קודי הברקת ושובו של גן היצירתיות

סליה פן מתקשרת את המלאך מיכאל

יוני 2016

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

יוני/יולי 2016: יום הארוך ביותר, השנה הפלנטרית החדשה ושער האריה

משפחת אור אהובה, פעם נוספת אתם קרבים לאמצע השנה ואל גלי האנרגיה הקוסמית העוצמתיים שלה.  תחילה יחול היום הארוך/הקצר ביותר, ב-20 ליוני, אשר מסמן את ״נקודת המפנה״ בספירלות הבריאה שלכם. הפלנטה מגיעה לנקודה ״החיצונית״ המרוחקת ביותר שלה ובנקודה זו היא נעצרת, עומדת במקומה, ואז שבה לספירלה יצירתית נוספת סביב השמש. בחצי הכדור צפוני חל יום ההיפוך הקייצי, המצויין על ידי היום הארוך ביותר והלילה הקצר ביותר בשנה; בחצי הכדור הדרומי יהיה זה יום ההיפוך החורפי, המצויין ביום הקצר ביותר ובלילה הארוך ביותר בשנה.

שינוי אנרגיות זה מוליד סדרת אירועים עוצמתיים, שיקבעו את השלב הבא בהתפתחות האישית והפלנטרית שלכם. בתאריך ה-26 ביולי תחל השנה הפלנטרית החדשה, כאשר גלי אנרגיה טרנספורמטיבית יכנסו ויקדימו את הגל הקוסמי הגדול של ״שער האריה״, שחל ב-8 באוגוסט (8.8.1). בזמן הזה, תבניות קוד אור חדש עבור השנה הבאה ישתלבו אל תוך הרשתות הקריסטליות של כדור הארץ החדש.

בזמן הזה, אהובים, יגיעו גלים עוצמתיים של אור יהלום הנובעים מהמרכז הגלקטי. כמו כן, באותו זמן תקבלו שידורים עוצמתיים של קודי אור הטורקיז ואור המג׳נטה (ורוד-אדום עז), כדי לאזן את האנרגיה הנשית האלוהית והאנרגיה הגברית האלוהית. ולבסוף, קודי הברקת הזוהרים ישודרו מהלב הקוסמי, במטרה לאפשר לכם לשלב ולחוות באופן מלא את מתנת החיים המבורכת בעולם הביולוגי שבו אתם בוראים ובוראים במשותף בממלכות החומר.

קודי הברקת והחיבור מחדש לנשמה ולטבע: ריקוד הקסם והחושניות

אהובים, מטרת אור היהלום וקודי היהלום היא לסייע לכם להתחבר מחדש לעצמי הגלקטי שלכם, להבין את המקורות שלכם בגלקסיה ואת החיבורים שלכם לאומות הכוכבים. מטרת קודי הברקת היא לסייע לכם להתחבר מחדש לכדור הארץ, להוויה הפיזית שלכם, למורשת ולעוצמה שלכם כישות אור בצורה הפיזית.

אנו מבקשים מכם לחוש בקודי אור הברקת הירוק הזוהר נכנסים אל תוך גוף האור ואל גופכם הפיזי ומעוררים מחדש את הזיכרון התאי העמוק של החיים בגן העדן של האהבה, ההרמוניה והיצירתיות. זו תמיד הייתה התוכנית עבור החיים האנושיים – לחיות בהרמוניה עם הטבע בגן פלנטרי של שמחה והנאה חושניות.

תשאלו אולי: ״אז מדוע פני הדברים שונים היום? מדוע אנו רחוקים כל כך מרעיון זה?״ כאשר אתם מביטים סביב, אתם רואים תוהו ובוהו, אלימות ואומללות שדומה שמרוחקים מאוד מהתוכנית המקורית. אהובים, היה זמן שבו אתם, כאנושות, החלטתם למקד את ההתפתחות הקולקטיבית שלכם בחקירת הדואליות והדחיסות הנמוכה. הדבר כלל התנסות בטבעם של ״הטוב והרע״ בצורה החומרית. ״ניסוי״ זה בתודעה הקולקטיבית, שמתואר בסיפורי התנ״ך כ״נפילה״, כמעט והושלם עתה ואתם, כמשפחת אור, מוכנים לחזור ״הביתה״, לגן ולתודעה הגבוהה יותר שמעבר למגבלות הדואליות.

משימה זו מושגת באמצעות תהליך המכונה ״התעלות״. השלב הראשון בתהליך זה היה להפעיל את גוף אור היהלום, שנותק בזמן ה״נפילה״. חיבור מחדש זה הוא משימת קודי אור היהלום. השלב הראשון כולל חיווט מחדש של הגוף הפיזי ושל גוף האור וריפוי ההפרדה מהאלוהות הפנימית שלכם ומהטבע שהייתה התוצאה של הנפילה אל תדרים נמוכים יותר ואל הדואליות.

כאשר אתם מעלים את התודעה שלכם, אתם שבים למצב של תודעת אחדות שמאפשרת לכם לשהות בכדור הארץ החדש, בממד החמישי. אבל כדי להשלים את התהליך, עליכם גם לאפשר לקודי אור הברקת לבצע את עבודתם – פתיחת הלב והנשמה לזרמי האור האלוהי שיוצרים קסם ושפע על כדור הארץ החדש.

כאשר התחלתם לחיות בממדים הדחוסים של הממד השלישי ולחקור את הדואליות, גיליתם שיעיל יותר לעבוד עם השכל והאגו, ועם יכולות המוח השמאלי של החשיבה וההגיון הלינארים. במשך הזמן, ״עיקוף״ זה של המוח הימני, על חוכמתו האינטואיטיבית, ושל הלב על חוכמתו העתיקה, הפך לדרך חיים עבורכם. ״התנתקתם״ לגמרי והגוף הפיזי שלכם חווט מחדש במשך הזמן כדי להכיל התנסויות חדשות וזרמי אנרגיה חדשים אלה. כתוצאה מכך, הנשמה עלתה מעלה והתעגנה מעל לגוף הפיזי, במרכז האנרגיה הידוע בשם ״צ׳אקרת כוכב הנשמה״. הנשמה הייתה מסוגלת עדיין להדריך את הגוף, אבל ״ממרחק״, שניתן היה לגשר עליו רק באמצעות מדיטציה ותפילה. הצ׳אקרות יצרו נתיבי אנרגיה חדשים, בהם המוח השמאלי ומקלעת השמש היו השליטים, והמוח הימני והלב נעקפו במידה רבה. ״חיווט״ זה של הגוף והנשמה/הרוח הפיק את סוג החברה ההרסנית והמפוחדת לה אתם עדים היום. יש לכם תרבות שלא מסוגלת לפתור בעיות או למצוא מוצא, כיוון שהיא לא מסוגלת לתפקד יחד עם הלב, הנשמה ומהות הבריאה.

לכן, אהובים, תהליך ההתעלות, שהונחה בתחילה על ידי תודעת המשיח, פתח את הלבבות של אלה שהיו מוכנים להתחיל ולחוות את אנרגיית האהבה והאחדות ולהתחבר מחדש למוח הימני ולחוכמה האינטואיטיבית של האנרגיה הנשית. בשלב הבא הגיעו קודי היהלום, שהפעילו מחדש את גוף האור ואפשרו לנשמה לרדת ולהתעגן בלב, שהפך למרכז הוויית כדור הארץ החדש.

כעת, אהובים, קודי הברקת מאפשרים לכם להשלים את התהליך, לחבר מחדש את הלב והנשמה לכדור הארץ ול״חווט מחדש״ את זרם האנרגיה היצירתית מצ׳אקרת הכתר, דרך המוח הימני והמוח השמאלי במידה שווה, וליצור זרם חדש ומאוזן של האנרגיה היצירתית הקסומה, שיכולה לבוא לידי ביטוי על כדור הארץ באמצעות היצירתיות שלכם. כאשר תאפשרו תהליך זה של ״חיווט מחדש״, אתם תשובו ותתחברו עם הריקוד היצירתי של נשמתכם, וכמו כן עם הזרם של הקסם והסינכרוניות שמתרחש כאשר נשמתכם בוראת ורוקדת עם האור האלוהי על כדור הארץ ועם הטבע.

אתם תרגישו, פעם נוספת, את השמחה החושנית והיצירתית בעת שהנשמה שלכם חווה את הקיום הארצי במצב של תודעת אחדות של הממד החמישי, וממצב של זרימה ויצירתיות מאוזנות.

לב היהלום/הברקת והמהות היצירתית שלכם

אהובים, בשלב אחרון זה של תהליך ההתעלות והטרנספורמציה, אתם מוזמנים להפעיל באופן מלא את אור לב היהלום/הברקת ולחזור למהות שלכם – ישות יצירתית ומאוזנת החיה בהרמוניה פנימית עם העצמי ועם הנשמה שלה.

עכשיו הוא הזמן להתחיל להפעיל באמת ובתמים את איזון שני חצאי המוח, הימני והשמאלי. רפאו את ״ההפרדה״ על ידי התחברות מחודשת עם היכולות היצירתיות שלכם והקיפו את עצמכם ביופי ובתדרים הגבוהים של הבריאה ההרמונית.

כאשר אתם מפעילים את לבכם המקודש ומאפשרים לו להיות חלק מזרם האור האלוהי שבתוך אנרגיות ארבעת השלבים: היהלום, הברקת, המג׳נטה והטורקיז, אז יופעל המוח הימני והנשמה תתחיל לבטא את עצמה באמצעות חושניות, שובבות ובריאה קסומה.

אהובים, כאשר תאפשרו לזרימה מאוזנת זו של אנרגיות אלוהיות להתרחש בישותכם, תרגישו כיצד אתם נערכים עם תדרים שונים וחיים בקצב ובמקצב שונים! אתם תהיו רגועים, שלווים, תתמקדו בתכלית הגבוהה שלכם בחיים ותגשימו את משימת נשמתכם על כדור הארץ החדש שנולד.

אנו מבקשים מכם ליהנות מגלי האנרגיה העוצמתיים הללו ולאפשר להם להפעיל את העצמי היצירתי והאינטואיטיבי שלכם, יחד עם אנרגיות לבכם. הגיע הזמן לחזור לגן היצירתיות!