תקנון

האתר של סמדר ברגמן הנו אתר ברשת האינטרנט המשמש כחנות של ספרים, חוברות מתורגמות ומאמרים מתורגמים. האתר מתופעל ע"י סמדר ברגמן.

זכויות יוצרים

כל הזכויות לתרגומים המופיעים באתר זה שמורות לסמדר ברגמן, אלא אם נכתב אחרת. אין להעתיק מהאתר תרגומים, חומרים ותמונות ללא רשות מפורשת ובכתב!

אופן קניית ספרים/חוברות/מאמרים או מתן התמורה עבור התרגומים:

  1. רשאי לקנות באתר כל אדם שמחזיק בכרטיס אשראי בר תוקף אשר הונפק בישראל, בהמחאה או באמצעות העברה בנקאית או באופן אחר שהוסכם מראש בינינו.
  2. באתר רשומים מחירי המוצרים בשקלים, המחיר כולל מע"מ ודמי משלוח בדואר רשום בלבד, לכתובת בישראל בלבד, והמשלוח יתבצע בתוך 7 ימי עסקים מיום אישור העסקה ו/או הפקדת ההמחאה ו/או ההעברה הבנקאית, מתוך רצון, אך ללא התחייבות, לשליחה בתוך יום-יומיים.
  3. לאחר המשלוח, ייקבל הלקוח מייל (אך ורק במידה והמייל שלו נמסר) עם מספר הדואר הרשום. על הלקוח מוטלת האחריות הבלעדית לאיסוף החבילה
  4. ״חוברות״ הן קבצי PDF והן נשלחות לכתובת מייל בלבד. 
  5. בנוסף יכול הלקוח להעניק תמורה עבור המאמרים המתורגמים בסכום שיקבע על ידו.

תשלום באשראי: תשלום בכרטיסי אשראי מתבצע באמצעות אפליקציית ״ביט״ ואפליקציות דומות אחרות וכמו כן, בהעברה בנקאית לחשבון: בנק לאומי, סניף 683, חשבון: 40200272.

החזרת ספרים: ניתן להחזיר ספר תקין בלבד כשהוא שלם ובאריזתו המקורית שלא נפתחה בתוך 14 יום והקונה יזכה בהחזר כספי למעט עמלת זיכוי ו/או הוצאות ההוצאה לאור. את הספר יש לשלוח לכתובת: הוצאת אהבה, ת"ד 1139, כוכב יאיר 4486400. ספר פגום יוחלף בספר תקין ללא תמורה נוספת, מיד עם הגעת הספר הפגום לכתובת המצוינת למעלה או שליחת הוכחה מצולמת מיד עם הגעתו לנמען.

לא ניתן לקבל החזר עבור חוברות ו/או מאמרים שנשלחו באמצעות המייל.

הצהרת פרטיות: על מנת להשלים את הקנייה/התשלום על הלקוח למסור את פרטיו האישיים: שם, מספר תעודת זהות, כתובתו, כתובת הדוא"ל ומספר כרטיס האשראי שברשותו. מובהר כי כל הפרטים הנמסרים מועברים כשהם מוצפנים והם דרושים כדי להשלים את הליך הקנייה/התשלום וחיוב כרטיס האשראי, והם אינם מועברים לצד שלישי, להוציא חברת האשראי.

דין וסמכות שיפוט: התקנון וסמכות השיפוט הן לפי דיני מדינת ישראל בלבד.

תודה על תשומת הלב,

סמדר ברגמן