שינוי קיצוני: מעבר נגה 2012

מסר מאת סליה פן

מאנגלית: סמדר ברגמן

אני סבורה שעד עתה רוב האנשים כבר הפכו מודעים לכך שאנו חווים סדרה עוצמתית מאוד של כיולים מחדש והתאמות אנרגיה. אלה התחילו ביום השוויון בחודש מארס והם נבנים ומתקדמים לקראת מעבר נגה ב-6 ליוני. המלאך מיכאל אמר בתקשור של ינואר שמעבר נגה יהיה אחת משתי נקודות עוצמה בשנה הזאת, ובהחלט נראה שכך הולך להיות.

זהו החלק הראשון של היערכות מחדש עיקרית שתעביר אותנו דרך שער 2012 ואל מציאות כדור הארץ החדש שמעבר לו. מילת המפתח היא היערכות מחדש. כולנו עוברים היערכות וכיול מחדש ברמת גוף האור, כדי שנוכל להעלות את התודעה ואת התדרים האישיים שלנו לרמות שיאפשרו לנו להיות מאושרים ולהרגיש בנוח בכדור הארץ החדש. משמעות הדבר במונחים “אמיתיים” היא שרבים מאיתנו מתמודדים עם אתגרים גדולים ביחס לכסף, לבית, למערכות יחסים ולעבודה, לכל אותם תחומים בסיסיים ביותר בחיינו במאה ה-21.

זאת משום שהדברים נערכים מחדש לקראת האנרגיה החדשה, וכל מה שלא נמצא בהיערכות חש בלחץ גדול, שעה שהוא מתמוטט ונעלם. אם אנו חכמים, נבין שהדבר הטוב ביותר הוא לאפשר תהליך זה ולזרום עמו במקום לנסות להתנגד לו. דעו שבמקום הדברים שמשתחררים, דבר מה טוב הרבה יותר ושנמצא בהיערכות רבה יותר איתכם ועם החיים שלכם בכדור הארץ החדש יבוא ויתפוס את מקומו.

השינויים והאתגרים הללו עשויים להיות אינטנסיביים מאוד, כיוון שזוהי פחות או יותר ההתאמה האחרונה לפני הדילוג האחרון שעה שאנו עוברים דרך שער 2012. אני אומרת שהוא קיצוני, כיוון שבנקודה זו העצמי הגבוה שלכם עשוי לתת לכם דחיפה אחרונה שאומרת שזה לא עובד, ושעליכם לשחרר ולברוא משהו חדש. כמובן, אם אפשרתם את התזוזות והשינויים, ייתכן שאתם מגלים שהחיים שלכם נפתחים בדרך נפלאה לרמות חדשות של יצירתיות, שותפויות, מערכות יחסים ושמחה. ייתכן שאתם מגשימים את תשוקת לבכם בחיים ופועלים כדי למצוא את זרם השפע שהוא האנרגיה של כדור הארץ החדש. אם לא, תקופה זו של שינוי קיצוני תביא אתכם לכדי היערכות קרובה יותר עם מה שדרוש לכם.

נגה היא רמת התודעה של מערכת השמש שמהדהדת עם אנרגיית האלה, עם אהבה ומערכות יחסים, ועם כסף, תשוקה ויופי. בזמן הזה, כל הנושאים הללו מודגשים ומשתנים. ברמה הפלנטרית אנו יכולים לראות כיצד מערכות כלכליות מתמוטטות, בייחוד ב”עולם הראשון” של ארצות הברית ואירופה, וכיצד הן מפנות מקום ל”כלכלה חדשה” שתביא לנו דרך חיים יציבה הכוללת שיתוף פעולה. ברמה האישית, אנשים רבים מגלים שהם מבצעים שינויים קיצוניים בגישה שלהם כלפי כסף, ושהתשוקה לצריכה מוגזמת הוחלפה בתשוקה לחיות בדרך מאוזנת ובהרמוניה עם כדור הארץ. כסף משמעו השגת סגנון חיים מאוזן, כאשר המיקוד הוא על חיים באנרגיה של יופי והרמוניה, עם כל הישויות ועם כדור הארץ.

קשורה לכך בקשר קרוב היא מציאת עבודה שמציתה את התשוקה שלכם לחיים ושנמצאת בהרמוניה עם מטרת הנשמה שלכם ושמביאה לכם שמחה. רבים מכם ירגישו בדחף לשחרר את דרכי העבודה הישנות ולמצוא עבודה שהיא ביטוי של הנשמה והתשוקה שלכם.

בכל הקשור למערכות יחסים אישיות, יהיה מתח רב בשותפויות שהבסיס שלהן שוב אינו תואם את תכלית הנשמה שלכם ואת האנרגיה של כדור הארץ. בנקודה זו, תודרכו לשקול מחדש את החוזה של מערכת היחסים, או פשוט למצוא מערכת יחסים חדשה שערוכה יותר עם מה שאתם הופכים להיות ומה שאתם רוצים לברוא בחייכם.

אנרגיות ואתגרים אלה יבנו לקראת המעבר ב-6 לחודש, ואתם תגלו שבערך באותו זמן יחולו כמה שינויים עמוקים ויסודיים בחייכם. אל תיבהלו! הם מובילים אתכם לקראת משהו טוב ועמוק יותר, שמתאים יותר למקום אליו אתם מתקדמים בזמן שלאחר השער של 2012!

אתם עשויים גם להרגיש תסמינים פיזיים חזקים, שעה שגוף האור שלכם עובר התאמות אחרונות למעבר ולחליפה דרך השער שתהיה אחר כך. כאשר אתם מעירים את צ’אקרות כוכב הנשמה וכוכב כדור הארץ שלכם, אתם עשויים להרגיש כאבים ואי נוחות ברגליים או סחרחורות, בחילות ובלבול, או התקפי שפעת והצטננות. כל אלה הם חלק מהתהליך, שעה שהדנ”א מופעל וגוף האור מעביר בשטף אנרגיה דרך המערכת כדי להביא הכול להרמוניה ולהפעלה. הדבר גם מפעיל את תבנית שלמות האדם האלוהי בדנ”א ואת היכולת להתקדם ל”שלב הבא” בתהליך המתמשך של התפתחות רוחנית ופיזית.