלי האנרגיה שיהיו יעילים ומסייעים מאוד בשנת 2022 הוא ההבחנה, שמשמעותה להפריד, להבדיל, לברור ולהבחין. כאשר אנו משתמשים בהבחנה, אנו קודם כל בוחנים אנשים, מצבים ואירועים על פי השאלה כיצד הם מתאימים לנו או ערוכים עמנו, עם הנתיב שלנו ועם האנרגיה שלנו.

אנו בוחנים כוונה, אג׳נדות, מטרות ומשמעויות. במקום להסכים לקחת על עצמנו נתיבי ריפוי חדשים או אחריות חדשה והתחייבויות חדשות, אנו בוחנים את המחיר שלהם לנו ולאנרגיה שלנו, אנו בוחנים האם זה משהו שאנו רוצים לעשות והאם מדובר בנכס בנוגע לכוונה הכללית שלנו ולפוטנציאל האנרגיה שלנו, או האם זהו נטל, משהו שירוקן אותנו מהשמחה, משלוות הנפש ומשלוות הלב שלנו.

אנו צריכים להתקדם ולהקדיש הרבה פחות זמן לריפוי עצמנו ובמיוחד, לריפוי אחרים או לרצון לרפא את העולם.

מאז שנת 2000 התחולל מאבק בין החושך והאורראו מה קרה בשנת 2001. והיינו עדים לדוגמאות רבות לאפלת האנרגיות של הממד השלישי שפעלו בשנתיים האחרונות, והן לא הסתיימו עדיין, אך יש לנו יתרון, כיוון שהאור תמיד גובר על החשכה.

ריבונות אנרגטית 2.0

אם למדנו משהו בשנת 2021, שהנושא שלה היה ריבונות אנרגטית, היה זה שעלינו לעבוד כדי להשיג תוצאות, ושההתעלות לא תהיה מסע קסום, קליל, חסר מאמץ אל ארץ הפלאות וחדיהקרן שחשבנו שתהיה או שגרמו לנו להאמין שתהיה. כפי שאני תמיד אומרת, ההתעלות היא אינטגרציה, לא השתלטות. אנו משלבים אנרגיה של הממד החמישי אל הממד השלישי, לא הורסים את הממד השלישי כדי שהממד החמישי יוכל להשתלט.

היו לנו זמנים קשים ולא היה קל להתגבר על כמה מהאתגרים עמם התמודדנו, בייחוד אלה הקשורים לחברים, לבני משפחה ולאהובים. אבל בהחלט גילינו את הכוח, הנחישות, העמידות ואת המחוייבות למסע ההתעלות שלנו. למדנו גם מי הם חברינו האמיתיים ומי פשוט העמידו פנים שהם מחבבים אותנו, מתאימים לנו או מהדהדים עמנו. למדנו היכן אנו יכולים למקד את האנרגיה שלנו והיכן עלינו לשמור על גבולות האנרגיה שלנו. האופן שבו אנו משתמשים באנרגיה שלנו חשוב בשנת 2022, ולכן חשוב גם להסיר הסחות דעת ודברים או אנשים שמרוקנים את האנרגיה שלנו. הרבה מהעבודה הזאת כבר נעשה בשנת 2021.

למדנו גם כמה אמיתות חשוכות מאוד על העולם שבו אנו חיים ועל מה שחשבנו שהוא האמת. ולמדנו את אחד מהשיעורים החשובים ביותר שלנו, שאיננו יכולים לשנות החלטות של אנשים אחרים או לשלוט בהן. לכן הבחנה היא כלי אנרגיה מהותי לטובת הצלחה, שלווה, אהבה ושמחה בשנת 2022.

התעוררות הייתה תוצאה גדולה של שנת 2021 ולכן עם כניסתנו לשנת 2022 אנו ערים, מודעים וחרדים לגבי הבאות ולגבי הצפוי לנו. האם חזינו את הכאוס של שנת 2021? אני חושבת שלא ניתן היה לחזות זאת, אבל כפי שכתבתי מזה שנים רבות, הממד השלישי לא יסתלק ללא מאבק וזהו אכן סופה של דחיסות הממד השלישי ושילוב הממדים השלישי והחמישי. הדבר יבחן את המחוייבות והנחישות שלנו ואת יכולתנו לשמר כלילות אנרגטית על אף המתרחש סביבנו.

יכולים עדיין להיות כמה ״כיסי״ אנרגיה של הממד השלישי שנותרו לאחר השנה הזאת, אבל הם יהיו קטנים, חסרי כוח ומשמעות. איננו צריכים להילחם בחשכה, אנו צריכים רק להאיר באורנו בחוזקה. הפחד הוא מקור של כוח עבור הפרדיגמה של הממד השלישי הדחוס, ולכן אם נתעלם מאנרגיית הפחדלא נתמוך בדחיסות. בכל פעם שמישהו מתעורר לכוחו ולאורו, אנו מגבירים את מומנטום תנועת והתרחבות האור אלפי מונים. אבל אין משמעות הדבר שאנו יכולים לשבת ולהירגע, עלינו גם לשמר את התדר והרטט האנרגטיים ואת זרימת האנרגיה. כולם משתתפים והשתתפות כולם חשובה.

אבל כפי שמישהו אמר, אנחנו נכנסים לשנת 2022 עם עוד כמה מיליארדי אנשים ערים. בשל כך, שנה זו מתחילה ברטט גבוה הרבה יותר מקודמתה ובוודאי שיותר מהרטט שהיה בתחילת המילניום הזה.

אירועים אנרגטיים בשנת 2022

יש לנו כמה אירועים אנרגטיים גדולים השנה, שתומכים בשילוב ההתעלות המתמשך של הממדים השלישי והחמישי ואנו מתחילים עם האנרגיה של צדק שנכנס למזל דגים ב-28 בדצמבר, 2021. זהו היבט של אנרגיה רוחנית רמה והוא משלים מחזור שהתחיל בשנת 2012. מה היה הנושא הגדול של 2012, שכולם חשבו שיהיה האירוע של כל העידנים בה״א הידיעה? התאריכים 12-12-12 ו-21-12-12 לא עמדו כלל בציפיות שלנו, אבל כן התחילו בהתעוררות שמגיעה עתה לשיאה.

צדק במזל דגים יפגוש את נפטון ויפעיל התעוררות רוחנית שלא התרחשה מזה 155 שנים. צמידות עוצמתית זו בוראת תמיד התחדשות רוחנית, רמה חדשה של היערכות רוחנית עם אמיתות חדשות ותובנות חדשות לגבי הטבע הרוחני שלנו. בשנות החמישים של המאה ה-19, הצמידות האחרונה של צדק ונפטון, הוצגה תפיסת הרוחניות שמעבר לדת. באותו זמן היה המיקוד על רוחות רפאים וישויות. היה עניין רב בסיאנסים ובתקשורים עם המתים.

כעת יש לנו עניין מתחדש ברוחניות, אבל הוא קשור לאנרגיה, לתדר ולרטט ולא מתמקד בניסיון לגרום למתים לדבר איתנו. אנו לא חוזרים אל העבר, אנו מתקדמים אל מציאות רבממדית מתרחבת של אינטגרציית ההתעלות של הממדים השלישי והחמישי. תחייה רוחנית זו תתמקד באדם האלוהי, בהולמות אנרגטית וברבממדיות.

זהו המשך של נושא הריבונות האנרגטית של 2021, כיוון שאיננו יכולים להיות ריבונים מבחינה אנרגטית, אלא אם אנו מושלים בתדר וברטט, כמו גם בזרימה ובכיוון של האנרגיה שלנו.

בנוסף, דרקוני הירח משנים מזלות מתאומים וקשתלשור ולעקרב. זוהי נקודה משמעותית במחזור בן 19 שנים של דרקוני הירח ואני מזכירה זאת כאן רק בשל המחזור הזה.

באפריל 2003, דרקוני הירח היו במזלות שור ועקרב ולכן המחזור הזה מסתיים ומחזור חדש מתחיל. אבל האזכור החשוב של דרקוני הירח מצביע על 2012, כאשר הם היו במזלות עקרב ושור (ראש הדרקון הוא הראשון והוא זה שמוביל את האנרגיה).

בשנת 2012, כאשר האמנו שנהיה עדים להתגשמות חיצונית של מחזור ההתעלות, הובלנו פנימה, שהוא נתיב עוף החול שאליו מתייחס מזל עקרב. מוות ולידה מחדש, קימה מאפר העבר, חוויית הלילה האפל של הנשמה במטרה ליצור שחר של פרדיגמת חיים חדשה. אם דומה שהעולם הלך לישון לאחר התוצאות המשעממות של 2012, הוא מתעורר כעת.

עכשיו מזל שור הוא שמוביל את האנרגיה וזו אנרגיה מקורקעת יותר וממורכזת יותר בעצמי. אף על פי שהאנרגיה של מזל שור יכולה להיות עקשנית ואנוכית, היא גם מקורקעת בעצמי, מתמקדת בערך עצמי, בדימוי עצמי ובטיפול עצמי. מזל שור יכול להיות מאוד ממוקד בעצמו ואנו יכולים להשתמש בחלק מהאנרגיה הזאת עכשיו בעת שאנו נקראים לעבור מריפוי ולשלמות, ממניעה עצמית ומהיותנו מרפאיםקדושיםמעונים, למתן תוקף לעצמי מתוך תודעה נעלה. ויש לנו את אורנוס, המושל הפלנטרי של הטרנספורמציה, החשיבה החדשה, הרעיונות והיבטי הממד החמישי, הנמצא גם הוא במזל שור, ומוסיף את האנרגיה המטלטלת שלו לתהליך.

קרוב לוודאי שהאירוע האנרגטי הגדול ביותר של שנת 2022 הוא שיבת פלוטו של ארצות הברית, שהיא גם שיבת פלוטו גלובלית. כפי שכתבתי מזה כמה חודשים (ראו את דיווחי האנרגיה של יוני ושל אוקטובר 2021), המיקום הקודם של פלוטו במזל גדי הוביל להתנתקות מהמלוכה ולרצון לעצמאות, להוויה בעלת ריבונות עצמית. עכשיו אנו מקבלים שיבת פלוטו גלובלית נוספת וזו מתייחסת לריבונות האנרגטית שלנו.

האם נהיה ריבונים מבחינה אנרגטית או האם נאפשר לאנרגיה שלנו להזין את הדור הבא של האינטליגנציה המלאכותית ואת האג׳נדה של חיבור כל האנשים לרשת. זו לא תיאוריה מופרכת של מדע בדיוני, מדובר במשהו ממשי והוא תלוי בנכונות שלנו לוותר על הריבונות האנרגטית שלנו.

יהיו שלושה מעברים של שיבת פלוטו של ארצות הברית, ב-20 בפברואר, ב-11 ביולי וב-28 בדצמבר, 2022 ועוד מעבר קרוב אחד בספטמבר 2023, לפני שפלוטו מסיים את שהייתו במזל גדי ועובר למזל דלי.

אם תבחנו את ההיסטוריה של שיבת פלוטו, שמתרחשת בערך כל 247 שנים, היא מסמלת שינויים גדולים בחברה, בממשלות ובאוכלוסיה הכללית. האירוע הנוכחי לא יהיה יוצא מן הכלל ואנו הרגשנו בהשפעה שלו מזה כמה שנים. דבר אחד שאני שמה אליו לב בנוגע לשיבת פלוטו בארצות שונות, הוא שהיא נוטה להיות מלווה במהפכה, בתנועות של ״כוח לעם״, ובשינויים גדולים בממשלות, במדיניות חברתית וציבורית, ובייחוד אם מדובר במדיניות רודנית, שולטת ומדכאת.

נושא אנרגיה לשנת 2022 – המשגה עצמית

לכל שנה יש נושא אנרגיה, מיקוד מסוים על תחום שאותו אנו יכולים לאמץ, שבו אנו יכולים לעסוק ושממנו אנו יכולים להפיק את מירב האנרגיה באותה שנה. בשנת 2021 הנושא היה ריבונות אנרגטית וראינו בהחלט תנועה רבה בכיוון זה, כמו גם לחץ רב כנגדה.

נושא האנרגיה של השנה הזאת הוא התרחבות של נושא הריבונות האנרגטית של השנה הקודמת והוא ״המשגה עצמית״, רעיון העצמי כבריא, שלם והולם. זו הדרך היחידה באמצעותה אנו יכולים להתקדם בכל תחום של הצמיחה וההתרחבות האנרגטיות שלנו, ומשמעות הדבר היא שיש לנקות את הטראומה, האבל, הכעס, החרטות, הטינה, הפחד ואת כל האנרגיות המשוייכות לדברים הללו.

בשנת 2010 הצגתי את תפיסת הפיכתנו להוויה של 360 מעלות, שהיא מצב של הולמות אנרגטית והרמוניה אלוהית. המשגה עצמית היא התגלמות אותה תפיסה במציאות הפיזית, הרגשית, המנטלית והאנרגטית שלנו.

עבדנו על הריפוי שלנו במשך תקופות חיים רבות, עכשיו עלינו לגלם את הרעיון של היותנו בריאים ואף יותר מכך, שאנו שלמים ומושלמים אנרגטית. שדה האנרגיה שלנו נמצא בהולמות מלאה ואנו נמצאים בזרימה של הרמוניה אלוהית. זוהי ההתגלמות המלאה של האדם בעל 360 מעלות, של סינרגיה רוחנית וחומרית המתגשמת כשלמות אלוהית בכל היבט של חיינו.

אידאה היא יותר מאשר מחשבה או אמונה, זוהי ההתגשמות של המחשבה או האמונה כידע. מחשבה היא שיקול, אידאה היא חזון שבו אנו יכולים להשתמש כדי לברוא. אנו חייבים ללמוד להכיר את עצמנו כמושלמים מבחינה אלוהית, הולמים אנרגטית ושלמים. שאפנו להגשים את רעיון השותפות האלוהית של העצמי האנושי והעצמי האלוהי ועכשיו אנו חייבים לדעת שזו המהות שלנו.

הסמכות והעוצמה בידינו, אנו קובעים את הסטנדרטים, זוהי החלטה וידיעה שאנו חייבים לקבל עבור עצמנו. וכאשר אנו מקבלים החלטה זו, תהליך הריפוי מסתיים, הקיום שלנו בממד השלישי הוגשם, ואנו יכולים להמשיך אל אינטגרציה מלאה של הממד החמישי ולברוא את גן העדן עליי אדמות הפרטי שלנו.

שלושת החלקים של ההמשגה העצמית הם:

 • מודעות עצמיתהיותנו מקורקעים לגמרי באנרגיה שלנו.
 • הסתמכות עצמיתהיותנו שלמים לגמרי באנרגיה שלנו, מבלי להיות תלויים באף אחד לטובת שלמות אנרגטית.
 • התעצמות עצמיתהיותנו מקור העוצמה האישי שלנו, ללא פערי אנרגיה או חיפוש אחר כוח מאנשים אחרים או ויתור על הכוח שלנו והעברתו אליהם.

נושא זה עובר כחוט השני בכל היבט של הווייתנו ומחזיר אותנו אל המרכז האנרגטי שלנומי אנחנו, הנתיב בו אנו הולכים, האפשרויות שאנו לוקחים בחשבון, הפוטנציאל שברצוננו לבחון ואליו להתרחב והאנרגיות שאנו רוצים בחיינו.

התהודה האנרגטית שלנו תלויה ביכולת שלנו לדעת מה מגלם את התהודה הזאת ולהשתמש במחשבות ובאמונות שלנו כדי לברוא מיכל אנרגיה שהופך לרעיון ולהגשמה של אותה רמת תהודה, תדר ורטט אנרגטיים.

לא מדובר באגו או בממד השלישי, זהו רעיון של עצמנו כבני אנוש רוחניים שלמים, העצמי האנושי והעצמי האלוהי הפועלים בסינרגיה מוחלטת. גן עדן עליי אדמות מתגלם בנו והגופים הפיזיים שלנו הם המיכלים האנרגטיים לאנרגיה, שזו מהותנו.

בהמשגה העצמית שלנו אין מקום להתחייבויות, למחוייבויות, לחוזים, להבטחות ולמחזורים קרמתיים הקשורים כולם לריפוי. אנו יכולים עדיין לעסוק באלה, אך הם לא יהיו כה מפתים או מושכים ולא יגרמו לנו לנסות להביא מישהו לראות, לאמץ ולגלם את האור. התעייפנו, אנו רוצים הגשמה ושמחה רבות יותר, ואנו רוצים להמשיך במסענו.

כל מי שהיה חלק ממסע הריפוי ומהנתיב הקרמתי שלכם מחזיק בכל הכלים והמידע הדרוש לו כדי לסיים את הריפוי ולהמשיך במחזורי הריפוי. הגיע הזמן להעביר את האחריות לריפוי לאותם אנשים, אחריות שלמעשה תמיד הייתה שלהם גם כך. אם אתם מרגישים צורך בשמחה רבה יותר, זהו סימן מנשמתכם שסיימתם את נתיב המרפא ועליכם להתחיל לצעוד בנתיב של הגשמה עצמית.

תפיסת ההבחנה מהווה תמיכה בנושא האנרגיה של 2022 שהוא ההמשגה העצמית, והיא קובעת כיצד אנו מעריכים האם משהו נכון לנתיב שלנו או לא. אנו עוזבים את תפקיד עובד האור כמרפאקדושמעונה (אדם שלוקח על עצמו סבל של אחרים ומגביל את האנרגיה והאור שלו כדי לסייע לאחרים להירפא). איננו יכולים לעשות זאת עוד אם ברצוננו לשלב את אנרגיית הממד החמישי. אין קרמה בממד החמישי, ולכן השקענו זמן רב כל כך בהתמודדות עם השיעורים, הקבוצות והמחזורים הקרמתיים שלנו ועם משימות הנשמה שלנו. בנקודה מסוימת עלינו לסיים חלק זה של תכלית חיינו ורק לנו העוצמה והסמכות לומר מתי הוא מסתיים.

תקופות עוצמתיות בשנת 2022

תקופות עוצמתיות הן זמנים שבהם האנרגיות גבוהות מאוד ויש פוטנציאל גדול הרבה יותר לשינוי, לטרנספורמציה ולהגשמה. אני רואה את הדבר מתרחש בינואר ובפברואר, במרץ, ביולי ובאוקטובר.

בינואר, צדק נמצא במזל דגים, דרקוני הירח עוברים למזלות שור ועקרב ויש צמידות במזל גדי עם פלוטו והפלנטות האישיות (מרקורי, נגה ומאדים).

בפברואר נמשכות הצמידויות של פלוטו, חל מולד ירח עוצמתי ב-17 בפברואר שמתזכר את האנרגיה של ״הליקוי האמריקאי הגדול״ של ה-21 באוגוסט, 2017, ואת שיבת פלוטו המדוייקת עבור ארצות הברית ב-22 בפברואר, 2022.

קרוב לוודאי שנהיה עדים לכאוס רב בתקופת הקיץיוני ויוליוכפי שאמרתי, אני רואה שיפור גדול במצב הגלובלי במרץ, לכן שמרו על אנרגיה גבוהה וצפו לדברים נפלאים. ולא בגלל שאני אמרתי, אלא כיוון שכולנו מביעים כוונה לסיום המצב.

תקופות ליקויים בשנת 2022 כוללות את אפריל ומאי ואת אוקטובר ונובמבר. כיוון שליקויים מרחשים במחזורים של 19 שנים, הדבר מחזיר אותנו לאנרגיות הליקויים מתחילת שנות האלפיים, כאשר יצאנו זה עתה למחזור התעלות עוצמתי זה. מה אנו יודעים עכשיו שלא ידענו אז? האם אנו נאורים, מחוברים ומודעים יותר מכפי שהיינו אז? אחת מהברכות של הליקויים בשנת 2022 היא שאורנוס נמצא במזל שור, והוא יוסיף כמות נכבדה של אנרגיה לליקויים השנה.

באוקטובר חל הריבוע האחרון בין שבתאי לאורנוס, שהיה נושא אנרגיה עיקרי ב-2021 ויהיה כזה גם ב-2022. זו הסיבה מדוע מתרחש עכשיו כאוס רב כל כך. הוא יסתיים בקרוב וזה הזמן להרחיב את האור, להשתמש בגבולות האנרגיה, להביע כוונות חזקות ולהיות מקורקעים בחוזקה בשדה האנרגיה שלכם. בשנת 2022 נמשיך לחוות אנרגיות שעברו מ-2021, כיוון שהדרמה לא הסתיימה עדיין.

החיבור לאטלנטיס

אם אתם מרגישים חרדים במיוחד בשל המצב, אתם יכולים להיזכר באטלנטיס, ניסיון ההתעלות הקודם שלנו ולראות את המתרחש בעולם, כיוון שזוהי חזרה על אותם זמנים. כאשר הודרכתי לכתוב את הספר The Atlantis Legacy, לא ידעתי שהייתי שם ושהייתי עדה להרס הנורא של האנושות ושל הפלנטה. גיליתי גם שהמורשת של אטלנטיס היא הסיבה מדוע רבים מאיתנו נמצאים כאן היום ומדוע בחרנו להיות כאן עכשיוכדי לוודא שמקרה אטלנטיס לא יחזור על עצמו.

מדוע דומה אפוא שמחזור התעלות זה נמצא ״בצרות״ גדולות שכאלה? כיוון שהוא חלק מהתהליך של התגברות על ההתנסות שהייתה לנו באטלנטיס, שמשתקפת כל תהליך התעלות אחר. ההתעלות לא הייתה אמורה אף פעם להיות נסיקה קצרה ונפלאה אל ממדי האתר, זהו שינוי ממדי, שער לפרדיגמה חדשה. כמו כל תהליך לידה, הוא קשה ומאתגר. אל תאמינו למי שאומר שזה זינוק קליל לארץ הפיות וחדי הקרן. אין זה כך והקשיים והכשלונות הקודמים הבטיחו שדור חדש ייקח על עצמו לנסות שוב להביא את הפלנטה למחזור התעלות חדש, והנה אנו כאן.

אתם, שמזוהים כעובדי אור, כעובדי אנרגיה, כמרפאים, כאינטואיטיבים, כמורים, כמנטורים רוחניים, כמנהיגים, כאנשי אינדיגו וקריסטל ושצועדים בנתיב הרוחני, או שמרגישים שהם לא במקום הנכון, שהם בודדים ושמתקשים להתמודד עם הממד השלישיאתם נמצאים כאן כיוון שרציתם להשתתף במחזור התעלות מוצלח ולהימנע מחזרה על התנסות אטלנטיס, או התנסות למוריה או פנגיאה או כל אחד מהאסונות הקודמים הללו שסיימו מחזור התעלות.

שינוי בתכלית

האם החזקתם באור ובאנרגיה למען הפלנטה זמן רב ואתם מתעייפים? האם אתם סובלים ממה שאני מכנה בשם ״עייפות התעלות״ והאם אינכם רוצים להשתתף עוד בתהליך כמו בעבר? אנשים רבים מרגישים כך לאחרונה והם חרדים בשל התחושות הללו כיוון שהם מרגישים שעבודתם עדיין לא הסתיימה, אך הם לא רוצים להמשיך. והם לא חייבים להמשיך, כיוון שאנו עדים להולדתו של דור חדש של לוחמי אור שצועדים אל החזית ומובילים את מלאכת האור. תמיד אמרתי שההתעלות היא מירוץ שליחים ולא מרתון, עלינו לזוז הצידה ולתת לרצים הבאים לתפוס את מקומם. עד כה רצנו במרתון כיוון שהיינו חייבים, אבל תהליך ההתעוררות התקדם ואנו הגענו הן למאסה קריטית והן למומנטום קריטי, רבים רוצים לקחת חלק בתהליך.

עשינו את העבודה שלנו, החזקנו באור ובאנרגיה במשך תקופות חיים, היינו נוכחים לחלוטין ועבדנו קשה בתקופת החיים הזאת. עכשיו אנו יכולים להעביר את לפיד ההתעלות לקבוצה הבאה של לוחמי האור, שתתפוס את מקומנו בשעה שאנו מתקדמים למשימה הבאה, מתכוננים לפרדיגמה של הממד החמישי. המשימה החשובה ביותר שלנו הייתה להשתתף, לדאוג לכך שההתעלות תגיע לנקודה הזאת ולהעיר את האנושות, ודבר זה נעשה.

ברגע שהתעוררנו, איננו יכולים לחזור לישון ואנשים מתעוררים במספרים אדירים בכל יום. יש אנשים שלא מתעוררים או שלא מוכנים לחצות את גשר הממד הרביעי ואנו נראה הפרדה נמשכת בין אלה שרוצים להרחיב את אורם לבין אלה שרוצים להישאר בחשכה. לא קל כאשר אינכם יכולים לחלוק את האור עם אנשים שאתם אוהבים יותר מכול, אבל זו הבחירה שלהם ואינכם יכולים לשנותה.

לרוע המזל, אותם פערי אנרגיה יהיו עם בני משפחה, חברים ואנשים שחשבתם שיצעדו יחד איתכם בנתיב ההתעלות. זכרו שאנו יוצאים מהקרמה של הממד השלישי ועוברים ליצירתיות של הממד החמישי, ואצל אנשים מסוימים הדבר פשוט לא מהווה חלק מנתיב החיים שלהם.

להפוך למומחים בשדה המורפוגניאזור הנסים

השדה המורפוגני, או מה שאני מכנה ״שדה הפוטנציאלים״, הוא אנרגיה שבה אנו משתמשים כדי לברוא כל דבר בחיינו. כך אנו בוראים נסים, על ידי הזזת אנרגיה באמצעות הכוונה, ההיערכות והאינטגרציה שלנו. אנו חושבים שבריאת נסים היא כוח מיוחד, אבל אין זה כך, זו הדרך שבה אנו מתחברים לשדה הפוטנציאלים שלנו, או לשדה המורפוגני, ומתמקדים בפוטנציאל ולא באפשרויות.

ישנם שני חלקים לשדה המורפוגניהחלק המובדל והחלק הלאמובדל. החלק המובדל הוא מה שאנו מכירים כאפשרויות, חיוביות או שליליות. אלה הם דברים שאנו יודעים שיכולים להתגשם, אשר יתגשמו או שמחזיקים במרחב להתגשמות עתידית. זו כמות ידועה ואף על פי שאנו בוראים באמצעותה, אנו פשוט חוזרים על מחזורי אנרגיה ועושים את אותו הדבר שוב ושוב.

הנסים האמיתיים, אותם דברים מפתיעים, חדשים ונפלאים שמתרחשים, קורים כאשר אנו מתחברים לחלק הלאמובדל של השדה המורפוגני או שדה הפוטנציאלים. כאן יש לנו את השימושים החדשים באנרגיה, את המהלכים הנועזים שיוצרים נסים טרנספורמטיביים.

הם קיימים בחיינו והם קיימים עבור הפלנטה. נסים של שלווה, שמחה, חיבור וביטוי מלא של אנרגיות הממד החמישי שאנו רוצים להגשים בעולם, הם חלק מהשדה המורפוגני ושדה הפוטנציאלים עבור האנושות. זהו פוטנציאל והוא הופך למציאות כאשר אנו מחליטים מה אנו רוצים בחיינו, אינדיבידואלית וקולקטיבית. חשוב להפוך למומחים של השדה המורפוגני והשדה הפוטנציאלים שלנו וללמוד כיצד להשתמש באנרגיה, אם ברצוננו להשלים את קו הזמן של ההתעלות בדרך הרצויה, בה נשלב את הממד החמישי ונעבור למישור של הממד החמישי.

קווי הזמן של ההתעלות

קיימים קווי זמן רבים ושונים של התעלות שאותם אנו נוטים לכלול בשתי אפשרויותההתעלות עובדת או התעלות שאינה עובדת. אם היא עובדת אנו נעים למציאות רבממדית והכול נהדר. אם היא לא עובדת, תחול על ראשנו קטסטרופה גלובלית נוספת, כגון אטלנטיס, וכולנו נכחד.

אבל יש יותר משני קווי זמן, כפי שיש גרסאות רבות לאותם קווים. חלקם נעימים יותר וחלקם פחות וכל אחד מהם אפשרי. אנו מחליטים איזה קו זמן להגשים, אף על פי שכמה מההיבטים הללו אינם מה שחשבנו. אם זה נכון, אני יכולה לשמוע כמה מכם אומרים, אז מה קרה בשנתיים האחרונות? זה היה חלק מקוזמן של התעלות והוא היה צלצול השכמה עבור האנושות. האם אנשים התעוררו? כן, רבים התעוררו. האם יותר אנשים מחוייבים להתעלות מאשר קודם לכן? כן. האם כולם הצליחו לבצע קפיצה קדימה? לא, והם לא היו אמורים לעשות זאת. קווי הזמן הללו מאפשרים לאנשים להחליט מה הם רוצים לעשות ואיך הם רוצים להגשים את מסע ההתעלות האישי שלהם.

יש שרוצים להישאר בחשכה ויש שרוצים אור בוהק. ורבים אחרים שנמצאים במקום כלשהו באמצע, אבל כולם, חוץ מאלה שנותרים בחשכה, מודעים יותר לאנרגיות הממד החמישי הכוללות קהילה, שיתוף פעולה, חיבור, יצירתיות ועבודה משותפת וראו כמה מכל אלה התממשו בדרכים רבות ושונות.

מה שחוסם את הגישה שלנו לקווי זמן של מציאות רבממדית בעלת רטט גבוה וחזק היא האמונה שלנו שההתעלות היא חלק מנתיב חיים של כל אדם (אין זה כך), שהיא מתרחשת באופן זהה עבור כולם (אין זה כך), ושהיא משהו שכולם יקחו בו חלק. זה נכון, במידה מסוימת, אבל בוודאי שלא בדרך זהה. ואנו מפריעים לזרימת קו הזמן כאשר אנו חושבים שמשמעות נוכחות הכאוס, האתגרים והקונפליקטים היא ששוב איננו ניצבים על קו זמן של התעלות. אנחנו כן וזה חלק מהתהליך.

אם אתם זוכרים את מפת ההתעלות שחלקתי איתכם פעמים רבות, מפת תהליך ההתעלות כוללת את שלושת השלבים הבאים:

ישנם שלושה חלקים עיקריים להתעלותירידה, מעבר והתעלות.

 • בעת הירידה אנו חווים בעיות, התעוררות, התפוררות וכאוס.
 • מעבר הוא גשר הממד הרביעי, אותו אנו חוצים בדרכנו לממד החמישי.
 • ההתעלות כוללת מודעות, הארה, התרחבות אנרגיה והתעלות.

ותהליך זה חוזר על עצמו שוב ושוב. הבעיה היא שאנו חווים מחזור התעלות פעם אחת ואז חושבים שהוא הסתיים, הצלחנו. אז משהו אחר מופיע ואנו חושבים שטעינו, נכשלנו, לא הצלחנו, כיוון שזה אמור להתרחש רק פעם אחת. אנו לא מגשימים התעלות אחת גדולה ודי, אנו חווים תהליכי התעלות ומחזורי התעלות קטנים רבים כל העת. לכן אני תמיד אומרת לכם לחגוג את הנצחונות, את אבני הדרך ואת ההתקדמות, כיוון שכל אחד מאלה מייצג מחזור התעלות.

בסופו של דבר אנו שולטים בקווי הזמן של ההתעלות ואנו נקבע כיצד התהליך יתממש, אישית וקולקטיבית. זו יכולה להיות התנסות נפלאה או נוראה, הדבר תלוי בנו וכיצד אנו מחליטים להתקדם. אבל אין כישלון ולא ניתן לדלג על שלבים. כולנו מהלכים בנתיב ההתעלות בדרכנו האישית, והכול חלק מנתיב ההתעלות הקולקטיבי של האנושות.

הנתיב המתמשך לשילוב הממד החמישי

הבאנו את אנרגיית הממד החמישי במשך שנים רבות והדבר יימשך. צפו להורדות אנרגיה גדולות יותר ולשינויים גם כן, ומשמעות הדבר עוד עייפות, תנומות, האנגאובר כתוצאה מאנרגיה ועליות ומורדות המתלוות לתנועות אנרגיה גדולות. אבל עשינו זאת הרבה זמן ואנחנו רגילים, למרות שהדבר עלול להיות לא נעים למדי.

האם אתם זוכרים את התזוזות וההורדות הגדולות שהתחילו להתרחש בסביבות 2005? היה קשה להתמודד עמן, חווינו תסמיני התעלות רבים וכמה תופעות לוואי פיזיות, רגשיות ואנרגטיות מאתגרות. עכשיו אנחנו מקבלים הורדות אנרגיה גדולות יותר ותדרים גבוהים בהרבה ואף על פי שהם לא קלים ויכולים להיות מאתגרים, לאחר שנים של הסתגלות הגוף, אנו הופכים למיכלי אנרגיה יעילים יותר.

זכרו את האנרגיות של הממד החמישיקהילה, חיבור, שיתוף פעולה ויצירתיותשהם הבסיס של נתיב ההתעלות שלנו. אנו יכולים להצליח יותר בתהליך זה ולהיות מאותגרים פחות על ידי מה שמתרחש בעולם ובחיינו, על ידי התמקדות רבה יותר באנרגיה ופחות ברגשות ובמציאות הממד השלישי.

ככל שנביא אנרגיה רבה יותר מתדר גבוה אל רשת כדור הארץ, כך נהיה מודעים יותר לדחיסות הממד השלישי, כיוון שאף על פי שהיא הייתה נסתרת מעינינו במשך זמן רב, היא לא נסתרת עוד עכשיו ואנו נהיה עדים לה יותר ויותר במשך השנה.

אסטרטגיית ההצלחה האישית שלכם לשנת 2022

כולם רוצים לדעת איך להיות מאושרים יותר, עשירים יותר, חכמים יותר, איך לחוות הנאה רבה יותר, ליצור מערכות יחסים חדשות ובאופן כללי, ליהנות יותר בשנה החדשה. אנו מקבלים החלטות אמיצות לשנה החדשה, אותן אנו נוטשים לאחר כמה שבועות, משום שהן לא עובדות או שהן קשות מדי או התוצאות לא מגיעות. מה יהפוך שנה זו לשונה?

הבעיה עם כל תהליך של החלטה לשנה החדשה היא שאנו חושבים שנזכה לטרנספורמציה אדירה מבלי לחולל שינויים אישיים כלשהם. עלינו לשחרר כמה דברים, אם אנו רוצים דברים חדשים בחיינו. עלינו להיות מוכנים לאמץ ולגלם אנרגיות חדשות, כדי להפוך לגרסה נעלה יותר של עצמנו. עלינו להיות מוכנים להסתכן במורת רוח, בשיפוט, בביקורת ובדחייה מצד אנשים שפעם האישור שלהם היה הכול בשבילנו. ועבור רבים מאיתנו, השינויים הללו התרחשו בשנה שעברה. ולכן, אם לא נותרו לכם קשרים עם חברים או בני משפחה, אתם מוכנים לחפש קהילות הולמות יותר עבורכם מבחינה אנרגטית.

אם נמאס לכם לגור היכן שאתם גרים עכשיו ושוב אינכם רוצים להיות עוגן של אנרגיה, מקור של אור או מרפאים עבור הקהילות הללו, הגיע הזמן לחפש קהילה הולמת יותר אנרגטית. ואם העבודה שלכם, סגנון החיים, הקריירה או חלקים אחרים בחיים שלכם מרגישים עתיקים, עבשים ולא מספקים, הגיע הזמן לחפש שינוי.

כאשר אנו מוכנים לחולל שינויים משמעותיים, אנו מוכנים לאפשר לטרנספורמציה להתרחש. אם אתם מוכנים לעשות זאת השנה, הנה כמה תחזיות לטובת הטרנספורמציה האישית שלכם:

 1. הגיע זמנו של דור חדש של מרפאים לתפוס את מקומו, ולכן אם אתם עייפים, היו פתוחים לאפשרויות חדשות של עבודה וקריירה. ויכול להיות שהדבר יהיה חזרה לעולם העסקים שהותרתם מאחור לפני שנים. זכרו שאתם מביאים אנרגיה לכל מקום שאליו אתם הולכים, ולכן אם אתם שומעים את הקריאה, אל תדחו אותה בתירוץ שהיא קשורה ב״ממד השלישי״.
 2. הרומנטיקה הייתה חסרה במשך זמן רב והגיע הזמן שנכלול בחיינו מערכות יחסים אמיתיות, הולמות ותואמות אנרגטית. הדבר קורה כאשר אנו מפסיקים לרפא אחרים, או את עצמנו, באמצעות מערכות היחסים שלנו. אם אתם רוצים מערכת יחסים שמבוססת על אהבה, תוכלו לקבלה השנה, אבל היו מודעים שאינכם יכולים להיכנס עכשיו למערכת יחסים עם משימה או אג׳נדה של ריפוי.
 3. אם הייתם עוגן אנרגיה בקהילה או במקום מגורכם, או נושאי אור, מקור אור או אנרגיית ריפוי, יכול להיות שהגיע הזמן לעבור מקום השנה. מתרחשים עכשיו שינויים רבים במקומות המגורים ויש זרם של אנשים שנכנס אל הערים, המדינות והארצות ויוצא מהן, והדבר משנה את דינמיקות האנרגיה של המקומות הללו. אל תחששו בנוגע למקום שאליו אתם עוברים, התמקדו בקהילה, בסגנון החיים, באנשים, בפעילויות ובחיבורים שאתם רוצים. קהילה חדשה בממד החמישי ממתינה לכם.
 4. אם אתם מבולבלים ולא יודעים במה להתמקד השנה, התמקדו בתוצאות, במה שאתם רוצים להשיג או להגשים והפכו אותן לקצרות טווח. דברים משתנים במהירות, ולכן מה שאתם רוצים עכשיו יכול להשתנות בעוד כמה חודשים. וזכרו שאחד הדברים המגבילים ביותר הוא הפחד מפני השלכות. יש השלכות להחלטות ואי הנכונות שלנו להתמודד עם השלכות, היא שלא מאפשרת לנו להתקדם וגורמת לנו להרגיש תקועים.
 5. היו נועזים בכוונות שלכם והפכו אותן גדולות ככל שניתן. השאירו מקום לנסים וליקום שיממש אותם. אנו מביעים כוונות למה שאנו חושבים שאנו יכולים לקבל (זה השדה המורפוגני המובדל) במקום למה שבאמת אפשרי עבורנו ולכן אנו מקבלים תוצאות מאכזבות. אל תפחדו להביע כוונות גדולות ונועזותהיקום יכול הכול.
 6. למדו לומר לא למה שלא ישרת אתכם והיו נחושים. כאשר אתם מחוייבים יתר על המידה לאנשים אחרים ומאפשרים להם לנצל אתכם באופן מוגזם, מדובר ביותר מרצון להיות נחמדים ומסייעים. אתם רוצים מהם אישור, הכרה, מחוייבות, חיבור, אהבה או כבוד. אתם רוצים שהם יאהבו אתכם, כדי שלא תהיו עוד מטרה לדחייה או לבגידה שלהם. אני לא מדברת בציניות כאן, אני רואה זאת אצל מטופלים רבים, שלוקחים על עצמם הרבה יותר מכפי יכולתם כדי שאנשים אחרים יאהבו אותם. שמרו על גבולות האנרגיה שלכם ושימו את עצמכם במקום הראשון, אתם צריכים לאגור את האנרגיה לטובת המסע שלכם. עדיף להעניק מהעודפים שיש לכם, במקום לרוקן את המשאבים שלכם, כך שלא נותר דבר לעצמכם.
 7. הביעו כוונה להיות מאושרים, לחיות בשמחה, ליהנות מחייכם, לקבל את כל הדברים שאתם רוצים ולחיות חיי שפע ועושר. השמחה שלנו לא תלויה במה שאנו מקבלים, היא הבסיס להיותנו עורכים אנרגטית עם הדברים הגדולים שאנו רוצים. התמקדו בשמחה תחילה וכל דבר שהוא חלק מחייכם השמחים יהיה נגיש לכם.
 8. בזמנים של כאוס  גדול העולם זקוק לאורות בוהקים. אפשרו לאור שלכם להאיר בחוזקה ואין זה משנה מה אתם רואים או שומעים סביבכם. הפחד מזין אנרגיות חשוכות, האור הופך אותן ללא רלוונטיות. אנו זקוקים עכשיו לכל האורות הבהירים הקיימים, המשיכו להאיר.
 9. השתמשו בעבר בחוכמה ובצמצום. ככל שאתם מתמקדים בעבר, כך אתם חיים פחות בהווה. העבר יעיל לזכירת שיעורים וכדי לדעת ממה להימנע בהווה, אבל לא ניתן לשנותו והישארות בעבר רק יוצרת כעס וטינה.
 10. הניחו להיותכם מקורקעים, ממורכזים ומאוזנים בשדה האנרגיה שלכם להיות מקור ההדרכה שלכם השנה. אם משהו לא מרגיש נכון, הימנעו ממנו. אם אתם מרגישים לא מאוזנים אנרגטית במצב מסוים, המשיכו בדרככם. אם אתם יודעים שמישהו מרוקן את האנרגיה שלכם, שחררו אותו. התחייבו לשמירת הכלילות האנרגטית שלכם השנה והדבר יעזור לכם לחוות שנה מרטט גבוה, שנה שמחה ונהדרת.

הדרך הטובה ביותר לנהל את האנרגיה שלכם השנה היא להשתמש בכלי האנרגיה, בגבולות האנרגיה שלכם, להביע כוונות עוצמתיות, להתמקד בזרימה האנרגטית שלכם ובמיוחד, בהולמות האנרגיה שלכם. היכולת שלכם להיות מאוזנים, ממורכזים ומקורקעים אנרגטית כל העת, ללא קשר למתרחש סביבכם, היא קריטית לשמירה על ההולמות האנרגטית שלכם.

אשליית הממד השלישי עוצמתית, אבל היא מבוססת על פרדיגמות שלא ערוכות עם שילוב אנרגיות הממד החמישי של האנושותהאנושות לא רוצה עכשיו כוח, שליטה, פיקוח, תחרות והפרדה. המיקוד שלנו הוא באנרגיות הממד החמישיקהילה, חיבור, שיתוף פעולה ויצירתיות.

שנה זו היא נקודת מפנה במסעות האישיים והקולקטיביים שלנו ואנו ידענו שהזמן הזה יגיע כאשר הגיעה העת להעביר את השרביט לדור הבא של המרפאים, כיוון שיש לנו דברים אחרים לעשות, כגון לגלות מחדש את השמחה שלנו, ליצור את פרדיגמות הממד החמישי, ולחגוג את עבודה שעשינו כדי להגיע לנקודה זו במסע ההתעלות, כאשר האנושות ערה, מודעת וערוכה עם ההתעלות. חיו את השנה הזאת יום אחד בכל פעם ואל תפחדו, כיוון שהפחד מזין אנרגיה שלילית.

במקום זאת, ראו כמה הרחקנו לכת מאז שהתחלנו במסע הזה וכיצד כל צעד קדימה מביא עוד אנשים לקהילת הממד החמישי. שמרו על חיוביות והרשו לעצמכם לקבל השראה ועידוד ממה שאתם רואים סביבכם. כן, הזמנים קשים אבל אנרגיה קשה זו היא שעוזרת לנו להתקדם בכל רגע.

השנה הזאת היא נקודת מפנה וכל אחד מאיתנו תורם את חלקו לתנועה קדימה ולהגעה ליעד. החלק שלכם פשוט: חפשו שמחה, שלווה, אהבה, שגשוג והולמות אנרגטית בכל שאתם עושים. אינכם צריכים לרפא אף אחד או את העולם, היו מקור של השראה והאירו בחוזקה כדי שכל מי שירצה בכך, יוכל לרחוץ בזוהר.

אני יודעת שגם השנה נצליח להאיר, ממש כמו בשנים האחרונות. אנו חבולים מעט אולי אבל נשארנו יחד, החזקנו באור שלנו, התגברנו על האתגרים ושמרנו על המחוייבות שלנו למחזור ההתעלות ולעבודת האנרגיה שלנו למרות הכול. יש לנו עזרה רבה יותר עכשיו, ולכן יהיה קל יותר ואנו נוכל לפנות זמן ולהתמקד בנתיב האישי שלנו. לכן קחו לפעמים כמה הפסקות רצויות מהתוהו ובוהו והניחו למישהו אחר לעשות את העבודה.

אנו לוחמי אנרגיה, עשינו זאת בעבר, אנו כאן כדי לעשות זאת שוב ואנו ננצח.

שתהיה לכם שנה נהדרת.

קראתם ואהבתם – בואו לתת תמורה