עוצמת הנשמה ועוצמת השכל: להחזיר את האיזון

תקשור מאת סליה פן
מאנגלית: סמדר ברגמן

משפחת אור אהובה, בתקופה אחרונה זו של מסע ההתעלות שלכם חוויתם זמן שינוי אינטנסיבי, שלווה באירועים של ליקויי מאורות וימי שיוויון שבראו תהפוכות רבות בחייכם. רבים מכם עשויים להרגיש שאתם נסחפים על גבי זרמי החיים שלכם, ולא יודעים בבטחה לאן לפנות. אפשר בהחלט שכבר התעוררתם ושאתם צועדים במסע הרוחני שלכם בדרך מודעת ומוארת, ואף על פי כן, אתם עדיין מרגישים שאינכם מבינים באמת מדוע כדור הארץ נמצא בתוהו ובוהו רב כל כך ומדוע קיימים עדיין כה קשיים רבים.

נכון, משפחה אהובה, בכדור הארץ שלכם, זמנים של שינוי ותמורה גדולים אף פעם אינם קלים, ובייחוד עכשיו. אף פעם בעבר כדור הארץ לא חווה שינוי אדיר שכזה, עם נשמות מגולמות רבות כל כך שבוראות במשותף שינוי זה. כן, נכון, זה טבעו של הממד החמישי, שכולכם בוראים במשותף ומקבלים החלטות יחד כדי ליצור מציאות אחרת. חלקכם ערים ועושים זאת בדרך מודעת, אבל רבים עדיין נמצאים במצב של ״שינה״ ומקבלים החלטות ללא מודעות ובהתבסס על אנרגיות ודפוסים ישנים. לכן קיימים תוהו ובוהו ובלבול רבים כל כך. אלה שעדיין מקבלים את אותן החלטות לא-מודעות, מגלים שההחלטות הללו לא מובילות אותם למקומות שבהם הם רוצים להיות, והם הופכים כעוסים וחרדים. הם רוצים לקבל החלטות חדשות ולגלות את המציאות החדשה, אבל הם עדיין מחפשים.

אתם, מצד שני, מודעים ויכולים לראות שהשינוי שצריך להתחולל בכל ישות מגולמת הוא המעבר מהאגו/שכל אל הלב/נשמה כמרכז ההוויה והחיים על כדור הארץ.

הדבר נשמע קל למדי, אז מדוע הוא קשה לרבים כל כך? ובכן, הסיבה היא שבתקופת ההתפתחות האחרונה שלכם, השכל הפך לחלק החזק ביותר אצל רוב בני האדם ועולמם. השכל שולט בתפיסה ויוצר המשכיות, כדי שניתן יהיה לחוות את החיים כ״סיפור״ שנמשך בדרך רציונלית ושהוא ״הגיוני״ מבחינת השכל. כאשר מתרחשים דברים שדומה שאינם הגיוניים או שלא מתאימים לסיפור, השכל תמיד מסוגל ״להחליק״ אותם וליצור סיפור שיסביר מדוע דברים מתרחשים, בהתבסס על רעיונות הסיבה והמסובב בקו זמן מתמשך. אולם, ככל שאתם מתעוררים, אתם מתחילים לראות שקיימים קווי זמן רבים וסיפורים רבים, המסופרים ומגולמים בו זמנית במציאות שלכם, בעת שנשמות בוראות ובוראות במשותף.

הדבר מוביל לבלבול, משום שהשכל מבקש לפתור את התוהו ובוהו ולמצוא ״אמת״. אך האמת, אהובים, היא שהשכל לעולם לא יוכל למצוא את האמת, משום שהאמת שייכת ללב ולנשמה. רק כאן יכולה כל ישות למצוא את האמת שהיא מחפשת.

מה שקורה בתקופת מעבר זו הוא שהשכל שלכם רוצה להיאחז בשליטתו בקו הסיפור ובאמת של הסיפור שלו, ולא רוצה לשחרר. קיים פחד עמוק שכאשר השכל ישחרר את בעלותו על ״האמת״, אז הכול יתמוטט. זו ההנחה של תחום ״הפסיכולוגיה״ שלכם. אולם, אנו אומרים שכאשר השכל ״משחרר״ ומאפשר לנשמה להיכנס, מתקבלת נקודת מבט נוספת ביחס לזמן, למרחב ולמציאות, שמשחררת את הישות לחוות את החיים ברמת תודעה גבוהה יותר ובהרמוניה עם הלב והנשמה. חלום ומציאות חדשים נולדים. אתם מתחילים לראות ולחוות דברים שלא נראו והורגשו קודם לכן, כיוון שהוסתרו על ידי המסננים של השכל. הצעיפים מוסרים ואתם רואים באמת את הניצב למולכם!

זו דרך הוויה חדשה; השכל ממשיך להיות חלק מסיפור בריאת המציאות, אבל לא שולט ומושל. הוא הופך ל״מספר״ שטווה את סיפורי הלב והנשמה לכדי הגשמה ללא צורך לשלוט, למשול או להיות חשוב.

אינטגרציה של הממד הרביעי: הרפתקות בזמן/מרחב

בעולם ובמציאות התלת-ממדיים הישנים, קל היה לשכל לברוא עלילות וסיפורים שהיו ליניארים ושהיו להם התחלות וסיומים מספקים על גבי רצף ליניארי זה. האגו-שכל שמח תמיד על הדרך שבה הדברים התפתחו והדרך שבה הוסברו באופן ליניארי והתפתחותי.

אבל, משפחה אהובה, עם המעבר של כדור הארץ לרשתות האור של הממד החמישי והשינוי בתודעה, אתם מתחילים להתעורר למציאות של אותו ממד נזיל וזורם של הזמן/מרחב שאנו מכנים בשם הממד הרביעי. זה המקום אשר בו תפיסת ״הזמן״ נבראת על גבי ספירלות זמן וקווי זמן, והמקום שבו הזמן אינו ליניארי ורציף אלא ספירלי ומעגלי, לא-רציף וקסום בהתחשב במיומנות ובכיוון של אלה שבוראים אותו.

השכל מרגיש שהוא חייב להתנגד לתפיסת זמן זו, כדבר מה אותו בורא העצמי ושמרחיק לכת אל מעבר לדרישות הליניאריות של חיי היום-יום. מדוע? כיוון שאם השכל יקבל תפיסת מציאות זו, כל המבנים והסיפורים שבנה בקפידה יתמוטטו ויתרסקו. כן בהחלט. אבל במקומם, הנשמה תצעד קדימה עם תפיסת מציאות קסומה ונפלאה שתאפשר לכם לברוא במשותף מציאות ומרחב חדשים על גבי קווי הזמן שלכם, ללא שיפוט, אשמה, קרמה או כל אחת מאותן תופעות לוואי שליליות של בריאת המציאות הישנה.

כאשר אתם עוברים לרשתות ולתודעה הגבוהה יותר של הממד החמישי, אתם סוללים את הדרך לנשמתכם, שיכולה אז להראות לכם את טבע המציאות החדשה, את המקום שבו הנשמה רואה את החיים מנקודת מבט גלקטית או קוונטית. החיים אינם ליניארים ואינם סופיים! בממלכות הנשמה, החיים הם אינסופיים ורצופים, על גבי קשתות או ספירלות שונות רבות, חלקן בו-זמניות בקווי זמן וביקומים מקבילים או שונים.

מנקודת מבט זו של הנשמה, שמרכזה בלב, אתם מבינים שהבריאה נובעת ונולדת מאהבה אלוהית. אתם מבינים שכל הדברים זורמים אל ההגשמה ומחוצה לה על פי תוכנית אלוהית או פעולת בריאה, וששינוי וטרנספורמציה הם טבע החיים עצמם. אתם מסוגלים לנוע דרך זמנים לא-רציפים וסיומים בשלווה, כיוון שאתם תופסים את הסיומים כאירועים שבעקבותיהם מגיעות תמיד התחלות חדשות. אין לכם צורך להאשים אף אחד או שום דבר, אתם פשוט מקבלים את הסיום כפי שהוא ומביטים קדימה לבריאת האור הבאה.

מנשמתכם ומלבכם, אהובים, אתם תרגישו תחושת קבלה ושלווה עמוקה כאשר תאפשרו לזרם האינטליגנציה היצירתית האלוהית לנוע דרככם ככוח בריאה, שתאפשר לכם לקבל החלטות ולטוות בריאות ברמת התנסות חדשה וגבוהה יותר.

הסיפורים הרב-ממדיים של הנשמה

אהובים, כאשר אתם מתרחקים מהרעיון של היסטוריה וסיפור אישי ״מתמשכים״, אתם מתחילים להבין שהנשמה היא רב-ממדית וקיימת ברמות רבות. הסיפורים שלה הם בעבר, בעתיד ובהווה, שהוא נקודת המקור.

הנשמה היא הנוסע הגלקטי ומספר הסיפורים. היא טווה את אור יהלום הבריאה לכדי צבעים, אורות, התנסויות וסיפורים רבים אינספור. אהובים, בהנאה אתם עובדים עם הנשמה וטווים סיפורים ושירים אלה לכדי הגשמה על כדור הארץ החדש שלכם שבממד החמישי.

חודש מאי יעניק לכם הזדמנויות רבות לשחרר את אחיזת האגו והשכל, להיערך עם הדחפים היצירתיים של הנשמה והלב ולבטא את עצמכם בדרך חדשה.

כאשר תביאו לכדי הרמוניה את הלב וגוף האור שלכם, יחד עם קודי היהלום או קודי הבריאה הנכנסים אשר מוכלים בתשדירי האור הסולריים והגלקטיים מהלב האלוהי וממועצות האור, אתם תקבלו ״השראה״ להתחיל לברוא את חייכם כעבודה של השראה רוחנית. אתם תרצו להשתלב בהרמוניה עם המוזיקה של נשמתכם ושל הרוח ולחיות באור זה.

בעת שתבצעו מעבר זה, אתם עשויים להרגיש בחוסר נוחות ובכאב מסוימים באזור מקלעת השמש. זה חלק הגוף שמייצג את האגו-שכל, ובעת שהשכל משחרר את אחיזתו במציאות שלכם ומשחרר, דפוסים ישנים רבים שגורמים לכאב משתחררים. אתם עלולים לחוש בשחרורים הללו ככאב פיזי במערכת העיכול, היכן שההתנסות עצמה ״מתעכלת״ או כחרדה, כנדודי שינה ולחלום חלומות רעים. הדרך הטובה ביותר לעבוד עם חוויה זו היא לנשום עמוק ולאפשר לאור היהלום לפוגג את כל דפוסי המציאות והמתח הישנים שאינכם צריכים עוד בחייכם. פנו מקום לשמחה, לאהבה ולשפע רבים יותר. פנו מקום לחלומות וליצירתיות!

לנשמה שירים רבים לשיר וסיפורים רבים לספר, והיא ממתינה לרגע שבו תהפכו למספרי סיפורים גלקטיים, לרקדני כוכבים או לזמרים של מוזיקה שמימית, ולזמן שבו תקרקעו בריאות אלה אל תוך חייכם על כדור הארץ. כאשר תפתחו לתודעה גבוהה זו, אתם תתמלאו באור הזהוב של תודעת המשיח ובאור הלבן הזוהר של קודי היהלום. ככל שאתם מתקרבים לנשמתכם, אתם מתחילים לחוות את מרכז הלב הזוהר של כל היש, שהוא בית הנשמה. כאן, באור היהלום, אתם חווים דממה והיעדר זמן, אתם חווים אהבה קוסמית ואור אלוהי רב-תבניות, אתם חווים שלווה עמוקה. ואז, אתם מחזירים דברים אלה אל תוך לבכם ושרים, רוקדים וכותבים אותם כהגשמה ב״סיפור״ שהוא חייכם!

לכן, אהובים, כאשר אתם מודטים או פשוט יושבים בשקט, בקשו מהשכל שישחרר בעדינות את אחיזתו בבריאת המציאות שלכם ושיאפשר לנשמה ולעצמי הגבוה להיות שותפים ולהוביל את בריאת המציאות. שאפו את אור היהלום ואת קודי היהלום ומלאו את ישותכם במהות של אור ושלווה אלוהיים… ובראו את חייכם כהרפתקה של אהבה ויצירתיות!