שנת 2016: התגלמות המאסטריות הרב-ממדית – שנת ההשלמה והמעבר

סליה פן מתקשרת את המלאך מיכאל

10 בינואר,2016

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

משפחת אור אהובה, ברכות לשנה חדשה בלוח השנה של כדור הארץ שלכם. זו תהיה שנה שבה תהיה לכם הזדמנות להשלים את תהליכי ההתעלות וההתעוררות הנוכחיים שלכם, ולעבור באופן מלא למאסטריות רב-ממדית בחייכם.

שנת 2015 הייתה שנה מאתגרת, בעת שתהליכי ההתעוררות וההתעלות צברו תנופה. בשנת 2016 אתם תשלימו תקופת מעבר בת ארבע שנים שהחלה בשנת 2012. בתקופה זו, כדור הארץ עוגן לגמרי בממד החמישי, ולוחמי האור ומראי הדרך החלו בתהליך של כניסה לביטוי רב-ממדי מלא על כדור הארץ.

בשנה הקרובה, אלה מכם שמוכנים יצעדו אל תוך התפקידים הייעודיים שלכם כמאסטרים רב-ממדיים של אור. אתם תקראו למשול בממד הרביעי של הזמן כמאסטרים של זמן וכנוסעים בזמן. אתם תתבקשו לעלות לממד השישי, שם תמשלו בדמיון היצירתי ובממלכת הארכיטיפים, ותוכנסו בסוד הממד השביעי, בו נמצאים ההיכלים של המאסטרים הנעלים. אתם גם תרכבו על גלי האור והאנרגיה מהרמות הסולריות של הממד השמיני והרמות הגלקטיות של הממד התשיעי, תהפכו למאסטרים ולנוסעים גלקטיים, הנוכחים על כדור הארץ כדי לסייע בתהליך המעבר של כדור הארץ.

אהובים, זהו זמן מרגש להיות על הפלנטה! נרחיב על האופן שבו תוכלו לעבוד באופן הטוב ביותר עם האנרגיות הללו של השנה, אך תחילה, הרשו לנו לבחון את ה״סמנים״ החשובים שבזרם הזמן, בהם תתעצמו בדרך הטובה ביותר כדי לבצע תמורות ומעברים בקווי הזמן הפלנטרים והאישיים שלכם.

המעברים הפלנטריים בשנת 2016

הגל הראשון של אור מעבר עוצמתי של מחזור זה יחול בחודש מארס. ב-9 למארס יהיה ליקוי חמה מלא במזל דגים, בזמן הירח החדש. הדבר יתרחש ב-23 במארס, שבועיים לפני יום השוויון הראשון של שנת 2016, שיהיה יום השוויון האביבי בצפון. יתרחש ליקוי ירח טבעתי במזלות מאזניים/טלה ב-23, שיביא קודי איזון ועוצמה לכדור הארץ. חודש מארס יהיה אפוא מואר בעוצמה בקודי אור של השמש והירח ובאור יהלום וזהב, אשר יתאזנו לאחר יום השוויון. אתם יכולים לצפות ל״תנועה״ ולשינוי רבים בזרם הזמן והמרחב בחודש זה.

רבים יתמודדו עם שינויים בחייהם, בנתיבים הרוחניים ובמסע ההתעלות שלהם. האתגרים הללו יבטיחו שאתם צועדים בנתיב ייעוד הנשמה שלכם ושאתם מוכנים לגלם את כל ההיבטים של העצמי האלוהי במאסטריות של אור. תינתן לכם הזדמנות להאיר נתיב חדש קדימה שיהיה קרוב יותר למהות הנשמה שלכם בצבעיו, בצליליו ובדפוסיו. מה שיראה אפוא כאתגר יהיה למעשה ״אתחול״ שיאפשר לכם להתקדם למציאות נזילה ומלאה יותר באור. למעשה, אתם תזנחו את כל קווי הזמן הישנים שלא משרתים אתכם עוד, תעצבו ותגשימו קווי זמן חדשים שמסוגלים לרומם את התודעה לספירלה חדשה של הגשמה.

אז, ב-21 ביוני, עם הירח המלא במזלות קשת/תאומים, המכוונן עם המרכז הגלקטי, אתם תחגגו את נקודת ההיפוך (היום הקצר/הארוך ביותר) של אמצע השנה. זה יהיה זמן עוצמתי עבורכם שבו תוכלו לשלב באופן מלא את כל האנרגיות על קווי הזמן החדשים שלכם, ולאזן את ההיבטים הרב-ממדים שלכם בלב. השטף העוצמתי של אנרגיות מהמרכז הגלקטי, שיועצם על ידי אנרגיות הירח המגנטיות, יעלה לפני השטח ולשם טרנספורמציה, אנרגיית צל אישית וקולקטיבית עמוקה, בשעה שאתם מתכוננים לשנה הפלנטרית החדשה, אז תהיה לכם הזדמנות להעלות את התדר שלכם ופתוח במחזור זמן והתנסות חדש עבור עצמכם וכדור הארץ.

השנה הפלנטרית החדשה חלה ב-26 ביולי, ופותחת את שער הכוכבים ״שער האריה״ ואת זרם קודי האור עבור המחזור הבא של ההתפתחות הפלנטרית. זה הרגע שבו תוכלו לצעוד צעדים גדולים בהתפתחות שלכם, להיערך עם גלי האהבה והחמלה האלוהיות שמתקבלים מהלב האלוהי ומהאינטליגנציה היצירתית האלוהית בזמן זה. שער האריה מגיע לשיאו ב-8 לאוגוסט, ב-8.8.9, שמחבר אתכם עם הטבע האינסופי וההתעצמות האלוהית שלכם כנשמה המתגלמת על פלנטת ארץ, שחווה את הזרם היצירתי של האור כזמן וכמרחב.

בספטמבר יהיו ליקויי מאורות נוספים, תחילה ליקוי חמה טבעתי במזל בתולה ב-1 בספטמבר, ואז ליקוי ירח טבעתי בירח המלא במזלות דגים/בתולה, ב-16 לספטמבר. לאחריו יגיע יום השוויון השני של שנת 2016 ב-22 בספטמבר. גל נוסף של קודי אור עוצמתיים יתקבל, ויאפשר היערכות על גבי קווי הזמן החדשים שלכם. אתם תתבקשו פעם נוספת לוודא שבחירות החיים שלכם ערוכות עם האנרגיה של הנשמה והרוח שלכם בעבודתן על כדור הארץ.

רגע המעבר הבא אשר ישלים את המחזור הזה של שינוי התפתחותי יתרחש ב-11 בנובמבר, או בשער הכוכבים של ה-11.11.9. זהו שער כוכבים או ״שער תודעה״ רב עוצמה שמאפשר ״בראשיתיות״  (מלשון, בראשית) אינדיבידואלית ופלנטרית – תחילת דפוסים חדשים של התנסות ובריאה אשר יהיו מכויילים עם הצבעים והקודים של ההתעלות, בייחוד קודי אור היהלום והזהב.

ההיערכות הסופית תחול בנקודת ההיפוך (היום הקצר/הארוך) השנייה בדצמבר, כאשר הקטבים הפלנטריים הדרומיים נערכים עם המרכז הגלקטי כדי להשלים את הכיול מחדש של השינויים ההתפתחותיים של השנה. בזמן הזה, אתם אמורים להרגיש שאתם ערוכים לגמרי עם קו הזמן החדש והנתיב החדש שלכם קדימה.

זה יהיה הנתיב שבו תצעדו אל הגשמת כדור הארץ החדש בשנת 2017, שהיא שנה שמספרה אחת (1). התחלה חדשה.

המפתחות למאסטריות רב-ממדית

מפתח הזהב למאסטריות רב-ממדית הוא ההבנה, בכל רמות ההווייה, כיצד לעבוד עם התדר והתהודה של גוף האור המופעל שלכם, באמצעות הפעלת התדרים הפיזיים על ידי כוונה ומגנטיות.

כאשר אתם מתעוררים לממד החמישי, אתם הופכים להיות מודעים ל״חוק האחד״, שהוא הבנה של השדה הקוונטי המאוחד וכיצד הוא בורא מציאות בחייכם. ״חוק האחד״ קובע שכל הבריאה נובעת מהבורא הראשוני המקורי, או המקור, ושכולכם נושאים את הניצוץ האלוהי המקורי בתוך לבכם ונשמתכם. משמעות הדבר היא שאף על פי שחוויתם אינדיבידואציה כנשמות, ואז כישויות פיזיות, אתם עדיין חלק מהמהות האלוהית, ועקב כך, מהווים חלק אלה מאלה. כדור הארץ וכל הישויות החיות, חולקים שושלת זהה וכך כולכם חלק מה״אחד״. להשתמש במפתח הזהב של הממד החמישי משמעו להבין לגמרי את עוצמת השדה המאוחד, וכיצד אתם יכולים לעבוד עמו בביטוי ובהגשמה היצירתיים שלכם, ולהבין שאם אתם פוגעים בפלנטה – אתם פוגעים גם בעצמכם.

בעת שאתם מעלים את התדר שלכם יהיה עליכם גם להשתמש במפתח הזהב של הממד הרביעי כדי לפתוח את לבכם ולאפשר את שטף האינטליגנציה היצירתית האלוהית שמגשימה את חייכם כזמן וכמרחב. מאסטריות הממד הרביעי מושגת על ידי הבנה כיצד אתם בוראים את הזמן באמצעות הבריאות המתמשכות שלכם כפרטים, כקהילה וכתודעה פלנטרית. כולכם נוסעים בזמן, ואתם יכולים לנוע בין העתיד, העבר וההווה. אתם יכולים להגשים ולברוא על גבי קווי זמן, ואתם יכולים לשנות קווי זמן ולחוות חיים מקבילים. פתיחת הממד הרביעי של התודעה קשורה קשר הדוק לממד השישי.

המפתח לממד השישי הוא ההפעלה של הדמיון היצירתי הקסום, ובריאה באמצעות ארכיטיפים, סיפורים ואנרגיית ״האל/האלה״. הדמיון המיתי הוא ״הנול״ על גביו אתם טווים את סיפורי החיים הקסומים. כדי שתוכלו להשתתף בבריאה ובהגשמה של סיפור או חלום כדור הארץ החדש, אתם חייבים להיות מסוגלים לצעוד ב״זמן החלום״ של הממד השישי. כדי להגשים רמת תודעה יצירתית זו, יהיה עליכם להפעיל את הדמיון הקסום שלכם באמצעות היצירתיות: אמנות, סיפור סיפורים, שירה, ריקוד, מוזיקה… כל האופנים היצירתיים בעזרתם נשמתכם מקבלת השראה להתבטא בביטוי קסום. בפעילויות אלה אתם ״משחקים״ עם המוזות של ההשראה ומקבלים השראה מהאנרגיות האלמנטליות והארכיטיפיות שבוראות נהרות של משמעות בעולם החומר. זה מקום שבו חלומות נולדים, באים לידי ביטוי ויורדים אל ההגשמה בממד החמישי.

מאסטריות של הממדים הרביעי, החמישי והשישי תעניק לכם גישה לממד השביעי, רמת המאסטר הארצי הנעלה. כאן נמצא מקדש האור שבו שוכנת נשמתכם, והמקום שבו המאסטרים הנעלים נוכחים תמיד ונגישים לתודעה הקולקטיבית של הפלנטה ושל הגלקסיה. כאשר תוזמנו אל תוך מקדש הקריסטל הגדול של המאסטרים, תבינו את התבניות והעיצובים של החיים והבריאה. הדבר יעניק לכם את הכוח לכוון אנרגיות במסגרת תבניות אלה ולשנות באופן יעיל את הכיוון והזרימה של האנרגיות הללו, ובכך את היכולת לשנות ולהזיז את סיפורי החיים הבאים לכדי ביטוי בממדי התודעה הנמוכים יותר.

הממדים השמיני והתשיעי מייצגים את הרמה הסולרית ואת הרמה הגלקטית, כאשר אלה נפתחות לאנשים שרכשו מאסטריות של הרמות הנמוכות יותר. ברגע שתקבלו את עצמכם כמאסטרים נעלים, אז תבינו גם את החיבורים שלכם למקדש המועצה הסולרית שבתוך השמש/סולריס, ואת מקדש היהלום של השמש המרכזית הגדולה, שהוא ביתה של המועצה הגלקטית. אתם תהיו מסוגלים לנוע בחופשיות בין הרמות השונות הללו כישות מוגשמת לחלוטין מהממד התשיעי וכאזרחי גלקסיית הוורד הזהוב.

אהובים, עבודה רבה לפניכם בעת שאתם נכנסים לשנת 2016. אומות הכוכבים, ממלכות המלאכים והמאסטרים הנעלים נכונים לסייע לכם בפרוייקטים, בחלומות ובבריאות שלכם. הדבר תלוי בכם, כמאסטרים ארציים נעלים, להשתמש במפתחות הזהב כדי להפעיל את מציאות כדור הארץ החדש שבאתם להקים על כדור הארץ ברגע זה!

אנו מאחלים לכם שמחה, אהבה ושלווה בשנת 2016!