עשרה סימנים ברורים לכך שאתם זרע-כוכבים!

הרצאה מאת כריסטינה לופז

תמלול, תרגום ועריכה: סמדר ברגמן

למדו מהו באמת זרעכוכבים, את עשרת הסימנים לכך שאתם שייכים לקבוצה זו, ומה לעשות ברגע שגיליתם איזה סוג של זרעכוכבים אתם.

ויכול להיות בכלל שאין לכם מושג שאתם זרע כוכבים! רמז: אם אתם מזוהים כ״עובדיאור״, ייתכן שאתם גם זרעכוכבים. אך לאמתו של דבר, זרעיכוכבים שונים מאוד ממה שרואים בטלוויזיה. אם תדעו עליהם הכול, תוכלו להבהיר דברים רבים בקשר לעצמכם ולמה שאתם עושים כאן על פלנטת ארץ. בהרצאה הזאת תלמדו:

  1. מהו זרע כוכבים?
  2. עשרה סימנים ברורים של זרעכוכבים, כדי שתוכלו לדעת האם אתם שייכים לקבוצה זו.
  3. מהם ששת הסוגים העיקריים של זרעיכוכבים.
  4. מדוע עליכם לדעת איזה סוג אתם ומה לעשות עם המידע הזה.

כאשר אתם חושבים על עצמכם כעל זרע כוכבים, אתם עשויים לדמיין חוצן מוזר או מכוער למראה. למעשה, זרעיכוכבים שונים מאוד ממה שאתם רואים בטלוויזיה, והמידע הזה יכול להבהיר דברים רבים בנוגע לכם ולגבי מה שאתם עושים כאן על כדור הארץ. בהרצאה הזאת, תלמדו מהו למעשה זרעכוכבים. אז נמנה את עשרת הסימנים של זרע הכוכבים, כדי שתוכלו לזהות האם אתם זרע שכזה. לאחר מכן, תגלו מהם ששת/שמונת הסוגים העיקריים של זרעי הכוכבים ומדוע עליכם לדעת איזה סוג אתם ומה לעשות עם המידע

חלק ראשון

שלום, נשמות יפות. הנה הגדרה קלה למושג זרע כוכבים. זרעי כוכבים הם נשמות עתיקות שהגיעו מפלנטות, מגלקסיות ומממלכות קיום אחרות. מה שמייחד את זרעי הכוכבים מאיתנו היא רמת ההתפתחות שלהם. זרעי כוכבים מקדימים אותנו שנות אור במונחים של התפתחות התודעה, אך בייחוד בתחום התפתחות הטכנולוגיה והמדע.

זרעי כוכבים מגיעים אל הפלנטה כדי לסייע לאנושות ולפלנטה עצמה בשינוי התודעה, ולעזור לפלנטה ולאנושות באבולוציה שלהם. רוב זרעי הכוכבים נדיבים וטובי לב, לא כולם. אך למטרת ההרצאה הזאת אדבר רק על זרעי הכוכבים הטובים והנדיבים, כיוון שבהם אנו צריכים להתמקד, משום שמטרת המידע הזה היא שתוכלו לאתר את עצמכם באחד מסוגי זרעי הכוכבים. לכן, ברוב המקרים הם טובים ונדיבים והגיעו כדי לעזור. וגם אלה שלא נמצאים כאן כדי לעזור, הם לא ממש מפריעים, בייחוד כאשר אנשים מתעוררים. ואותם זרעי כוכבים שלא נמצאים כאן מהסיבות הטהורות ביותר, הם כאן כדי לתפעל והם גם ניזונים מפחד. וברגע שבני האנוש מתחילים להתעורר ורמות התודעה שלהם עולות, הכוח שהיה לזרעי הכוכבים שאינם טובים ונדיבים נעלם, כיוון שכוחם נובע מבני האדם שלא התעוררו עדיין. ברור?

כעת נעבור לחלק השני שלנועשרת הסימנים של זרעי הכוכבים. אין זו רשימה מקיפה, אבל היא תעניק לכם את הסימנים העיקריים של זרעי הכוכבים, כדי שתוכלו לגלות האם אתם שייכים אליהם.

חלק שני

הסימן הראשון וקרוב לוודאי השכיח ביותר הוא שאינכם מרגישים שאתם שייכים לכאן. זרעי הכוכבים עמם יצרתי קשר, ויצרתי קשר עם אלפי זרעי כוכבים מכל רחבי העולם, הפגינו סימן ראשון זה בכך שהם מרגישים שהם פשוט לא שייכים לכאן. הם מרגישים זרים. רבים מהם משתמשים במילה ״זר״. וזה נורמלי מאוד, כיוון שאתם זרע כוכבים ובאמת לא מכאן. תחושה זו של אישייכות שכיחה ועמוקה מאוד אצל זרעי הכוכבים. לעתים תחושה זו היא טראומטית עבורם, כיוון שבמשך זמן רב מאוד הם ניסו להתאים את עצמם לבני האדם הרגילים ולא הצליחו. תכונה זו עלולה להטריד את זרעי הכוכבים, בעיקר בילדותם, עד אשר הם מגלים לבסוף שהם זרעי כוכבים. לסיכום, הסימן העיקרי הוא שאתם מרגישים זרים ולא שייכים לכדור הארץ.

הסימן השני הוא אינוחות בגוף. זרעי הכוכבים מצחיקים במובן שהם לא מרגישים בנוח. פעמים רבות הם לא מרגישים בנוח בגוף האנושי העשוי בשר ודם, אני מכנה זאת ״המעטה הבשרי״. והסיבה לכך שהם לא מרגישים בנוח בגוף האנושי היא שזרעי כוכבים לא התגשמו הרבה פעמים בצורה האנושית. כאשר הם לובשים את ״המעטה הבשרי״ או את הצורה האנושית, היא זרה ושונה מזו שאליה הם רגילים לעטות בממלכות מציאות אחרות.

לכן, זרעי כוכבים רבים מרגישים אינוחות בגוף, עד לנקודה שבה הם רוצים אפילו לצאת מגופם, משום שהצורה האנושית היא לעתים אינטנסיבית מדי עבור זרע כוכבים, בייחוד בהיבט של בני האנוש ושל היותם ישויות רגשיות ובשל הרגשות שמורגשים בגוף. לפעמים אלה אינטנסיבים מאוד עבור זרע הכוכבים. ולכן, אינוחות בגוף, בתוך העור שלכם, היא תכונה שכיחה מאוד של זרעי הכוכבים.

הסימן השלישי הוא שאתם מרגישים כאאוטסיידרים (זרים). תכונה זו עמוקה מעט יותר מתחושת אישייכות, שהיא הסימן הראשון ברשימה. ותכונה זו מורגשת באופן ספציפי במסגרת המשפחה. פעמים רבות זרעי כוכבים מספרים לי שהם אאוטסיידרים גמורים, לא רק בחברה אלא גם במסגרת המשפחה שלהם. הם מרגישים כמו הכבשה השחורה של המשפחה. לעתים הם שונים לגמרי מההורים, ומהאחים והאחיות שלהם. פעמים רבות, זרעי הכוכבים שפגשתי, גם שונים משאר בני המשפחה שלהם בהופעתם הפיזית. זוהי תכונה שכיחה מאוד. אבל גם אם זרעי הכוכבים כן דומים לשאר בני המשפחה, הם עדיין ירגישו אאוטסיידרים בתוכה, משום שפעמים רבות הם ״מצטרפים״ למשפחה שאינה זרעי כוכבים. כיוון שכך, זרעי הכוכבים מגיעים עם אנרגיה שונה לחלוטין. לכן, הם מרגישים כאאוטסיידרים.

הסימן הרביעי מכונה ״טרנספורמציה מהירה״. כאשר זרעי כוכבים מתעוררים, הם עשויים להשתנות במהירות רבה מאוד. הדבר נכון במיוחד כאשר זרע כוכבים הופך ״מקוון״ ואני משתמשת כאן במרכאות, אך זוהי אכן המשמעות. כאשר זרעי כוכבים מתעוררים, קצב הטרנספורמציה שלהם מואץ מאוד. הם יכולים להניע ולשנות את האנרגיה שלהם במהירות רבה הרבה יותר מאלה שאינם זרעי כוכבים, ומאלה שהם בני אנוש ״רגילים״, והדבר נכון גם לגבי תהליכי ההתעלות שלהם. והסיבה לכך היא שזרעי הכוכבים מגיעים עם מערכת אנרגיה מואצת מובנית. כאשר הם מתעוררים והם מגלים למעשה שהם זרעי כוכבים, הטרנספורמציה מואצת ומתרחשת מהר אף יותר.

הסימן החמישי הוא זכרונות מפלנטות אחרות. זה סימן שכיח מאוד אצל זרעי כוכבים, בייחוד כאשר הם ״מתעוררים״. לפעמים הם יכולים למדוט ולקבל חזיונות על המקום ממנו הגיעו או הם עשויים לחלום חלומות מפורטים על מקומות אחרים, על פלנטות אחרות לגמרי. זו תכונה שכיחה מאוד אצל זרעי כוכבים.

אני חוויתי זאת בעת מדיטציית טראנס עמוקה, כאשר הצלחתי להתחבר למקום ממנו הגעתי ולראותו בפרטי פרטים. זרעי כוכבים מסוגלים לחוות טראנס או מדיטציה עמוקה או לחלום חלומות, לפעמים אפילו בעת הערות, לראות או לזכור פרטים מהמקום ממנו הגיעו. ומקומות אלה שונים לגמרי מכדור הארץ או אפילו מהגלקסיה שלנו.

הסימן השישי הוא הרמת העיניים אל השמים. זהו סימן שכיח למדי בעיקר כאשר זרעי הכוכבים עדיין ילדים. בעבודתי עם זרעי כוכבים, פעמים רבות הם מדברים על ילדותם ואומרים: ״את יודעת, כשהייתי ילדה קטנה או ילד קטן, הייתי סוג של ׳זאב בודד׳ והייתי עומד.ת בחלון ומביט.ה אל השמים, פשוט מביט.ה מעלה אל הכוכבים״.

הדבר שכיח מאוד אצל ילדים שהם זרעי כוכבים, בייחוד בגיל צעיר, משום שכאשר הם נכנסים לגוף אנושי, הם שואלים את עצמם: היכן אני? ולכן הם מביטים תכופות אל השמים. ולכן, אם נהגתם לעשות זאת, בעיקר כילדים, אם הייתם מוקסמים מהשמים ונהגתם לצפות בכוכבים לעתים קרובות, זהו סימן נוסף לכך שאתם זרעי כוכבים.

הסימן השביעי הוא שאתם רגישים. רוב זרעי הכוכבים הם מה שידוע כאמפתים או אנשים רגישים מאוד והם אכן רגישים מאוד מאוד. לכן, אם אתם אמפתים או אנשים רגישים מאוד, הדבר שכיח ביותר. זרעי הכוכבים חייבים להיות רגישים והם מגיעים מוכנים להיות אמפתים או אנשים רגישים מאוד, כיוון שהרגישויות הללו מסייעות להם לבצע את משימתם על כדור הארץ. ולכן, אם אתם אמפתים או אנשים רגישים מאוד, זהו סימן נוסף לכך שאתם זרע כוכבים.

הסימן השמיני של זרעי הכוכבים הוא תחושת מטרה ותכלית. רוב זרעי הכוכבים מגיעים לכאן במטרה לסייע לאנושות. ולכן, יש להם תחושה חזקה מאוד של תכלית, הם חדורי מטרה במשך כל חייהם. הדבר שכיח מאוד ובעיקר אצל זרעי כוכבים ערים. כאשר זרעי כוכבים מתעוררים, הם יתחילו לפעול למען המטרה ולפעול למען תכלית חייהם בנחישות רבה מאוד ובמיקוד רב הרבה יותר. והסיבה לכך היא שהם תוכנתו להיות כאן כדי לסייע. המשימה והתכלית שלהם יניעו אותם ויהוו סוג של ״פינג״ מתוך לבם, בין אם הם ערים או לא, אבל בייחוד אם הם ערים.

הסימן התשיעי הוא שאתם מרגישים ״זקנים״. אני שמה זאת במרכאות, כיוון שהמשמעות היא שתכופות, זרעי הכוכבים מרגישים כמו נשמות עתיקות. הם מרגישים שהם כבר היו כאן ועשו זאת כמה וכמה פעמים. הם חכמים מאוד, הם חכמים מכפי גילם. והסיבה היא שהם מגיעים מתרבות מתקדמת יותר והם הגיעו לכאן כדי לסייע לפלנטה. ולכן התחושה של היותם ידענים וחכמים, באופן שהוא ״שלא מן העולם הזה״, שכיחה מאוד. אלה הן נשמות ותיקות באמת. הן התגשמו במציאויות שונות רבות כל כך ובמישורי קיום שונים כל כך ולכן הן מרגישות שהן נשמות עתיקות. ולכן, אם אתם מרגישים לעתים שאתם נשמה עתיקה, או אם המושג נשמה עתיקה מהדהד בכם, הדבר יכול להיות סימן לכך שאתם זרעי כוכבים.

הסימן העשירי והאחרון הוא השאיפה להתרחב. זרעי הכוכבים ״מתרחבים״ ללא הרף, כיוון שהאנרגיה שלהם נעה במהירות רבה והם מתפתחים ומתרחבים במהירות. הם רוצים ללמוד כל הזמן. זוהי תכונה שכיחה מאוד אצל זרעי כוכביםהם לומדים במשך כל ימי חייהם. הם אוהבים ללמוד דברים חדשים. הם אוהבים להתרחב. הם אוהבים לצמוח, הם אוהבים לפתח את עצמם. דחף זה להתרחב מאפיין מאוד את זרעי הכוכבים. וזה היה הסימן האחרון ויכול להיות שאתם מזדהים עמו.

חלק שלישי

וכעת לחלק השלישיששת הסוגים העיקריים של זרעי הכוכבים. יש עוד סוגים, אבל ששת הסוגים הללו הם השכיחים ביותר שמצאתי בעבודה שעשיתי עם אלפי אנשים מכל רחבי העולם ובעקבות קשרים עם זרעי כוכבים רבים. אלה הם ששת הסוגים השכיחים ביותר, אך זוהי לא רשימה מקיפה, אני לא מנסה לומר שאין עוד סוגים. בסדר? וכעת לטיפ קטן: כאשר אדבר על הרשימה, אל תקראו ותו לא, אלא נסו גם להרגיש את האנרגיה המשויכת לכל סוג עליו אני מדברת. הרגישו מה מתרחש בגופכם. תוך כדי קריאה, שימו לב למתרחש בגופכם, לתגובה של גופכם לדברים. לפעמים אתם יכולים לזהות את שושלת זרעי הכוכבים שלכם אך ורק על ידי הקשבה לשם של זרע הכוכבים, לסוג זרע הכוכבים או למילים המתארות אותם. אתם עשויים להרגיש ״קליק״ או תחושה כלשהי בגופכם, סוג של אישור.

הסוג הראשון הוא קרוב לוודאי השכיח ביותר והוא הפליאדים. זרעי הכוכבים מהפליאדות הגיעו מקבוצת הכוכבים הידועה בשם ״הפליאדות״ וגם בשם ״שבע האחיות״. הפליאדים הם המורים, הם בני אדם העתידיים, ניתן לחשוב עליהם כעל בני האנוש כפי שיהיו בעוד אלפי שנים מעכשיו והם פעילים מאוד על הפלנטה בעת הזאת. דומה שהם חזרו אל העבר או אל המקור שלהם כדי לעזור לבני האדם לחולל את השינוי על הפלנטה. הם מרפאים עוצמתיים ביותר. הם גם נחשבים לשומרי הרשומות של כדור הארץ, זה אחד מהתפקידים שלהם. הם מתעדים את מה שמתרחש כאן, אבל הם גם עוסקים בריפוי במידה רבה. יש להם טכנולוגיה מתקדמת בתחום הרפואה והריפוי. והנה עוד משהו מעט מוזר בנוגע לפליאדים, יש להם אנרגיה נשית רבה ומשמעות הדבר היא שהאנרגיה שלהם מרגישה מעט רכה יותר, אבל הדבר גם תורם ליכולות הריפוי של הפליאדים. אך ריפוי הוא לא העיסוק היחיד, הם הגיעו לכאן כדי לסייע בנושא הטכנולוגיה. אלה הם ההיבטים השכיחים ביותר, כדי שתוכלו לבחון אם אתם מזדהים עמם. לסיכום, הם מאופיינים באנרגיה נשית עוצמתית מאוד, ביכולת ריפוי חזקה מאוד ובטכנולוגיה מתקדמת מאוד.

הסוג השני של זרעי הכוכבים מכונה הארקטוריאנים. והארקטוריאנים מגיעים מארקטורוס, וזהו הכוכב הזוהר ביותר בקבוצת הכוכבים קנטאורי. למעשה הארקטוריאנים נחשבים לגזע המתקדם ביותר מבין זרעי הכוכבים הנוכחים בעת הזאת על הפלנטה. הם המתקדמים ביותר. והנה אינפורמציה מעט מוזרה על הישויות המפותחות הללו. הן מגיעות מכוכב מסויים, כוכב זוהר מאוד בקבוצת הכוכבים קנטאורי, והן מחולקות בדרך כלל לשתי קבוצות. הקבוצה הראשונה של הארקטוריאנים היא שהם מנהיגים מצויינים וזוהי גם קבוצת הבונים, המתכננים, הארכיטקטים. ולכן, סוג זה של ארקטוריאנים נמצא כאן למעשה כדי לבנות דברים וליצור טרנספורמציה באמצעות בניית החומר הפיזי, אבל גם באמצעות מנהיגות.

הקבוצה השניה מסתעפת מקבוצת המנהיגות, אך זוהי מנהיגות שונה מתחום הבנייה והתכנון. אלה הם המורים הרוחניים. קיימים זרעי כוכבים ארקטוריאנים רבים כאן על כדור הארץ שהם מורים רוחניים. זהו סוג אחר של מנהיגות, בעל חכמה רבה, אך מדובר בהנהגה שונה לגמרי מזו של הבונים או הארכיטקטים. אך ללא קשר להשתייכות המסוימת, בין אם לבונים או למורים הרוחניים, למנהיגים הרוחניים, שתי הקבוצות מאופיינות ביכולת הנהגה חזקה מאוד. ותפקיד מנהיגותי זה של הארקטוריאנים נובע מההתפתחות שלהם בכל הקשור לתודעה ולאבולוציה. הם יכולים ליישם מנהיגות מסוג בוגר יותר, דבר שלא שכיח כאן על כדור הארץ.

הסוג השלישי הם הסיריאנים. הסיריאנים מגיעים מהפלנטות סיריוס A וסיריוס B. עובדה מעניינת היא שסיריוס הוא למעשה הכוכב הזוהר ביותר אותו ניתן לראות בשמי הפלנטה שלנו. לכן, כאשר אתם מביטים אל השמים, הכוכב הזוהר ביותר שאתם רואים הוא סיריוס. על פי האמונה, שתי הפלנטות הללו הן האחראיות לתחילת ההתעוררות של כל בני האדם. ומאפיין נוסף שיש לציין הוא שהסיריאנים הם משכיני השלום האולטימטיבים. בסדר? הם נמצאים כאן ששומרים, כמשכיני שלום, הם רוצים שכולם ״יסתדרו״ עם כולם. הם פועלים באופן נחרץ לטובת שיתוף פעולה בין האנשים ולמניעת סכסוכים. יש להם אנרגיה עדינה מאוד ויפהפיה, אנרגיה של מלאכים שומרים. הסיריאנים אפוא הם משכיני השלום והאנרגיה שלהם עדינה ומלאכית מאוד.

הסוג הרביעי של זרעי הכוכבים הם האנדרומדים והם מגיעים מגלקסיית אנדרומדה. אלה הן ישויות אוהבות הממוקדות בלב. יש להן גם אנרגיה עדינה מאוד. ממש כמו הסיריאנים, גם הם נמצאים על הפלנטה כדי להביא שלום ואהבה, אך עם אנרגיה שונה במעט.

עובדה פיקנטית לגבי האנדרומדים היא שיש להם ילד פנימי נוכח מאוד. האנרגיה שלהם ״ילדית״ מאוד וזה הבדל משמעותי מהסיריאנים. יש להם אנרגיה ילדית, טהורה ויפה והם מסוגלים פשוט להזרים אהבה ושלום טהורים בעזרת האנרגיה העדינה שלהם. והאנרגיה שלהם גם עליזה מאוד בשל הילד הפנימי הפעיל שלהם. אין הרבה אנדרומדים כאן כפי שיש זרעי כוכבים מגזעים אחרים, ולפעמים קשה להם מאוד להתגשם בצורה האנושית, כיוון שבאופן טבעי הם ישויות בעלות רטט גבוה מאוד.

חלק מזרעי הכוכבים עליהם דיברנו ושנמצאים כאן, שייכים לממדים החמישי או השישי ואנדרומדים מסוגלים להגיע גם לממד השניםעשר ולכן הם מסוגלים להזרים מטה אהבה רבה כל כך. וכאשר אתם שייכים לתדר גבוה ויורדים אז אל הדחיסות ואל הצורה האנושית שבממד השלישי, הדבר עלול להכאיב מאוד. ופעמים רבות הדבר אכן מכאיב מאוד לאנדרומדים שמגיעים לכאן. בשל כך, מספרם כאן מצומצם למדי, אבל היכולת שלהם להזרים את האנרגיה האוהבת שלהם היא עוצמתית מאוד בדיוק בשל הרטט הטבעי הגבוה שלהם.

הסוג החמישי של זרעי הכוכבים הם אלה אנשי למוריה או אטלנטיס. שני הסוגים הללו מעניינים כיוון שהם נחשבים לשני זרעי הכוכבים המקוריים שנוצרו כאן על כדור הארץ, ביבשת ״מו״, שהיא יבשת למוריה וביבשת אטלנטיס. שתי היבשות הללו שקעו ונעלמו. מו התקיימה באוקיינוס השקט ואטלנטיס התקיימה באוקיינוס האטלנטי. אלה היו תרבויות מפותחות מאוד, בייחוד בתחום הטכנולוגיה ויכולות הריפוי, ובסופו של דבר התרבויות הללו נעלמו משום שהן עשו שימוש לרעה ביכולות המתקדמות שלהם. שתי התרבויות הללו לא קיימות עוד, אבל אני מזכירה אותן כאן משום ששני המקומות הללואטלנטיס ולמוריההיו מקומות אליהם הגיעו זרעי כוכבים רבים מפלנטות אחרות, והם הגיעו בתקופת אטלנטיס ולמוריה וזרעי כוכבים רבים זוכרים כיום תקופות חיים קודמות שהיו להם ביבשת אטלנטיס או בלמוריה. אך אני מציינת אותם כאן, לא כדי שתוכלו לזהות האם אתם מזהים את עצמכם כמי שהגיעו מאטלנטיס או מלמוריה, אלא משום ששני הגזעים הללו, שתי התרבויות הללו, נעלמו. ואם יש לכם זכרונות מסוימים מתקופת חיים באטלנטיס או בלמוריה, אתם יכולים לשלוף ידע רב מאותן תקופות חיים, כי רוב הסיכויים הם שהייתם מעורבים בתרבות מתקדמת מאוד, בייחוד בתחום הטכנולוגיה ויכולות הריפוי.

הסוג השישי הם עובדי האור. זה הסוג האחרון עליו אדבר, כיוון שלא כל עובדי האור הם זרעי כוכבים. עובדי אור הם נשמות שנמצאות כאן על הפלנטה כדי לסייע, הן כאן במשימת שירות. בסדר? זוהי המהות הכללית של עובד האור, אבל אינכם צריכים להיות ״זרע כוכבים״ כדי להיות עובדי אור. הסיבה שאני כוללת אותם כאן ברשימה כסוג של זרע כוכבים היא שהרוב המכריע של זרעי הכוכבים שאני פגשתי הם עובדי אור. והרוב המכריע של עובדי האור שפגשתי, הם זרעי כוכבים.

והנה הערת ביניים: לא כל עובדי האור הם זרעי כוכבים, אבל רוב זרעי הכוכבים שעמם עבדתי הם עובדי אור. אלה הם נשמות וזרעי כוכבים שהגיעו לפלנטה כדי לשרתזוהי משימתם. הם פעילים מאוד בעזרה לפלנטה להתעלות ולסייע לאנושות אבל גם לטבע ולבעלי החיים. הם כאן כדי לעזור ולשרת בדרך זו או אחרת.

כאשר קראתם על הסוגים השונים שחלקתי עמכם, ייתכן והרגשתם כבר הדהוד או משיכה מסוימים לסוג ספציפי של זרע כוכבים, אם כן, רשמו זאת לפניכם והתחילו ל״שחק״ ולחפש מידע נוסף. אם תרצו לשחק, יש הרבה שאלונים ברשת ״איזה זרע כוכבים את.ה?״.

חלק רביעי

וכעת לחלק הרביעי של ההרצאהמדוע עליכם לדעת? יכול להיות שאתם חושבים, למי אכפת אם אני פליאדית או סיריאנית או משהו? למה חשוב שאדע את מורשת זרע הכוכבים שלי? ויש למעשה שתי סיבות עיקריות מדוע חשוב שתדעו אם אתם זרע כוכבים ואם כן, איזה זרע כוכבים אתם. והסיבה הראשונה היא לטובת קבלהעצמית. בסדר? קבלה עצמית היא הכרחית ביותר. פעמים רבות מה שקורה עם זרעי כוכבים, משום שהם לא מרגישים שייכים, משום שהם מרגישים אאוטסיידרים בשל כל הסימנים שתוארו כאן, היא שפעמים רבות זרעי כוכבים עלולים להרגיש מאוד לאנוח כאן. עד אשר הם ידעו שהם זרע כוכבים, לפעמים הם עלולים להתקשות מאוד לקבל את עצמם. ומה שקורה בדרך כלל הוא שזרעי כוכבים יחיו שנים רבות בניסיון להתאים את עצמם לבני האדם הרגילים, להיות בני אדם רגילים, כאשר הם אינם כאלה. והדבר רק יגרום להם סבל רב, כיוון שאין שום דרך שבה זרע כוכבים יכול להשתלב או להעמיד פנים שהוא בן אדם רגיל. הדבר דומה לכבשה המעמידה פנים שהיא זאב. זה לא יעבוד. ולכן, אם זרעי כוכבים לא מצליחים לקבל את המהות שלהם ולא יודעים מי הם, הם עלולים לסבול בניסיון להשתלב במקומות שלא מתאימים להם. אוקיי? לכן, קבלהעצמית היא הסיבה הראשונה מדוע חיוני שתדעו האם אתם זרע כוכבים או לא.

אך נושא הקבלה העצמית עמוק יותר מהיכולת לקבל את עצמי לנוכח העובדה שאני לא מתאימה לחברה האנושית הרגילה. משום שמה שקורה הוא שזרעי הכוכבים מפסיקים לנסות להשתייך. הם לומדים על עצמם ועל עוצמתם ומבינים שהם לא אמורים להשתייך. וברגע שהדבר קורה, הם מבינים שהם נמצאים כאן כדי לסייע לבני האנוש והם מתחילים לעסוק יותר בתכלית ובמשימה שלהם והדבר מביא להם הנאה ואושר רבים יותר מהניסיון להתאים את עצמם ללא הרף וללא הועיל. ברגע שהם מבינים שהם זרעי כוכבים, הם מקבלים עובדה זו ביחס לעצמם.

הסיבה השניה מדוע חשוב שתדעו אם אתם זרעי כוכבים ואיזה סוג של זרע כוכבים אתם היא כדי ליצור קשר עם המשפחה שלכם. ברגע שאתם מבינים שאתם זרע כוכבים, ואיזה סוג של זרע כוכבים אתם, אתם מתחילים לנסות ליצור קשר עם המשפחה שלכם. והדבר חשוב כיוון שככל שתתחברו במודע למשפחת זרע הכוכבים שלכם, כך חיבור זה יתעצם. אתם יכולים להתחיל להחזיר לעצמכם את המורשת שלכם, כפי שהיא באה לידי ביטוי בכשרונות, ביכולות, בהדרכההדרכה רבה עשויה לבוא ממשפחת זרע הכוכבים שלכם, אבל עליכם להתחבר אליה במודע. זו נקודה חשובה מאוד.

הדבר היה חשוב עבורי משום שברגע שהתחברתי למשפחת זרע הכוכבים שלי, מידע רב החל להגיע והדרכה רבה גם כן. היה זה כמו משב רוח רענן עבורי. ולכן, ברגע שאתם מגלים איזה סוג זרע כוכבים אתם, קל הרבה יותר ליצור קשר גם כן.

הנה אפוא תרגיל מהיר שיעזור לכם להתחבר למשפחת זרע הכוכבים שלכם. לאחר שגיליתם שאתם זרע כוכבים ולאיזה סוג אתם שייכים, לאחר שקראתם מעט על הנושא, הגיע הזמן להתחבר למשפחה שלכם.

השלב הראשון בתרגיל הוא כוונה ברורה. הביעו כוונה ברורה שברצונכם ליצור קשר עם משפחת זרע הכוכבים שלכם. אוסיף כאן מנטרה קצרה. אתם יכולים לעשות זאת בעודכם יושבים בשקט. אתם יכולים גם לכתוב מנטרות משלכם, אם אתם רוצים, אבל אני אחלוק כאן מנטרה שאני אוהבת ואתם יכולים להשתמש בה או להמציא אחת משלכם.

הנה המנטרה: ״בכוונתי וברצוני ליצור קשר עם משפחת זרע הכוכבים שלי ולקבל את עזרתה״. אני אוהבת את המנטרה הזאת משום שמה שהיא עושה הוא לפתוח את האנרגיה שלכם כדי שתוכלו להתחיל להתחבר אליהם ולקבל את הדרכתם. אחד מההיבטים החשובים ביותר בחיבור עם משפחת זרע הכוכבים שלכם הוא היבט ההדרכה. בסדר? הם תמיד זמינים לסייע לכם, אך אם אתם ״ישנים״, ניתן לומר שערוצי התקשורת חסומים. ולכן, כאשר אתם פותחים את האנרגיה שלכם למשפחת זרע הכוכבים שלכם, אתם תופתעו לראות כמה הדרכה יכולה להגיע מהם. כעת תוכלו אולי ליצור עמם קשר מיידי, להתחבר אליהם באופן מיידי ואולי אפילו לראותם. אתם יכולים להשתמש בעין השלישית שלכם ודברים שונים עשויים להתרחש, אבל אופן החיבור עמם אינו כה חשוב. מה שחשוב הוא שתביעו כוונה ליצור עמם קשר והחיבור הזה יתרחש בדרך זו או אחרת.

השלב השני הוא לבצע מדיטציה. לאחר שהבעתם את הכוונה, חזרתם שוב ושוב על המנטרה ולאחר שחיזקתם את הכוונה שלכם, שבו פשוט ועשו מדיטציה, שבו בשקט וראו מה קורה. פעמים רבות, אם העין השלישית שלכם מפותחת, אתם עשויים להתחיל לראות את משפחת זרע הכוכבים שלכם, להבחין במאפיינים הפיזיים שלהם. הם עשויים להראות את עצמם. ואם אתם אנשים שאין להם עין שלישית מפותחת, אולי לא תראו דבר אבל תתחילו לחוש בתחושות, אולי סוג של זכרון או תגובה רגשית כלשהי. ללא קשר, המדיטציה חשובה מאוד משום שהיא מעניקה לכם זמן לכונן קשר ולראות מה קורה אחר כך. לכן שבו למדוט לזמן מה, בשקט ועם עיניים עצומות, לאחר שחזרתם על הכוונה וראו מה מגיע. ככל שתהיו שקטים יותר כך יהיה קל יותר להתחיל לפענח את המסרים.

השלב השלישי יהיה לנהל יומן מסרים. לאחר שהבעתם כוונה, אמרתם את המנטרה, עשיתם מדיטציהאם הגיעו מסרים או תחושות, כדאי לכם להתחיל לנהל יומן. התחילו לכתוב את כל מה שצץ ועולה, מסרים ותחושות או הדרכה כלשהי. אתם עשויים לגלות שברגע שאתם מתחילים לכתוב ולתעד, הדבר משחרר אנרגיה רבה ומידע רב יותר מתחיל להגיע. לכן התרגלו לשבת ולכתוב את המידע ברגע שהוא מתקבל. כך הערוץ הזה יפתח ויתרחב ואתם תקבלו הדרכה רבה אף יותר.

להתראות נשמות יקרות, אני אוהבת אתכם.

***

זרעי כוכבים יקרים, מן הכוכבים באנו ואל הכוכבים נחזור.

אבל עד אז, אל תשכחו לתמוך גם באופן ארצי בעבודת התרגום.