אוקטובר 2023 – תחזית אנרגטית ואסטרולוגית 

מאת: אלכס מיילס

תרגום: סמדר ברגמן

עם כניסת אוקטובר, דומה שהיקום עוטף אותנו בחיבוק קוסמי עדין, מביא איזון רגשי ונטייה טבעית להפיץ חביבות. השיחות לובשות כסות ידידותית ומקורקעת יותר, הופכות את הקשרים עם אנשים לחלקים יותר. מעלינו, הריקוד השמימי מתרחש, כמעט כמו משחק איזון קוסמי, עם הכוכבים שמזכירים לנו למצוא הרמוניה בין תשוקות הלב לבין חובות היוםיום. 

בתחילת החודש מתרחש שינוי קוסמי משמעותי, שאינו סתם עוד שינוי רגיל, זוהי נקודת מפנה בסיפור חיינו. זו הזדמנות לטרנספורמציה אישית ולצמיחה, הזדמנות להשיל עורות ישנים ולאמץ פרק חדש. 

באוקטובר, האנרגיות מתעצמות, והדבר יכול להרגיש כאילו תשוקה בוערת התלקחה בתוכנו, דוחפת אותנו לרדוף אחר מטרותינו וחלומותינו בנחישות בלתי מתפשרת.

בערך באמצע החודש, חל ליקוי חמה בעת מולד הירחמביא התחלה חדשה. הדבר דומה לקבלת קנבס ריק עליו אנו יכולים לצייר את חלומותינו ותקוותינו לעתיד. בתקופה זו, המיקוד הוא על איזון, בייחוד במערכות היחסים שלנו. עלינו למצוא הרמוניה, מצב בו שני הצדדים מעניקים ומקבלים באופן שווה, מטפחים אהבה והוקרה הדדיות.

השיחות מקבלות ממד עמוק יותר, מעודדות אותנו לחקור את הפינות והחרכים הנסתרים של המחשבות והרגשות שלנו. זה זמן שבו האותנטיות והכנות זוהרות, מקדמות צמיחה וריפוי.

לקראת סוף אוקטובר, ליקוי ירח מלא מעודד אותנו לשחרר את כל מה שלא משרת אותנו עוד. הדבר דומה לטיהור קוסמי, המפנה מקום להתנסויות ולהזדמנויות חדשות.

כאשר נתקרב לסוף החודש, נגיע לחגיגת ליל כל הקדושים. זה זמן שבו אנו מתקבצים לחגיגה משמחת ומקדישים רגע לחשוב ולהרהר במסתורין הסובב אותנו.

להלן התאריכים החשובים לחודש זה:

ה-1 באוקטוברירח במזל שור מקיים צמידות עם צדק במזל שור. הירח וצדק הופכים לחברים קרובים במזל שור, מחממים את הלב, מביאים רגיעה רגשית ותחושת שגשוג.

ה-4 באוקטוברמרקורי נכנס למזל מאזניים. מרקורי, הפלנטה של התקשורת, נכנס למזל מאזניים, הופך את השיחות לחלקות יותר, עם דגש על מציאת קרקע משותפת. זהו זמן אידיאלי לפתור סכסוכים ולהגיע לפשרות.

ה-4 באוקטוברלילית נכנסת למזל בתולה. לילית נכנסת לממלכה המעשית של מזל בתולה. כאן, אתם יכולים לאמץ את העצמי הייחודי שלכם, בעודכם נשארים קשובים לפרטים הקטנים יותר של החיים.

ה-8 באוקטוברנגה נכנסת למזל בתולה. נגה הולכת בעקבות לילית ונכנסת למזל בתולה, מוסיפה מגע מקורקע ומפורט לאהבה ולמערכות יחסים. תמצאו שמחה בהוקרת המחוות הקטנות בקשרים שלכם עם אנשים.

ה-8 באוקטוברמאדים במזל מאזניים בזווית ריבועית לפלוטו במזל גדי. מאדים ופלוטו הם יריבים קוסמיים, מאתגרים זה את השפעתו של זה. היבט ריבועי זה יכול ליצור מתח בין התשוקות שלכם לבין תחומי האחריות שלכם, לעודד את הצורך באיזון ובהימנעות מהתחייבויות רבות מדי.

ה-10 באוקטוברשער האנרגיה 10:10. בנומרולוגיה, 10:10 הוא מספר מלאכים משמעותי ועוצמתי, משוייך תכופות להתחלות חדשות, להגשמה ולהדרכה אלוהית. שער זה מסמל הזדמנות להתחלות חדשות ומעודד אתכם להיות קשובים למחשבות ולכוונות שלכם, כיוון שבכוחן לעצב את המציאות שלכם. הבחנה בצירוף 10:10 מציינת שאתם נמצאים בנתיב הנכון ומקבלים תמיכה מהממלכה האלוהית והרוחנית, המעודדת אתכם לבטוח באינטואיציה ולפעול על פי ההדרכה הפנימית שלכם. צירוף זה גם מייצג השלמה והגשמה, מרמז על סוף שלב ועל פוטנציאל של הרמוניה ואיזון בהיבטים שונים של חייכם. הצירוף 10:10 הוא סימן להזדמנויות חדשות, שיפור עצמי והצורך לפעול בנוגע למטרות שלכם, תוך שמירה על אמון ואמונה בתזמון האלוהי של מסעכם.

ה-10 באוקטוברפלוטו נע קדימה. הפלנטה של הטרנספורמציה נעה קדימה, מסמלת צמיחה ושינוי אישיים, ומעניקה הזדמנות לשחרר הרגלים ישנים שלא משרתים אתכם עוד.

ה-11 באוקטוברמאדים נכנס למזל עקרב. כאשר מאדים נכנס לעקרב, נחישות ואינטנסיביות הופכות לכוחות המניעים שלכם. זהו זמן לצלול עמוק אל תוך המטרות שלכם מתוך מיקוד ולהט בלתי מתפשרים.

ה-14 באוקטוברליקוי חמה בעת מולד ירח במזל מאזניים. ליקוי חמה זה בעת מולד הירח במזל מאזניים מסמל התחלה חדשה, מהווה קנבס ריק עליו תוכלו לתכנן את חלומותיכם ושאיפותיכם לששת החודשים הבאים.

ה-17 באוקטוברג׳ונו נכנס למזל בתולה. ג׳ונו, האסטרואיד שמשוייך למחוייבות ולשותפויות, נכנס למזל בתולה. בתקופה זו, העניקו תשומת לב רבה לפרטים הקטנים במערכות היחסים שלכם, מחוות קטנות של אהבה והתחשבות הופכות משמעותיות.

ה-22 באוקטוברמרקורי נכנס למזל עקרב. כאשר מרקורי נכנס למזל עקרב, השיחות מקבלות עומק ואינטנסיביות. זה זמן לדיונים כנים ומשמעותיים, המובילים פוטנציאלית לריפוי רגשי.

ה-23 באוקטוברהשמש נכנסת למזל עקרב. כניסת השמש לעקרב מזמינה אתכם לחקור את מסתורי החיים ולאמץ טרנספורמציה וצמיחה אישית.

ה-25 באוקטוברהירח במזל דגים בצמידות לנפטון במזל דגים. כאשר הירח ונפטון שוהים במזל דגים, הדבר דומה לאות קוסמי שהחלומות שלכם מקבלים דחיפה מיוחדת. הידיעה הפנימית והכוחות היצירתיים שלכם מעלים הילוך, הופכים זאת לזמן קסום שבו הרצונות שלכם יכולים להתממש. היערכות זו לא רק שמציתה את הדמיון, היא גם מסייעת לכם ללמוד עוד על עצמכם בעת שאתם בוחנים את החלומות והתשוקות שלכם בדרך עמוקה יותר. 

ה-28 באוקטוברליקוי ירח מלא במזל שור. התכוננו לאירוע שמימי משמעותי! ליקוי ירח מלא במזל שור הוא הזמנה קוסמית לצאת מאזור הנוחות שלכם. הוא יכול לעורר רגשות עוצמתיים, אבל הכול לטובת שחרור כל שמעכב אתכם. ליקוי זה הוא כמו לחיצה על כפתור האתחול, מפנה מקום להתנסויות ולשינויים חדשים ומרגשים. קחו סיכון ופעלו להשגת מה שגורם לכם הנאה, תוך כדי כך שאתם שומרים על קשר עם הצד הרגיש והאוהב שלכם. 

ה-28 באוקטוברמאדים במזל עקרב מול צדק במזל שור. התמודדות קוסמית זו בין מאדים לצדק דומה לשיחה שמימית שבה שני כוחות קוסמיים לא ממש מסכימים זה עם זה. זו תזכורת מהיקום להשאיר את הדברים באיזון ולקחת סיכונים מחושבים. חשבו על מדריך קוסמי שמפציר בכם למצוא את הנקודה המדויקת שבין פעולות נועזות לבין זהירות מחושבת. כמו כן, בעודכם מנווטים מבעד לשיחה שמימית זו, המזל יהיה לצדכם.

ה-28 באוקטוברמרקורי במזל עקרב מול צדק במזל שור. באופן דומה, מרקורי וצדק מתמודדים זה עם זה, דוחפים לתקשורת כנה וישירה. זו דרכו של היקום לדחוק בנו להיות מציאותיים ולהימנע מדרמות ומתגובות מוגזמות. ריקוד שמימי זה קשור לחיפוש אחר עובדות ובהירות, שיכולות לפתוח דלתות להזדמנויות מדהימות לצמיחה, להתרחבות ולאושר. הדבר דומה למתכון קוסמי לשגשוג, לעושר ולשפע, כל עוד אנו נשארים מקורקעים וכנים בכוונותינו.

ה-29 באוקטוברמרקורי במזל עקרב בצמידות למאדים במזל עקרב. כאשר מרקורי ומאדים נפגשים במזל עקרב, המילים והפעולות שלכם הופכות עוצמתיות במיוחד. השתמשו בהשפעה הזאת בחכמה ומתוך כוונה, כיוון שלמילים יכולה להיות השפעה עמוקה.

ה-31 באוקטוברליל כל הקדושים. עם הגעת סוף החודש, אנו מאמצאים את קסם ליל כל הקדושים. יום מיוחד זה לא קשור לתחפושות יצירתיות, יש לו משמעות עמוקה יותר, רוחנית כמעט. זה רגע שבו הצעיף שבין העולם שלנו לבין הממלכות המסתוריות שמעבר הופך דק, מאפשר לנו להרהר במסתורי הקיום החידתיים. בלילה זה אנו נהנים לא רק מחגיגות אלא מתחברים גם למהות החיים הרוחנית. זה זמן לכבד את אבות אבותינו, להכיר בכוחות הבלתי נראים שמעצבים את המסע שלנו ולהתחבר לחוכמה העמוקה שתכופות נחבאת מתחת לפני השטח של חיי היוםיום.

אוקטובר הוא כפרק מפנה בספר חיינו, ששמו ״קַמְבֶּק ראוי״. דומה שכל ההתנסויות שצברנו בדרך סללו בדממה את הקרקע למשהו מיוחד במינו. בחודש חדש זה, דומה שאנו ניצבים על סף טרנספורמציה חיובית בלתי צפויה, מוכנים לאמץ את השינויים הנפלאים שממתינים לנו.

בימי אוקטובר, בואו נשאיר את הלבבות שלנו פתוחים לאפשרויות שלמולנו ונבטח שהכול מתרחש על פי תזמון אלוהי.