רצון חופשי והסכמה אנרגטית

ג׳ניפר הופמן
מאנגלית: סמדר ברגמן

הרצון החופשי מאפשר לנו לבחור כל נתיב שאנו רוצים בחיינו ואנו עושים זאת בכל יום, עם כל מחשבה, מילה ופעולה, בין אם אנו מבינים זאת או לא. בתוך הרצון החופשי שלנו מוכלות בחירות והחלטות לגבי התדר, הרטט וסוג האנרגיה שנאפשר אל תוך חיינו ועל כדור הארץ. וישנם שני נתיבים מובחנים לאופן שבו אנו מאפשרים לאנרגיה לזרום ולהיכנס אל חיינו ולצאת מהם – אנו יכולים להתאים את עצמנו לאנרגיה שסביבנו או להציב גבולות איתנים ולהישאר בתדרים שאנו בוחרים למען עצמנו.

מונח הולם יותר ל״רצון חופשי״ הוא ״הסכמה אנרגטית״, כיוון שזהו תהליך שבו אנו מאפשרים לאנרגיה לזרום בהתחשב בדבר שבו אנו ממקדים את הכוונה ואת תשומת הלב שלנו. על ידי כך שאנו מאפשרים לאנרגיות הללו לזרום, וזאת אנו עושים כאשר איננו בוחרים ברמת אנרגיה אחרת, אנו מסכימים לנוכחותה. כיוון שכך, חשוב ביותר שנבין כעת את מהות ההסכמה האנרגטית שלנו, משום שעם כל מחשבה ובחירה, אנו בוראים השפעה אנרגטית הולכת וגוברת לעצמנו ולכל אדם ודבר סביבנו.

כאשר אנו מדברים על זרמי אנרגיה ועל הסכמה אנרגטית, אנו חייבים לבחון את תשומת הלב והכוונה, כיוון שהן יכולות לכוון את האנרגיה בכיוונים שונים. לדוגמה, אני מתכוונת לבצע דבר מה, אבל אם תשומת הלב שלי מופרעת על ידי משהו אחר, אני אתכוון למשהו אחד ואעשה משהו אחר. לאן הלכה ההסכמה האנרגטית שלי? לדבר שמשך את תשומת הלב שלי, ואין זה משנה מה הייתה הכוונה שלי. ועל ידי כך שאפשרתי את הסחת הדעת, נתתי באופן לא מודע את הסכמתי האנרגטית לכך שהאנרגיה שלי תעבור אל מה שמשך את תשומת הלב שלי ותורחב על ידו.

זרמי האנרגיה שלנו נוטים להיות מודרכים על ידי תשומת הלב, ולאו דווקא על ידי הכוונה שלנו, בייחוד במצבים הכוללים רגשות עזים. אם לא נהיה מודעים לעוצמת ההסכמה האנרגטית שלנו, נאפשר להסחות דעת לפזר את האנרגיה, והדבר יחליש את הכוונה ויזרים את האנרגיה שלנו למצבים שלא משרתים אותנו. המצב יוצר זרמי אנרגיה שייתכן ואינם תואמים לרצון שלנו להתפתח ולהתעלות, כמו גם לנוכחות של שלווה, אהבה, שמחה ושפע על כדור הארץ ועבור האנושות.

אני רוצה לחיות בעולם שזורמים בו תדרי אנרגיה של אהבה, חמלה ותמיכה. אתם לא? אנו יכולים לברוא אותו בעזרת מודעות להסכמה אנרגטית. בנוסף, אם איננו מודעים לאופן שבו אנו מסכימים או מאפשרים אנרגיה, הדברים שמושכים את תשומת הלב שלנו יכולים בקלות לתפעל את האנרגיות שלנו. אנו מסיימים את המניפולציה על ידי כך שאנו מצהירים בברור ובעוצמה למה אנו מסכימים אנרגטית. הדבר יוצר כלי קיבול גדול יותר עבור האנרגיות שאנו רוצים וקובע את הגבולות האנרגטיים שלנו באופן שמגביל את נוכחות האנרגיות שאיננו רוצים.

הסכמה אנרגטית היא האופן שבו אנו שולטים בזרימת האנרגיה אל תוך ואל מחוץ לחיינו וכיוון שאנו ישויות אנרגטיות, הידיעה כיצד לעבוד עם האנרגיה הופכת לדרך אחת שבאמצעותה אנו יכולים להיערך באופן מלא עם הכוונה שלנו לחיינו ולעולם. כאשר אנו מודעים לעוצמה ולפוטנציאל של ההסכמה האנרגטית שלנו, אנו מוודאים שתשומת הלב ושהכוונה שלנו תואמות לגמרי, שקיים נתיב ברור בו יכולה האנרגיה לזרום, ויש לנו שליטה רבה יותר לגבי התנועה שלנו בין המציאויות הממדיות. אנו נעים הלוך ושוב, מהממד השלישי לממדים גבוהים יותר, בוראים פערי מציאות גדולים, ביניהם קל יותר לנווט כאשר אנו שמים לב למה שאנו מסכימים לו אנרגטית, קובעים את הכוונה ואת תשומת הלב שלנו כך שיהפכו לכלי קיבול עבור התדרים והרטטים הגבוהים ביותר האפשריים.

ככל שאנו נעים יותר אל ההתפתחות וההתעלות, כך יש לנו אחריות רבה יותר לנהל את המשאבים האנרגטיים שלנו. והדרך שאנו עושים זאת היא באמצעות הסכמה אנרגטית.

אתם יכולים לראות עוד בוידיאו המצורף (קישור) ולהלן מוגשת דוגמה ל״הצהרת הסכמה אנרגטית״, בה תוכלו להשתמש כדי להצהיר על ההסכמה האנרגטית שלכם כדי לוודא שאתם עובדים עם התדרים והרטטים הגבוהים ביותר ובתוכם.

  • הנה דוגמה להצהרת הסכמה אנרגטית שבה תוכלו להשתמש כדי להתגבר על מניפולציה אנרגטית, כדי להצהיר על הריבונות האנרגטית ולהכיר ברצון החופשי האנרגטי שלכם (תורגם ללשון נקבה, אך מיועד גם לגברים):אני מעניקה כעת את הסכמתי האנרגטית לכך שהתדרים והרטטים הגבוהים ביותר האפשריים נוכחים עתה על הפלנטה, במערכת השמש, בגלקסיה וביקום שלנו.
  • אני מעניקה עתה את הסכמתי האנרגטית להתמלא באור המקור של התדרים והרטטים הגבוהים ביותר ואני מפיצה אור, תדרים ורטטים אלה לכל האנושות.
  • אני מעניקה עכשיו את הסכמתי האנרגטית להיות כלי קיבול לאנרגיה מהתדרים והרטטים הגבוהים ביותר ולהיות מקור לאנרגיות הללו למען כל האנשים, הדברים והמקומות.
  • אני מעניקה עתה את הסכמתי האנרגטית לבריאת נתיב ישיר לאור ולאנרגיית המקור, עבורי, עבור כל האנושות ועבור כדור הארץ.
  • אני מעניקה עכשיו את הסכמתי האנרגטית להשתתפות כל ישות ואנרגיה, מכל רחבי היקום, בעלות הכוונות הגבוהות ביותר עבור האנושות, לסייע לנו לנקות את הפלנטה מהאנרגיות והתדרים הנמוכים יותר אשר מטרתם, מיקודם וכוונתם לפגוע בלב, ברוח ובאנרגיה האנושיים.
  • אני מעניקה עכשיו את הסכמתי האנרגטית לכך שכדור הארץ יקבל עתה ללא הרף אור ואנרגיה שיאפשרו לו להתגבר על אנרגיות שאינן בעלות התכלית הגבוהה ביותר עבור האנושות והפלנטה, לנצחן ולשחררן.
  • אני מעניקה עכשיו את הסכמתי האנרגטית לכך שהתדרים והרטטים הגבוהים ביותר האפשריים של אנרגיות השלווה, השמחה, האהבה והשפע יהיו נגישים כמקור בלתי נדלה, מתמשך וקבוע עבורי, עבור כל האנושות, עבור כל ישות וצורת חיים ועבור כדור הארץ.

אנו מוקפים בים עצום של אנרגיה, המכיל כל תדר אפשרי שאנו יכולים לגלם או שאליו אנו שואפים, ורבים שאיננו יכולים לגלם או שלא היינו רוצים לגלם. אבל הם כולם קיימים שם וכדי שכל אחד מהם יוכל להיות נוכח, אנו חייבים להסכים לכך. הסכמה זו מפיצה אותם בחיינו, בחיי אנשים אחרים ועל הפלנטה. כך אנו משתמשים ברצון החופשי שלנו, אנו מסכימים להיערך עם אנרגיות מסוימות. אם ברצוננו לשנות את האנרגיה בכל מצב או מציאות אישיים, אינדיבידואליים או קולקטיבים, עלינו לשנות את מהות ההסכמה האנרגטית שלנו. וכאשר אנו מסכימים יחד לנוכחות של אנרגיות, אנו מעצימים את האנרגיה שבתוכה ושעמה אנו רוצים לחיות. כך אנו בוראים גן עדן עליי אדמות.