צופן אנשי קדם – הקפיצה הקוונטית בהיסטוריה האוניברסלית המשותפת שלנו

אדמה באמצעות קאטה

http://www.lemurianawakening.com

מאנגלית: סמדר ברגמן

ברכות למאסטרים. הגיע זמנו של היקום כולו לצעוד צעד אחד נוסף בנתיב ההתעלות הנצחי שלו. כן, נכון, החלק היפהפה בכל מה שמתחולל בממד הארצי שלכם הוא שהדבר משפיע על המטריקס כולו, הכתוב בצורה ובחומר, בדרך נפלאה. הגיע הזמן לדעת מהם היסודות של היקום החומרי שלכם. לב ליבת הפעימה שלו נובע מהבלתי נראה בכל הקשור ליכולות התפיסתיות הנוכחיות שלכם. חיבור בלתי נראה זה נמצא כמה צעדים מעבר לקיום הפיזי העכשווי שלכם. אולם אתם יכולים לזכות בכל המפתחות המעניקים גישה ליופיו באמצעות העצמי האלוהי שלכם, הנוכחות חסרת הזמן שלכם במטריקס זה. לב היקום לא קרב אליכם, אלא אתם זוכים בגישה מלאה לעצמי הנצחי שלכם, המאפשר בתורו גישה ללב כל היש. אתם מבצעים קפיצה אדירה בעצמכם וקפיצה קוונטית זו מתרחשת עתה.

השלב האחרון בהיסטוריה האנושית יושלם בקרוב. כן, יהיו אנשים שלא יבחינו בדבר תחילה. זהו ההישג הגדול ביותר של אלה שעובדים במסירות רבה כדי להעלות את תודעת ההמונים על כדור הארץ. ללא שינוי זה, התרחיש כולו יכול היה להיות שונה. אירועיםפלנטריים קשים יכלו להיות חלק משלב המעבר שלכם. בזכותכם, הקוראים מסרים אלה, וכל האנשים שעובדים במודע עם העצמי האלוהי שלהם, הפגיעה ההכרחית השתנתה לכדי סדרת פעולות שלווה.

יתרחשו אירועים פלנטריים גדולים אשר יאיצו את התהליך. אולם, כולם יתרחשו בדרך הרמונית יותר. אמרנו לא אחת שהעתיד נמצא ביד האנושות. אנו יכולים לעשות כמיטב יכולתנו מהממד שלנו, אבל קיים גורם אנושי ואותו איננו יכולים לחזות. אני מתכבד ליידע את כולכם שהחלק העיקרי של השינוי יחול באמצעות התגשמויות ארציות שלוות ביותר. בקרוב יגיע הזמן לחגוג. עכשיו הוא הזמן להגשים יחד עם כל האהבה, החוכמה והאור המשותפים שלנו.

החודשים הבאים יחילו את הפוטנציאל הגדול ביותר לשינוי המציאות הנוכחית שלכם. פעלו כמו המאסטרים האלוהיים שאתם. תצורת האנרגיה המאוזנת והנאורה הנובעת ממרכז לבכם תדריך אתכם בשלמות מדהימה. בקרוב תהיה התגשמות ברורה של גישה זו למציאות המבוססת על הלב. ספרת אור לבן המוקרנת ממרכז הלב שלכם נוצרת סביב שדה ההילה שלכם. “ההארה” כפי שאתם מכנים זאת אכן תופיע במציאות הפיזית שלכם. הספרה היא זרז שיתחבר לכל הספרות המקודשות האחרות השוכנות סביב כל הלבבות המקודשים האחרים, ובכלל זה לב הפלנטה ולב היקום. ספרה מגנה ומוארת זו יכולה להעצים באופן רב ביותר את הפוטנציאלים של התפיסה שלכם שעברה כיול מחודש לאחרונה.

ומהו השלב הבא? היכונו לפגוש בנו. התכוננו לגלות את שלב ההתחלה המרגש ביותר של מיזוג הממדים. המציאות הפיזית המאוזנת שלכם, מערך הזכר-נקבה שנרפא ושזוכה לכבוד, התודעה האוניברסלית שלכם שהמתינה זמן רב כל-כך, הם המפתח לכך מהצד שלכם. האור הקוסמי שמגיע, ההכרה בקצב של מחזורי היקום שאיחרה לבוא ושל התרומה הפוטונית שלהם, היא המפתח מהצד של הכוחות האוניברסליים הנצחיים. ואנחנו, בממד החמישי, היינו שומרי הצופן במשך עידנים רבים. כאשר שני המפתחות נפגשים, הצופן מופיע. אנו מציגים בפניכם את הצופן שיחל בשלב הבא של הקיום הפלנטרי/אוניברסלי שלכם. אנו כה מוכנים לברך את פני כולכם בשלב הבא הזה של החוויה האנושית. אנו נשתף פעולה בשלב זה של מציאות כדור הארץ החדש שלכם. כל השערים יפתחו, כל החוכמה הנסתרת של כדור הארץ תעמוד שוב לרשותכם.

היה זמן בהיסטוריה האנושית שבו הצעיף שבין הממדים שלנו היה בלתי נראה. תודעת אחדות זו הייתה קיימת בזמנה של למוריה ובשלב הראשון של המסע של אטלנטיס. לאחר צעדה הכרחית וארוכה בדואליות, מהות ההתנסויות הקודמות הללו מוכנה לחזור למודעות שלכם ולתצורת הדנ”א שלכם במלואה. הרפתקאות גדולות ממתינות לכולכם.

חלק מהחוכמה העתיקה הוחזק בסתר בחלקים שונים של כדור הארץ הפנימי. השערים לכדור הארץ הפנימי, כפי שאמרתי בעבר, נפתחים בכל רחבי הפלנטה. הפתיחה הפלנטרית הגדולה המקודדת בתאריך היא אכן יום ה-11.11.11. גורמים רבים צריכים להתממש בנקודת מפנה זו בזמן ובמרחב. דומה שההכנות ההכרחיות מתבצעות ברמות רבות. כל פעילות קבוצתית שהיא בנקודה זו בזמן תעצים במידה רבה את התהליך של פתיחה גדולה זו לה השתוקקנו. אנו נהיה אתכם על פני השטח ביום זה, שעה שאתם תהיו עמנו במאחז כדור הארץ הפנימי של החגיגות הקוסמיות הפלנטריות שלנו.

ההזמנות נשלחו כדי לכוון אתכם למקום המסוים בו אתם מתבקשים להיות. העניקו את מלוא כוונת לבכם לפתיחה דגולה זו. העניקו את מלוא כוונת לבכם לחיבור הפיזי של הממדים. תהליך מיזוג זה יאפשר לנו להופיע בקרבכם, בקבוצות מסוימות תחילה, במערכים אישיים רבים אחר-כך. אנו כה מוכנים להמשיך בהתנסות הפלנטרית האהובה שלנו באופן פיזי בצד שלכם. התצורה הפיזית שלכם מוכנה לקלוט את הטווח המלא של הקיום האוניברסלי. אנו נהיה הקבוצה הראשונה בפתיחת תפיסה אלוהית זו.

אני אדמה המאסטר האוניברסלי של האנושות החדשה ואזרח טלוס, המאחז של שומרי החוכמה הלמוריאנית שמתחת להר שאסטה. בשם כל קהילת כדור הארץ הפנימי וכל המאסטרים הנעלים האהובים שמעורבים במשימה פלנטרית יקרת-ערך זו, אני נמצא כאן כשגריר. אנו מתכבדים להציג בפני כולכם את צופן החוכמה של אנשי קדם. לכבוד הוא לנו להיות אתכם באירוע פלנטרי ייחודי ומיוחד ביותר זה. אני מציע בנועם שתמשיכו לעבוד עד אותו יום וכמובן גם לאחריו עם ספרת הלב המקודש המוקרנת שלכם. תצורת גוף האור הזו של העתיד היא הדרכון שלכם להשתתפות בחגיגת הפתיחה האוניברסלית הגדולה ביותר שלנו.

היינו עדים לכל הדברים שחוותה האנושות, אנו מכירים אתכם – הקוראים מסר זה – ואנו מוקירים את הרגעים בהם נוכל סוף-סוף לספר לכם זאת פנים אל פנים בקרוב.

עד לאותו רגע מקודש ולאחריו, אני שלכם בכל לבי.

אדמה