עוצמת החיוך שלכם

מסר מאת אדמה
מתקשרת קאטה
מאנגלית: סמדר ברגמן

נכנסתם לשלב האחרון של שנה היסטורית זו. קחו רגע והיזכרו בה. הבינו כיצד ההישגים הגדולים הללו נולדו מתוך מציאות קאוטית לכאורה שחוויתם אך לאחרונה. האם הדבר נראה מאתגר? האם הזדקקתם לכול כוחותיכם כדי לצאת מהמערבולת? פשוט קחו נשימה עמוקה ופיתחו את לבכם לבהירות שמביאה את כל ההסברים לחוויות הלא-כל-כך פשוטות הללו.

התרחשויות פלנטריות משתקפות חזרה אל תוך במת המציאות האישית שלכם. דרושות כמויות עצומות של איזון ומרכוז עצמי וכן גישה מודעת כדי לראות דרך חוסר הוודאות המעורפל.

קיימים כלים שיכולים לעזור לכם במאמציכם להבין. ראשית, אפשרו לעצמכם להישאר במרכז חייכם. יהיו האתגרים שצצים כדי לבחון את המוכנות שלכם אשר יהיו, פשוט ברכו אותם בכל אהבתכם, בהודיה ובקבלה. גישה שלווה היא בגדר הכרח עבורכם, אם ברצונכם להצליח לעורר את חוכמתכם הנצחית. חוכמה זו מביאה את כל ההסברים אליכם, כדי שתראו את התמונה הגדולה על קנבס החוויה הארצית שלכם. חוכמה זו מחברת אתכם חזרה ל”עצמי הרב-ממדי” שלכם, ולמשימה האלוהית שלכם, בהתגלמות זו וברגע זה ממש בהיסטוריה הפלנטרית.

קיימות נשמות יפהפיות שיכולות להישאר מכווננות לרמת תודעה זו ללא הרף. בכל רגע ארצי של חייהן, הן יכולות לשמר גישה זו של “עצמי רב-ממדי”. אם אתם קוראים מכתב זה, אזי יש לכם גישה זהה זו הקבורה עמוק בתוך הדנ”א שלכם. היא מוכנה להתעורר עכשיו.

פעולה פשוטה זו של תפיסת המציאות שלכם מנקודת מבט שונה היא המפתח להבנה רחבה יותר לה חיכיתם.

כל שמתרחש בחייכם הוא בעל משמעות רבה ביחס למשימת הנשמה שלכם. ככל שתוכלו לקדם בשלווה כל התרחשות קטנה בחייכם – ובכלל זה אתגרים ומכשולים, וכן, גם מתנות והתרחשויות קסומות ומשמחות, כך תהיה לכם בהירות רבה יותר – ובכלל זה היכולת לקרוא ולתרגם את המשמעות שלהם באופן מיידי.

זהו תהליך של “תרגום” ופענוח הקוד שעליכם ללמוד, או אולי עדיף שאומר, לזכור. הדנ”א שלכם מכיל הכול, ובכלל זה את היכולת שנשכחה זה מכבר ל”תרגם”. היכולת לקרוא את המשמעות של המתרחש בחייכם, ואת החוכמה האלוהית שמתלווה אל המתרחש.

תבעו לעצמכם שנית את המילון האלוהי לו אתם ראויים. הפעילו את היכולת שלכם לתרגם את כל שהתרחש בחייכם לאחרונה. המציאות משקפת את כל ההתרחשויות הללו חזרה אליכם.

מיומנות תרגום זו תחזיר תכונה נוספת שנשכחה לפני זמן רב. לא רק את היכולת לתרגם, משמע, “להבין”, אלא גם להשפיע, משמע “לברוא-במשותף מציאות זו”. היו המאסטרים של המציאות שלכם. זה שיעור שעליכם ללמוד לפני שתוכלו להמשיך לצעוד במסע ממדי מרגש זה שלכם.

כל התכונות הללו היו חלק ממערכת ההפעלה של האנושות בעבר, ונעלמו לפני זמן רב מאוד. הסיבות לכך הן מעבר להיקף מכתב זה עתה. אבל אם תפתחו את התכונות החדשות הללו – אתם גם תזכו בבהירות לגבי התרחשויות אלה שקרו לפני זמן רב. התרגול עושה את המאסטר.

תרגלו כלי סודי זה של המאסטרים.

כן, יש לכם יכולות אלוהיות יפהפיות משלכם. אבל הן היו רדומות במשך זמן ממושך. הן זקוקות לתהליך התעוררות מחדש משל עצמן. מילת המפתח כאן היא תרגול. כל דבר יכול להיות חלק מהמציאות שלכם אם תתרגלו בשקדנות. ודרך אגב, ככל שתתרגלו, כך תעזרו יותר לאנשים אחרים. האם שמעתם על “אפקט קוף המאה”? לכל דבר שאתם עושים יש משמעות גדולה מבחינת המסע האישי שלכם. אבל הדבר יכול להשפיע על אחרים בהרפתקה הקולקטיבית של האנושות.

בסוף שנת 2013, שנת הביניים, כל החושים שלכם יותאמו, יתעצמו ויוכנו לקפיצה הממדית. קפיצה? לא, עדיף לכנות זאת “זרימה”. כיוון שעם החושים המותאמים שלכם, אתם תהיו מסוגלים להחליף בקלות רבה את הממד ממנו אתם מעדיפים לראות את “המציאות”. ובכך שחרור המיקום של נשמתכם יפתח את השער לגילוי עומק המציאות הסובבת אתכם. קנבס ההבנה ממתין לכם – הציירים. גישה זו של תודעה קולקטיבית תגדיר את החוויה התלת-ממדית שלכם. כן, זה העתיד שמתרחש במסגרת הזמן שלנו – העכשיו הנצחי – ובקרוב בשלכם.

מצאו הנאה בחוויה ייחודית זו בה כולכם לוקחים חלק. וחשוב ביותר, מצאו הנאה בחיבורים היפהפיים שלכם אל כולנו, ואל כל בני האנוש בעלי הלב הפתוח שסביבכם.

מחר בבוקר, פקחו את עיניכם, פתחו במודע את לבכם לעולם שסביבכם. שלחו חיוך לכל אדם שתפגשו במשך היום, אפילו רק לשניה. הרגישו כאילו במהרה כל העולם יחייך חזרה אליכם. ואם לא במהרה, אזי דעו שחיוך אוהב אחד יכול להשפיע על הכול בטווח הרחוק.

תרגול מסור של החיוכים הללו יניב פירות במציאות שלכם, שמחוברת עמוק כל כך, ובאופן אלוהי כל כך, לכל ישות חיה על כדור הארץ וביקום. הבינו את העומק האמיתי של חיבור אוניברסלי זה אל כל הדברים, בפשטותו וביופיו. כאשר תבינו זאת, תתגלה לכם המשימה האלוהית האמיתית שלכם על פלנטה אהובה זו.

תיהנו מהחיוכים הקולקטיביים שלכם, וראו שהיקום כולו מחייך חזרה אליכם. הייתם רוצים שזה יהיה פשוט כל כך? נחשו מה, זה אכן פשוט עד כדי כך. נסו זאת, ובמהרה תהפכו מכורים לכוח האהבה שקורן מבעד לכל חיוך וחיוך שלכם.

אתם רוצים לשנות את העולם? נהדר, גלו את עוצמת החיוך שלכם.

הגיע הזמן.

אדמה