האנרגיה הפלנטרית של כדור הארץ החדש

מאת: עובדי אור למען ההתעלות

תרגום: סמדר ברגמן

לקולקטיב עובדי האור המתעלים.

כאשר אנו מרפאים את עצמנו, אנו מתכווננים להרמוניה של היקום. ככל שאתם מתעוררים יותר למי שאתם, כך אינכם יכולים עוד להיות מי שאינכם. המילים העמוקות הללו נושאות משמעות עצומה למסע ההתעלות.

בעידן הדלי הזה, תהיה הזדמנות עוצמתית להותיר מאחור התנסויות עבר מסוימות שרוקנו אתכם ושהיו כבדות מבחינה רגשית. זה זמן להכין את עצמכם לתחושת התחדשות מוחלטת ולידה מחדש בדרכים החיוביות והטרנספורמטיביות ביותר.

התחזקות האנרגיה שאנו מרגישים בזמן הזה מרוממת אותנו לרמות פנימיות גבוהות יותר, וכולנו יכולים להרגיש בנוכחות שלה. אולם, יחד אם התעלות זו מגיעים ״תסמיני התעלות״ חזקים. תסמינים אלה יכולים לכלול גלים של רגשות אינטנסיביים ומגוון רחב של תחושות. דעו לבטח שאלה הם כאבי גדילה שמלווים מסע התעוררות זה. האמינו שהתמורה שווה את המחיר.

האנרגיה הקולקטיבית שלנו עולה, והרטטים של היקום משתנים. אנו ניצבים על נתיב של התעלות גבוהה יותר, וזהו מסע מדהים ורב השראה באמת.

חלק מהתסמינים אליהם שמתם לב אולי כוללים כאבי ראש, לחץ בראש, בחילה לא מוסברת, בעיות עיכול, קשיים בשינה ותחושת התנתקות וחוסר קרקוע. אלה הם סימנים לכך שהגוף והרוח שלכם עוברים כיול מחדש ומסתגלים לתדרים האינטנסיביים והגבוהים יותר.

למוח שלכם יש יכולת מדהימה לחווט את עצמו מחדש בהתבסס על המידע שאתם נותנים לו. אם אתם מתלוננים כל העת, מרכלים ומתרצים תירוצים, תגלו בקלות רבה יותר דברים שגורמים לכם תסכול או כעס, ללא קשר למה שקורה סביבכם.

בניגוד לכך, על ידי פיתוח גישה של חיפוש אחר הזדמנויות, שפע, אהבה והודיה, אתם תבראו סביבה פתוחה להתממשות היבטים חיוביים אלה בחייכם. יש צורך בתרגול קבוע וממושך, אך דפוס חשיבה שונה זה יעצב מחדש את המציאות שלכם באופן עמוק. 

למתן שירות לעצמי ולהתפתחות האישית יש השפעה עוצמתית על הסובבים אותנו. שירות אמיתי לא כרוך בהקרבת עצמכם למען אחרים, אלא דווקא בביצוע העבודה הפנימית שקודם כל מצילה ומרוממת אתכם. על ידי דוגמה אישית של חיים אותנטיים וכאלה שמחוייבים לצמיחה האישית, אנו מעניקים השראה לאחרים ומשפיעים על כל האנשים שאנו פוגשים במסענו.

הענקת עדיפות לצמיחה הרוחנית שלכם היא חיונית. היא כרוכה בפיתוח חיבור עמוק יותר עם העצמי הנעלה ועם היקום. המסע הזה מחייב שתקלפו ושתסירו את כל מה שמעכב אתכם, ובכלל זה פחד, כאב, כעס ואבל. על ידי אימוץ הכאב ושחרורו, אנו חווים צמיחה, אהבה והתמסרות. על ידי שחרור הדברים שלא משרתים אתכם עוד, אתם יוצרים מרחב לכניסה של שמחה ואושר מדהימים אל חייכם.

כל אדם שאנו פוגשים מעניק לנו שיעורים רבי ערך. חלק מהשיעורים יכולים להיות כואבים, חלקם נטולי כאב, וחלקם יקרי ערך. באמצעות האינטראקציות הללו, אנו רוכשים הבנה עמוקה יותר ביחס לעצמנו לצמיחה האישית שלנו. 

האנרגיה הנוכחית מחוללת תזוזות פתאומיות ושינויים משמעותיים. פתיחה זו של אנרגיות פלנטריות סוללת את הדרך לאינטגרציה של תדרי הממד החמישי. כל האנשים המתעלים נקראים למשוך אליהם התנסויות חדשות המבוססות על אהבה ללא תנאי, במקום על שליטה ורכושנות. האמת היא שאינכם צריכים עוד לתקן את עצמכם כדי לרצות אחרים, או להיות תקועים בניסיון לתקן אחרים לצורך הסיפוק האישי שלכם. 

ברגע זה, היקום קורא לכם לאהוב את עצמכם, להזין את עצמכם, ולמלא את עצמכם באנרגיית חיים חיונית. המחזורים הישנים מגיעים אל קיצם, מפנים מקום להתחלות חדשות וטרנספורמטיביות.

אפשרו לזמן הזה להתמיר כאב מן העבר, תבוסות, כשלונות ואובדנים. הבינו שכל התנסות עד כה הייתה חלק מתהליך מורכב שהוביל אתכם לרגע הזה. התמסרו להדרכת היקום, דעו שאתם צועדים בנתיב הנכון למודעות התעלות גבוהה יותר. 

זכרו, יש לכם את הכוח להתגבר על כל מצב, לברוא את עצמכם מחדש ולאמץ שינוי. שום דבר אינו קבוע, ואתם אף פעם לא תקועים. תמיד יש לכם ברירה. אתם יכולים לאמץ מחשבות חדשות, ללמוד דברים חדשים וליצור הרגלים חדשים שמתאימים לכם יותר מבחינת הרטט.

הבינו שהאנרגיה שלכם נדירה ויפה. הישארו נאמנים לעצמכם ואפשרו לאחרים אותנטיות זהה. ככל שאנו מתקדמים עמוק יותר אל אנרגיה חדשה זו, היבטים נסתרים יתגלו, ומסכות רבות יוסרו. 

האנרגיה הפלנטרית של כדור הארץ החדש תמשיך לחשוף את הנסתר. היא תבהיר את הטבע האמיתי של מצבים ואנשים בחיינו. צדק וקרמה הם חלק מאנרגיה קולקטיבית זו, ורבים יהיו עדים להתממשותם. 

נשמות מתעלות, תהליך מטפיזי זה וההיערכות הזאת יחוללו ריפוי, ישחררו, יביאו לפריצות דרך ולברכות, ובנוסף, יהוו הכנה עבור האנשים שמתמודדים עם השיעורים הקרמתיים שלהם ושמשלימים מחזורים שונים מן העבר. 

בשירות אוהב ומסור להתעלות. 

Ascension Light Workers