מתוך ״קריאה לבעלי החיים״ אל שער האריה: מסע להעלאת התודעה

סליה פן
6 באוגוסט, 2015
מאנגלית: סמדר ברגמן

 

בתקופה זו של שנת 2015, אנו נמצאים ללא ספק בעיצומו של גל של אנרגיה טרנספורמטיבית עוצמתית. חיינו והמציאות שלנו משתנים בקצב מהיר מאוד בדרכים שתכופות קשה לנו לעכל. אני חושבת שגלי השינוי האחרונים היו המכריעים ביותר ואולי גם המפתיעים ביותר.

גלי השינוי עוסקים בידידינו שעל כדור הארץ. בעלי החיים. בפשטות, כדור הארץ לא יוכל להמשיך להתעלות אלא אם נשכין שלום בינינו לבין ממלכת בעלי החיים. עלינו להבין בעומק תודעתנו את העובדה שבעולם הממד החמישי כולנו קשורים ומחוברים, ומשמעות הדבר היא שאיננו יכולים עוד להתעלל ולהשמיד מבלי להכיר בכך שבעצמנו אנו מתעללים ושאת עצמנו אנו משמידים.

התעוררות זו, הכרה זו והעלאה זו של המודעות התמקדו באפריקה. מדוע? ובכן, מכמה סיבות. קרוב לוודאי שהברורה ביותר היא שאפריקה היא היבשת היחידה המקיימת עדיין אוכלוסייה גדולה של חיות פרא, אבל שעומדת עתה מול איום קיצוני. בנוסף, אפריקה היא היבשת בה מתמקד פרוייקט סיריוס, שהוא ההדרכה והאהבה של המורים המאסטרים הסיריאנים ממערכת הכוכב סיריוס. השפעה זו מגיעה ממצרים בצפון ועד דרום אפריקה בדרום.

יום השוויון שחל ב-21 ביוני ו״קריאה לבעלי החיים״

בחגיגות יום השוויון השנה, הודרכתי על ידי המלאך מיכאל ליזום מדיטציה גלובלית בנושא ״קריאה לבעלי החיים״. מטרת המדיטציה הייתה לקרוא לבעלי החיים אלינו ולהביע בפניהם את תשוקתנו שהם יבואו עמנו אל כדור הארץ החדש ושיקחו חלק במציאות כדור הארץ החדש שלנו.

לא הבנתי באותה נקודה עד כמה מכריע לתהליך ההתעלות הכולל ביטוי כוונה זה לאחים ולאחיות שלנו על כדור הארץ!

יתרה מכך, הראו לי כיצד בעלי החיים אינם צורות חיים נחותות, אלא גם כן ״זרעי כוכבים״, מתנות מהישויות הבוראות שהן המשפחה הקוסמית והגלקטית שלנו. אם איננו מכבדים את משפחת בעלי החיים שלנו, איך נוכל לכבד את המשפחה הגלקטית והקוסמית שהעניקה צורות חיים אלה לפלנטה שלנו.

כמו כן, הוזמנתי להשתתף בטקס, בקצה הצפוני של דרום אפריקה, שם קיים מעגל אבנים עתיק. אתר זה ממוקם על מרידיאן ״הנילוס״ ונמצא בגבולות דרום אפריקה, סוואזילנד ומוזמביק. מצפון לו נמצא הפארק הלאומי ״קרוגר״, מקלט חיות הפרא הגדול ביותר, ומעבר לו זימבאבווה.

וכך היה, שזכיתי להיות עם קבוצת אנשים גדולה, עת ״קראנו לבעלי החיים״ מתוך המעגל המקודש שבראנו סביב האבנים הניצבות העיקריות. אני זוכרת בברור שקראנו לאריה הצפון. במעגל שלנו, הצד הצפוני היה בכיוון ״קרוגר״ וזימבאבווה, ביתו של ססיל האריה שעמד למלא תפקיד עיקרי בגל אנרגיה מתממש זה.

ביקשתי במיוחד מהאריות הלבנים – שומרי הרוח של אפריקה – שישמרו על הצפון. מעניין לציין גם ששני עורבים גדולים ביקרו את הטקס שלנו וכשליחי עולם הרוח, נשאו את כוונותינו אל הממלכות הרוחניות.

ססיל האריה והאריות המלכותיים של סיריוס

וכך היה שהמסר התקבל על ידי שומרי הרוח של אפריקה, ועל ידי האריות המלכותיים של סיריוס.

כעת, אולי כדאי שאסביר עד כמה חשובים האריות להוראה הסיריאנית. בסיפור הבריאה, הבורא הקדום המכונה בשם ״אמון-רא״, הוליד שתי ישויות שנקראו ״שו״ ו״טפנוט״. אלה הן האנרגיה הנשית והאנרגיה הגברית המקוריות, וטפנוט שהיא האנרגיה הנשית, מתוארת תמיד כאישה בעלת ראש של לביאה. אנרגיית האריה/הלביאה מקודשת לסיריאנים, והיא התגשמות של מהות הבריאה האלוהית.

וכך הוא שבאפריקה, המקום בו האנרגיה הסיריאנית היא העוצמתית ביותר על הפלנטה, האריות הפכו לשומרי הרוח של היבשת. והיה זה שם, במועצת הרוח של האריות הלבנים, שקריאתנו נשמעה. וכך הוחלט שאריה אציל ידרש להביא לאנושות את מסר האריות ואת הקריאה ל״משפחה״ בכדור הארץ החדש.

וכך היה שססיל, האריה האציל של האוואנגה, נקרא למלא את תפקיד הצועד בנתיב המקודש של מלך האריות.

אף על פי שזה סיפור יפה, הוא גם לא מסתיר את העובדה שבכל יום אריות נרדפים, ניצודים שלא כחוק ומומתים באפריקה, ושמותו של ססיל לא היה ״הקרבה נדרשת״, אלא הדגמה למה שקורה לאריות באפריקה, ובסופו של דבר, לכל בעלי החיים על כדור הארץ.

מטרת ההריגה הפומבית מאוד של ססיל האריה הייתה להביא את אנרגיית האריה לתודעה הקולקטיבית ממש ברגע שבו השמש נמצאת במזל אריה ואנו מתקרבים לרגע התעלות מכריע ביותר בשער האריה של 2015, ה-8.8.8.

הוא נועד להביא למודעות האנושית את מה שקורה לאריות ולבעלי החיים על כדור הארץ. להזכיר לאנושות את משימתה לכבד ולאהוב את בעלי החיים ואת תכליתה לברוא מחדש את גן העדן על כדור הארץ החדש, כדי שכל צורות החיים תוכלנה להיות נוכחות.

כמו כן, כדי להפוך אותנו מודעים לכך שהאחים והאחיות שלנו מאומת הכוכבים, בייחוד הסיריאנים, נמצאים כאן ונוכחים עמנו בעבודתנו זו. האנרגיות העוצמתיות של שער האריה מסייעות לפלנטה לעבור בשערי הזמן ואל הממדים הגבוהים יותר שנשמרים על ידי האריות הסיריאנים המלכותיים של האתמול והמחר.

8.8.8: שער האריה והלאה

שער האריה של 2015 החל ב-8 לאוגוסט הוא שיאו של גל התעלות שירומם את הפלנטה שלנו לתדרי הנהורות הגבוהים ביותר שהושגו אי פעם על כדור הארץ!

ב-8 לאוגוסט, האריות הסיריאנים המלכותיים יהיו נגישים בממלכת הרוח כדי לסייע לרגע נפלא זה של התעלות ולידה עבור הפלנטה.

אנו יכולים להיות בטוחים שגם ססיל האריה יהיה שם ברוחו ובנשמתו, כדי להשגיח על השלבים האחרונים של הסיפור שבבריאתו הוא מילא תפקיד חשוב כל כך.

מרגע זה ואילך, בעלי החיים יצעדו אל תוך ריבונותם ויהפכו לאזרחים-עמיתים שלנו על כדור הארץ החדש. הדבר יברא שינוי קיצוני בתודעה, שיאתגר את כל שאנו מאמינים בו לגבי האהבה, החמלה והדרך שבה אנו מגלמים אנרגיות מהותיות אלה.

נדרש להפוך מחברה שמאמינה שהאנושות היא מרכזית ושכל דבר על הפלנטה הוא רק ״משאב״ שיש לצרוך, לחברה שמכירה באחדות משפחת היצורים החיים, החולקות בית משותף וגורל משותף.

זה השינוי הגדול שאנו צריכים לחולל כדי שאימא אדמה תמשיך להתעלות לייעודה האמיתי כפלנטה של אהבה וחמלה.