שינויים גלובליים – מסר של תקווה

ג’ון פאין מתקשר את אומני

מאנגלית: סמדר ברגמן

ברכות! אני אומני. ברצוני להציג כמה רעיונות ותובנות בכל הקשור לנושא שהפך טעון רגשית למדי בשנים האחרונות. נכון שקרבים והולכים שינויים, אתם יכולים לחוש בהם, להרגיש בהם ולדעת עליהם ברמה העמוקה ביותר. שינויים אלה היו חלק מהתרבות שלכם מזה מאות שנים, הציפייה לשינויים הקרבים ובאים נשזרה במסורות הדתיות והרוחניות של האנושות. הדבר נעשה כדי שהאנושות תהיה מוכנה מבחינה פסיכולוגית לשינויים הגדולים הנמצאים ממש מעבר לפינה. אולם, אף על פי שכולם חשים ומרגישים בשינויים הבאים, מעטים מדברים עליהם, ואם הם מדברים עליהם, הם עושים זאת לעתים קרובות בתחושת פחד או בתחושה מבשרת רעות. השינוי של כדור הארץ אינו חייב להיות מלא באסונות טבע, או במלחמה גלובלית כפי שרבים מכם מצפים. השינויים המתרחשים הם שינויים במודעות. השינוי במודעות יהיה בעל השפעות מרחיקות לכת בעוד האנושות מגלה עולמות מעבר לפלנטה שלכם וחווה אחדות עמוקה יותר עם משפחת האנושות.

ההתפתחויות הטכנולוגיות שלכם הן השתקפות של השינויים הפנימיים שהתרחשו, עם הטלפון, מטוסי הסילון, המחשבים והאינטרנט, העולם שלכם מקבל תחושה של אחדות וקטנוּת שיש לה השפעה מרחיקת לכת. אתם הופכים מודעים יותר ויותר לכך שלפעולות ולמחשבות שלכם יש השפעה על אחרים. אתם מודעים כעת לכך שאנשים במקומות מרוחקים, חיים כפי שאתם, שהם בעלי רגשות ותקוות כמוכם. ולכן בדרך זו, האנושות נמצאת בשלבי ההתחלה של ההתנסות שאנו ישויות האור דיברנו עליה כאשר דיברנו על איחוד ואחדות.

יבוא יום שבו תחושת האחדות הזאת תתפשט אל מעבר לאלה המאכלסים פלנטה זו. יותר ויותר אנשים יהפכו מודעים לצורות חיים בממדים אחרים. אנשים יפתחו במידה גוברת והולכת לראייה על-חושית, ככל שהרטט של הפלנטה עולה ומתקרב למודעות המשיח. אחדים יחוו ישויות אלה כישויות אור, אחרים יראו ספינות של אור, מבקרים מפלנטות וכוכבים אחרים. חוויות אלה הן שיעוררו את האנושות לבחון את עצמה ברמה עמוקה יותר מאי פעם ויאתגרו את מערכות האמונה הקיימות. הדבר עשוי לגרום להפרעות זמניות במערכות הפוליטיות והדתיות שלכם, בדרכי החשיבה, החינוך והאמונה, אך בלב כל נשמה קיימת ההשתוקקות לאור ולאהבה. לכן, הפרעות ושינויים אלה יארכו תקופת זמן קצרה. רבים מהנביאים שלכם, ישוע מנצרת, נוסטרדמוס ואנשי הזהב שלכם, עם המאיה, דיברו על אירועים אלה. אולם, העתיד לעולם אינו קבוע או קבוע מראש והאנושות יכולה לשנות כיוון בכל רגע שתרצה בכך, על ידי יצירת תרחיש הולוגרפי אחר עבור עצמה.

רבות מהנבואות דיברו על רעידות אדמה, תהפוכות פוליטיות, מלחמה, רעב ומגפות. אלה היו ברובן הגדול סמליות. סמל למאבקים הפנימיים שרבים מכם חווים. אתם הופכים מאוחדים, מצד אחד, עם הנשמות שלכם, אם אחוות האור שלכם, אך מצד שני, מערכות יחסים עם משפחה וידידים ישנים דומה שהופכות קשות יותר. במובן זה, דומה שרבים מכם חווים רעידות אדמה, מלחמות, קונפליקטים ומגפות פנימיים. דברים אלה הם תוצאה של השלת העור הישן שלכם, כמו נחש המטפס על עץ החיים והידע. בעוד אתם עושים זאת, העצמי הישן שלכם נושר, וממש כמו הנחש, חלקים מהעור הישן מתקלפים בתנועה פשוטה, בעוד שחלקים אחרים זקוקים למאמץ, לתנועה מכוונת וכדומה.

לרבים מכם הצועדים בנתיב הרוחני יש הזדמנות לקדם תהליך זה של השלת העור הישן שלכם בחודשים הבאים ובשנים הבאות. משמעות הדבר שאתם תעבדו על רוב הפחדים והחרדות שלכם לפני ששאר האנושות תבוא בעקבותיכם. בעשותכם עבודה זו כעת, ולא מאוחר יותר, טוב תעשו אם תלמדו כיצד להישאר במרכז שלכם ללא קשר לאירועים המתרחשים בעולם שסביבכם. זכרו זאת, אתם יוצרים את המציאות שלכם, אם אתם מאמינים ששינוי גלובלי יהווה חוויה קשה עבורכם, יהיה כרוך בכאב, במוות ובאסון, אזי הוא יהפוך כזה עבורכם. אתם יכולים לנוע לתוך מציאות אפשרית שבה אתם נעים בעדינות לתוך ממלכות האור והאהבה ושבה אתם מאמצים את קִרבתכם לכל הישויות האוניברסליות בקלות ובזרועות פתוחות.

זמן קרב ובא במהרה שבו האנושות תדע שהיא אינה אי ביקום, בודד ומנותק משאר העולמות. משפחת האור שלכם צופה, מביטה, דואגת ואוהבת, הם ממתינים לזמן שבו יכנסו כניסה מרשימה, כניסה שאליה התפללתם, שלה קיוויתם ושאותה חזיתם במשך אלפים רבים של שנים!

נאמסטה.

האהבה היא אבן הבניה של היקום

-אומני