שער הדלי: שער כוכבים למציאות קסומה ולנתיב לב האריה

המלאך מיכאל יחד עם הלביאה השמיימיית לייאה

מאת סליה פן

23 בינואר, 2018

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

משפחה וידידים אהובים, אנו קרבים לזמן בשנה המקודשת שבו תפגשו בשער הכוכבים של מזל דלי, והשנה הוא נחווה יחד עם ליקוי הירח המלא במזל אריה ב-31 בינואר. והנה עוד אנרגיה קוונטית עוצמתית על ציר מזל אריה ומזל דלי.

מהו בדיוק שער מזל דלי, תשאלו אולי?

ובכן, אני בטוח שאתם מכירים את שער האריה (8.8) שמתרחש בתחילת אוגוסט במזל אריה. שער הדלי הוא אותו זמן בתחילת פברואר (2.2) שבו הזרם המעגלי של ספירלת הזמן מביא אתכם לנקודה המנוגדת בדיוק לשער האריה במחזור השמיימי הגדול. זהו הרגע שבו הספירלה השניה של השנה המקודשת נפתחת לכדי מחזור של הגשמה. אם תדמיינו את זרם המרחב והזמן בצורת הספרה שמונה (8), אזי תראו את המעגל הראשון מהחודשים יולי ואוגוסט ואת המעגל השני מינואר ופברואר.

לכן, עכשיו אתם עומדים לזרום אל תוך מסע המעגל השני, מעכשיו ועד השנה החדשה ביולי 2018. אבל ממש עכשיו, בזמן זה של החלפה יצירתית, אתם גם חווים סדרת ליקויים שמשפיעה על ציר אריה ודלי. החשוב שבהם היה ליקוי החמה המלא שחל ב-18 לאוגוסט 2017, שגרם לשינויים כאוטיים בייחוד בארצות הברית, שם נחזה. אז, ב-31 לינואר, ליקוי הירח המלא הנוכחי יחולל שינויים פנימיים עמוקים בעת שהוא משדר את קודי הירח מלב אלפא לאוניס (״רגולוס״, הכוכב הבהיר ביותר בקבוצת הכוכבים אריה) באמצעות הירח. קודים חדשים אלה יעוגנו בעת ליקוי הירח, וכולכם מוזמנים לצלול עמוק אל תוך לבכם ולגלות את עוצמת מהותכם.

אהובים, בואו נדבר עוד על מהותכם במסע זה על הפלנטה ועל מי שאתם הופכים להיות. אתם ישויות גלקטיות וכוכביות והשורשים שלכם נמצאים בכוכבים כמו גם בשבטי הכוכבים והנשמה שלכם. כאשר תתעוררו, אתם תזכרו ותתחברו עם הזקנים וישויות הכוכבים שהם המדריכים והמורים שלכם בממדים הגבוהים יותר של האהבה והתודעה.

במעבר הנוכחי הזה, הכוכב הזוהר והמלכותי רגולוס, הידוע גם כאלפא לאוניס או לב האריה, הוא מקור עיקרי להשראה ולחוכמה עבורכם.

המורים הסולריים של אלפא לאוניס והאור הזהוב שלהם פותחים על כדור הארץ את הנתיב המלכותי של לב האריה. אלה הם הצעדים הראשונים אל מחוץ לעולם התלת-ממדי השגרתי ואל הממלכה הקסומה של כדור הארץ החדש.

מורי אריה שמיימיים אלה עובדים גם עכשיו כדי לשדר אליכם מאלפא לאוניס את ״קודי האריה״. בזמן הליקוי, תוכלו לקבל את הקודים הללו באופן אינטנסיבי מאוד.

״קודי האריה״ הם אנרגיות בתדר גבוה מאוד שיפעילו בכם תחושות התרגשות והרפתקה. תרגישו אולי שאתם כעליזה בארץ הפלאות ושאתם שוכנים בעולם מוזר וסוריאליסטי. אבל אז, תרגישו אולי גם תשושים לגמרי וחסרי אנרגיה, בעת שהגוף הפיזי שלכם לומד כיצד לאזן את תדרי האור החדשים הללו.

מהות נתיב לב האריה היא הרפקתה והתנסות על כדור הארץ. החיים לא אמורים להיות דשדוש בטוח ומוגן מלידה ועד המוות. הם אמורים להיות הרפתקה שמרגשת אתכם ושמקדמת אתכם מתשוקה לתשוקה בעת שאתם בוראים הרפתקות חדשות של אהבה וחמלה שהופכות לחייכם.

אהובים, הנה דבריה של לייאה, הלביאה השמיימית מאלפא לאוניס:

אהובים, אני היא לייאה מאלפא לאוניס. אני לביאה שמיימית ומורה של החוכמה הזהובה שלנו. זכרו אהובים, חיו את החיים במלואם וחוו את כל שאתם יכולים לחוות. החיים הם מתנה יקרת ערך שניתנה לכם. זו הרפתקה אותה יש לחקור וממנה יש ליהנות. תמיד היו אמיצים בעודכם נעים קדימה. קחו סיכונים שקולים שעה שאתם יוצאים להרפתקה בזמן ובמרחב, בטחו שהרוח תמצא את המרחבים היצירתיים הנכונים עבורכם, בהם תהיו בטוחים.

במציאות קוונטית חדשה זו אתם תלמדו במהרה שסיכונים קטנים יכולים להוביל אתכם לקפיצות גדולות באמונה ובבריאה, אך הצורך ״להישאר בטוחים״ יוביל לקפאון. ובעת שאתם לומדים להכיר סיכונים עדינים, אולי תהפכו נועזים ויצירתיים יותר, תאפשרו למארג החיים העשיר להתהוות לעיניכם, בעת שאתם בוטחים יותר ויותר בנתיב הבריאה שלכם, כמו לביאה העוקבת אחר טרפה, לא מורידה את עיניה, את המיקוד ואת הכוונה שלה ממה שהיא רוצה.

אבל אהובים, בעודכם נוהגים כך, היו מודעים לעצמכם. היו ברגע ההווה. כאשר אתם מתבוננים באריות במישורי אפריקה, אתם רואים שהם תמיד מודעים למה שמתרחש סביבם, כדי להתכונן לזרם החיים והבריאה. אי לכך, גם אתם חייבים להיות מודעים וערים. היכולת שלכם לשגשג באנרגיית הזמן והמרחב תלויה במיקוד שלכם ברגע ההווה, ממנו נובעת אנרגיית הבריאה.

אהובים, התייחסו בכבוד לכל צורות החיים. לכולן יש מקום ומשימה בנהר החיים והמוות האדיר. אף ישות אינה דגולה או פחותה יותר, משום שהן טוות את המארג הגדול של החיים יחד, כאחד!

אל תשאפו לכוח בעולם. הכוח האמיתי מצוי בפנים ונמצא בלבכם. זוהי החוכמה האמיתית של לב האריה.

הגנו על הפלנטה שלכם, ועל ״הלהקה״ שלכם (משפחת הנשמה), כיוון שחבריה הם מתנות יקרות ערך של אהבה מהבורא, הניתנות לכם. יש לכם בית אחד המכונה כדור הארץ ומשפחת חיים אחת על כדור הארץ, וכולכם חלק ממנה. כבדו זאת, וכבדו את מהותכם ואת התגשמות נשמתכם על כדור הארץ. כבדו את ״השבט״ שלכם והתחברו עם כל היש.

אל תניחו לאף אחד לנתק אתכם ממה שהוא שלכם בצדק בעץ החיים הגדול, כיוון שמעץ זה זורמים החוכמה, הבריאה והחיים עצמם. דבר לא יזין את נשמתכם טוב יותר מאשר עץ החיים הגדול.

יש סיבה לכך שניתנו לכם חיים.

זהו זמנכם, בוראים-שותפים יקרים ואהובים.

הצטרפו יחד עם כל החיים כדי לברוא את שיר כדור הארץ הגדול.

כיוון שכאשר תסיימו, אתם תשובו אל הכוכבים פעם נוספת.

אני היא לייאה, לביאה שמיימית מאלפא לאוניס.