יום השוויון ותחילת השנה האסטרולוגית

מרץ 2022

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

יום השוויון של מרץ 2022, חל ב-20-21, בהתחשב באזור הזמן שלכם. הוא מציין את שוויון שעות היום והלילה, ובנוסף לכך, השמש עוברת למזל טלה. כיוון שמזל טלה נחשב למזל הראשון בגלגל המזלות, יום השוויון של מרץ הוא גם תחילת השנה האסטרולוגית החדשה ומייצג מחזור חדש בגלגל המזלות.

יום השוויון של מרץ מבשר גם על פתיחת עונה חדשה, בהתחשב במקום שבו אתם גרים בעולם. לאנשים שגרים בחצי הכדור הצפוני, הוא מייצג את תחילת האביב. לאלה שגרים בחצי הכדור הדרומי, הוא מייצג את תחילת הסתיו. כל זאת יחד הופך את יום השוויון של מרץ ליום עוצמתי להתחדשות, להתחלות חדשות, לאנרגיה רעננה ולשינוי הפרספקטיבה שלנו.

בהתחשב במה שהטבע עושה סביבנו, אנו עשויים להרגיש בקריאה לצמוח ולשגשג, או אנו עשויים להרגיש בצורך לשחרר ולהרפות במטרה להתכונן לחדש. הטבע ואימא אדמה יכולים להיות המדריכים שלנו ולהראות לנו באיזה כיוון נעות האנרגיות. 

בימי קדם האמינו שיום השוויון הוא גם יום שבו מצטמצם הצעיף שבין העולם הזה לממלכות גבוהות יותר. בנקודה זו בשנה יכולנו לשמוע את חוכמת אבות אבותינו, את רוחות הטבע, ואת המדריכים הרוחניים שלנו, המאותתים לנו מה יש לעשות.

נאמר על האנרגיות של יום השוויון שהן זמן קסום, שבו הרמוניה שורה על הפלנטה ושבו אנו יכולים לגלם איזון הולם בין חושך לאור. ממש כמו סמל הין והיאנג, איננו יכולים לקבל את האחד ללא האחר. אנו זקוקים לחושך כדי לראות את האור ואנו זקוקים לאור כדי להכיר בחשכה.

ביום השוויון עלינו לכבד את שתי האיכויות הללו שקיימות בתוכנואת הצל ואת האור האלוהי. עלינו להכיר בכך שהעבודה עם הדואליות היא המסע שלשמו הגיעו הנשמות שלנו לבית הספר של כדור הארץ.

ההתנסות הארצית שלנו היא כה מורכבת שהיא מאפשרת לנו לחוות כאב, טראומה וצער, אבל גם אהבה, יופי וחביבות. על ידי ההתנסות בחושך ובאור אנו מסוגלים להתפתח ולברוא משמעות עמוקה יותר. אולי ההתגברות על המצבים הללו היא שמאפשרת לנו בסופו של דבר לחיות חיים עשירים יותר.

ביום השוויון של שנת 2022, אף פלנטה אינה נמצאת בנסיגה. משמעות הדבר היא שיש לנו אנרגיה חזקה שנעה קדימה ומאפשרת לבצע דברים ולהתקדם. חשבו על הדברים שהייתם רוצים לקדם בחייכם והתחילו לפעול. רוחות היקום יישאו אתכם בזריזות, גבוה יותר ומהר יותר! עליכם רק לצעוד את הצעד הראשון.

כל התנועה הזאת קדימה, שנתמכת על ידי תחילת מחזור גלגל המזלות החדש, היא תזכורת עבורנו מהיקום להותיר את העבר בעבר. זוהי ההזדמנות שלנו להביט קדימה אל העתיד, ולמה שאנו יכולים לעשות במקום שבו אנו נמצאים היום.

אם אתם מרגישים צורך לעשות זאת, זה הזמן המתאים בשנה לעשות חשבון נפש ולהגיע לכדי סגירת מעגל של שניםעשר החודשים האחרונים. 

היו גאים בעצמכם על האופן שבו התמודדתם עם שינויים או תהפוכות כלשהם בחייכם, וחפשו אחר דרכים שבעזרתן תוכלו להביא קלות, שלווה וקבלה אל לבכם.

לתמיכה