נתיב הקשרים ונתיב האור

ג׳ניפר הופמן

תקשור של המלאך אוריאל

מאי 2016

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

בעודכם מתקדמים בנתיב ההתעלות, אפשרויות החיים שלכם משתנות ושערים חדשים של פוטנציאלים נפתחים לשיקולכם. קשה להכיר את הנתיב שלכם בזמנים אלה, כיוון שדומה שהוא משתנה ללא הרף, אף על פי שמה שאתם בוחרים הופך לשלב הבא בנתיבכם. התוצאה הסופית היא תמיד הבחירה שלכם. כאשר האנרגיות שלכם משתנות, אפשרויות שלא דמיינתם שיהיו אפשריות עבורכם הופכות נגישות. וחלומות שחלמתם כל חייכם, דברים שפעלתם להשיג והאמנתם שהם חלק מנתיבכם, מגיעים לפתע אל סופם.

מה שאתם לומדים הוא שכעובדי אור, אשר הופכים למשואות אור, יש לכם אפשרות לצעוד בנתיב הקשרים של הגורל והקרמה או בנתיב האור, שהוא זרימה אינסופית של אנרגיה שמתרחבת כלפי חוץ עם כל צעד שאתם צועדים. נתיב הריפוי שלכם יכול להפוך לנתיב של שלמות והולמות כאשר אתם בוחרים באיזה נתיב לצעוד, בנתיב שלא קשור לעשייה אלא בהוויה, ואתם חייבים, בנקודה מסוימת, לבחור האם תצעדו בנתיב הקשרים או בנתיב האור.

נתיב הקשרים הוא נתיב של גורל, קרמה וריפוי. נתיב זה לא משתנה מתקופת חיים לתקופת חיים, כיוון שיש לכם תכלית אחת, להירפא ולהתחבר מחדש לאלוהות ולמקור שלכם. זה הנתיב בו הלכתם מאז ראשית הזמן, כפי שאתם מכירים אותו בממלכות הקוטביות. הוא המוכר והצפוי. אתם צועדים בנתיב זה כדי להירפא, ללמוד ולהשתנות, והוא מוביל אתכם להתעלות. בנתיב זה אתם כבולים לקבוצת הנשמה שלכם על ידי קשרי קרמה, על ידי האמונה שלכם בנפרדות, בכישלון ובפחד. זהו נתיב כבד שמסתיים כאשר אתם עוברים לנתיב האור, שהוא פרדיגמה חדשה עבורכם ועבור האנושות.

נתיב האור זז ומשתנה ללא הרף. כל רמת מודעות חדשה שאתם משיגים, כל רגע של סליחה עצמית שמוביל לאפשרות חדשה ואוהבת להכרה באלוהות שלכם, מביאים אתכם לרמות חדשות של נתיב האור. נתיב האור מעניק לכם הזדמנויות ואפשרויות חדשות ברגע שאתם משתחררים מהגורל, מהקרמה ומהפחד של נתיב הקשרים.

כל קשר שאתם משחררים יוצר שלב חדש בנתיב האור, מעניק לכם הזדמנויות חדשות לשיקולכם. כל בחירה מובילה לשפע אינסופי של פוטנציאלים עבור המציאות שלכם. הנכונות שלכם להיות פתוחים לפוטנציאל האינסופי שלכם יוצרת שפע בכל הדברים. האור בורא עוד אור בזרימה אינסופית של בריאה. זהו נתיב האור שלכם.

טבעו של האגו הוא לרצות ביציבות ובוודאות המוכרת של נתיב הקשרים, לדעת מה יהיה הדבר הבא שיתרחש ולהישאר מקורקע בפחד ובכאב של פצעיו. האמונה שאתם חייבים לרפא אחרים, שאינכם יכולים להיות חופשיים ולסלוח, שאתם כבולים לעד על ידי הקשרים של נתיב הקרמה שלכם, מונעת מכם את הגישה לחירות השמחה של נתיב האור. אבל כמו נתיב הקשרים, גם הוא בחירה שאתם יכולים לקבל בכל רגע במסעכם.

עכשיו, ברגע זה בנתיב ההתעלות האישי והקולקטיבי, אתם נקראים לצעוד בנתיב שונה, נתיב שמתעלה על הפחד והכאב ושמשחרר אתכם מהמגבלות של הקרמה שלכם. הליכה בנתיב האור בוראת גן עדן עליי אדמות עבורכם, מקום שבו אתם מגשימים באמצעות כוונה ואמונה, נערכים עם האמת שלכם, ומאפשרים לאהבה ללא תנאי ולמודעות להיות האור המנחה שלכם אל המקור האלוהי. היו נאמנים לנתיב זה, הוא הנתיב שממנו נובע אורכם ושאליו הוא חוזר עכשיו. הוא מאיר את דרככם הביתה, אל המקום שבו תדעו אמת, אהבה ללא תנאי, שלווה ושמחה אינסופית.

וזה האור שהנשמה שלכם מבקשת כמשכנה, האינטגרציה של האנושי והאלוהי, השלמות שמאפשרת בריאה ברורה והולמת של החיים השמחים והשופעים שהם זכותכם מלידה. הכול נגיש לכם על נתיב האור, אם תבחרו בו.