כיצד חוזי הנשמה שלכם משפיעים עליכם

הרצאה מאת כריסטינה לופז

תמלול, תרגום ועריכה: סמדר ברגמן

ממש ברגע זה, יכול להיות שאתם נמצאים תחת השפעה של חיבור רוחני עוצמתי המכונה ״חוזה נשמה״ או אולי יש בחייכם חוזי נשמה רבים שמשפיעים עליכם, הן חיובית והן שלילית. אבל מה הם בכלל חוזי נשמה וכיצד הם משפיעים עלינו? בהרצאה הזאת תלמדו מהו חוזה נשמה ואת שני הסוגים העיקריים ביותר של חוזי הנשמה. לאחר מכן אסביר כיצד לגלות איזה סוג של חוזה נשמה פועל בחייכם עכשיו והאם אנו יכולים לבטל חוזה נשמה אם ברצוננו בכך. לאחר מכן אחלוק איתכם תהליך פשוט בן ארבעה חלקים שיעזור לכם להבין ולפתור חוזה נשמה במהירות. כעת לחלק הראשון של ההרצאה:

מה הם חוזי נשמה?

קיימות שתי דרכים שכיחות בהם משתמשים במונח ״חוזה נשמה״ ואני אתמקד בשתיים מהדרכים הללו כאן ובעיקר בסוג אחד של חוזה נשמה ובשימוש אחד למונח. אך ברצוני לדבר על שני שימושים שכיחים למונח, ולכן אם אתם רואים או שומעים מונח זה במקומות אחרים, דעו יש להם יותר ממובן אחד. הצורה הראשונה להבין את המונח חוזה נשמה או את החוזה שהמורה הרוחנית האהובה שלי, קרוליין מייס, מכנה בשם ״חוזה מקודש״, וזהו הסוג הראשון של חוזה הנשמה זהו ״חוזה חיים״. זוהי תוכנית שתכננתם לחיים הנוכחיים שלכם לפני שהתגשמתם. וזוהי המשמעות של חוזה הנשמה בהקשר זהקודם להתגשמותכם ערכתם כינוס שבו נשמתכם נפגשה עם נשמות אחרות ועם מדריכים רוחניים ובו יצרתם תוכנית לחייכם לפני התגשמותכם. תוכנית זו כוללת כמה התנסויות חיים עיקריות שרציתם לחוות, היא כוללת קשרים עם נשמות אחרות שרציתם בחייכם, והסכמים שערכתם עם אותן נשמות קודם להתגשמותכם, מקומות שבהם תתגוררו, משרות שיהיו לכם. מנקודת מבט זו ניתן לכנות זאת בשם ״חוזה מקודש״ או ״חוזה חיים״, ומשמעות הדבר: תוכנית כוללת שהנשמה שלכם תכננה לחיים האלה לפני ההתגשמות, אוקיי? זו ההבנה הראשונה לגבי חוזה נשמהתוכנית חיים.

כעת נעבור לשימוש השני במונח ובו ארצה להתמקד בהרצאה זו, כיוון שנושא זה הוא שמשפיע על האנשים ולכן בהרצאה זו המיקוד הוא במשמעות השניה של ״חוזה הנשמה״.

במשמעות זו של המונח, מדובר בחוזים עם אנשים ובכך אתמקד, לא בתוכנית החיים הכוללת אלא בחוזים שיש לנו עם נשמות אחרות, חוזים שערכנו לפני שהתגשמנו, כאשר הסכמנו ליצור ולקיים בעודנו כאן על כדור הארץ. במובן זה, חוזה נשמה הוא ״קשר משמעותי לטובת התפתחות הנשמה״ שכוננתי עם מישהו כאן על כדור הארץ. לפני שהתגשמתי ערכתי הסכמים אלה עם נשמות שונות וקבענו שנתגשם בערך באותו הזמן ושנפגש כאן למטה מסיבות התפתחותיות כאלה ואחרות. הנשמה מחליטה על כך, כיוון שהנשמה יודעת שחיבורים בין אדם לאדם הם הם החיבורים העשירים ביותר בכל הקשור להתפתחות הנשמה, לצמיחתה ולהתרחבותה.

כאן אני רוצה להעיר הערה קטנה: על פי חוזי נשמה, אנו יכולים להיפגש למשך כל תקופת החיים או למשך תקופה קצרה. חוזה נשמה לא חייב להיות ממושך כאורך החיים ולמעשה, נדבר אחר כך על חוזי נשמה שאינכם רוצים שיתקיימו במשך כל חייכם, כיוון שאתם עלולים להיתקע בהם. נדבר על כך בהמשך, אך לעת עתה, די לומר שיש חוזי נשמה ארוכי טווח (כל החיים) ויש חוזי נשמה זמניים שמטרתם ניקוי וריפוי.

שלוש סיבות לכינון חוזי נשמה

לאחר שהסברתי את הגדרת חוזה הנשמה, ברצוני לדבר על שלוש סיבות עיקריות מדוע נשמות אוהבות לכונן חוזי נשמה או הסכמים עם נשמות אחרות בהן יפגשו כאן למטה. אחת הסיבות היא משום שהם מאיצים את התפתחות הנשמה, ולכן כאשר אנו נפגשים פנים אל פנים כאן למטה, הקשרים עם אנשים הם אלה שיכולים להיות מאתגרים עבורנו במידה הרבה ביותר ובדרכים רבות מאוד, אבל אלה הם גם הקשרים העשירים ביותר בכל הקשור להתפתחות ולצמיחת הנשמה. אנרגיית הנשמה שלכם שואפת להתפתח, הנשמה תמיד מחפשת אחר דרכים לצמוח, להתפתח ולהרחיב את אופקיה, ולכן היא בוחרת את חוזי הנשמה הללו עם נשמות אחרות ומכוננת את ההסכמים הללו כדרך להאיץ את התפתחותה וצמיחתה. זו הסיבה הראשונה מדוע הנשמה מכוננת חוזי נשמה.

הסיבה השניה היא לסייע בריפוי, וזה חשוב מאוד. לפעמים נשמה תשתמש בחוזי נשמה ובהסכמים הללו עם נשמות אחרות כדרך המסייעת לריפוי דברים שנותרו מגלגולים קודמים. נניח שגלגול קודם שלכם הסתיים תוך גרימת פצע גדול, נניח שלבכם נשבר ופשוט לא הצלחתם לרפא אותו בגלגול קודם, חייכם הסתיימו ואתם חזרתם לממלכת הרוח. כיוון שהנשמה תמיד מבקשת לנקות עניינים בלתי גמורים, היא יכולה לכונן חוזה עם נשמה אחרת שתעזור לה לרפא את שברון הלב בתקופת החיים הנוכחית. ריפוי הוא סיבה נוספת מדוע נשמות בוחרות לכונן חוזי נשמה עם נשמות אחרות.

הסיבה העיקרית השלישית מדוע נשמות בוחרות לכונן חוזי נשמה היא כדי להשלים מחזורים קרמתיים. זוהי סיבה שכיחה מאוד. נאמר שחייתם תקופות חיים רבות בסוג של מעגל קרמתי החוזר על עצמו שוב ושובשבו אתם עושים משהו למישהו, ואז מישהו עושה משהו לכם וכן הלאה, וזה מעגל קסמים קרמתי. הקרמה היא פשוט פעולה ותגובה. בואו ניתן דוגמה קונקרטית, נניח שבגלגול מסוים הרגתם מישהו ואז מישהו הרג אתכם או נהגתם באלימות כלפי מישהו ואז מישהו היה אלים כלפיכם והדבר יצר לולאה קרמית שממשיכה להתקיים עד אשר היא נשברת. פעמים רבות הנשמה יכולה לבחור לכונן חוזי נשמה עם נשמות מסוימות, ולעתים תכופות מאוד, עם אותן נשמות שגרמו לבעיות הללו בעבר, וכעת החלטתם לכונן חוזה נשמה מתוך מטרה לשבור את המחזור הקרמתי הזה. אלה הן שלוש הסיבות השכיחות מדוע הנשמה בוחרת לכונן חוזי נשמה עם נשמות אחרות.

סוגים של חוזי נשמה

כעת משאנו יודעים מהם חוזי נשמה ומדוע הנשמה שלכם מכוננת את החוזים הללו, בואו נעסוק בכמה סוגים שונים של חוזי נשמה שהם השכיחים ביותר. הראשון הוא מה שאני מכנה ״חוזה נשמה חיובי או מעצים״. הבסיס לסוג זה של חוזה נשמה הוא תהודה של אהבה. כאשר אתם נפגשים בסוג זה של חוזה נשמהחיובי או מעציםהבסיס לו הוא תהודה של אהבה. סוג זה מעצים אנרגטית ומשמעות הדבר היא שכאשר אתם נפגשים עם האדם המסוים הזה כאן למטה, קיימת תהודה של אהבה שמעצימה אתכם, שמעניקה לכם אנרגיה רבה יותר, שמרוממת אתכם וזו מילה נוספת שאני אוהבת שבאה לתאר סוג זה של חוזה נשמה.

סוג שכיח נוסף של חוזה נשמה הוא זה של ״נשמות תאומות״ או ״להבות תאומות״, שמעתם בוודאי את המושגים הללו. סוג זה של קשר נשמה משמעותי נועד לרומם אתכם ואלה הם קשרים אוהבים מאוד. תהודת האהבה היא היסוד של הקשר הזה והסיבה לכך שאתם נמשכים זה אל זה או ממגנטים זה את זה. השתמשתי במושגים להבה תאומה או נשמה תאומה, אבל אינכם חייבים להשתמש בהם, מדובר בקשר מקודש וגם במושג זה ניתן להשתמש. קשר זה לא חייב להיות רומנטי, יכול להיות לכם חוזה נשמה מעצים וחיובי עם קרוב משפחה או עם חבר, עם ידיד טוב, הקשרים הללו לא חייבים להיות רומנטיים כדי להיכלל בקטגוריה הזאת. אבל הנקודה כאן היא שהבסיס הוא חוזה נשמה חיובי ומעצים, שנועד לרומם אתכם אנרגטית ויסודו בתהודת האהבה.

אני רוצה להעיר כאן שרק בגלל שחוזה נשמה זה נקרא חיובי או מעצים, אין משמעות הדבר שהוא יהיה קל ונוח, גם חוזי נשמה אלה יכולים לחוות קשיים ואתגרים. כולנו יודעים זאת, נכון? אם היה לכם קשר של נשמה או להבה תאומה או שותפות מקודשת או אפילו ידידות עמוקה, אתם יודעים שלא תמיד הכול נעים ונוח וישנם אתגרים, ישנם אתגרים שמסייעים לנו להתפתח, ישנם קשיים ויכולות להיות אינטראקציות קשות. לכן רציתי להעיר הערה זאת כאן, שכאשר אני אומרת חוזה נשמה חיובי, אין משמעות הדבר שהכול זורם חלק כל הזמן, בסדר? אך בסופו של יום, מה שחשוב לזכור הוא שכאשר אתם מתגברים על הקשיים הכרוכים בקשר נשמה מעצים, קשיים ואתגרים, בסופו של דבר הקשר הזה ירומם אתכם והקשר הזה מבוסס על תהודת האהבה. חשוב שתזכרו את שתי העובדות הללוהקשר מרומם אתכם מבחינה אנרגטית והוא מבוסס על תהודת האהבה. חשוב לזכור זאת כיוון שבהמשך הדבר יעזור לכם להבין אילו חוזי נשמה עשויים לפעול בחייכם עכשיו. זהו אפוא חוזה הנשמה החיובי או המעצים, ועליו לא נוהגים לדבר הרבה, כיוון שהוא לא גורם לבעיות רבות, משום שהוא קשר אוהב ומרומם, ונדיר שהוא מכיל בעיות שליליות או כואבות משמעותיות שגורמות סבל.

כעת בואו נעמיק מעט והדבר חשוב כדי שתוכלו להבחין, להבדיל ולהרגיש איזה סוג של חוזה נשמה פועל בחייכם עתה. יש כמה היבטים בסיסיים וקבועים לסוג זה של קשר, והראשון שבהם הוא אהבה. אמרתי כבר שהבסיס לקשר הזה הוא אהבה, אבל ישנם כמה דברים אחרים חשובים ואחד מהם הוא כבוד הדדי. לא משנה מה קורה בקשר ולא משנה אילו קשיים קיימים, תמיד יש בסיס של כבוד הדדי. היבט נוסף שאני רוצה לדבר עליו הוא שבקשר שכזה, שני הצדדים תמיד רוצים בטוב ביותר זה עבור זה. בסוג זה של חוזה נשמה לא יהיה מצב שבו תילקח מכם העוצמה שלכם או הריבונות שלכם, שהוא יחליש או ידכא אתכם. חשוב לדעת זאת. חוזה הנשמה החיובי או המעצים יכול לסבול מבעיות, אבל תמיד יהיה בסיס של כבוד הדדי, רצון בטוב ביותר כלפי הצד השני ולעולם לא יהיו דיכוי, החלשה ומניעת עוצמה או ריבונות.

הסוג הבא והשכיח של חוזה הנשמה הוא חוזה נשמה שלילי או מחליש. שונה לגמרי מהקודם. בחוזה הנשמה הזה קיים הסכם שהאנרגיה שתמשוך את שני הצדדים זה לזה היא אנרגיה המבוססת על פציעה או קרמה. משמע, מה שמושך את שני האנשים זה אל זה היא פציעה הדדית או קרמה הדדית, והדבר חשוב, כיוון שמה שקורה כאן הוא שהנשמות הסכימו להתאחד כדי לפתור דברים שנותרו לא פתורים. אותם דברים לא פתורים לא חייבים להיות קשורים לנשמה המסויימת, אלה יכולים להיות דברים לא פתורים באופן כללי או שקשורים לנשמות אחרות, אבל בחיים האלה יצרתם הסכם כדי לפתור אותם. יכול להיות ששמעתם כבר מונח שקשור לסוג זה של קשר מחליש והוא ״קשר קרמתי״, ונעשה בו שימוש רב בנוגע למערכות יחסים רומנטיות, אבל אני משתמשת בו דווקא כמילה נרדפת לחוזה נשמה שלילי או מחליש.

מה שמעניין במקרה הזה הוא שמתרחשים בכם שינויים ביוכימיים. כאשר קיימים חוזי נשמה שכאלה, הרבה פעמים בתחילת הדרך אנשים לא מבינים שהם נמצאים בחוזה נשמה מחליש או בקשר קרמתי שלילי, כיוון שבהתחלה, בשלבים הראשוניים של הקשר הזה, קיימת משיכה עזה זה לזה ואנשים רבים סבורים שזוהי אהבה. לכן, הנה הערת שוליים חשובה: בשלבים הראשוניים של הקשר הקרמתי המחליש או חוזה הנשמה השלילי, המשיכה הראשונית נראית כאהבה ופעמים רבות האדם מאמין שהוא מאוהב עמוקות באדם האחר או שקיים קשר אהבה עמוק ביניהם. רק בשלב מאוחר יותר מהות הקשר מתחילה להתגלות וכך גם דברים כואבים, כיוון שחוזי הנשמה הללו יעוררו דברים כואבים ורק כאשר הקרמה מרימה את ראשה, האנשים מתחילים לראות בברור שאותה משיכה ראשונית לא הייתה בדיוק מה שהם חשבו שהיא. חוזה זה מופיע בחייכם כדי להעניק לכם את ההזדמנות לרפא פצע או להשלים מחזור קרמתי. שימו לב שאמרתי ״הזדמנות״ וכאן הדברים עלולים להפוך בעייתיים, כיוון שהקשרים הללו מתרחשים במהירות רבה והם עוצמתיים מאוד וקיימת בהם משיכה עזה שפעמים רבות אנו נתקעים בקשרים הללו וחושבים שזוהי אהבה ושכך הקשר אמור להיות, ולפעמים אנו נשארים תקועים בקשרים קרמתיים או בחוזי נשמה שליליים למשך כל החיים, ללא יכולת להתנתק.

לכן אני אומרת ״הזדמנות״, כיוון שחוזי הנשמה השליליים הללו מגיעים כהזדמנות להשלים קרמה או כאפשרות להירפא, אבל הדבר לא קורה בהכרח והוא תלוי ברמת המודעות. אנשים רבים נשארים תקועים בקשרים קרמתיים אלה, גלגול אחר גלגול, עד אשר הם מתעוררים, מאמצים הבנה שונה בנוגע למתרחש ואז, ברגע שיש להם הבנה שונה למתרחש, לכך שהם נמצאים בקשר קרמי ומבינים את התכלית של חוזה הנשמה השלילי והמחליש, ברגע שהם מודעים לכך, הם מתחילים לעבד אותו וחוזה הנשמה הזה יתפורר ויתפוגג בשל כך. נדבר על כך עוד מעט, אך זו נקודת מבט עמוקה יותר על מהות הקשר הקרמתי או חוזה הנשמה השלילי, כיוון מה שמושך אנשים אלה זה אל זה הוא פצע או קרמה, וברגע שהם יפגשו, סוג זה של חוזה ירוקן את העוצמה שלכם וייקח את הריבונות שלכם. זהו מאפיין קבוע של סוג זה של קשר, כיוון שאתם נמשכים זה לזה בשל פצע או קרמה. סוג חוזה זה יתחיל לרוקן את העוצמה שלכם ולקחת את הריבונות שלכם במהירות רבה מאוד ולכן קשה וכואב כל כך לעבד את הקשרים הללו, ופעמים רבות אנו עלולים להיתקע בהם, משום שאנו מאבדים את עוצמתנו ואת הריבונות שלנו במהירות רבה כל כך, שלמעשה אין לנו די צ׳י או את העוצמה להתנתק מהם.

כעת אמנה באוזניכם כמה מאפיינים נוספים לחוזה הנשמה השלילי. לבד מהעובדה שחוזה נשמה קשור לקרמה, קיימים שלושה מאפיינים נוספים עליהם ברצוני לדבר, כדי שתוכלו להבין את ההבדל שבין חוזה נשמה חיובי לבין חוזה נשמה שלילי. מאפיין ראשון: חוזה נשמה שלילי מבוסס על פצע או על קרמה והמשיכה הראשונית אינה אהבה. מאפיין שני: קיים גם חוסר כבוד, היעדר כבוד בין שני האנשים. חוסר כבוד זה מחליש מאוד. מאפיין שלישי: , הקשר מדכא אתכם במקום לרומם אתכם. אחזור בקצרה על שלושת המאפיינים הללו: הקשר שאינו מבוסס על אהבה, אין כבוד הדדי והוא מרוקן ומדכא אתכם.

כעת ברצוני להעיר הערה חשובה נוספת: תכופות, סוגים אלה של חוזי נשמה שליליים או מחלישים קיימים ביניכם לבין אנשים מהמשפחה הביולוגית שלכם. אולי יש לכם חוזה שכזה עם הורה נוקשה מאוד. אבל, יכול להיות לכם חוזה כזה גם עם בוס או עמית שנכנס לחייכם, פשוטו כמשמעו, כדי להפוך אותם לגיהינום. אך הסוג השכיח ביותר לסוג זה של חוזה הוא קשר רומנטי, זה הסוג השכיח ביותר שכלול בדרך כלל בקטגוריה הזאת של קשרים קרמתיים או שליליים. קשרים רומנטיים ואינטימיים הם בעלי הפוטנציאל הגבוה ביותר לחולל טרנספורמציה, אך לא תמיד הדבר קורה ויכול להיות לכם גם קשר קרמתי עם בן משפחה או עמית, אך השכיחות הרבה ביותר היא קשרים רומנטיים. בסוג זה של חוזה נשמה, תכופות אנו מאבדים את העוצמה שלנו במהירות ולכן נתחיל לשאול את עצמנו ״מה קרה לי? מי הפכתי להיות?״ ושכיח מאוד שנגיע לנקודה שנפסיק להכיר את עצמנו, כיוון שאיבדנו עוצמה רבה כל כך במסגרת הקשר הזה.

חשוב שתדעו את ההבדל, כיוון שדרך העבודה עם הקשרים הללו היא שונה, ובכך יעסוק החלק השני של ההרצאה. סקרנו את שני הסוגים העיקריים ואתם יודעים מהם ההבדלים ביניהם והדרך הראשונה לדעת איזה סוג של חוזה קיים בחייכם היא באמצעות הידיעה הפנימית שלכם. הידיעה הפנימית, הלב והאינטואיציה שלכם יודעים איזה סוג חוזה קיים בחייכםהאם זהו קשר קרמתי ושלילי או האם זהו קשר חיובי ומעצים. ידיעה פנימית זו תמיד נגישה לכם והיא תמיד תעניק לכם את התשובה לשאלה הזאת. אבל לפעמים הידיעה הפנימית שלנו חסומה במקצת, כיוון שאנו תקועים, בעיקר אם אנו תקועים באותם חוזי נשמה שליליים, אנו שקועים מעט בבוץ כביכול ולא תהיה לנו גישה לאינטואיציה או לידיעה הפנימית, ולכן אני כוללת כמה שאלות עבורכם (תוכלו לענות בכתיבה) והן יעזרו לכם לזהות איזה חוזה נשמה קיים בחייכם:

  1. האם אני זוכה בכבוד?
  2. האם אני מרגישה מועצמת או האם אני מאבדת את עוצמתי?
  3. האם אני מרגישה שזהו קשר של אהבה, האם הוא ״עובד״, כיצד הוא מרגיש?
  4. האם קשר זה מרגיש ״כבד״, אם כן, באיזה אופן?
  5. האם אני אהובה?

ענו באריכות על השאלות הללו והדבר יעזור לכם לזהות, אם עדיין לא ברור לכם הדבר, איזה סוג של קשרים קיימים בחייכם עכשיו. נעבור עתה לחלק השלישי של ההרצאה:

האם אנו יכולים להשתחרר מחוזה נשמה?

רבים שואלים אותי את השאלה הזאת, הם שואלים: ״אם ׳חתמתי׳ על חוזה נשמה לפני שנולדתי ולפני שהגעתי לכדור הארץ, אם הנשמה שלי כוננה חוזה זה עם נשמה אחרת, האם יכול העצמי האנושי שלי להשתחרר ממנו?״ והתשובה שלי היא: ״כן, אתם יכולים״. העצמי האנושי שלכם חשוב ביותר. וברצוני להעיר כאן הערה קטנה: בדרך כלל כאשר אנו שואלים ״כיצד אוכל להשתחרר מחוזה״, הדבר שעליו אנשים מדברים בעצם, הם מדברים על החוזים השליליים, לא על החיוביים. אף אחד לא בא ושואל איך אוכל להשתחרר מקשר אוהב עם נשמה תאומה, אף אחד לא רוצה לעשות זאת, הם יודעים שהם נמצאים בקשר אוהב ומעצים מאוד. ולכן בדרך כלל, אנשים שואלים את השאלה הזאת לגבי קשרים קרמתיים מחלישים וכואבים, שהם רוצים להשתחרר מהם. ובמהות השאלה הזאת נמצא למעשה הריפוי, ברגע שאתם נרפאים, החוזה פשוט יתפוגג. גם חוזי נשמה אוהבים יכולים להסתיים, לא כל חוזי הנשמה החיוביים נועדו להתקיים לאורך כל תקופת החיים, חלקם נועדו להיות זמניים. סוג החוזהשלילי או חיובילא קשור לאורכו ולשאלה האם הוא למשך כל תקופת החיים או האם הוא זמני.

בדרך כלל אנשים ששואלים את השאלה הזאת נמצאים בסוג של קשר קרמתי או בחוזה נשמה שלילי והם פשוט לא יודעים כיצד להשתחרר, הם מרגישים חסרי אונים ותקועים. ועליכם לזכור שאתם לא מרגישים תקועים בקשר כיוון שאתם ״עבדים״ ואינכם יכולים להסתלק, זה לא המקרה, הרצון החופשי שלכם חשוב מאוד. בדרך כלל אנו מרגישים תקועים בקשרים הללו משום שהלולאות הקרמתיות הללו חוזרות על עצמן ואנו מאבדים את עוצמתנו, איננו מודעים לכך שעלינו לבצע ריפוי פנימי במסגרת הקשר ולכן רק ממשיכים להנציח אותו.

הנה עוד הערה חשובה: הנשמה שלכם כוננה את חוזי הנשמה הללו, זה נכון, והנשמה שלכם חשובה מאוד, אבל הרצון החופשי האנושי שלכם חיוני לחלוטין בכל הקשור לחוזי נשמה, בייחוד לאלה השליליים, כיוון שכוח הבחירה שלכם הוא הכול וכוח הבחירה שלכם משמעותו שאתם מסוגלים לרפא דברמה וחוזה הנשמה יתפוגג או אתם יכולים להישאר בתוכו. הבחירה החופשית שלכם חשובה מאוד, הרצון החופשי שלכם חיוני לחלוטין. אז כן, אתם יכולים להפעיל רצון חופשי אנושי, רצון חופשי ובחירה חופשית ואתם יכולים ״לשבור״ חוזים או לסיים חוזים בעודכם כאן על כדור הארץ.

אם אני נמצאת בחוזה נשמה שלילי או קשר קרמתי עם מישהו ואני מתחילה לעבוד על הפצעים שמופעלים על ידי אותו קשר, שזוהי התכלית שלו גם כך, ואני מתחילה לעבד את הפצעים ולמצוא את עוצמתי, אותו קשר שלילי יתחיל להתפוגג בעצמו וכך ניתן להשתחרר מהחוזה הזה או כך אתם מפוגגים חוזה שכזה. אומר זאת שוב: לאחר שתכלית חוזה הנשמה הוגשמה, הקשר יתפוגג באופן טבעי. אל תשכחו זאת, כיוון שהדבר חשוב מאוד לשלב שבו אדבר על האופן שבו אנו מעבדים ופותרים חוזי נשמה, בעיקר את השליליים שבהם. הרצון החופשי שלכם והנכונות שלכם להירפא ולעבוד על עצמכם הם קריטיים ליציאה מחוזי הנשמה השליליים הללו. וכעת לחלק הרביעי של ההרצאה:

כיצד לעבוד עם חוזי הנשמה

בחלק זה אדבר בעיקר על חוזי הנשמה השליליים וברצוני להתמקד בשאלה כיצד לעבד חוזה נשמה שלילי, משום שאלה הם חוזי הנשמה הבעייתיים ביותר בחיינו. בכל הקשור לקשרים שליליים, עלינו להיות מודעים מאוד כיוון שתכופות אנו יכולים להיתקע בקשרים הללו, כיוון שהפצעים והטראומה מחברים בינינו ואנו עלולים להנציח את מחזורי הקרמה.

לטובת המודעות, זכרו שסוג זה של קשר נועד להפעיל בכם פצעים עיקריים כדי שתוכלו לרפאם או להשלים מחזור קרמתי שלא הושלם בגלגול קודם. כעת אחלוק תהליך פשוט בן ארבעה חלקים, ותוכלו לפעול על פיו, שלב אחד בכל פעם, בסדר? אל תקפצו משלב לשלב, אלא עשו אותם על פי הסדר, כיוון הסדר של השלבים חשוב מאוד. ארבעת השלבים האלה יעזרו לכם לעבד חוזה נשמה שלילי, והשלב הראשון הוא הכרה.

1. הכרה

הכרה משמעותה שיש לכם את האומץ לראות, להיות מודעים ולהודות בפני עצמכם שאתם נמצאים בחוזה נשמה שלילי או בקשר קרמתי שלילי. תופתעו אולי לגלות עד כמה קשה השלב הזה לפעמים. לעתים כאשר אנו עובדים על קשר קרמתי, השלב הראשון אינו קל, משום שהאדם עלול להיות תקוע בקשר שהדבק שלו הוא פצע וטראומה ולכן קיימת לכידותיתר ותלותהדדית שסוג זה של קשר מכונן לפעמים והוא יכול אפילו לקרוא לכך ״אהבה״. לעתים קשה לאדם להודות שהוא נמצא בקשר קרמתי מחליש או בחוזה נשמה שלילי, אבל הכרה זו היא חשובה ביותר, כיוון שלא תוכלו להתחיל בתהליך הריפוי עד אשר תודו שזו מהות הקשר.

2. ריפוי פנימי

השלב השני הוא חשוב מאוד והוא היבט הריפוי הפנימי. ברגע שאנו יודעים שאנו נמצאים בחוזה נשמה/קשר קרמתי שליליים ולאחר שהכרנו בכך, הגיע הזמן לבצע ריפוי פנימי, משום שזו הסיבה לכינון חוזה נשמה מלכתחילהיש צורך לבצע ריפוי ולסיים מחזור קרמתי. כאן עליכם לשים לב למה שהקשר הזה מפעיל בכם. אם הקשר מדכא אתכםיהיה עליכם לרפא את האמונה שאתם חלשים. אם הקשר, האם האדם, מחליש אתכם ללא הרף, מדכא ומשפיל אתכםעליכם לרפא את הדימוי העצמי שמאמין שאינכם טובים מספיק. כאן יהיה עליכם לשים לב לכל הדברים שהקשר הזה מפעיל בכם ויהיה עליכם לרפא את הדברים הללו בעצמכם. בעת שאתם מרפאים כל היבט והיבט, אתם תתחילו לאמץ את עוצמתכם במידה גוברת והולכת, האנרגיה שלכם תתעלה ואז תכלית הקשר הקרמתי תתחיל להיעלם מחייכם. חשוב לציין שבשלב הזה מדובר במשימה פנימית, ודרך אחרת לומר זאת היא שהשלב השני נמצא בתחום האנרגיה הנשית הפנימית, הוא ממוקד מאוד באנרגיה נשית פנימיתאתם מרפאים את הדברים שהקשר הזה הפעיל בכם. זהו שלב שהמיקוד בו הוא פנימה, אבל ברגע שסיימנו לבצע אותו, לא נשאר כאן לנצח. יהיה עלינו להמשיך לשלב השלישי, אבל שלב שני זה הוא הפנמה של מה שהקשר בא ללמד אתכם על עצמכם, מה הוא מפעיל בכם ומה עליכם לרפא. הוא קשור אנרגטית למהות הנשית, למיקוד פנימי ואתם יכולים להיעזר בכתיבה ובמדיטציה כדי להבין מה הקשר הזה עושה ולרפא את ההיבטים שלו. השלב השלישי הוא ריפוי חיצוני.

3. ריפוי חיצוני

לפעמים אנשים לא מצליחים להגיע לשלב הזה, כיוון שפעמים רבות, מה שמתרחש הוא שאנשים יגידו לי ״כן, אני בקשר קרמתי ואני עושה את כל העבודה, אבל שום דבר לא משתנה באמת״. אתם מבינים, מה שהם עושים כאן הוא שהם נתקעים בקשר הקרמתי/חוזה הנשמה השליליים והם שוכחים היבט חשוב שהוא החלק החיצוני שלו. אין רק חלק פנימי, קיים גם חלק חיצוני שהוא האנרגיה הגברית, כיוון שדרושה פעולה. לא ניתן לסיים קשר קרמתי שלילי, חוזה נשמה שלילי ללא האנרגיה הגברית. לכן, אם אתם מוצאים את עצמכם בקשר קרמתי ואתם מתחילים לרפא, עכשיו הזמן לפעול, ומשמעות הדבר היא שעכשיו הזמן להתחיל לבצע פעולות אמיתיות כדי לנתק את עצמכם מהמצב, להסיר את עצמכם מהקשר הזה. זה שלב חשוב מאוד, כיוון שללא שלב זה של פעולה, לעולם לא תסיימו את חוזה הנשמה. שלב האנרגיה הנשית הוא לאמן את הצ׳אקרה השלישית שלכם, לאמץ את עוצמתכם ואת הריבונות שלכם עד לנקודה שבה תאמרו: ״סיימתי, תודה רבה״. אתם מודים לחוזה אבל מסיימים אותו. זהו שלב חשוב מאוד בתהליך, שלב שלישי זה של פעולה חיצונית דרוש.

אני יודעת כמה קשה עלול השלב הזה להיות לאנשים רבים, בייחוד אם אתם שקועים בקשר ואתם יודעים שמשך זמן רב מאוד בלבלתם בינו לבין האהבה. לפעמים קשה מאוד לצאת מקשר שכזה, ולכן אתן לכם טיפ קטן: ככל שתבצעו את השלב השני של הריפוי הפנימי באופן הטוב ביותר, כך יהיה לכם קל יותר לבצע את השלב השלישי. אחזור על כך שובככל שתעבדו יותר על הריפוי הפנימי שלכם ותתחילו לאמץ את העוצמה שלכם, כך השלב השלישי יהיה קל יותר. כיוון שאם קיימת בכם עוצמה פנימית, הפעולה תהיה קלה. הטיפ שלי לכם הוא להתמקד בריפוי הפנימי, הקדישו זמן רב לשלב השני, אלא אם אתם נמצאים בסביבה לא בטוחה. אם אתם נמצאים בסביבה לא בטוחה, תברחו משם מייד. במקרה כזה, אם קיימת אלימות או דגלים אדומים מסוגים שונים או סכנה לבטחון האישי שלכםזוהי כבר קטגוריה שונה לחלוטין.

בצעו את העבודה הפנימית וככל שתשלימו את הריפוי, כך יהיה לכם קל יותר לפעול ולעזוב את הקשר. השלב הרביעי והאחרון בתהליך זה הוא ניתוק הקשר האנרגטי.

4. ניתוק הקשר האנרגטי

משמעות ניתוק הקשר האנרגטי היא שכאשר אנו נמצאים בקשר עם אנשים אחרים, בייחוד בקשרים אינטימיים, אנו מכוננים עמם קשרים אנרגטיים. כאשר הקשר מסתיים, כאשר אנו מסיימים את חוזה הנשמה, חשוב מאוד לנתק את הקשר האנרגטי הרוחני, כדי שנוכל לנקות את האנרגיה שלנו משאריות כלשהן שקשורות לאותו חוזה נשמה שלילי.

ניתוק הקשר האנרגטי יכול להיות פשוט כמו לעמוד בעיניים עצומות ולדמיין כיצד חרב גדולה חותכת כל סוג של קשר אנרגטי שיש לכם עם האדם האחר. אך אחלוק אתכם גם תפילה או מנטרה כאן, בה תוכלו להשתמש במסגרת טקס למשל. תוכלו להדליק נרות וקטורת כדי לנקות את המרחב שלכם, לחזור על המנטרה הזאת שוב ושוב ולבצע טקס סיום לקשר באופן נקי. הנה המנטרה:

אני מסיימת את חוזה הנשמה הזה בכל המובנים ומשחררת אותו באהבה.

יהיה עליכם לחזור עליה פעמים רבות והיא תאפשר לכם לשחרר את הקשר באהבה, ללא שנאה, כיוון שהוא מימש את תכליתולסייע לכם להירפא או להשלים מחזור קרמתי וזוהי ברכה למעשה. אך הנה הערה נוספת: אנשים רבים מנסים לבצע טקס זה של ניתוק קשרים אנרגטיים בעודם נמצאים עדיין בתוך הקשר, ולכן אתם מבינים בוודאי מדוע אני אומרת שחשוב לבצע את השלבים על פי הסדר. חשוב מאוד לא לנסות לבצע ניתוק קשרים אנרגטיים בעודכם נמצאים בתוך הקשר. לפעמים אנשים רוצים להתחכם ולבצעו בעודם בתוכו, משום שהם מפחדים לעזוב או מפחדים לשבור את הדפוס ולצאת אל הלאנודע, ולכן הם נשארים ומנסים לבצע רק את המשימות הפנימיות (השלבים הראשון והשני) ואת ניתוק הקשר האנרגטי (השלב הרביעי), אבל הם נשארים עדיין בתוך הקשר (מדלגים על השלישי). הם לא מבצעים את השלב השלישי שהוא נקיטת פעולה. ואם אתם מנסים לנתק את הקשר האנרגטי בעודכם עדיין בתוכו, הדבר יכול לעזור באופן זמני, אבל רק באופן זמני, כיוון שאתם בוחרים, מרצונכם החופשי, להישאר בתוך הקשר ולכן משמעות הדבר היא שהקשר האנרגטי יכונן את עצמו מחדש.

לכן רשמתי זאת כשלב הרביעי, ודאו שאתם מבצעים את השלבים על פי הסדראל תתחכמו ותבצעו ניתוק קשר אנרגטי כתחליף לנטישת הקשר או סיום החוזה, כיוון שזה לא יעבוד.

סיימתי, להתראות, נשמות יפהפיות.

בואו לתמוך