שטפון אור הנהורות ושובו של תדר האנרגיה הגברית

סליה פן מתקשרת את המלאך מיכאל
מאנגלית: סמדר ברגמן

משפחת אור אהובה, נכנסתם עתה לחודש ספטמבר ואתם רוכבים על גל אור הנהורות שהפלנטה שלכם קיבלה ב-8.8.8, או ״שער האריה״. חשתם בעוצמה של גל צפני אור חדש זה שעה שהוא סייע לכם לשנות את התדר האישי שלכם ולהסתגל לתדרים הגבוהים יותר המיוצגים על ידי הצבעים והצלילים הזוהרים הללו. בספטמבר, יינתנו לכם הזדמנויות נוספות לגלם ולאמץ תדרים חדשים אלה ולאפשר לנשמה שלכם לרקוד לצלילים החדשים הללו.

מטרת שטפון זה של אור נהורות היא לתמוך בכם בעת שאתם מגיעים סוף-סוף ליעד שלכם – התגלמות רב-ממדית או תשע-ממדית מלאה על הפלנטה. הפלנטה עברה באופן מלא אל תוך המטריקס של הממד התשיעי, ולכן אלה שמוכנים, רוכבים עם שטפון האור אל תוך תודעת הממד התשיעי.

כן, אהובים, לכן יש תוהו ובוהו ובלבול רבים כל כך על כדור הארץ שלכם בזמן הזה. שטפון אור זה מתפקד כפי ששטפון תמיד מתפקד, שוטף את כל שאינו יציב ובטוח ובורא מרחב לבריאה חדשה.

אי לכך, בזמן הזה, כדור הארץ מעוגן בממד החמישי, אבל רבים עובדים עדיין עם תודעת הממד השלישי. כמו כן, ישנם רבים שהחלו להעלות את התודעה ושעלו לרמה הרביעית, השישית ואפילו השביעית וגבוה יותר. ולכן, כל אדם מקבל את צפני ותדרי האור על פי המקום אליו הגיע במסע ההתפתחות האישי שלו. אם הוא נמצא עדיין בתודעה נמוכה יותר, אזי הזמן הזה יראה קאוטי ומפחיד.

אהובים, דעו שתודעת הממד השלישי מושרשת בדואליות ובפחד, ואי לכך רואה כל אירוע כמשהו מפניו יש לפחד וכעדות ל״קץ״ ול״התמוטטות״. תודעת חזון אחרית הימים של אטלנטיס חזקה בקרב הקולקטיב ברמה הזאת, ולכן יש פחד רב שבא לידי ביטוי ושנחווה על ידי אלה שנמצאים עדיין בתדר פחד זה.

אולם כמשפחת אור, אתם תדעו שהגעתם לממד החמישי של החיבור ההדדי, תדעו גם שכדור הארץ עבר את שער הכוכבים ״קץ הימים״ בשנת 2012 ושהוא ניצב עתה איתנות על קו זמן ומסע אל עתיד חדש ומופלא.

אלה מכם שאמצו ושגילמו את ממדי התודעה השישי והשביעי, ירגישו בפרצים עוצמתיים של יצירתיות וישתוקקו לבטא את עצמם ואת נשמתם בכל דרך אפשרית. אתם תרגישו התאחדות שמחה מאוד של גוף ונשמה, בנישואים המקודשים של הרוח והחומר בתוך עצמכם, בעת ש״איחוד הלהבות התאומות״ מעוגן בתוך הלב, הנשמה והרוח שלכם. זה זמן של חגיגה גדולה בממלכת המלאכים ואנו כאן לצדכם כדי להשתתף בשמחה ובחגיגות שלכם.

בחודש ספטמבר, התאריך העוצמתי הראשון הוא ה-9 בספטמבר, כאשר תחצו את שער ה-9.9.8. בנקודה זו, גל האנרגיה של ה-8.8.8 יתעצם ויתרומם לתדר או צליל גבוהים יותר כך שיתאים לאנרגיות הנכנסות. זה זמן שבו אלה מכם שאמצו את אור וצפני המאסטר ירגישו בדחף חזק מאוד בגופם ובנשמתם. אתם עשויים לחוות זאת כפעימות חשמליות של אנרגיה בגופכם, ואתם עלולים להיות עייפים מאוד בעת שהכלי הפיזי שלכם מתאקלם לתדר חדש זה. ברצוננו להציע שבתאריך ה-9.9 תאפשרו לעצמכם מדיטציה ״פנימית״ ועדינה מאוד, כדי שתוכלו להתחבר לעוצמה הפנימית ולמאסטריות הפנימית של צפני האור.

אז, כמה ימים אחר כך, תחוו את הירח החדש במזל בתולה וכמו כן ליקוי חמה חלקי, וזו תהיה הזדמנות עבורכם להתחבר עם כדור הארץ, עם כדור הארץ החדש בתדרי האור החדשים שלו ולהחליט מה ברצונכם להגשים במחזור זמן חדש זה שמתגלם על הפלנטה. זה זמן לבחון אילו שינויים פיזיים ברצונכם לחולל בחייכם, וכמו כן לבחון אילו שינויים תוכלו לעשות בחייכם כדי להזין את עצמכם טוב יותר ולטפל טוב יותר בבריאות וברווחה שלכם על הפלנטה. בשעה שהתדרים עולים בגוף האור ובגוף הפיזי שלכם, אתם עשויים לגלות שיהיה עליכם לחיות בדרך ״קלה יותר״, וזו כוללת את סגנון החיים ואת התזונה שלכם. אפשרו ללב ולנשמה שלכם להדריך אתכם בזמן הזה. ליקוי החמה יעגן גם את התדרים הסולריים החדשים של האנרגיה הנשית האלוהית ונוכחות האלה והמגדלנה תורגש בעוצמה רבה מאוד בעת הזאת. אפשרו לה להיות חלק מהווייתכם ואמצו את האלה הפנימית!

ב-23 בספטמבר, תכנסו לאנרגיות יום השוויון, וכאן תהיה לכם הזדמנות לאזן את האנרגיות העוצמתיות הללו שנכנסו מאז יולי ואוגוסט. יום השוויון מייצג זמן שבו היום והלילה שווים באורכם, ואת הפלנטה שמתכוננת לחילופי העונות במסעה סביב השמש. בצפון עוברים לסתיו ולחורף, ובדרום מגיעים האביב והקיץ. אנרגיות שינוי ארציות עוצמתיות אלה הן כוחות חזקים בשדה הגאומטרי של כדור הארץ, כמו גם בגופי האור שלכם. זה זמן טוב לבצע טקסים ומדיטציות, וכמו כן לזכור שהגעתם לכאן גם כדי לכבד את הפלנטה ולהיות ״קול״ לאנרגיה הקולקטיבית של כדור הארץ שעה שאתם חוגגים את מעבר יום השוויון.

אז, ב-28 לחודש, האנרגיות יגיעו לשיאן בעת שתחגגו את הירח המלא במזלות טלה/מאזניים ואת ליקוי הירח המלא שיהיה גם ״ירח אדום כדם״ והאחרון בסדרה של ארבעה ״ירחים אדומים כדם״ עוצמתיים ששימשו כנשאים של גלי השינוי האינטנסיבי. ״ירח אש״ הוא תמיד ירח מלא עוצמתי, ולכן ירח במזל טלה כ״ירח אדום כדם״ הוא הירח המלא של עוף החול! זה הרגע שבו החדש נולד מאפר הישן ועוצמת החדש מתעוררת בלב, בנשמה וברוח שלכם. בזמן זה, אתם יכולים להרגיש בפרץ עוצמתי של אנרגיות ״חדשות״ ובחיבור להזדמנויות ולכיוונים חדשים בחייכם, ובחיי הקולקטיב. מה שאולי נחבא, יתגלה עתה ויתברר!

זו תהיה הזדמנות עבור האנושות, כפרטים וכקולקטיב, לקום ולנוע קדימה כישויות אור, אהבה וחמלה. תהיינה הזדמנויות לבחור בין אהבה לבין פחד, ולהחליט איזה סוג של תדר ומציאות אתם בוחרים לברוא על קו הזמן שלכם עבור 2015 ו-2016.

אהובים, זו עת חגיגה ושמחה! אל תאפשרו לגלי השטפון לסחוף אתכם לבלבול ולתוהו ובוהו, אלא הישארו מקורקעים בחוזקה בלב ובנשמה שלכם, מחוברים לשמים ולארץ ומשמשים כמוליך או כמשדר לאור האלוהי ולתדרים החדשים של הנהורות שמאירים את הדרך למציאות חדשה!

שובם של תדרי האנרגיה הגברית האלוהית של הנהורות

לאחר שצפני אור היהלום השתלבו בכדור הארץ בשנת 2015, ובשעה שהתדרים החדשים של אור נהורות מתקרקעים עכשיו אל תוך המטריקס הארצי, אנרגיה ואירוע מרגשים נוספים מתרחשים. כולכם קידמתם בברכה את פני האנרגיה הנשית האלוהית ואת שובו של תדר האלה, ועכשיו הגיע הזמן לקדם בברכה את שובם של התדרים המוארים של האנרגיה הגברית האלוהית.

חבריכם ועמיתיכם מסיריוס מוכנים לסייע לכם בעת שאתם מגלמים ומשלבים פעם נוספת את התדרים הגבוהים יותר של האנרגיה הגברית האלוהית. על פי הסיפורים הסיריאנים, האנרגיה הגברית האלוהית התגשמה ב״שו״ (Shu), שתואר כנוצה על גבי הרוח, או כאדם-ציפור. רבים מהמורים הסיריאנים העוצמתיים שהציגו את עצמם בפניכם עשו זאת בצורה של ״איש ציפור״, כגון ת׳ות, הורוס ורא.

הציפור מייצגת את היכולת של האנרגיה הזאת לזרום עם רוחות החכמה היצירתית האלוהית ולהזרים אנרגיה לכדי התגשמות. היא גם מייצגת את היכולת לנוע בממדים רבים ולעוף ברחבי היקום על כנפי אור. ככל שאתם הופכים רב-ממדיים, יהיה עליכם לאמץ אנרגיה זו כדי שתוכלו לחוש בטוחים ביכולת שלכם לנוע ביקום על כנפי האור שלכם כמלאכים אנושיים.

האנרגיה הגברית האלוהית גולמה גם על ידי ישוע, בודהה, שיבה ואחרים שעטו את עוצמת חולמי החזונות והיו מסוגלים לראות את התמונה הגדולה יותר בחיים ובמסע האנושות. הם השתמשו ב״כנפי האור״ שלהם כדי להתעלות מעל לממדים הנמוכים יותר ולאחיזת המוות, והיו מסוגלים להתעלות אל האור על גבי כנפי המלאכים של אור היהלום שלהם.

כאשר תשובו ותתחברו לאנרגיה הגברית האלוהית ברמות גבוהות אלה, תרגישו כיצד חוזר האיזון שבין האנרגיה הנשית האלוהית לאנרגיה הגברית האלוהית. הדבר יתעצם בחודש אוקטובר וב-10.10.8 (ב-10 באוקטובר) ואז יגיע לשיאו ב-11.11.8 (ה-11 בנובמבר). בזמן הזה יחולו ״נישואים מקודשים״ בעת ששתי האנרגיות הללו מצטרפות כדי לרומם את תודעת האנושות ואת הפלנטה לרמת מודעות ואהבה חדשה. זה יהיה רגע עוצמתי עבור הפלנטה ויכין אתכם לשלבים האחרונים של ״הגל״ של 2015, ה-12.12.8 ב-12 לדצמבר וליום ההיפוך שב-21 כאשר כדור הארץ נערך עם המרכז הגלקטי או השמש המרכזית הגדולה וחוגג את שטפי האור העוצמתיים שמתקבלים מהלב הקוסמי הגדול ומועברים דרך השמש המרכזית הגדולה אל כדור הארץ ואל תוך הלבבות שלכם.

אהובים, בזמן הזה אנחנו מבקשים מכם לעבוד עם גוף האור ושדה האנרגיה שלכם, ולתרגל בכל יום את הפעלת לב היהלום המקודש שנתנו לכם. בעת שאתם משלבים את אורות היהלום של האנרגיה הנשית האלוהית והאנרגיה הגברית האלוהית, אתם תרגישו איזון פנימי זה של אור אלוהי בתוך לבכם, נשמתכם וישותכם.

מאסטריות הממד הרביעי והקמת ספירלות זמן

משפחת אור אהובה, אמרנו לכם בעבר כמה חשוב שתאפשרו לעצמכם להפוך למאסטרים של הממד הרביעי של הזמן. רבים מכם שמו לב כיצד דומה שהזמן ממשיך להאיץ יותר ויותר. הסיבה היא שאתם מחוברים לתודעה הקולקטיבית שפועלת ברובה עדיין על פי לוחות הזמן של הממד השלישי. ככל שזרם האור האלוהי מאיץ, דומה שהכול נע מהר יותר, ואכן כך קורה.

הדרך היחידה לעבוד עם האצה נתפסת זו היא לרומם את התודעה שלכם ולברוא את הזמן הדרוש לכם. הזמן הוא אשליה, ישות מפוברקת שנושאת מציאות מועטה. בממד השלישי הוא נוצר על פי צורך כלכלי והחיים שלכם נשלטו על ידי לוח שעות העבודה. עכשיו, בממדים הגבוהים יותר, אתם חופשיים לברוא על פי מסגרות הזמן, הצרכים והתשוקות שלכם. זה הזמן ליצור קווי זמן או ספירלות זמן משלכם, ולהזרים אנרגיה יצירתית אל תוך החלומות והתשוקות שאתם רוצים להגשים ולברוא בעולם.

אתם מאסטרים של אור ואתם מגיעים עכשיו לכדי היערכות אמיתית סופית עם הנשמה והעצמי הגבוה שלכם. אפשרו לעצמכם להרגיש בחלומות ובחזונות שעולים בנשמתכם מהרמות הגבוהות יותר ובטאו אותם בעולם כחלומות, כחזונות וכבריאות שלכם.

בדרך זו, אהובים, אתם תקבעו את הדרך על פיה אור היהלום ותדרי הנהורות יקורקעו לכדי התגשמות בחייכם ובבריאת המציאות שלכם!

עכשיו הוא הזמן עבורכם להחליט אילו הרפתקות נשמתכם רוצה לברוא, ולא לאפשר לפחדים ולחרדות של הרמות הנמוכות יותר של התודעה הקולקטיבית לעכב אתכם. מדוע שתעניקו את האנרגיה היצירתית שלכם לבריאת סיוט אפוקליפטי, כאשר יש הרבה כל כך שאפשר לחוות על נתיב הצמיחה וההגשמה העצמית. מדוע שלא תבראו במקום זאת נתיב מלא באור, בשמחה, באהבה ובהרפתקות, כיוון שזאת אתם יכולים לעשות בעת שאתם פורשים את קו הזמן שלכם כפי שפרח שמימי פורש את עלי הכותרת שלו למול השמש הקוסמית!

אנו מאחלים לכם שמחה ואור רבים בהרפתקת התודעה שלכם, בעודכם ממשיכים לרכוב על גלי הנהורות אל תוך מציאות חדשה בחודש ספטמבר זה.