נקודת ההיפוך – יוני 2015

סליה פן מתקשרת את המלאך מיכאל
12 ביוני, 2015
תורגם מאנגלית על ידי סמדר ברגמן

 

הפעלת לב היהלום הקוסמי, הולדת נשמת כדור הארץ החדש וקריאה לשיבת בעלי החיים

משפחת אור אהובה, הפלנטה שלכם מגיעה לרגע מכונן בתהליך ההתעלות והטרנספורמציה שלה. כאשר אתם נכנסים ל״שדה האירוע״ של היום הארוך/הקצר ביותר, ב-21 ביוני, אתם מרגישים באנרגיות העוצמתיות הנכנסות של שער האריה, ה-8/8/8 וליקוי הירח האחרון בסדרת השנתיים האחרונות, ב-28 בספטמבר.

אירועים אלה מסמנים את ״תהליך הקרקוע״ הסופי של תדרי לב היהלום הקוסמי אל תוך רשתות כדור הארץ הרב-ממדי, כמו גם את לידת נשמת כדור הארץ החדש. זו ההתחלה האמיתית של הפלנטה כשדה מציאות חווייתי רב-ממדי עבור כל ישויות האור שבוחרות להתגלם על כדור הארץ. אלה כוללות לא רק את בני האדם אלא את כל צורות החיים, ובכלל זה את בעלי החיים ואת משפחות הצמחים.

בהתכנסות יפהפייה זו של אנרגיות בנקודת ההיפוך, אתם תגלמו באופן מלא את קודי היהלום ואת אור היהלום באמצעות הפעלת לב היהלום הקוסמי. אתם תקדמו את פני נשמת כדור הארץ החדש כארכיטיפ חדש עוצמתי ותוכלו, אם תבחרו בכך, להשתתף בקריאה לשיבת בעלי החיים שמתחילים לעזוב עכשיו את הפלנטה באירוע הכחדה המוני.

הפעלת לב היהלום: קודים קוסמיים… בארץ כמו גם בשמיים

בפברואר 2014, אלה מכם שהם זרעי כוכבים ולוחמים גלקטיים ביצעו שינוי וקפיצת קו זמן משמעותיים לקו זמן נוכחי זה. עבודת קבוצת הנשמה הייתה לברוא דרך שתוביל קדימה אל כדור הארץ החדש על גבי קו זמן כבד מאוד זה. בתהליך זה של ריפוי, איזון והכנסת קודי היהלום, שדות קו הזמן של כדור הארץ התאחדו כך שכל קווי הזמן כוונו לכדור ארץ רב ממדי חדש שבו האנושות תוכל להמשיך להתפתח ולשגשג יחד עם כל צורות החיים הארציות האחרות. היה זה מאמץ הירואי של משפחת האור ושל אלה מכם שהם מאסטרים של זמן בממד הרביעי, לערוך את קווי הזמן לכדי עתיד משותף של שלום ואהבה. הייתם אמורים לעשות זאת על ידי בריאת שלום והרמוניה בחייכם שלכם ועל ידי למידה כיצד לגלם את אור היהלום ואת קודי היהלום. כמו כן, הייתם אמורים לעשות זאת בעזרת חיבור עמוק לכדור הארץ ולאנרגיות האלמנטלים וקריאה לשיבת הבריאות היקרות לקחת חלק בכדור הארץ החדש. את הדברים הללו אנו חוגגים בזמן הזה.

לב היהלום הוא התדר הקוסמי שמתגלם בגלקסיה כדי לבטא את התדרים הגבוהים ביותר של האור האלוהי ורצון הבריאה האלוהי. קודי היהלום מתקבלים על כדור הארץ מהשמש המרכזית הגדולה או המרכז הגלקטי כפעימות של אור יהלום לבן או אש יהלום לבנה. לב כדור הארץ נמצא בתהליך של היערכות עם התדרים הללו, וכמובן, אלה מכם שעובדים כמשפחת אור וכלוחמי כוכבים לומדים כיצד לערוך את לב היהלום שלכם עם אותם תדרים קוסמיים.

אור היהלום הוא אנרגיית התדר הגבוהה והאינטנסיבית ביותר שהתגלמה אי פעם על כדור הארץ. הוא אש לבנה שמביאה אהבה, חמלה ויצירתיות ברמות הגבוהות ביותר. מילת המפתח היא ״אינטנסיביות״. כאשר אתם מגלמים אור זה, אתם מתחילים לחוות את האינטנסיביות והתשוקה של אור היהלום.

במונחים של הגוף הפיזי שלכם, עשויות להיות השפעות ברורות ועוצמתיות ביותר בכל הרמות. ברמת הגוף, יושפעו כל המקומות שבהם תדר זה נמוך, שעה שהגוף מסלק תדר נמוך והופך מעודן יותר. אנשים רבים חשים זאת במערכת העיכול, כיוון שזה אזור שבו ניתן עדיין למצוא אנרגיות תדר נמוך, משום שאנשים אוכלים ללא מודעות למה שהם עושים. ברמה המנטלית וברמה הרגשית, כל הפחדים והחרדות מתדר נמוך ישוחררו  ויוחלפו על ידי אנרגיות מתדר גבוה יותר. דבר זה עלול לגרום לחרדה ולמתח ולאנרגיה רגשית או מנטלית פעילה יתר על המידה לתקופת מה, שעה שהדפוסים הישנים ״מואצים״ בעודם הופכים לתדר גבוה יותר. אל תאחזו במה שצריך להשתחרר. ככל שתאחזו חזק יותר, כך יקשה עליכם לנוע קדימה. שחררו בחן ובהודיה ואפשרו לעצמי הגבוה שלכם להוביל אתכם קדימה לתדרים החדשים ולגרסה חדשה של עצמכם.

במונחים של כדור הארץ עצמו, תדרים אינטנסיביים אלה גורמים לתנועה ולהפרעות רבות במזג האוויר ובדפוסים גלובליים אחרים. ב״טבעת האש״ של האוקיינוס השקט ומקומות אחרים תהיה פעילות רבה יותר של הרי געש ורעידות אדמה, בעת שכדור הארץ נע לתדרים גבוהים יותר והפלנטה מסתגלת לתדרי היהלום הללו. פעילויות הניקוי של האש והמים יהיו ניכרות בזמן הזה.

אהובים, בחרתם לקפוץ לקו זמן זה כדי להיות סוכני שינוי בעת הזאת. שעה שאתם עובדים עם האנרגיות העמוקות והעוצמתיות הללו, דעו שאתם עובדים עם נשמתכם, עם קבוצת הנשמה ומשפחות הנשמה שלכם. אתם מאסטרים של זמן ומרחב ואתם בוראים קו זמן חדש עבור הפלנטה במסעה ברחבי הזמן והמרחב.

הולדת נשמת כדור הארץ החדש

משפחה אהובה, מאז תמורת האנרגיה הגדולה בדצמבר 2012, הפלנטה שלכם חוותה תהליך עוצמתי של התעלות וטרנספורמציה. תהליך זה יגיע לשיאו בשנת 2017, כאשר תלדו באופן מלא את קו הזמן של כדור הארץ החדש ואת נשמת כדור הארץ החדש בתוך מערכת גוף האור/הגוף הפיזי הרב-ממדי שלכם.

אנו, מלאכים ורבי-מלאכים, עבדנו אתכם ולימדנו אתכם את מדיטציית הלב המקודש כדי לאפשר לכם להתחבר לאנרגיות הארכיטיפיות של ישוע ומרים המגדלית, כדי לגלם את האור הזהוב של תודעת המשיח. הדבר הכרחי כדי שתבראו את ״שערי הכוכבים״ אשר יעבירו את הפלנטה לתדרים רב-ממדיים.

לאחר שנת 2012, תדרי אור היהלום החלו להיכנס לשדות ולרשתות כדור הארץ החדש, ובתדר רב-ממדי חדש זה, נולדה נשמת כדור הארץ החדש, אשר מבטאת את לב היהלום של ישות כדור הארץ החדש.

האנרגיה הנשית האלוהית של אור היהלום מבטאת את עצמה כחכמה, ככוח, כאומץ וכתשוקה גבוהים יותר. מרכזה הוא הלב, והיא מפעילה את מרכז עצם העָצֶה, את מרכז המצח ואת נשמת הכוכב לכדי תדרי קשת בענן זוהרים של אינטואיציה, אהבה, תשוקה, אינטנסיביות ויצירתיות. היא האישה והלוחמת החכמה, שאוהבת בעוצמה וביושרה, ואשר מיקודה נתון, כמו האם הגדולה, לכל ״הילדים״ של הגלקסיה ושל כדור הארץ. עוצמת היהלום שלה היא אש לבנה שמטהרת את הישן, התוהו ובוהו, הבלבול, ויוצרת מרחב לבריאה חדשה של תדרים זהובים ותדרי יהלום של ביטויים גבוהים יותר של אהבה וברכות אלוהיות.

האנרגיה הגברית האלוהית של אור היהלום מבטאת את עצמה כיצירתיות, כבהירות, ככוח, כהתעצמות וכיכולת לבנות בריאות חדשות באהבה, בתשוקה רבה ובאחריות. אנרגיה זו ממוקדת אף היא בלב, ומפעילה את מרכזי הבסיס, מקלעת השמש, הגרון והכתר. זהו הבורא העוצמתי שמביא סדר והרמוניה לכדי התגלמות באמצעות בריאות האור הזהוב ועוצמת היהלום שלו. הוא שח את האמת שלו והולך בנתיב נשמתו והעצמי הגבוה שלו.

כאשר אנרגיית היהלום הגברית המקודשת ואנרגיית היהלום הנשית המקודשת נערכות בתוך נשמתכם, אתם מולידים את נשמת כדור הארץ החדש. אתם הופכים לישות אור יהלום זוהרת שהאור, התשוקה והבהירות האינטנסיביים שלה יכולים להאיר לאנשים אחרים את הדרך לכדור הארץ החדש.

משפחת אור אהובה, בזמן נקודת ההיפוך, רבים מכם ישלימו את ״הולדת״ נשמת כדור הארץ החדש שלכם אל אור היהלום. אתם עשויים להרגיש בלהבה העוצמתית הזאת של אש לבנה שעה שהיא נדלקת בתוך לבכם, נשמתכם ובתוך כל תא בגופכם ובגוף האור שלכם. אלה יהיו מתנה יקרת ערך וטרנספורמציה עוצמתית.

קריאה לשיבת בעלי החיים והודיה באור יהלום

בני משפחת אור אהובה, בעת שאתם עובדים עם אור היהלום ואנרגיות ההתעלות, אתם יודעים עד כמה החיים על כדור הארץ בזמן הזה יכולים להיות אינטנסיביים ומאתגרים. הדבר נכון לא רק לגבי בני האדם, אלא לגבי כל צורות החיים על כדור הארץ.

שעה שכדור הארץ משתנה, צורות חיים רבות מתקשות עוד יותר להחזיק ולקיים את תבניות חייהן על כדור הארץ. אהבה אלוהית ובריאה אלוהית הן שמעגנות אותן כאן, אבל הן זקוקות לעזרתכם גם כן.

״המשימה״ המקורית שלכם על הפלנטה הייתה ליישב את כדור הארץ ולטפל ב״גן״ ובבעלי החיים. אף על פי שיישבתם את כדור הארץ, לא טיפלתם היטב בגן ובצורות החיים שלו. זנים רבים חשים שהם אינם אהובים, משום שבתי הגידול שלהם נהרסים והמשפחות שלהם ניצודות ומומתות כמשאבים.

באור היהלום הנכנס, הגיע הזמן לקרוא לשובן של צורות החיים, לטפל בגן ובעיקר, לקרוא לשובם של בעלי החיים. אל תאפשרו להם להיכחד בעת שהם מרגישים לא אהובים ולא רצויים!

אור הבריאה הזוהר כולו הוא מתנה יקרת ערך. בזמן זה של נקודת ההיפוך והולדת נשמת כדור הארץ החדש, הגיע הזמן גם להעניק תוקף לאהבה, להערכה ולהודייה שלכם לבריאה כולה. קראו לשובם של בעלי החיים, הניחו להם לבוא הביתה לכדור הארץ, לחוש באהבה, בהוקרה ובהערכה בסביבתם הטבעית.

בעלי החיים נבראו מתבנית הבריאה האלוהית של הגלקסיה כדי להפוך לבני הלוויה שלכם על כדור הארץ. גם הם ״משפחת נשמה״, והם ״זרעי כוכבים״ ממערכות ומגלקסיות שונות ורבות. כל זן נושא מתנה מהכוכבים. ככל שהם נעלמים ונכחדים, כך אובדות גם הברכות וכדור הארץ הופך בודד ומבודד יותר.

אהובים, קראו להם לשוב. ספרו להם שלבכם משתוקק אליהם, לנוכחותם, לתדרים ולתשורות שלהם. קראו לנשמתם ולרוחם, וספרו להם שאתם עדים לכאב ולסבל שלהם. ספרו להם שאתם תעבדו יחד איתם כדי לברוא כדור ארץ חדש.

הגיע הזמן להוליד מחדש את הגן ולטפל בזנים הרבים שנמסרו במתנה לכדור הארץ. הגיע הזמן להיווצרות כוח חדש ועוצמתי, הודיה באור יהלום. הודיה לכל ישות חיה ולתרומתה לגן החיים שהוא פלנטת ארץ, לגלקסיה וליקום!

***


קטע מתוך ההזמנה למדיטציה – הטקסט המלא, כולל המדיטציה, יפורסם ביום חמישי, 18 ביוני:

אתם מוזמנים באהבה רבה להצטרף אלינו ביום ראשון, ה-21 ביוני, לאירוע גלובלי של מדיטציה והפעלה. אתם יכולים להצטרף אלינו בכל שעה במשך היום, כיוון שיהיה זה גל אנרגיה שיכלול את הפלנטה כולה. זהו גם יום ריפוי המים העולמי ויום היוגה העולמי, ולכן תהיה אנרגיה רבה שם בחוץ! אני אעבוד עם קבוצת ידידים במעגל אבנים עתיק במפומאלאנגה, שבדרום אפריקה, הידוע אצל המקומיים כ״מקום הולדתה של השמש״, ו״האבנים מן הכוכבים״. אם אתם נמצאים באזור, אתם מוזמנים להצטרף אלינו, אם לא, אנא הצטרפו לגל המדיטציה.