תקשורת נשמה – חלק א׳

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

סן אנטוניו, טקסס, ארצות הברית

22 בפברואר, 2014

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן בסן אנטוני, טקסס.

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. השותף שלי זז הצדה. מה שאתם רואים ושומעים ברגע זה מכונה ״תקשור״ ומבחינת רבים, הוא דבר מסתורי. עבורנו, הוא יפהפה וזו שיטה שבאמצעותה למקור הבריאה הרב-ממדי שרבים מכם מכנים בשם ״אלוהים״ יש אפשרות לתקשר עם מה שאתם מכנים ״האנושות״. אנו מכנים תהליך זה ״תקשורת נשמה״. זה תהליך שונה, יקרים, מהתקשורת האנושית, ולכן ברצוננו להתחיל בסדרת תקשורים שתסביר תהליך זה.

אמרנו פעמים רבות: אנו יודעים מי נמצא בחדר, ו״החדר״ כולל את אלה שקוראים ושמאזינים. יקרים, אני רוצה ללמד הערב, אך לא מבלי שאכיר תחילה במשפחה שנמצאת כאן. אני רוצה ללמד אתכם על עצמכם. כל שאלמד מכיסא זה נעשה ללא ידע מוקדם של שותפי. הוא לא יודע מה עומד לקרות. הוא תרגל ״אי ידיעה של מה שעומד לקרות״ במשך שנים רבות. הוא תרגל ״אפשור ללא מסננים״, ואני אסביר בהמשך את המשמעות המושג הזה.

אני פותח שער זה שאתם מכנים ״תקשור״ כדי לאפשר לשפה השלישית לזרום פנימה, שפה שרבים מכם יכולים להרגיש בדרך רב-ממדית. שפה זו אינה שפת מילים ואינה ליניארית. אף על פי כן, כמה מכם יקבלו אותה. מסר מסוים זה יפורסם וכמה מכם מאזינים לו וקוראים אותו. שפה שלישית זו פתוחה גם לכם, כיוון שאני רואה את הפוטנציאלים של אלה שיקראו ויאזינו. מוזר ככל שזה עשוי להישמע, זה חלק מהמידע הרב-ממדי שיש לאלוהים, המצוי במקור המרכזי. פוטנציאל ההתעוררות שלכם עצמו, והעובדה שאתם מביטים במסר זה, תמיד היה שם. אנו רואים פוטנציאלים כמציאות גם לפני שהם מתרחשים, כיוון שפוטנציאלים מניעים סוג מציאות אחר. שאלו פיזיקאי קוונטי על כך.

מורכבות התודעה האנושית

נתחיל בכמה דברים בסיסיים. התודעה האנושית מורכבת. יבוא יום שבו המדע שלכם עשוי להחשיב את התודעה האנושית כענף בתחום הפיזיקה. זאת משום שהיא לא פועלת על פי דפוסים של פיזיקה ליניארית ידועה או אפילו על פי דפוסים של פיזיקה קוונטית. התודעה היא אנרגיה מסונכרנת שיש לה מבנה. יש לה תבנית קוונטית (כפי שתגלו בסופו של דבר), אבל אין לה מערך של כללים הגיוניים. במקום זאת, היא מוטה על ידי האקאשה של האדם האינדיבידואל. היא מסובכת, והיא האנרגיה הלכידה והמסונכרנת היחידה הידועה כבעלת סדר יום משל עצמה, אישיות משל עצמה ויכולת לתקשר. ולכן זהו חקר ״הפיזיקה החיה״. כיוון שהתודעה האנושית נושאת עמה את תכונות הנשמה, אנו יכולים לכנותה גם ״תודעת נשמה״, משום שזה אותו הדבר.

סוגי תקשורת הנשמה

הניסיון להסביר את התקשורת מ״פיזיקה חיה״ זו ואליה מצוי מעבר לגבולות כל מדע מובן שהוא. היא מאתגרת אתכם לחשוב באופן שונה על הכול. באופן יסודי, קיימות שתי דרכי חשיבה על תקשורת נשמה: (1) תקשורת מהמקורות הרב-ממדיים ״אליכם״ ו-(2,) מהחלקים הרב-ממדיים שלכם ״אליהם״. באופן מיידי, אנו מכירים בכך שאתם מסוגלים לקיים תקשורת רב-ממדית, אבל יכול להיות שעדיין לא הבנתם זאת.

קיים הבדל גדול בין תקשורת ליניארית לתקשורת לא ליניארית. כאשר אמרתי זאת בעבר, לא כולם הבינו למה הכוונה. לכן אסביר זאת כמיטב יכולתי, בדרך שלא עשיתי בעבר. אני רוצה שתחשבו לרגע שיש לכם מכונת כתיבה ישנה. זה סוג מכונה שדף הניר מוכנס אל תוכה ויש לה סרט פחם שמאפשר לכם לראות את האותיות שאתם מדפיסים על הדף. כאשר אתם לוחצים על המקש, המכונה יוצרת הטבעה ברורה באמצעות הסרט על גבי הניר.

בדוגמה זו, נניח שאתם מדפיסים, ובעודכם מדפיסים, אתם רואים את האותיות על הניר בשורה, אחת לאחר השניה. במהרה יש לכם אותיות שהופכות למילים, ואז משפטים ואז פסקאות, שיוצרות קבוצות של מחשבה דומה. זו תקשורת ליניארית, והיא מוכרת לכם. למעשה, כך נכתב המסר הזה אליכם, וכך אתם קוראים אותו – באופן ליניארי מאוד – מילה על דף בשורה.

עכשיו, בין אם אתם קוראים או מאזינים, אתם מקבלים מילה אחת לאחר השניה במבנה השפה של שותפי (אנגלית). לכן, היא ליניארית – מילה אחת לאחר השניה, כמו המילים המודפסות על הדף הזה. זו תקשורת ליניארית. זו תקשורת אנושית וכך המוח שלכם עובד.

תקשורת לא ליניארית תראה כך: שימו לב, כפי שהשותף שלי נוהג לומר ״יהיה קשה לדמיין את זה״. העמידו פנים שמכונת הכתיבה תקועה בדרך שבה אתם יכולים להקליד כל היום, אבל היא לעולם לא מקדמת את הניר הצדה שעה שאתם מדפיסים. אין זה משנה כמה אותיות אתם מקלידים, אתם תקבלו רק סימן בלתי קריא אחד – כתם גדול, למעשה. כל אות תודפס על גבי זו שקדמה לה. כעת, מה תראו על גבי הדף, יקרים, בסופו של מכתב ארוך לחבר? זה יהיה כתם של אות אחת! כל האותיות יודפסו בערימה אחת, עמוסות זו על גבי זו, ולא יהיה לכם מושג מה הן אומרות. אתם תביטו בכתם ותצטערו מאוד שמכונת הכתיבה שלכם כשלה ואתם לא הבחנתם בכך.

כעת, חשבו לרגע שמגיע מישהו שיש לו מיומנויות תקשורת לא ליניארית. הוא יכול להתבונן בכתם ולראות את המסר כולו בברור! הוא קונספטואלי ולא ליניארי. הוא יראה את המחשבה שנכנסה אל המסר, ויהיה מסוגל לראות אל תוך הכתם. האותיות והמשפטים עדיין שם, יקרים. זוכרים? אתם הקלדתם את כולם. אבל הם לא שם באופן ליניארי. במקום זאת, הם מקובצים כקבוצה [כתם אחד]. מתקשר לא ליניארי יראה את הכתם ויקבל את כל המסר.

כעת, קשורה לכך תכונה שקשה להסבירה. היא נמצאת מחוץ להגיון אליו אתם רגילים, ולכן הרשו לי לנסות להסביר. שותפי, דבר לאט כדי שהדבר יובן [מדבר אל לי]. כאשר האדם הקונספטואלי, הלא ליניארי מביט בכתם, הוא מביט במשהו שכבר קיים. מסר הוקלד והודפס. לכן הוא לא ממציא דבר מה או מנחש. במקום זאת, הוא פשוט קורא דבר מה שכבר קיים בדרך לא ליניארית. המסר נכתב וכל האותיות נמצאות שם – מוצגות באופן מוזר בכתם אחד – אבל הן ניתנו בזמן האמיתי שלכם.

קיימת תכונה של מוח לא ליניארי שאתם מכנים ״אוטיזם״ שעליכם לחקור. ישנם אנשים אוטיסטים רבים שיכולים לומר לכם את היום בשבוע של כל שנה, בכל חודש. אם תשאלו אדם זה: ״מה היום בשבוע בתאריך ה-15 בחודש מאי, שנת 2035?״, רבים ידעו מיידית מהו. רוב בני האדם יגיבו בתדהמה לנוכח מה שנראה כיכולות חישוב. אבל האמת היא שאין לכך שום קשר לחישוב. אתם מבינים, זו לא נוסחה וזו לא מתמטיקה. התשובה כבר קיימת, ולכן היא ידועה. אתם יכולים לגשת לכל מחשב אישי שיש לו לוח שנה ידידותי ולמצוא מידע זה, כיוון שהוא כבר קיים. זו תפיסה שכבר פותחה, הופקה ואוחסנה.

השכל הלא ליניארי עובד בדרך זו. רבים בעלי מוח אוטיסטי מסוגלים לפרש מידע זה כמעט מיידית, כיוון שהם רואים את התפיסה. הם לא מחשבים דבר. עכשיו אתם יודעים מה ההבדל בין ליניארי ללא ליניארי. המוח האוטיסטי הוא חלוץ לדברים שיבואו ואנומליה של התפתחות אנושית עתידית. אלה הם הסאוואנטים [כינוי לאדם בעל מגבלה אך יכולות מנטליות גבוהות] של היום, ורבים מהקשיים שלהם נובעים מאי יכולתם לפעול בעולם ליניארי.

תקשורת לא לינאירית לתקשורת ליניארית – איך זה עובד

יש תקשורת רבה שרוצה להגיע אליכם ממקורות מסוגים שונים, ולכן אתחיל ברשימה. בואו נתחיל בתקשור. תקשור הוא הדבר שאתם שומעים עכשיו, והשותף שלי תרגל אותו במשך 23 שנים. כאשר הוא החל, זה היה מכוער [זה המונח שלו], אבל זה בסדר עכשיו. אך עליכם לדעת שאיננו מדברים אליו באופן ליניארי. אתם שומעים זאת ממנו באופן ליניארי, אבל לא כך הוא מקבל את המסר. אתם מבינים, הוא ״פרשן אלוף של תפיסות לא ליניאריות״ שמגיעות דרך בלוטת האצטרובל שלו.

ברגע זה, אני מעניק מסר זה בשלמותו – את הכתם שלנו – והוא מפרש זאת עבורכם כך שהוא ישמע בשטף של מילים ליניאריות. אבל זו קבוצת מחשבות אחת, ואני ממשיך ומעביר לו אותה שוב ושוב. אתם מבינים, תרגלנו זאת יחד ושנינו היינו צריכים להסתגל.

כאשר התחלנו לראשונה, העברתי לו תפיסה, את כל התקשור, בכתם אחד. [לי משמיע קול של הבהרה אחת.] ככה! אז היה עליו לזכור את כולו ולהעביר את התקשור אליכם. הוא התקשה לזכור, ולכן ניסינו משהו. אם היינו ממשיכים להעביר אליו את אותו כתם שוב ושוב, הוא יכול היה לפרש אותו באופן ליניארי. דרך אגב, הרגע גיליתי לכם את הסוד לשליטה במחשבה אינטואיטיבית. בקשו מהרוח לחזור על המסר האינטואיטיבי שוב ושוב. זה מה שאתם צריכים לבקש מהרוח כאשר אינכם מבינים את משמעות המסר – חזרי עליו! בקשו חזרה על המחשבה האינטואיטיבית כדי שתוכלו לתפוס אותה ולראות את יופיה ובהירותה. זה יכול להישמע מובן מאליו, אך זכרו שהרצון החופשי מונע מאתנו לעשות משהו עבורכם אלא אם אתם מבקשים זאת. הרוח לא חוזרת על הדברים באופן טבעי. חזרה היא תפיסה ליניארית לגמרי שאתם חייבים לבקש.

אנו רוצים לפגוש בכם בין הליניארי ללא ליניארי, יקרים. האם אתם מבינים שמסיבה זו הרוח דיברה אל האנושות באמצעות שירים ומטפורות עוד מימי בראשית? זה כל מה שיש לנו – מטפורות שיעזרו לכם לראות מסר, כיוון שאנו עוסקים בקבוצות של מחשבות ובכתמים. אולם, הפירוש של המטפורות הללו הופך תכופות לחידה. אנשים קוראים לפעמים את כתבי הקודש ושואלים את הרוח: ״למה אינך יכולה לדבר רגיל?״ התשובה היא שאיננו ליניארים כמוכם, וזה דיבור ״רגיל״ עבורנו. אפילו תקשור זה ממש ניתן בדרך זו. אין זה משנה כמה זמן ידרש כדי להעבירו במילים, כולו יינתן בו זמנית לשותף שלי, כתם לא ליניארי, שוב ושוב. אז הוא מתרגם אותו עבורכם בדרך ליניארית. האם שמעתם אותו אומר לכם אי פעם בתחילת תקשור כמה חלקים הוא יכיל? הוא עושה זאת פעמים רבות. הדרך היחידה שבאמצעותה הוא יכול לעשות זאת, היא אם ידע כבר את המסר כולו, אפילו כאשר הוא מתחיל להעביר אותו. אתם מבינים? הוא ״קורא״ את הכתם.

מהו תקשור?

נתחיל אפוא בהוראה: מהו תקשור? תקשור מתרחש כאשר בלוטת האצטרובל של האדם נפתחת ומעניקה תקשורות ממה שאתם מכנים ״המקור״. כמובן שעליו גם להשתמש בתרבות ובניסיון של האדם, שעה שהוא/היא מדברים או כותבים אותם עבורכם. כל ישות, אנרגיה או תקשורת אמיתית באמצעות בלוטת האצטרובל הן מהמקור. יכולות להיות להן שמות או אישויות רבות, אבל הכול נובע מהמקור. אי לכך, אופן הפירוש של המסר ומידת ניקיון בלוטת האצטרובל ממסננים אנושיים [עוד על כך בתקשור אחר] הם שמהווים את ההבדלים בין המתקשרים.

תקשור הוא צורת תקשורת שפתוחה לאנושות ואינכם צריכים לקרוא לה ״תקשור״. במקום זאת, תוכלו לכנותה בכל שם שתרצו, אבל עליכם לדעת שכל אדם יכול ללמוד אותה אם הוא רוצה בכך. באמצעות בחירה חופשית, רבים פשוט לא מעונינים, אבל מה דעתכם לעשות זאת בעצמכם? אלה לא חייבים להיות מלאך או ישות כלשהם. זה יכול להיות העצמי הגבוה שלכם. רבים מכנים זאת ״כתיבה אוטומטית״.

תקשורת זו מתרחשת באמצעות שער רב-ממדי שנפתח בבלוטת האצטרובל. מידע זה לא מגיע דרך המוח, כפי שכבר אמרנו בעבר. זוהי תקשורת נשמה והיא רב-ממדית. אין לה שום קשר לסינפסות – שום קשר. אינטואיציה היא תקשורת הנשמה, והיא אינה תפקוד של המוח, ולכן קשה ״למקד״ אותה, כיוון שאתם רגילים לחשיבה ליניארית סינפטית. כך אתם ״מחווטים״.

בואו נדבר לרגע על הקשיים הכרוכים בכך. כל דבר שאזכיר מעכשיו והלאה בחלק זה קשור לאופן שבו אחרים מתקשרים אתכם בדרך לא ליניארית זו. סוג תקשורת זה מאחרים חייב להתפרש בדרך כלשהי כדי להפכו ליניארי. לסוג תקשורת זה יש תכונות רבות, ולכן אני נותן לשותף שלי רשימה והוא יכול לבחור על מה הוא רוצה לדבר במסגרת הזמן העומד לרשותו.

תקשורות אישיות. בואו נדבר על תקשורות אישיות. איך אתם יכולים לשמוע מה הרוח או מקור רב-ממדי אחר רוצים להעביר אליכם כאשר הן לא מגיעות באופן ליניארי? זה קשה! השותף שלי נתן כמה תשובות היום, והתשובה העיקרית היא באמצעות תרגול של זיהוי מחשבה אינטואיטיבית והבנת מה מגיע מהמוח שלכם ומה לא. זה קשה, בהתחלה. בני האדם רוצים לנתח ולפרש באמצעות האינטלקט.

יקרים, אל תניחו לסינפסות של המוח לעמוד בדרכו של אלוהים. האם עליי לומר זאת שוב? בעזרת אינטואיציה, אתם חייבים ללמוד לשים בצד את ההגיון הליניארי ולהניח ליופי של הרעיונות הלא ליניאריים לשחק על במת התודעה שלכם. יכול להיות שהדבר לא יתאים להישרדות שלכם או למה שהחברים שלכם חושבים על מה שאתם עושים, אבל הוא יעצים את חייכם. קשה לשנות את דרך החשיבה שלכם.

אז מה היה על השותף שלי ללמוד כמהנדס כדי לתקשר? הוא רצה לנתח הכול! נדרשו לו שנים כדי להבחין בהבדל שבין בלוטת האצטרובל והמוח, ואז לזוז מדרך המחשבה האינטואיטיבית הלא ליניארית. בהתחלה הוא תמיד תהה אם הוא ״ממציא״ את זה! האם זה נובע ממוחו או האם מדובר במשהו גדול יותר? האינטואיציה גם האחראית למה שאתם מכנים ״חשיבה יצירתית״ – ציור, מוזיקה, כתיבת שירה ועוד. לכן אין פלא שהוא שאל שאלה זו! זו שאלה לגיטימית. לכן, עבורכם באופן אישי, יקרים, זה מה שעליכם לעשות. הכירו את ההבדל ותרגלו אותו.

כעת, ישנם מקורות רבים הרבה יותר מתקשור, שאתם מכנים ״מסרים מאלוהים״, שמעניקים לכם מסרים באופן לא ליניארי [תקשורת לא ליניארית שמגיעה אליכם מהאינטואיציה ולא מהסינפסות]. יכול להיות שהמקור הבא יפתיע אתכם.

בעלי חיים. אתם אוהבים אותם, נכון? מה אתם יודעים על בעלי חיים, בייחוד אלה שאתם מטפלים בהם ואוהבים, אלה שאתם מכנים בשם ״חיות מחמד״? יש להן אישיות, נכון? הם יכולים לדבר אליכם! כאשר הם מתקשרים, איך זה נשמע, יקרים? איך נשמעים הקולות שלהם? ״ובכן, קריון, אתם כבר יודע שאין להם באמת קול״. אה באמת? אז איך החיות ״מדברות״ אליכם? עכשיו זה משתפר, נכון? הן מתקשרות באמצעות תפיסות. קבוצות המחשבות הקונספטואליות שלהן נגישות ואתם יכולים ״לקלוט״ אותן. לכן נחשו היכן אתם ״קולטים״ מחשבות אלה? בבלוטת האצטרובל שלכם, שהיא שמפרשת את הדברים הרב-ממדיים בגופכם. זה לא המוח שלכם שקולט את השידורים של בעלי החיים, יקרים.

כעת, חלקכם מצטיינים בסוג תקשורת זה. יש אנשים שמקשיבים למסר זה עכשיו שמכונים ״לוחשים לבעלי חיים״, והם יודעים בדיוק למה אני מתכוון. מדוע הם קוראים לזה ״לוחשים״? אתן לכם את הפירוש שלי. כיוון שהתקשורות אינן ליניאריות, והן לוחשות אליכם באמצעות בלוטת האצטרובל ולא באמצעות סינפסות המוח. הן מגיעות כקבוצות של מחשבות, ברכות רבה ובבת אחת, כמו הכתם. כאשר אתם קולטים אותן, אתם יודעים מה הכלב או החתול או הסוס או האוגר או הארנב מנסים לתקשר. אתם יודעים מה הם מבקשים, אולי את המצוקות שיש להם, אולי את החגיגה או האהבה שלהם.

כעת, סוג תקשורת זה עם בעלי החיים אינו קשה עבורכם, אלא קל, כיוון שכולכם חשתם בכך. אני מאמין שאתם יודעים למה אני מתכוון. לכן יישמו שיעור זה, כיוון שמה שאני מלמד היום אינו שונה ומשתמש באותו תהליך בו תשתמשו בחיים האמיתיים ובמדיטציה כאשר אתם מקשיבים לאלוהים.

״קריון, האם נכון שתקשורת עם בעלי חיים היא תקשורת נשמה?״ כן, משלהם אל שלכם, ואם אתם מצטיינים בפירוש המחשבות שלהם, אז למה שתפקפקו בעצמכם לגבי השלב הבא? תרגלו תקשורת זו עם העצמי הגבוה שלכם. העצמי הגבוה שלכם הוא חלק שלכם שרוטט ברטט גבוה יותר מאשר הממד התאי שלכם, והוא חלק מ״קבוצת הנשמה״ שלכם. ״קבוצת נשמה״ זו היא חלק מתשע תכונות בן האנוש והיא הליבה שלכם. זה החלק שמעניק לכם מידע מהצד האחר של הצעיף, מהמקור שאתם מכנים אלוהים.

פעולות הן תקשורת. השותף שלי מדבר על הרשת הקריסטלית וכיצד היא זוכרת את פעולות בני האדם, כגון מה שהתרחש בשדות הקרב בעבר. לכן האנרגיה של הקרב עדיין שם, והיא מועברת אליכם ורבים יכולים לחוש בה. מה אתם חושבים על המנגנון הזה? תקשורת זו ממה שאירע שם בעבר כוללת תפיסות של מוות, דרמה ופחד. האנרגיה מועברת על ידי הרשת הקריסטלית הישר אל בלוטת האצטרובל שלכם והיא מגיעה אליכם באמצעות תפיסות של רגש, לא תקשורת ליניארית. רבים יכולים לחוש בכך ורבים לא יכולים. אלה שרגילים להרגיש אנרגיות הם אלה שמבינים וחשים זאת ראשונים.

חלקכם עושים זאת היטב ואתם גאים בעובדה שאתם מרגישים אנרגיה בכל מקום שבו אתם נמצאים. אתם יכולים לחוש באנרגיית הקבוצה; אתם יכולים לחוש באנרגיה של האדמה ובזו של הרשת הקריסטלית, ואתם יכולים לחוש באנרגיה של מצבים. אבל מה אתם מרגישים? זו ״תקשורת נשמה״ במיטבה!

זו הרשת שמדברת אל העצמי האינטואיטיבי שלכם. התקשורת לא מגיעה מהמוח, היא אינה אינטלקטואלית. זו פיזיקה. אתם קולטים אותה באמצעות בלוטת האצטרובל, מפרשים אותה, ומקבלים את המידע באופן לא ליניארי. במקרה של שדה קרב, משהו התרחש על גבי האדמה עליה אתם עומדים, והאנרגיה עשויה לחבוט לכם בברכיים. זו תקשורת! אבל מדוע התקשורת האישית היא הקשה ביותר לפירוש? הסיבה היא שזו תקשורת שלכם עם עצמכם. בכך עוסקת ההוראה של היום – פיתוח התפיסה הזאת.

תקשורת אוניברסלית: כאשר אתם נכנסים ליער והעצים מדברים אליכם, במה מדובר? גאיה מדברת אליכם! איך נשמע הקול הזה? האם אני מובן? האם אתם מבינים מה אני אומר?

אתם מסוגלים לשמוע את הדברים הללו בדרככם, אבל אף אחד מהם אינו סינפטי. האם העצים בבעיה? האם הם בוכים? אולי הם חוגגים? כל המידע הזה נגיש לאלה שיכולים לשמוע אותו.

״קריון, האם נכון שביער נמצאות ישויות המכונות ׳דיוות׳?״ הנה התשובה שלי: אתם מתלוצצים? כמובן! כן! אתם שואלים מה הן. הן היבטים רב-ממדיים של גאיה. אני אוהב את הדרך שבה בני האדם מתמודדים עם אנרגיות רב-ממדיות. הם הופכים אותן לתלת-ממדיות. כאשר בני אדם אינם יכולים להבין אנרגיה רב-ממדית, הם הופכים אותה לישויות, מלבישים אותה [עוטים עליה תלבושות בדמיונם], מעניקים לה שמות, ומכניסים אותה לסרטים האנושיים. הן יפהפיות! אתם יודעים זאת והן בכל מקום. כנסו ליער והן ידברו אתכם. שבו על הדשא והניחו להן לתקשר אתכם. הן חלק מהמרק האנרגטי שהוא גאיה, שהיא אימא טבע, האישיות שהיא אהבת האלוהים בטבע.

יקרים, לא תקבלו מסרים רעים מדיווה. לא תקבלו מידע רע מחיבוק עץ. אתם יודעים זאת, נכון? מה זה אומר לכם על האופן שבו גאיה מרגישה כלפיכם? אלה הם רק כמה דברים בנוגע לנושא של תקשורות מאחרים אליכם.

הכיוון ההפוך – תקשורות ליניאריות ללא ליניאריות

לאדם יש מוח ליניארי ותקשורת ליניארית. בשל כך, אין לכם את הכלים הדרושים לתקשורת רב-ממדית. כעת, אתם יכולים לפתח אותם אם ברצונכם בכך, ורבים מכם עשו זאת. אך באופן כללי, כבני אדם, יש לכם רק תקשורת ליניארית. אתם והרוח – מה קורה אז?

יקרים, הנה האמת: אין לנו בעיה להבין אתכם! זאת משום שאנו פרשנים-אלופים. אנו יודעים בדיוק מה אתם אומרים וזה לא משנה אם אתם חושבים או אומרים זאת. אנו יודעים מה אתם מתקשרים, כיוון שאנו אתכם כל הזמן. העצמי הגבוה שלכם, שרוטט ברטט גבוה יותר מהעצמי הגשמי שלכם, מכיר את דרכי הפעולה של המוח. כאשר אתם מודטים, אנו יודעים מה אתם עומדים לעשות, כיוון שהפוטנציאלים קיימים שם. אתם כבר חושבים על כך לפני מעשה, ואנו רואים זאת. הניחו לי לתת לכם כמה רמזים על התקשורת הזאת אתנו. הפסיקו לתת לנו רשימות של דברים שאתם רוצים! אנו כבר יודעים מה אתם רוצים. במקום זאת, שבו ואמרו: ״רוח יקרה, אמרי לי מה ברצונך שאדע״.

יקרים, אנו כבר מודעים לכל מה שקורה בחייכם. האם עליי לומר זאת שוב? אנו כבר יודעים כל מה שקורה בחייכם! בואו אלינו והניחו לנו לדבר אליכם. פשוט הניחו לנו לדבר ונסו לפרש את קבוצות המחשבות שמגיעות מבלי לנתח שום דבר. התרגלו לכך. אך בכל הקשור לאופן שבו אתם מדברים אלינו, אין זה משנה כיצד אתם עושים זאת.

יהיו אלה שיאמרו: ״ובכן, קריון, חייבות להיות דרכים לא נכונות לתקשר עם אלוהים״. לא, אין כאלה! ״ובכן, מה דעתך על קבוצות דתיות שחייבות להתייצב בכיוון מסוים או להניח שטיח תפילה או ללבוש משהו מיוחד כדי לסגוד כהלכה?״ יקרים, הניחו להם לנהוג על פי המסורת והתרבות שלהם, כיוון שהן מכבדות את אלוהים! האם יש דבר מה טוב יותר מכך שיכול להכין אותם לדבר אתנו? אותה אהבה נכנסת אל התקשורת שלהם, כמו אל שלכם. הבדלי תרבות בין אנשים אינם חשובים בצד האחר של הצעיף, כיוון שאנו רואים את האדם כייצוג גשמי של חלק האלוהים. כל בני האדם! לא משנה מה אתם לובשים או על מה אתם יושבים. זה ברור? אין דרך שגויה לדבר עם מקור הבריאה.

״ובכן, קריון, יכול להיות שאין, אבל היו כמה פעמים שצעקתי על אלוהים. מה בנוגע לכך? האין זו דרך שגויה?״ יקרים, שמענו אתכם, אבל לא שמענו את הצעקה. הצעקה הייתה ליניארית. קשה להסביר זאת. שמענו את התסכול האוהב שלכם. תסכול אוהב. לא ראינו את הכעס. לא כעסתם; הייתם מתוסכלים, ואלה הפעמים שבהן אנו רוצים לחבק אתכם הכי הרבה. ככל שאתם צועקים יותר על אלוהים, כך מלאכים מקיפים אתכם יותר ורוצים לאחוז בידכם! בפעם הבאה שתחליטו לצעוק על אלוהים, תפתחו אולי גם את לבכם ותניחו לנו לחבק אתכם מעט. זה בסדר? ברגעי התסכול הגדולים ביותר, שבהם אין לכם תשובות כלל ואינכם מבינים את המצב, האם מותר פשוט לחבק אתכם? האם זה בסדר? לשם כך אנו כאן. נשמה עתיקה, עליך להתרגל לתקשורת הזאת. היא נגישה כל כך!

פעולות הן שפה ממשית. האופן שבו אתם מתנהגים מדבר אל הרשת הקריסטלית ומדבר אל הרשת של גאיה. המחשבות שלכם מדברות אל הרשת המגנטית, שאנו מכנים בשם ״מושב התודעה האנושית״. מבלי לומר דבר, הפעולות שלכם הן דרך תקשורת אחרת לכל הסובב אתכם. מה שיוצא מפיכם באופן ליניארי נשמע על ידי הגוף הגשמי שלכם. כמה מורים לעזרה עצמית אמרו לכם שאתם מזמנים אל חייכם את הדברים שאתם אומרים בקול רם? מדוע היפוכונדרים מביאים על עצמם את המחלות מהן הם מפחדים יותר מכל ושעליהן הם מדברים יותר מכל? כיוון שהגוף שומע אותם ומעניק להם את מבוקשם.

הגוף מקשיב, הרשתות מקשיבות ואפילו האנשים שסביבכם מקשיבים. האם אתם אוהבים דרמה? הנה שוב אנו שואלים את השאלה הזאת. האם אתם חושבים שהדבר נאה בעיני אחרים? האם חשבתם על כך מעודכם? מה אתם רוצים להראות לאחרים בנוגע למערכת האמונה שלכם, ״האלוהים הפנימי״ שלכם? האם ברצונכם להראות להם עד כמה אתם לא מאוזנים ושעליהם להידמות לכם? חשבו על כך. כיצד אתם מציגים את המאסטריות שלכם בפני האנושות? נשמה עתיקה, מה למדת במשך העידנים שאת מביאה למסיבה היום? האם זו דרמה או האם זו אהבה? ״ובכן, קריון, קל יותר לומר מאשר לעשות. איך מפסיקים עם הדרמה? איך אפסיק להגיב לעולם לא הוגן?״ הרגע אמרתי לכם. אם תפתחו את לבכם ותאפשרו תקשורת מקודשת, הוויה שלווה תחל בכם ואתכם. הדבר מכונה ״התעוררות לרוח״. הוא כרוך בויתור על הרגלים ישנים, פחדים ישנים ואימוץ החלק של הנשמה העתיקה שהוא האלוהים שבכם, הנגיש לכם, לאנושות ולסובבים אתכם.

תקשורת רב-ממדית. אלה מכם שיודעים לדבר עם בעלי חיים פיתחו תקשורת של קבוצות של מחשבות. אתם כבר מיישמים את הסוג הטוב ביותר של תקשורת נשמה הקיים ואתם מתחילים לחשוב מחוץ לקופסה. אתם מביטים אל תוך עיני בעל החיים ואתם מעבירים לו תמונות, נכון? הוא קולט אותן, נכון? זה אמור להראות לכם שהדבר פועל! בני אדם יכולים לפתח תכונות ומאפיינים רב-ממדיים שמונעים לגמרי על ידי התודעה, הנשלחים דרך בלוטת האצטרובל לכל מקום שירצו.

כמו כן, יש גם עוזרים סביבכם, וסיפרנו לכם על כך. האם עליי למנות אותם שוב? אלה הן ישויות וקבוצות נדיבות הסובבות אתכם מכל עבר. חלקן מכאן [כדור הארץ] וחלקן לא. לא רק פליאדים, ארקטוריאנים, ההותורים, או אלה מאוריון וסיריוס [אם למנות את הפופולריים ביותר]. הם אינסופיים! האם אתם יודעים מה המשותף לכולם? תקשורת חשיבה לא ליניארית. אתם יכולים לתקשר איתם באותה דרך שאתם עושים זאת עם בעלי החיים.

אנשים יקרים, אנו עומדים לפתוח את הדלת לתקשורת מלאה לפני שנסיים תקשור זה. יש משהו שברצוננו שתדעו, שתבינו. אל תניחו לתקשורת שלנו להיות מסתורית! אל תהפכו אותה למוזרה. הרגע סיפרתי לכם על תכונות התקשורת אל הרוח וממנה. בתקשור הבא, אמשיך בנושא אחר: מה חוסם את התקשורת הזאת? מהם המסננים? מה אתם יכולים לעשות כדי להגביר את התקשורת?

תקשורת נשמה היא חלק ממה שהנשמה העתיקה חייבת ללמוד כדי ליצור איזון על הפלנטה הזאת ושלום עלי אדמות. הדבר מתחיל כאן ועכשיו. זה מתחיל בהבנה ובהסרת המסתורין מעל יופי מערכת היחסים שלכם עם הרוח. קיים מבנה בדברים המקודשים הללו; קיימת מערכת נדיבה בדברים הללו ויש בהם הגיון רוחני. אנו מזמינים אתכם למצוא אותם בעצמכם, כיוון שהתקשורת הזאת יוצרת התפתחות רוחנית על הפלנטה. יובילו אותה אלה ששומעים ושקוראים ברגע זה. משפחה, זה השיעור להיום. הוא יפהפה, נכון? הוא יפהפה.

כל שברצוננו לעשות הוא לתקשר, והגיע הזמן שנעשה זאת. תקשור זה נועד להסביר כיצד הוא עובד. ההצעות היום נועדו לשפר את התקשורת – אפילו את הדבר שאתם שומעים עכשיו, שהוא תקשור. הסרת מעטה המסתורין, את מה שכינו מפחיד, לא טבעי ומוזר, היא המשימה שלפניכם. רק משום שהיא אינה ליניארית אין משמעות הדבר שהיא מוזרה. האהבה היא הגדולה מכולן. האם אתם יכולים להסבירה? אולי לא. אבל אתם יכולים להפיץ אותה. לכו עתה והפיצו את אהבת האלוהים שבכם אל הסובבים אתכם.

וכך הוא.

קריון