פיתוח ניטרליות אלוהית

מאת: עובדי אור למען ההתעלות

תרגום: סמדר ברגמן

לקולקטיב עובדי האור המתעלים: ב-2 בפברואר ייפתח פורטל עוצמתי, יחשוף את הנתיב להחזרה ולאימוץ של המהות האלוהית שלכם. במשך חודש פברואר האנרגטי, נוצף באנרגיה מזינה ורחבה ובחניכה מקודשת, שיאפשרו ריפוי עמוק לאלה שמחוייבים לנתיב ההתעלות ולצמיחה האישית שלהם. 

התפרצויות סולאריות עוצמתיות מהשמש המרכזית כבר מומטרות עלינו, נושאות קודי אור של תדרי אחדות שאותם ניתן לעגן אל תוך גופי האור שלנו. פורטל זה מייצג את הרגע העדין שבין אחדות ודואליות, כיוון שהאחת אינה יכולה להתקיים ללא האחרת.

הדבר משרת אותנו כתקופה טרנספורמטיבית, שבה לאנשים מתעלים תהיה הזדמנות לזהות תחומים בהם הדואליות ממשיכה להתממש בחייהם ולטפל בהם, בעוד שאחרים יחווה את עליית האחדות.

תקופה זו מהווה הזדמנות לעבוד עם הרובד השני של הדנ״א שלנו, שמייצג את הזמן, המרחב והדואליות. על ידי הרחבת תפיסת הזמן ואימוץ הרבממדיות שלנו, אנו יכולים לנוע אל מעבר למגבלות הקיום הלינארי. הרובד השני מחובר גם לתכלית הארצית שלנו ולתרומתנו לקולקטיב. נפיק תועלת רבה אם נחקור כיצד הדואליות, הזמן והמרחב משפיעים על חיינו. 

הדנ״א שלנו מורכב משניםעשר רובדים המחוברים ומקושרים אלה לאלה, כאשר כל אחד תואם להיבטים שונים של עצמנו. ריפוי ואיזון הרובדים הללו מהותיים לרווחה הכללית ולהיערכות שלנו ולחיבור שלנו אל האלוהי. 

פורטל קוסמי זה מפעיל את פתיחת הפורטלים של כנפי הכתפיים שלכם ומסייע למיזוג הפנימי ולהתעלות על תחושת הזמן שלכם. עבור ההתעלות, זהו דבר הכרחי שמנקה מטען רגשי ישן ומתרגל החזרת נשמה לשם ריפוי עמוק יותר של פצעים וטראומה.

ככל שבני אנוש מתעלים מתפתחים, תפיסת הדואליות שלכם מתעצמת וגוברת, וניטרליות אלוהית מסייעת לכך על ידי הישארות במרכז הלב שלכם. זהו פורטל משמעותי לשם שיקום והערת הדנ״א שלכם, תביעה מחדש של זכותכם מלידה כישויות אור ריבוניות. זכרו שתמיד יש עוד אהבה, עוד עוצמה אישית וחכמה שיש לגלם, בעודכם ממשיכים במסע הנצחי שלכם של צמיחה פנימית וחמלה.

תרגול ניטרליות אלוהית כרוכה בהתבוננות במצבים ובאירועים ללא שיפוט או התקשרות לתוצאות. היא מחייבת שתשארו ממורכזים בלבכם ושתשמרו תחושה של שלווה פנימית ואיתגובתיות.

אתם יכולים לפתח ניטרליות אלוהית על ידי כך שאתם בוחרים במודע לראות את הטוב המהותי ואת המהות האלוהית שבכל הישויות, המצבים וההתנסויות, ועל ידי שחרור הצורך לתייג כל דבר כ״טוב״ או כ״רע״. מדיטציה, קשיבות וחשיבה מעמיקה מסייעות לפתח מצב זה של ניטרליות ולשלבו בחיי היוםיום שלכם.

התעלות על הפלנטה הזאת היא התעוררות רוחנית קולקטיבית לאור האמת והתפתחות התודעה הקולקטיבית. הפילוג הקולקטיבי בכל הקשור לדפוסי החשיבה על הפלנטה הזאת יצר פילוג דומיננטי בקולקטיב האנושי, כאשר תודעת הממד השלישי מייצגת השקפת עולם חומרנית וכזו הנדחפת על ידי האגו, בעוד שתודעה של הממדים הרביעי והחמישי מגלמת מצבי מודעות נעלים יותר, תודעת אחדות, אמת ואהבה. 

באנרגיית כדור הארץ החדש, הדברים משתנים כל הזמן. ימים מסוימים מתנהלים על פי התוכנית וימים אחרים לא. בימים מסוימים אתם משחררים דחיסות רבה יותר מאשר בימים אחרים ותסמיני ההתעלות שלכם עלולים להיות חזקים יותר. אתם נחושים ומסתגלים לכל המצבים. כאשר הדברים מרגישים ״יותר מדי״ עבורכם ואתם חווים עומס חושי, התחברו ישירות לצוות האור שלכם ובקשו ממנו להקל עליכם, כך תגלו שהדברים נרגעים במהרה.

בני אנוש מתעלים תופסים ומשלבים היבטים כגון תפיסה רחבה, אמפתיה גוברת, חיבור לממלכות הגבוהות יותר והבנה עמוקה הרבה יותר לגבי התכלית והחיבור שלהם לתכלית הפלנטרית המתממשת.

האנרגיות הפלנטריות בפברואר יביאו תחושת הקלה מבורכת בהשוואה לאינטנסיביות של החודשים האחרונים. תהיה התעצמות בתפיסות העלחושיות ובמודעות, ורמות חושיות גבוהות יותר. לקיחת הפסקות בעת הצורך ותרגול טכניקות התקרקעות יכולים לעזור לכם לשמר איזון בזמנים אלה של היערכות פלנטרית. 

בשירות מסור ואוהב להתעלות

Ascension LightWorker