משברים ויצירה – שיקופים של תודעת בריאה

שלי שרון
נובמבר 2015
עריכה לשונית: סמדר ברגמן

 

אנרגיה דמויית ענן מפוזר נעמדת מול מראה. המראה מקובעת בחלל גדול, נצנוץ הכוכבים עוטף את המראה בזוהר נוגה, לבן וכחול. היא נעמדת מול המראה ומבקשת: ״מראה מראה, יפה וענוגה. אנא הראי לי את הקוד הבא״. 

לפתע, מסביב למראת התלתן מתפתל לו נחש עדין ודק. משובץ בתלתלים צהובים וירוקים, הוא רוקד מסביב למראה ומזדחל בספירלה מטה עד לקצהה, ונעלם.  

״מראה מראה, יפה וענוגה. אנא הראי לי את הקוד הבא״. 

הענן מתחילה להסתחרר כמערבולת. גופה הצימרי הופך לעפעוף כנפי פרפר סגולות ומרהיבות. גופה הנשי מאחד בין שתי הכנפיים העטורות, רוקד ריקוד ארוטי של אנרגיה קוסמית עדינה. כנפי הפרפר מעפעפות בעוצמה עד שלא ניתן לראות דבר קבוע בשל מהירות התעופה. 

״מראה מראה, יפה וענוגה. אנא הראי לי את הקוד הבא״.

כהרף עין מול מראת התלתן ניצב יהלום ענק. הוא בוהק מכל זווית אפשרית, צורתו אינה סימטרית, אינה מלוטשת, מן כאוס ברור מכל הכיוונים לכל המסתכלים. היהלום ניצב מול מראת התלתן משקף את עצמו ומקרין מתוכו קרני אור שמציפות בעוצמה את כל הכוכבים בתפאורה הקרובה, את כל הפלנטות במערבולת הגלקסיה הקרובה, את כל היקומים המקבילים, את האינסוף ומעבר. 

שער ה- 1111 פתח את הדלת לשמיעת צלצול פעמוני הרוח, להביא לכם את המתנה, להביא לכם את השיקוף שביקשתם. ואכן המראות על פני כדור הארץ אינם יפים, אך הם מעוררים אתכם ללחוץ את כל האמונות והתפיסות והדעות שליקטתם כאנושות עד כה, ללטש אותן כדי לבחון האם הן אכן בוהקות כיהלום. ולקוראי מסרים אלו התשובה כנראה די ברורה. כשהנשמה מסתכלת במראה, היא מסתכלת בכם, במופע האנושי שלה. והיא רואה מה נדרש – איזו תנועה, איזה צליל או איזה צבע היא צריכה להוסיף לחוויה. והיא שולחת את המידע. 

המודע הוא זה שמגיב. המודע הוא זה שמזהה את צלצול פעמוני הרוח. אילו היתם כאן כעת במצבכם הנשמתי, ויש מי שקורא את השורות הללו באופן שכזה, הייתם שומעים מוסיקת אהבה וצבעים מקודשים ויודעים לתרגם מיד את המידעים הטמונים בהם. חייכם מתנהלים מול אותה מראת קסמים. היא מביאה לכם את הקודים לפתיחת המידעים ולובשת צורות ועדויות גשמיות שאותן אתם מכירים בממד הפיזי. כמי שיושב באמבט סאונה חם הגוף מתחמם ומתנקה מרעלים, אל תאבדו מיקוד, אל תאבדו את פוקוס היהלום.  

אם כן, אהובים, האנרגיה הנשית פותחת את שערה בפלנטת ארץ. האנרגיה הנשית, אנרגיית החמלה והאהבה של סרינה, אינה אנרגיה תחרותית, היא מאחדת בין השונויות, מייצרת עולמות חדשים. היא האם, גאיה, שמציפה את מה שאינו פועל כשורה כדי שתראו, כדי שתראו. וכבר נאמר לכם כי אין זה זמן לשבת ולומר: ״מתי זה כבר בא?״ ״אהבתי מספיק ועדיין כל כך הרבה שנאה״. הבאנו לכם היום את הקודים לפתיחת השלב הבא. הוא דורש מכם מאמץ, הוא דורש מכם להיות האור והמראה. הקודים הללו ישמשו אתכם למשך החודשים הקרובים ולאורך שנת 2016. 

קוד ההשתנות

המודע הוא הרגע שבו התודעה שולפת את צלילי הרוח, מתנות הרוח המגיעות ממרחב ללא זמן וללא מקום, וגם ללא כוונה. והדבר עשוי לבלבל אתכם, משום שהכוונה היא כוח אנושי. לנשמה, לבריאה, יש את כוח היצירה. היא יוצרת. היא מגשימה. זו היכולת להיות בהווה המתמשך. שימו לב כי בכוונה אתם נמצאים על ציר הזמן הארצי שמחלק את ההוויה לזמן עבר, זמן עתיד וזמן הווה. 

עבודה עם כוח הכוונה היא קוד ההשתנות. שנים רבות פעלתם עם הכוונה. מצאתם את כוח הכוונה דרך חשיבה ואמצעים מנטליים. זרעתם את הזרעים הראשונים של שינוי ההוויה האנושיות. שתלתם את הזרעים באדמה הפנימית ואלו נפתחים ומשחררים את הפוטנציאלים החבויים בתוכם. הוכחתם לעצמכם שאתם יכולים. זוהי חגיגה גדולה. כעת נדרשת הזנה עקבית ומתמשכת. 

הנחש נע בקלות, הוא רוקד על פני קוצים כמו על סלעים, במקומות חשוכים כמו גם מוארים. קוד הנחש הוא ההשתנות בקלילות. די לומר ״איני שומעת את קולה של הרוח״, די לומר ״אינני מבינה את מסרי הרוח״. שהרי התהפוכות וההשתנויות, גם אם עדיין דרמטיות, הן תוצאה של הראייה וההקשבה שלכם. הן עדות לעבודה המשותפת שלכם עם הרוח. בשנת 2016 צפויים גלים גדולים, ואלו ישטפו את כל החופים, כיוון שהאנושות מכילה בתוכה את שליחי האור כמו גם את בעלי התודעה המאובקת. 

כוח הכוונה הוא סולם יעקב. כוח הכוונה נע במישורים ארציים ולא ארציים. כוח הכוונה חוצה את גבולות פיזיקת החומר. כוח הכוונה נע ככוח עצמאי ואתם מספקים לו את הדלק לתנועה. קוד ההשתנות מניע אצלכם את תנועת האהבה. תדר האהבה מניע את התנועה למבנים אישיים כמו גם חברתיים חדשים. לא עוד מתוך מחשבה אלא מתוך אהבה. אהבו את כל מה שאתם רוצים לראות בעצמכם. אהבו את המבנים החדשים שאתם רוצים לראות בעולמכם. אהבו את עצמכם, את שכניכם, את החיים הארציים שלכם. אתם תתחילו לחוות כי מתוך כוח האהבה נולדת כוונה בעלת איכות אנרגטית חדשה. 

איזון הוא משחק של עידונים, של דקויות, של דיוקים, אהובים. לשם כך, נדרשת מכם יותר שלווה פנימית. כשהאקלים הפנימי סוער, כל היופי מתכסה בעננה כבדה והמים הופכים עכורים. אתם מבינים את רעיון האי נפרדות אך כעת תתחילו להבין זאת דרך לבכם. דעו כי הבנת היהלום הנובעת מלבכם ועפה לה ברוח – נזרעת בלבו של אחר.  

התמקדו באיזון הלב, בשלווה הפנימית. אתם מספקים לכוח הכוונה את התנועה ולהשתנות אין כיוון. הפירוש הארצי של שלילי מול חיובי יקבל בקרבכם את הבנת שדה הקוטביות המאוחד. כשאתם מתחילים תזונה חדשה, לוקח זמן עד שהגוף מראה את ההשתנות ומקרין צבע אור אחר, גזרה שונה, אנרגיה חדשה זמינה. וכך, מעשיות הזוועה התופסות את חלל החדר האנושי משדרות כי זוהי תנועה חיובית של תוכן שלילי. אתם כל כך רוצים פרנסה טובה, רוצים אהבה יקרה, רוצים הורות מספקת, וכשאתם מנסחים כוונה היא יושבת בתוך תבניות של כוח רצון, ניווט ושליטה. כוונה היא יחידה אנרגטית הרבה יותר עדינה מכוח רצון, ניווט ושליטה. להשתנות אין כיוון, יש לה תנועה. נסו לא לנסות, ובכלל איך לנסות נראה?!

קוד ההתעלות

אלכימיה היא התמרת הפרטי לאוניברסלי והאוניברסלי לפרטי. אלכימיה היא טרנספורמציה של האישי לקולקטיבי והקולקטיבי לאישי. אלכימיה היא היכולת לעלות ולרדת בחופשיות בסולם יעקב, לעבור בין ממדים ומציאויות, להחליף תמונות הולוגרפיות בעפעוף עיניים. 

מדוע האלכימאים התעניינו בהתמרת יסוד עופרת ליסוד זהב? כי הם רצו כסף? כי הם אהבו כוח? האלכימאים התעניינו בסודות היקום. לא על מנת ליצור כסף. כשהכוונה שלכם ממוקדת רק ביצירת כסף, תמיד תשארו עניים. האלכימאים התעניינו בריפוי. לא ביצירת מוקדי שליטה. כשהכוונה שלכם ממוקדת  ביצירת שליטה, לא משנה באיזו רמה, על מי ומדוע, לעד תשארו נחותים. בדקו את דפוסי השליטה שלכם מול הילדים ותבינו כי אלו מבנים קיימים גם בקרב מי שבידיו לימודים רוחניים רמים. 

גייסו סבלנות, כי להתעלות אין זמן ארצי. אין לה מגבלות. יש לה תנועה אותה תכירו דרך שער הלב. האלכימאים פעלו מהלב. הם ידעו את הארץ המובטחת השוכנת במפת לבם, שעורקי הלב מזינים חיים שלמים של מציאויות משולבות. הם קיימים ביניכם ופועלים ביניכם. הם אתם יקרים, אלו שמתמירים פחד לאהבה. האלכימאים ידעו תמימות שמיימית, תמימות מקודשת. הם ידעו את הלב הטהור, שהוא זהב, שהוא תמים, שהוא שוכן בכם אהובים, על אף ולמרות אירועי החיים, באשר הם. אכן. 

הקסם המתרחש בלב הוא סולם יעקב, התנועה הפתוחה. בהקשבה ללב לא רק שאתם יודעים מהי מטרת חייכם, אלא שאתם יודעים גם מה לעשות למענה ואיך להגיע אליה. קוד ההשתנות משתלב, אתם מתמירים לא ידוע לנודע, אתם מייצרים שפע ומהווים שפע. זהו קוד ההתעלות הנפתח עבורכם כעת. 

פלנטת ארץ לא זקוקה לעוד תלמידים רוחניים. אתם הופכים מתלמידים רוחניים למגשימים רוחניים. ליוצרים רוחניים. מחוללים רוחניים. חפשו אחר המדריכים והמובילים שמשקפים כמראה את היצירה הרוחנית הנעוצה בסמכות פנימית, ואת האלכימיה שאינה זונחת את ההבנה של תנועת תושבי הארץ. 

קוד היהלום

האם ליהלום אכפת אם הוא יוצא ממקומו בהר, מנוקה מהאדמה ומהפיח שמכסים אותו, מלוטש באמצעות מכניקות ומכשירים לליטוש זוויות ספציפיות דרכן הזוהר הטבעי שלו יבהק באופן מסחרי? האם היהלום חפץ להתלות על צווארה של אישה יפה? 

מהות היהלום היא התמימות, הטוהר והזכות הפנימית בגרעין הלב שלכם. התמימות היא פוטנציאל אינסופי ולכשגיניתם את התמימות, פסלתם את הפוטנציאל האינסופי. ואתם צריכים להשתכנע ומתקשים להשתנות, ונתלים על רעיונות ושגרה שיצילו אתכם מהואקום שנוצר מכליאת התמימות במרתפי המערה. 

תוכלו ללמוד את אירועי החיים הארציים מאירועי הכוכבים. תנועת השמיים משקפת לכם והיא מראה לכם שאתם חלק מהמרקם. הבריאה אינה מספר. סיפור של סיבה ותוצאה, היא מגוללת סיפור מראה. אתם לא מסתכלים על השמיים כי למדו אתכם ששם לא תמצאו סיבה ותוצאה. המדע והדת הלבישו אתכם בגלימת היעלמות ואתם יחידה מבודדת, כפי שהמדע שלכם ציפה למצוא תשובות על המהות השלמה של היקום וחתך חתיכות מהשלמות. אתם לובשים את גלימת ההיעלמות וחושבים כי עברתם את התמימות והתבגרתם. 

הראו את החמלה והאהבה שלכם. החמלה היא קוד היהלום אשר יודע את טבעו ומבריק מבפנים. מתחת לשכבות הפחם, מתחת לשכבות תודעת השחור הוא אינו מאבד את ערכו הפנימי, המולד. נושאי האור אשר יודעים חמלה בלבם, יודעים שאין להסתיר פנים מהסבל כפי שאין להסחף אחר מערבולות וירטואליות של תודעת השחור. הראו את החמלה של הלב הטהור, שיכול להכיל בתוכו את הכלו ולזכך מתוכו את התמימות האנושית, להפשיר את הקודים של התמימות. 

אין טעם לספור את מספרם של נושאי האור, משום שכוחה ואורה של קבוצת האור חזק ובוהק יותר ממה שתגלו בספירת ראשים. נדרשת להבת נר קטנה כדי לשנות את תודעת החדר כולו משחור למואר. תשומת הלב שאתם מקדישים למה שאתם מכנים המאבק בשחור מול האור מחזקת את המאבק. התרגלתם לראות את המציאות בחצאים והפכים ואנו מבינות, אהובים, שכולכם נדרשים למשקפי אהבה, לראיית-על מבריקה. היו להבת הנר שתאיר את החושך ותזכיר לו כי גם הוא אהוב, וגם הוא חלק חשוב מהבריאה. המירו את כוח הדחיפה על ידי כוח המשיכה. למדו את טבע הטוהר של הכוחות שלכם, למדו כיצד הם מתבטאים בחייכם, למדו את עצמכם, את טבע היהלום הנוצץ והתמים שאתם. 

קוד היהלום יפתח את הראייה שלכם ואתם תראו מבלי לראות. האמת תבהק מתוך שכבות הפיח והבוץ ללא תעמולות מסחריות. כי זהו טבעו של היהלום. קוד היהלום יכוון אתכם לתשובות מתוך סמכות פנימית על שאלות רבות המרחפות בלבבותיכם: מהי האמת על מיניות? אלו מבנים חברתיים וארציים יהיו על פני כדור הארץ כשמיניות אינה משמשת ככלי פרסום, ככלי לסחיטה והפחדה?

מהי האמת בתופעת הגזענות? איך יראה העולם ללא תופעת חברתיות כגון גזענות? מה משרת את האנושות להגיע לתודעת אחדות של השונות?

התייצבו מבפנים, מצאו את ניצוץ האלוהות וניצוץ כוכבי היקום בתוך המרקם הפנימי שלכם, הכינו עצמכם. יצבו עצמכם. חשפו את טוהר התמימות שאתם. 

אתם הולכים לראות טוב יותר. העיניים הפנימייות נפתחות ואתם מקבלים את התמימות הילדית של זה שרואה את המעבר יותר בקלות. העיניים הפיזיות הולכות להיות מקובעות פחות על תופעות חיצוניות. כמו התמימות הילדית, אתם הולכים לתפוס את האמת העירומה מגבולות שבתופעות חברתיות. התמימות מאפשרת לכם להבין את המהות של הדברים. כפי שהיה עבורכם כשהייתם ילדים, לפני שמערבולות חשיבה התקבעו סביב צירים קבועים של דעות וגבולות פוליטיים. 

כוח הדחיפה של הפחד – כוח המשיכה של האהבה

שער ה-1111 פתח שער של כוחות עמוקים. האמנות העתיקה של אלכימיה חקרה את האיחוד של הכוח האנושי והכוח העל-אנושי. האמנות הזו מספרת לכם כיצד הרוח והחומר מתמזגים. כמו במשפך האנרגיה זולגת דרך תעלת השפה, עוברת טרנספורמציה מעולם אחד לעולם אחר, מממד אחד לממד אחר. הזרימה אינה פוסקת גם כאשר צוואר המשפך צר וארוך. רוחב הצוואר כרוחב האמונה. ובשער 1111 היה לנו הרבה מקום לעבור. תודה. 

הקצב היה שונה. כעת הקצב הוא מהיר. לכן אתם מכנים תקופה זו כתקופה של שינויים קיצוניים. הלא כן הם? הקיצוניות אינה בהכרח שליליות. כפי שנאמר לכם, ההבנה של שלילי מול חיובי תתפוס בלבכם ממד שונה. כל שלב בסולם יעקב כמוהו כחיבור בין עולמות, בין אוצרות ידע שונים. כל עמוד בסולם יעקב מסמן שפה אחת. והמילים, המילים משרתות מבנים אנרגטיים, יקרים, ולא להפך. שני הזרמים הבולטים שאתם זוכרים בחייכם הם זרם המדע וזרם הרוח. היו זמנים כשהמדע היה הטבע, הדת היתה הטבע, והרוח התבטאה בחופשיות מכל דבר טבעי. בשפתה. 

כל הצירים מתחברים כשאתם עולים בסולם יעקב ושימו לב לכוח הדחיפה של הפחד לעומת כוח המשיכה של האהבה. ניתן לומר שכאשר אתם עולים בסולם וחווים את פחד הגבהים, אתם רוצים לרדת מטה במהירות. כאשר אתם נהנים מההתעלות ומתחושת הריחוף, אתם רוצים לעוף גבוה יותר ויותר. הסולם היה וישאר תמיד איזון. גם כשהאנושות תשדרג למבני דנ״א וגוף שונים לחלוטין, האיחוד יהיה תמיד משחק של איזונים. 

אתם נוטים לדבר על המאבק של השחור באור. זוהי המשיכה אל הדרמה, זהו למעשה כוח הכבידה של הפחד. האיזון נמצא במקום שבו אין דרמה, וניתן להרגיש את כוח המשיכה של האהבה. אך בכל פעם שמתרחשת דרמה אחרת בחייכם האישיים או בחיים הקולקטיביים, אתם נדחפים בקלות יתרה אל דפוסי פחד שונים. קחו רגע של מראה עם עצמכם. ברגע שלא הצלחתם להשיג את מה שרציתם, שכוונתם למציאות מסויימת והיא לא התגשמה כצפוי או בזמן הרצוי, התסכול, הצער, האכזבה, הרחמים העצמיים, ממלאים את החללים הריקים. זהו כוח הדחיפה של הפחד. הוא דוחף אתכם למבנים מוכרים, שהדלת שלהם פתוחה לרווחה עבורכם. זה כמו חלום סיוטי שחוזר על עצמו. עד שהבנתם את המסר שלו והוא מתחיל להשתנות. לכן מאסטרים יקרים, והלבבות המוכשרים, אתם תתחילו לעבוד באופן מלא עם כוח המשיכה של האהבה. 

כמו רוח פרצים היא תסחוף אתכם הרחק מהדלת, תמשוך אתכם למקומות חדשים, לרגשות חדשים. כשהלב מלא באהבה, קל יותר להתמודד עם האתגרים. כשהלב מלא באהבה הוא נמשך אל הדברים המיטבים. יקרים, לא נמאס לכם לדבר על משחקים של אור וחושך? כשמשהו מרגיש כבד עליכם – זהו כוח הדחיפה של הפחד. כשהלב אינו מלא באהבה הוא חסר פעימה. כשהלב מלא באהבה ניתן למצוא פתרונות חדשים ויצירתיים. ניתן ללמוד על היבטים אלכימיים אפשריים. 

דמיינו את המנהיגים הפוליטיים שלכם ניגשים לשיח עם לב מלא אהבה. דמו אותם פושטים מעצמם את חליפות הדעה והאג׳נדות. האם הם יוכלו להכריז בקלות על מלחמה חדשות ובקרים? זוהי התנועה של ההשתנות הצפויה. אך טרם תראו את התוצאות שאתם רוצים, נכונה לכם עבודת אור. ולפיכך אנו מדברות אתכם על העברת תשומת הלב ממאבק של חושך באור לאהבה. 

כמו טיפת טל המנקדת עלה וגורמת לו לנטות ולשחררה, כך גם אתם תחליקו על פני האתגרים כשחזון אהבה בלבכם. ולאן זורמת הטיפה, אל התמזגות עם האדמה, עם מעיינות המים, עם זרימת החיים. כך נוצר חושך במונחים אנרגטיים ואתם תחגגו את ההבנה שלכם את החושך והאור מבלי להסיט אל המאבק את לבכם לעתים כה תכופות. המרק השחור הממלא את החדר הוא הכוח הלא מודע המואר באמצעות קרני אור הלייזר של לב אנוש יהלום. מכוח המשיכה של קרקע אדמת האהבה עוד ועוד אנשים מגיעים להתארח בקרבכם. הם רוצים לשמוע מכם עוד, הם רוצים ללמוד עוד על האפשרויות, על החזון, על התקווה. זהו זמן לחגיגה. כל מה שרציתם שיראו ויראה צף וגואה.

מחסד-חן מתעלה גופכם והאהבה גואה, יוצרת את הגל הבא.