תקשור – מיומנות טבעית שקל ללמוד

ג’ון פאין מתקשר את אומני
מאנגלית: סמדר ברגמן

תקשור הוא מיומנות אותה יכול לפתח כל אדם בעל תשוקה ונחישות לשאוף כלפי מעלה ולצמוח מבחינה רוחנית. אין צורך בשנים של הכשרה מיוחדת אך כן יש צורך ביכולת להשקיט את המחשבות ואת היכולת לבטוח ולהתמסר.

התקשור מיועד לאנשים שרוצים לפתח את חכמת העצמי הגבוה שלהם ולהוסיף לה. אין זו שיטת בזק לפתרון כל הבעיות הרגשיות והיום-יומיות שלכם בן לילה. נסים אכן מתרחשים, אך מדריך “ידריך” אתכם למציאת פתרונות משלכם על ידי כך שיסייע לכם לראות את מגוון האפשרויות העומדות בפניכם בתהליך קבלת ההחלטות שלכם.

אין לבלבל את התקשור עם הספיריטואליזם. הכוונה בעת התקשור אינה ליצור קשר עם “המתים” או לבקש את עזרתם והדרכתם. אלה השוהים במישור האסטרלי, הם בדרך כלל בעלי אותם פחדים, דעות ומאפיינים כמו הנשמות בגוף הנמצאות כאן על כדור הארץ. לעתים קרובות הם חסרים את ההשקפה הגבוהה והרחבה יותר שיש למדריך ברמה גבוהה. מטרת התקשור היא למשוך מדריך ומורה מרמה גבוהה שמטרתו הגבוהה ביותר היא הצמיחה הרוחנית והרווחה האישית שלכם. מדריך מורה-מרמה גבוהה יעודד אתכם למצוא פתרונות משלכם לבעיות ויעודד אתכם לא להעניק לו את עוצמתכם על ידי כך שתעשו דבר-מה רק כיוון שהוא הציע זאת. מדריך-מורה מרמה גבוהה לעולם לא יאמר לכם מה אתם חייבים לעשות, לעולם לא יבקר אתכם או יאמר לכם שאתם טועים או רעים. הוא גם לא יחמיא לאגו שלכם ובמקום זה יברך את התקדמותכם ויעזור לכם להיות הטובים ביותר שאתם יכולים להיות בכל עת.

התקשור מיועד לכל מי שמבקש להשיג קפיצה קוונטית בהתפתחותו הרוחנית. מדריכים מרמה גבוהה נמשכים אל אלה ששואפים לברוא שלווה, שמחה ושפע בחייהם ובחיי הסובבים אותם. תקשור יכול לעזור לכל מי שעובד בתחומי האמנות, הפסיכולוגיה, הריפוי, הרייקי, הטארוט, הכתיבה ובכמעט כל תחום אנושי יצירתי אחר שעולה בדעתכם. אולם התפקוד העיקרי של משיכת מדריך מרמה גבוהה אל חייכם היא הצמיחה הרוחנית שלכם. לכן, אין משמעות הדבר שהיה עליכם למצוא כבר את ייעודכם כדי למשוך מדריך מרמה גבוהה. עקרות בית, מנהלי חשבונות, מלצרים, גננים יכולים כולם למשוך מדריכים מרמה גבוהה. הכוונה והתשוקה העזה לעשות זאת הן כל שדרוש.

תקשור – שער אל האור

ברכות! זה אומני. ברוכים הבאים לממלכות האור והאהבה שלנו. תקשור הוא האופן באמצעותו אתם יכולים ללמוד להתפתח בשמחה וללא פחד. על ידי ההתקשרות עם המדריך שלכם, אתם תאיצו את קצב הצמיחה הרוחנית שלכם, אשר תפתח בפניכם דלתות וחלונות חדשים של הזדמנות לברוא את שאתם רוצים בחייכם. על ידי ההתקשרות עם מדריך מרמה גבוהה, אתם תשתלבו יותר בזרם החיים ותהיו מסוגלים בצורה טובה יותר להבין את תכלית החיים שלכם, את המטרות, השיעורים והעבודה שלכם.

תקשור יסייע לכם להיוותר בזרם גבוה בקביעות רבה יותר ואתם תגלו ששוב לא תחוו נפילות בכל פעם שאתם יוצאים מהזרם או מאיזון. תקשור, בעצם טבעו, יסייע לכם להיות ולחיות כעצמי הגבוה שלכם לעתים קרובות יותר, כיוון שהמדריך שלכם מתקשר אליכם באמצעות העצמי הגבוה שלכם. משמעות הדבר שאתם תתחילו באופן אוטומטי לחשוב גבוה יותר, ברור יותר ובדרכים אוהבות יותר ככל שמערכת היחסים עם המדריך שלכם תתפתח.

המדריך שלכם הוא ישות אור שבחרה מתוך רצון חופשי לעבוד אתכם, ישות המיומנת בשיעור האהבה ואי לכך תעבוד אתכם מתוך אהבה ללא-תנאי מוחלטת כדי לסייע לכם בצמיחתכם הרוחנית. מערכת היחסים מבוססת על הנכונות והכוונה שלכם לצמוח, ועל הבטחתו של המדריך שלכם לסייע לכם בצמיחה זו. מדריכים מרמה גבוהה לעולם לא יגידו לכם מה אתם “חייבים” או “צריכים” לעשות, אבל יציינו בעדינות את דעותיהם, את האפשרויות ואת החלופות ויסייעו לכם לקבל את ההחלטות שלכם בעצמכם. מדריך מרמה גבוהה נשבע לעולם לא להתערב ברצון ובבחירה החופשיים שלכם ואי לכך לא יעצור אתכם אם תבחרו ללמוד באמצעות מאבק, כאב וקושי.

מי הם המדריכים?

המדריכים רבים כאנשים על הפלנטה ואף יותר. רבים מהמדריכים ההופכים את עצמם נגישים לתקשור בזמן הזה הם ישויות של מהות טהורה, ישויות של אור. הם מגיעים מממדי אור ואהבה גבוהים והם הגיעו לפלנטה הזאת בעת הנוכחית כדי לעזור לכל אנשי כדור הארץ לבצע מעבר חלק אל תודעת המשיח. מדריכים אלה מגיעים ממקומות, מממדים, ממציאויות ומפלנטות רבים. חלקם עשויים להיות מאסטרים-מורים מהממד הרביעי וממדים גבוהים יותר, חלקם עשויים להיות מדריכים, כוהנים ומורים מפלנטות המתקדמות יותר בהתפתחותן הרוחנית מכדור הארץ. מדריכים אחרים עשויים לבוא מעולמות של מהות וממקומות שמחוץ לתפיסות הרגילות שלכם את היקום. כל המדריכים, המאסטרים, המרפאים והמורים הללו יוצרים בעת הנוכחית טבעת אנרגיה זהובה סביב כדור הארץ כדי לעזור לכל אלה המבקשים סיוע לצמוח בשלום ובאהבה. מדריכים אלה, הידועים לעתים בשם “האחווה הלבנה הגדולה”, בחרו להפוך את עצמם נגישים לכל מי שיש לו רצון, נכונות ותשוקה לתקשר עמם, אלה שהעדיפות הגבוהה ביותר בחייהם היא ההתפתחות האישית והרוחנית שלהם. מדריכים אלה אינם נמצאים כאן כדי להציל אתכם או לנבא נבואות בעלות טבע נורא עבור כדור הארץ, אלא הם כאן כדי לעודד את תכונות האהבה, החמלה וההבנה. הם כאן כדי ללמד אתכם שאתם בוראים את המציאות שלכם ושאתם יכולים לקבל ולברוא את כל השפע, הבריאות, האהבה, השמחה והאושר שאתם רוצים. הם כאן כדי לעזור לכם להביא לאנושות דרכי חשיבה חדשות ולעזור לבער את האמונות בעוני, בחוסר ובתחושות הפחד. מדריכים יפהפיים אלה שהביאו את “המשיח” אל תוך הלבבות שלהם נמצאים כאן כדי להרים את צעיפי האשליה שבין העולם שלכם לבין ממלכות האור הגבוהות שכה מלאות בשפע, צחוק ושמחה.

באופן ספציפי יותר, המדריכים הללו ממתינים לתקשר אתכם כדי להביא בזמן הזה את הצורות המעודנות והגבוהות יותר של הריפוי, המוזיקה, הטכנולוגיה, הספרים, הכלים לצמיחה רוחנית והאמנות. הדבר יסייע לאנושות לבצע את הקפיצה הקוונטית שתחווה במהרה. ישויות נצחיות וחסרות-גיל אלה של חכמה ואהבה אלוהית מלב האל/האלה, נמצאות כאן כדי לעזור לכם להגיע לפוטנציאל ולהארה המלאים שלכם בתקופת החיים הזאת. הדבר היחיד שהוא בעל חשיבות עבורם הוא שהכוונה שלכם לצמוח רוחנית היא כנה, שיש לכם את היכולת לקחת אחריות כלפי החיים שלכם, ושיש לכם נכונות לאהוב את עצמכם.

כיצד למשוך מדריך מרמה גבוהה

לרבים מכם פחדים בנוגע למה שאתם מכנים ישויות פחותות או “שליליות”. ההיבט החשוב ביותר של משיכת מדריך מרמה גבוהה הוא הכוונה שלכם לעשות זאת. אולם, כאשר אתם מתקשרים עם מדריך בפעם הראשונה, חכם ומומלץ לשאול בפשטות ובנימוס מי המדריך ומהיכן הגיע ומה הן כוונותיו. אתם יכולים לשאול שאלות כגון: “האם את/אתה מהאור?”, “האם כוונתך היא לשרת את התפתחותי הרוחנית ולעשות זאת באהבה ללא-תנאי?”, או “האם אתה בשירות האור האחד והאם המטרה הגבוהה ביותר שלך היא התפתחותה הרוחנית של האנושות?” מדריך לא ישקר בנוגע למקום מוצאו, ולכן אם המדריכים עונים על שאלות אלה בחיוב ואתם חווים את אהבת המדריכים, או חשים תחושה של שלווה ונוחות, אזי העמיקו את הקשר על ידי כך שתשאלו באיזה שם אתם יכולים לכנות את המדריך שלכם.

תהליך זה של משיכת מדריך אל חייכם יכול להיעשות בצורה פשוטה מאוד בזמן מדיטציה עמוקה. אתם צריכים פשוט להירגע ולהשתמש בנשימה שלכם כדי לנסוק גבוה יותר, ועל ידי כך שאתם מצהירים הצהרה ברורה שאתם מבקשים למשוך מדריך מרמה גבוהה אל תוך חייכם, מדריך שכזה יגיע. דמיינו שניצב מולכם מדריך, או אור או ישות אור. שאלו את השאלות שנתנו לכם והמתינו בסבלנות לתשובה. אתם עשויים לרצות לשאול את המדריך שאלות כגון: “באיזה תאריך אהיה מוכן ליצור אתך קשר מילולי?”, “האם אתה המדריך איתו אלמד לתקשר או האם אתה כאן כדי להכין אותי למדריך אחר?” או “מה יכול התקשור אתך או עם מדריך אחר מרמה גבוהה ללמד אותי?” דברו אל המדריך שלכם כאילו זה עתה פגשתם אדם זר לגמרי ממדינה אחרת. שאלו את המדריך שלכם מה הוא עושה, מה המומחיות שלו, תחומי העניין שלו ומדוע בא אליכם בזמן הזה.

לדעת שאתם מוכנים

אם כבר יצרתם קשר מנטלי עם מדריך בשעת המדיטציה, אתם עשויים לתהות כעת אם או מתי תהיו מוכנים להיפתח לתקשור. משמעות התקשור עם המדריך שלכם היא להביא את האור, האהבה והאנרגיה שלו או שלה אל תוך שדה האנרגיה שלכם כך שתוכלו לתקשר את המדריך שלכם באופן מילולי או בעת טראנס או באמצעות תקשור מודע עם המדריך שלכם בשעה שאתם מרפאים, מציירים, כותבים או עוסקים בכל צורת ביטוי הקשורה ביצירה, בהוראה או בריפוי. אתם תדעו שאתם מוכנים אם הרעיון של התקשרות עם המדריך שלכם ממלא את לבכם בשמחה ובהתלהבות. אתם מוכנים אם יש לכם תשוקה לבחירה מודעת יותר בחייכם ותשוקה לגלות את העצמי האמיתי שלכם ואת הסיבות מדוע בחרתם להיות כאן בתקופת החיים הנוכחית. אתם דעו שאתם מוכנים אם אתם חפצים למצוא מורה וסמכות פנימית בחייכם. אתם תדעו שאתם מוכנים אם אתם רוצים במידה גוברת והולכת למצוא את האמת שלכם ומשתוקקים להיות מכווננים יותר לנשמה שלכם, לתכלית הגבוהה שלכם ולעבודת חייכם.

ייתכן שאין לכם תמונה ברורה של מה שאתם רוצים לעשות. אולי אתם עסוקים בבית בטיפול בילדים או מבקשים להתחיל בקריירה חדשה. המוכנות שלכם לתקשר אינה מבוססת על המקום שאתם נמצאים בו, היא מצוינת על ידי המקום אליו אתם רוצים להגיע. הניחו את כל המחשבות האומרות “אני רק כך או אחרת” הצידה והרגישו בזוהר של העצמי האמיתי שלכם בתוך לבכם. עצמו את עיניכם לרגע וזמנו מדריך אליכם. אתם יכולים גם לזמן אותי, את אומני, כיוון שאני מדריך מורה המחויב לעזור לכם להתקשר עם המדריך שלכם ועם העצמי הגבוה שלכם ועם נשמתכם. הרגישו באהבה של הממד הגבוה יותר שסובב אתכם והחליטו מתי אתם רוצים להיפתח לתקשור.