שנת 2016 – להשיב את האור אל החומר

יערה בויום-קפלן

ינואר 2016

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

 

התעוררות

ברצוננו להסב את תשומת לבכם למכלול המידע שיורד אליכם בתקופה האחרונה, דרך מתקשרים שונים מכל קצוות העולם. רוב המידע עוסק בהכוונה לשינוי מערך תפיסותיכם ואמונותיכם. הנכם מבינים כבר כי העולם והאנושות עתיקים מאוד והעת החדשה מבקשת לפרום את סבך האמונות והמסקנות שרכשתם לאורך כל תקופות חייכם בעקבות האירועים השונים, מסקנות שמעכבות את מעברכם לתדר ולרטט של העידן החדש. עידן האור בחומר.

מידעים אלו מבקשים לאזן ולכייל את הגוף הרגשי ולהשיבו לממדיו ההרמוניים בישותכם. גוף זה משפיע ישירות על הקשר שבין הגוף הפיזי לסך כל הגופים האנרגטיים, עד לגוף הרוחני-הרוחי הגבוה – האלוה.

חלק מן המידע שופך אור על מרכזים אנרגטיים בגופכם המבקשים הפעלה מחודשת, לקראת הטרנספורמציה בתדרים ובאורכי הגל השונים למערכת הכוכבים. ללא איזון, הכנה והסכמה לשחרור המטענים הישנים, שינוי גלקטי זה מעורר התנגדות, סבל ומכאובים רבים, מבחינה נפשית, פיזית ורוחנית. מידעים אלו מתקבלים יותר ויותר, ולא נחשפים רק בפני אחדים מבני האנושות. הנכם נוכחים בעידן התעוררות.

ישנם רגעים בהיסטוריה שבהם נדרשת פעולה ואנרגיה ממשית על מנת להסיט את מסלול היקום מאבדון ליש הקיים. המסרים מתקבלים דרך ענף רחב של ישויות אור, חלקן ישויות ידע וחלקן ישויות ריפוי. כל ישויות האור מגויסות למענכם עתה. דברינו אינם אמורים לשמש לכם משנת חיים ״שחור על גבי לבן״, אלא דווקא הכוונה וחומר למחשבה, שהרי מטרתנו העיקרית היא להעיר בכם את גופכם הנשמתי היודע, השומע והמאמין במהות קיומכם. עוררות העצמי העליון שבו קיימת מחשבה חופשית ויכולת בריאה ויצירה החל מרעיון ועד לביצוע ולמעשה. אנו מבקשים להעיר בכם שוב את המודעות והכוונה הטהורה ליצירה ולא מתוך שימוש לא מכוון או לא מודע ומוטעה בכוחות הבריאה שבידכם.

זוהי תקופה חשובה מהן כמוה שבה האור מבקש להתחבר ממקום מאוזן והרמוני אל החומר. חיבור הכתר אל המלכות, חיבור העליון אל התחתון.

רובכם חוויתם את הפרידה מן האור ככאב וכרגש בלתי נסבל שמשפיעים רבות על אופן חשיבתכם ופועלכם בעולם. לרבים אבדה יכולת ההגשמה והידיעה לשם מה הם כאן, מהי מהות חייהם וכיצד תתבטא בתפקידים השונים. המהות הראשית של כל אדם ואדם היא הגשמה עצמית להווייתו הייחודית למול שאר בני הבריאה. אין אדם שתפקידו וייעודו זהה לאחר.

השתרשות בחומר

התקרקעות והשתרשות הינן המשימות הקשות ביותר מראשית הבריאה. בכך בני האדם כה שונים מישויות האור. האנושות היא היחידה שקיבלה זכות להיפגש עם הקרקע ולעבור את מבחן ההתפתחות של חיבור אור וחומר. רוח מול דחיסות.

מרבית בני האדם מתעוררים בעת האחרונה בחיפוש אחר משמעות, חיפוש אחר קולם הפנימי. רוח התקופה מבקשת גילוי אחר הייעוד ומטרת הנשמה העצמית בתוך המכלול של כלל האנושות, אך החיפוש אחר אלו מורכב ופעמים רבות מותיר רגשות אכזבה, בושה ואף אשמה והאשמה.

החיפוש חושף את מערך תפיסותיכם ואמונותיכם השגויות, שופך אור על דפוסים ומנגנוני נפש משומנים היטב. חשיפה זו מאפשרת זיהוי רגשות ותחושות מוכרים שהשתרשו ושהפכו זה מכבר לדרך ראייתכם את העולם והבנתו. כל עוד לא תסכימו לעורר את הגוף הרגשי לפעולה רציפה כפעימת הלב, לא תוכלו באמת לשחרר את עצמכם משליטת הגוף המנטלי (המיינד) וצרות ראייתו דרך עדשה חד ממדית, היוצרת השתרשות לקויה.

הגופים האנרגטיים

הגוף הרגשי האחראי על רשת החיבורים בין כל הגופים, הוא ממוקם בדיוק במרכז הגופים:

  • הגוף הפיזי.
  • הגוף האתרי.
  • הגוף הרגשי (אסטרלי).
  • הגוף המנטלי.
  • הגוף הרוחי – הספיריטואלי (בנוי משלוש שכבות).

החיבור וההדדיות בין כל הגופים נחוצים לבריאות והגשמה. לשילוב מלא של הרוח והאור בחומר.

מאפיינו העיקרי של הגוף הרגשי בכך שהוא פועם, מכיווץ להרחבה, כמו פעולת השאיפה והנשיפה, כמו פעולת הלב, כמו הגאות והשפל.

במרוצת השנים ותקופות החיים השונות, הצטברו צוברים רבים (מטענים שהצטברו כמו אבנית בתחנות שונות בגוף הפיזי והאנרגטי ושמפריעים למעבר חופשי) על מעטפת הגוף הרגשי, כך שפעולת החיים בין כיווץ להרחבה החלה לחוות עומס והצפה. גופכם הרגשי אינו מבצע את פעולת המשאבה במלואה, דבר המשפיע ישירות על הגופים השכנים – הגוף האתרי, אותו גוף הילתי האחראי על הזרמת האנרגיה בגוף, על הובלת החלקיק האלוהי בכל רחבי הדרכים הראשיות והצדדיות בגוף הפיזי. בהמשך הדבר עלול לגרום לנתק מן הגוף הפיזי ולהיווצרותן של מחלות ובעיות. מן הצד השני קיימת השפעה על הגוף המנטלי – שתפקידו העיקרי הוא להתבונן וללמוד מתוך החוויה הרגשית, להסיק מסקנות מתוך אובייקטיביות ללמידה ולצמיחה. ללא פעולת כיווץ והרחבה תקינה הגוף המנטלי מקבל אותות מהגוף הרגשי שזהו זמן חירום והוא לוקח פיקוד ומשתלט על מנת לשרוד את החיים, את ההוויה. הוא מנתח ללא חוויה מלאה של הרגשות. הוא שואב את עיקר הפעילות האנרגטית מן הגוף ובונה גשרים עוקפים, שהופכים במהרה לדרכים שבהן מנותבת האנרגיה בגוף. זו הסיבה לכך שאתם מתקשים לשנות דפוסים ומנגנוני חשיבה, כיוון שגשרים אלו קיימים הן בתבנית החשיבה והן בתבניות הפיזיות. אך ההשפעה הקשה ביותר היא הניתוק מהגוף הרוחי (הספיריטואלי) וחלקיקיו העדינים. החיבור לאותה ידיעה נשמתית, בלעדיה לא יוכל לעבור המסר מהעליון ועד לגוף הפיזי – התחתון.

המסע לגילוי העצמי

המסע לשחרור הגוף הרגשי יאפשר בהמשך חיבורים מחודשים אל הרוח הגבוהה, אל השכבה בעלת הרטט הגבוה של הנשמה. אז יתחוור לכם ייעודכם והתפלגויותיו לתפקידים בחומר.

מסע זה כבר החל להתרקם בלבבות רבים מבני האדם, אך הוא גם מטלטל ומפגיש רבים מכם עם עוצמות קשות. העוצמות הן תגובה של מסה וצוברים רבים. ממש כפי שבפתיחה של סתימת צנרת מופיעה בתחילה כמות רבה של לכלוך שהצטבר וחסם את המעברים, כך גם במערכת הרגשות. הגוף הרגשי זקוק לזמן ולסבלנות על מנת להוציא בתחילה את המסה שהצטברה ובמקביל עליו ללמוד לחזור ולפעום, לחזור ולהרגיש, וזאת בעוד שעדיין מרחף מעליו פחד הכאב והאמונה שלא יוכל לעמוד שוב בכאב שכזה.

אך אם צולחים מעבר זה, הגוף חוזר למידותיו הנכונות ומתרווחת התחושה של נשימה וקלילות, אלו הם אותות החיבור הראשוניים, המאפשרים תקווה ורגיעה. אותות אלו מאפשרים לכם לחוש את הלמות לבכם, את תשוקותיכם ורצונותיכם. אלו יובילו אתכם אט אט לצפונות הכמוסות של מהותכם על פני האדמה.

בכל איש ואישה גלום חומר מרוכז נצחי אלוהי. חומר זה ייחודי אך ורק לו. רבים מתהלכים בחייהם בתחושה שאין הם מאמינים שיכולת ייחודית כלשהי קיימת בהם או שאינם כלל מצליחים לחשוף אותה בחייהם. אלו מבינכם שמשפטים אחרונים אלו מעוררים בהם תחושת חוסר ערכיות, כי אינם מאמינים כי חומר זה גלום בהם – דעו כי זוהי לכם הקריאה ליציאה למסע. למסע ולחקר פנימיים עמוקים המבקשים לחשוף ולגלות את מהותכם.

החלו בשאלות: ״מי אני ומה הם צרכיי? מה הם רצונותיי? מה ממלא אותי שמחה ואושר? מה חסר לי בחיי?״ בחנו היטב את תשובותיכם. האם הן קשורות ל”כיצד העולם יראה אותי?” אם התשובה היא כן, אזי הווייתכם מסתתרת ונאמדת רק בהשוואה לאחר.

חזרו שוב לשאלה: “מה ממלא אותי אושר?” גם אם מדובר בישיבה בחיק הטבע או הקשבה למוזיקה – דברים שלעניות דעתכם אינם מספיק חשובים ואינם מהווים ייעוד אלא רק הנאה –  אל תשפטו זאת אלא הכניסו זאת לשגרת יומכם יותר ויותר.

ככל שתשהו ברגע ועוד רגע שבו אתם חווים הנאה, שלווה וריגוש, גם עד לידי דמעות, כך תוכל אט אט “מהותכם היודעת” להיחשף. ככל שתיצמדו לאושר המוגדר על פי תפיסת האחר, כך תעבו את מסך הערפל שיוצר חייץ בין האני שכאן על האדמה לבין העצמי הגבוה, הנשמתי, היודע. הסירו את הבושה מאי הידיעה, כמו גם את תחושת חוסר הערכיות של בריאתכם על מנת שמסך הערפל המקיף אתכם יוכל להתפוגג.

זהו מסע ארוך, ככל שרחקתם מהגוף הרגשי, כך נוצרו נתקים רבים יותר והמרחק רב יותר.  אין זה מצב בלתי הפיך, אלא קריאה להתעוררות. קריאה להסכמה. ככל שתסכימו יותר לאי הידיעה והחקירה, כך ישוחררו בקלות המטענים.

למדו שוב את הידע מתוך החוויה, מתוך ההסכמה לחוש שוב בחיים במלוא השאיפה ולשחרר במלוא הנשיפה.

למדו שוב להרגיש.

image005

 

יערה בויום-קפלן – מרפאה בתקשור, מטפלת בריברסינג, מכשירה ומנחה מרפאים בתקשור ובפתיחת תדרים. ליצירת קשר: 0526770273 yaarabk@gmail.com