איך להפעיל ביעילות את בלוטת האצטרובל שלכם

הרצאה מאת קריסטינה לופז

תמלול, תרגום ועריכה: סמדר ברגמן

עמוק בתוך הגולגולת שלכם, נמצאת בלוטה קטנה ועוצמתית ששמה בלוטת האצטרובל, וברגע שתפעילו אותה, אתם תראו את העולם באופן שונה לגמרי. הפעלת בלוטת האצטרובל תגרום לכם לראות את העולם בדרך שונה לחלוטין, ואתם תתחילו לקבל תובנות כפי שמעולם לא קיבלתם.

בהרצאה זו תלמדו מהי למעשה בלוטת האצטרובל. אז נדבר על סוד בלתי ידוע הקשור לאצטרובל שיעזור לכם להפעיל אותה במהירות רבה יותר. לאחר מכן, אחלוק אתכם תהליך עוצמתי בן שלושה שלבים להפעלת בלוטת האצטרובל שלכם במהירות.

וכעת לחלק הראשוןמהי בלוטת האצטרובל?

בלוטת האצטרובל היא מבנה קטנטן בגודל של אפון הנמצא במרכז המוח שלכם. המדע לא יודע הרבה על בלוטת האצטרובל, אבל מה שאנו כן יודעים מנקודת המבט המדעית הוא, שבלוטה זעירה זו אחראית ליצור מלטונין, שהוא הורמון חשוב שקשור לשעון הביולוגי ולמחזורי השינה והערות. בלוטה זעירה זו רגישה לאור ולכן משמעות הדבר היא שבנוכחות החשכה, הבלוטה תפיק מלטונין ואתם תרגישו מנומנמים ותרצו לישון. לאחר מכן, בנוכחות קרני השמש הנכנסות לעיניכם, בלוטת האצטרובל מפחיתה את ייצור המלטונין שלה. זה מעט מידע מבחינה מדעית גרידא. אך עכשיו בואו נעסוק בהיבט הרוחני ובחשיבות הרוחנית של בלוטת האצטרובל שלכם. במסורת היוגה, האצטרובל משוייכת למה שידוע בשם ״צ׳אקרת העין השלישית״. צ׳אקרת העין השלישית היא מרכז אנרגיה. זו הצ׳אקרה השישית מתוך שבע צ׳אקרות עיקריות של הגוף. אם אינכם יודעים מהן הצ׳אקרותיש שבע צ׳אקרות עיקריות בגוף, השישית מכונה ״העין השלישית״. היא ממוקמת במצח, בין העיניים ומשוייכת באופן מסורתי לאצטרובל. לכן, מנקודת מבט רוחנית, העין השלישית היא מרכז אנרגיה שאחראי על ראייה פנימית או כוחות עלחושיים, על היכולת שלכם לראות מעבר למה שהעיניים הפיזיות רואות. זהו תפקידה של העין השלישית. מבחינה רוחנית, ניתן לראות את האצטרובל כשער או כפתח למצבי תודעה נעלים. דרך אחרת לחשוב עליה היא כעל אנטנה רוחנית. אני אוהבת לחשוב עליה באופן זה. אתם יכולים לחשוב עליה כעל אנטנה קטנה שמקבלת מידע שמעבר לחמשת החושים, שמעבר למה שאנו רואים כאן למטה, שמקבלת מידע מהממלכות הרוחניות ואז עוזרת לתרגם את המידע הזה למסרים פיזיים או לדברים שאתם יכולים לפענח ולהבין ואז גם לפעול על פי התובנה שהגיעה מהמדריכים שלכם או מהיקום. זו דרך נוספת לחשוב על בלוטת האצטרובלאנטנה שמקבלת מידע מעבר לממלכה הרוחנית.

כעת לחלק השני של ההרצאהסודה של בלוטת האצטרבל.

זוכרים שאמרתי שבמסורת היוגה, בלוטת האצטרבל משוייכת באופן מסורתי לעין השלישית, אבל יש כאן היבט חשוב. וזה הסוד שבאמת יעזור בתרגול שאני אחלוק איתכם בהרצאה זו בנושא הפעלת בלוטת האצטרובל. סוד זה הוא שהבלוטה הזעירה הזאת נשלטת גם על ידי הצ׳אקרה השביעית או צ׳אקרת הכתר. ולכן, שתי הצ׳אקרות הללו משפיעות באופן שווה על בלוטת האצטרובל. ומשמעות הדבר היא שכאשר אתם עושים הפעלות כלשהן של הבלוטה, עליכם להשתמש בשתי הצ׳אקרות כדי לזכות בהפעלה מהירה ועוצמתית יותר של הבלוטה. וכיוון שהיא משוייכת לצ׳אקרת הכתר, הדבר משפיע גם על מאפיינים חשובים אחרים שקשורים לצ׳אקרה השביעית.

הצ׳אקרה השביעית, נמצאת בקודקוד הראש, פניה כלפי מעלה וצ׳אקרה שביעית זו אחראית על תחושות של חיבור ואחדות עם היקום, עם האלוהים או המקור; היא קשורה להתעלות על מצבי הגוף הפיזי, להתעלות על רעיון הנפרדות וכניסה לאחדות היקום. בכל אלה עוסקת צ׳אקרת הכתר. ולכן, כאשר אתם מתחילים לעבוד עם בלוטת האצטרובל באמצעות צ׳אקרת הכתר, באמצעות הדמייה, הדבר יהיה קשור לצ׳אקרה זו. אני אראה לכם כיצד בעוד רגע, אבל עכשיו אתם יודעים שבלוטת האצטרובל משוייכת לצ׳אקרה השישית ולצ׳אקרה השביעית והדבר יעזור לכם להרחיב את התרגול שלכם ולהיות מסוגלים להפעיל את האצטרובל ולעבוד עמה באופן טוב יותר מבעבר, בשל השיוך הזה לצ׳אקרה השביעית.

אנו מדברים אפוא על החיבור האוניברסלי הזה, ועל מה שמתורגם בסופו של דבר באמצעות האצטרובל. משמעות הדבר היא שבלוטת האצטרובל תעזור לכם לראות את תמונת הקיום הגדולה, ולא רק הקיום באופן כללי אלא גם את מקומכם בו, כיוון שזהו מאפיין הקשור לצ׳אקרת הכתר. אותה ראייה רחבה מגיעה באמצעות בלוטת האצטרובל והצ׳אקרה השביעית. ואחת מתופעות הלוואי של בלוטה שאינה מופעלת או בלוטה מסויידת ושאינה פועלת באופן אופטימלי היא שאנשים לא מרגישים מחוברים ליקום וחסרה להם תפיסה רחבה לגבי חייהם. הם רואים את כל הדברים באופן מצומצם מאוד ויש להם תחושת של היעדר חיבור.

וכעת לחלק השלישי של ההרצאהכיצד להפעיל את בלוטת האצטרובל.

כעת כאשר אתם יודעים מעט יותר על המבנה הזעיר הזה, אני רוצה לחלוק איתכם תרגיל פשוט אבל עוצמתי, והידע שקיבלתם יהפוך אותו לעוצמתי אף יותר. השלב הראשון בתרגול הזה הוא לפתוח את הכתר. עצמו את העיניים ודמיינו שאתם מתחילים לפתוח את צ׳אקרת הכתר שלכם. זהו תרגיל של תחושה והדמייה. נסו לשלב תחושה, אינטואיציה והדמייההדבר יהפוך את התרגיל לעוצמתי יותר. דמיינו כיצד צ׳אקרת הכתר שלכם נפתחת כמו פרח, כמו פרח שעלי הכותרת שלו נפתחים לרווחה על קודקודכםזוהי הצ׳אקרה השביעית שנפתחת לאיטה כפרח. וזו תחילת התהליך וכעת ניקח את התרגיל הזה ונרחיב אותו לשלב הבא. כעת דמיינו כיצד צ׳אקרת הכתר שלכם נפתחת יותר ויותר, גדלה יותר ויותר, ומפרח קטן היושב על כתר ראשכם היא יכולה להתרחב לממדים עצומים, ככל שתרצו, היא יכולה להיות בגודל של חור שחור באמצע הגלקסיה. אתם יכולים לדמיין כיצד צ׳אקרת הכתר שלכם היא כחור שחור ענק ועליכם לתרגל זאת, כדי שתוכלו לאמן את עצמכם לפתוח את הצ׳אקרה הזאת, או כל צ׳אקרה, כביכול על פי פקודה ספציפית. אנו מדברים עכשיו על צ׳אקרת הכתר ולכן יהיה עליכם לתרגל את עוצמת המודעות והפיקוד שלכם לגבי הצ׳אקרות שלכם ולפתוח את מרכזי האנרגיה שלכם כרצונכם. ככל שתוכלו לפתוח ולהרחיב את הצ׳אקרות, כך יותר אנרגיה יכולה לזרום פנימה. ואתם יכולים לתרגל פתיחה וגם סגירה כרצונכם, אתם יכולים לתרגל את פתיחת צ׳אקרת הכתר שלכם לגודל של חור שחור באמצע הגלקסיה ואת צמצומה לגודל של פרח. תרגלו פתיחה וצמצום גם יחד. זוהי דרך נהדרת לחזק את היכולת שלכם לפקד על מרכזי האנרגיה שלכם ולהורות להם להיפתח. ומומלץ להקדיש לכך כעשר דקות ופשוט לתרגל את הפתיחה של הצ׳אקרה השביעית. ברגע שתהפכו מיומנים בכך, ניתן להתקדם לשלב השני.

השלב השני מכונה ריכוז אור. כאשר אתם מיומנים בפתיחת הצ׳אקרה השביעית ואתם מסוגלים לפתוח אותה לרווחה, הגיע הזמן לאפשר לאור להיכנס. ואני מדמיינת זאת כסוג של קרן אור זוהרת וגדולה שנכנסת אל קצה הראש שלי, אל אותה צ׳אקרה פתוחה לרווחה וקרן האור חודרת, פשוטו כמשמעו, אל תוך בלוטת האצטרובל שלי ומפעילה אותה. ואני פשוט מדמיינת את קרן האור הזוהרת והרחבה נכנסת דרך הקודקוד והיא מתרכזת בבלוטת האצטרובל שלי. בלוטת האצטרובל מתחילה לזהור יותר ויותר ואולי אפילו לרטוט. יש אנשים שמסוגלים להרגיש את הדבר קורה בתוך ראשם. הקדישו עשר דקות גם לשלב הזה. יכולת ההדמייה ויכולת ריכוז האנרגיה חשובות מאוד. כלל האלכימיה האנרגטית גורס כאן שזמן ומודעות מביאים אנרגיה אל האזור. וככל שאני מתרכזת לאורך זמן באזור מסוים, כך אנרגיה רבה יותר מגיעה אל אזור זה. ככל שאני מודעת יותר, ככל שאני מחזיקה בהדמייה בדקות שחולפות, בלוטת האצטרובל שלי תקבל ריכוז אור גדול יותר. וזה השלב השניבין חמש לעשר דקותהתרכזות באור שנכנס אל בלוטת האצטרובל שלכם וטוען אותה.

השלב השלישי הוא התמקדות בעין השלישית. זה הזמן שבו אתם מביאים את עוצמת שתי הצ׳אקרות הללו כדי לטעון את בלוטת האצטרובל. כעת האור ייכנס לא רק דרך צ׳אקרת הכתר, כעת האור ייכנס גם דרך העין השלישית. דמיינו אלומת אור שנכנסת דרך הכתר והוסיפו אלומת אור נוספת, בזווית של תשעים מעלות, הנכנסת דרך העין השלישית שלכם ואל האצטרובל. עשו זאת מתוך מיקוד עדין, זה חשוב, אינכם צריכים להתמקד בעוצמה, אחרת אתם עלולים לקבל כאב ראש. הסוד כאן הוא מיקוד עדין, מקדו את העיניים הפיזיות שלכם בעין השלישית. והדרך שבה אני אוהבת לעשות זאת היא לגעת בעדינות באצבע בעין השלישית ואתם יכולים לטפוח עליה קלות, אם אתם רוצים או פשוט לגעת בה ולמקד את התחושה בעין השלישית. עשו זאת בעיניים עצומות, התבוננו בעין השלישית שלכם באמצעות העיניים הפנימיות שלכם. עיניכם העצומות מביטות מעלה אל העין השלישית והאצבע שלכם נוגעת בה. כך תפעילו את העין השלישית שלכם באופן עוצמתי מאוד. ובעזרת המיקוד והמודעות שלכם, אור יתחיל להיכנס ואתם יכולים גם לדמיין אלומת אור הנכנסת אל תוך העין השלישית שלכם ומעוררת את בלוטת האצטרובל. יהיה עליכם לתרגל זאת כיוון שהתרגיל יכול להיות אינטנסיבי מאוד. וגם הזמן כאן חשוב מאודהזמן שונה מאוד מהזמן שציינתי בשני השלבים הראשוניםשלב הזה יש לתרגל למשך דקה או שתיים בלבד, כיוון שהוא עוצמתי מאוד. התמקדות בעין השלישית תוך כדי כך שעיניכם העצומות מביטות מעלה אליה היא אינטנסיבית מאוד ואתם עלולים לקבל כאב ראש. ולכן עליכם להתרגל עבודה עם העין השלישית בדרך זו. וחשוב לצייןדקה או שתיים ולא יותר. זה מספיק. אתם תקבלו עוד אור שנכנס וטוען את בלוטת האצטרובל, תוך שילוב של שתי הצ׳אקרות.

מה שתשימו לב לגבי תרגול זה, אם תעשו אותו בכל יום למשך כשבועיים לפחות, הוא שאתם תתחילו להבחין שבלוטת האצטרובל שלכם מופעלת. יש אנשים שמסוגלים ממש להרגיש בה רוטטת במרכז הגולגולת שלהם. זה נשמע מוזר, אבל אנשים רבים שאני מכירה דיווחו זאת ואני יכולה להרגיש מתי בלוטת האצטרובל שלי טעונה. אני מרגישה בה רוטטת בתוך ראשי. אך הדבר השכיח יותר שיכול לקרות הוא שכאשר האצטרובל מתחילה לפעול, אנשים מתחילים לקבל תובנות גדולות יותר בנוגע לחייהם. הם מתחילים להרגיש מחוברים יותר, הם מתחילים לקבל מסרים מהיקום. כל הדברים הללו יכולים להתחיל להתרחש. הסיבה לכך היא ששוב, בלוטת האצטרובל היא כמו אנטנה, היא שער למצבי תודעה אחרים ויש לכם גישה, באמצעותה, למידע נוסף במסגרת אותם מצבי תודעה אחרים. לכן, ככל שתפעילו את בלוטת האצטרובל, כך תקבלו יותר תובנות, ורגעים של הבנות פתאומיות יתחילו להתרחש בחייכם.

להתראות נשמות יקרות, סיימנו.

מוזמנים לסייע – give back