מפתח אנדרומדה: שידורי זרעי כוכבים בשנת 2015

סליה פן

11 בינואר, 2015

מאנגלית: סמדר ברגמן

בשנת 2015 זו, בזמן כדור הארץ, הגלקסיה אנדרומדה תפתח קשר וחיבור קרובים עם משפחת האור של כדור הארץ. רבים מכם שייכים למשפחת זרע הכוכב אנדרומדה, ואתם תרגישו בעוצמה רבה מאוד את גלי האור הקוסמיים הנכנסים.

התדר הדומיננטי של אנדרומדה הוא האור הזהוב, וצפני האור מפעילים את בריאת היופי וההרמוניה באמצעות אמנות, מוזיקה, ריקוד, שירה, ארכיטקטורה וכתיבה יצירתית.

שער הכוכבים האנדרומדי העיקרי על כדור הארץ ממוקם באזור הים האגאי, בין יוון לטורקיה. בשנת 2013 הוא הופעל מחדש ונערך עם רשתות כדור הארץ החדש במטרה לספק את ״מפתח אנדרומדה״ או את צפני האור לחוויה של שמחה עזה ובריאה עם האור הזהוב.

שער כוכבים זה שהופעל לא מזמן מקבל ומשדר תדרים אלה אל תוך רשתות כדור הארץ, משם יכולים לקבל ולשלב אותם אלה שגופי האור שלהם מהדהדים עם האור הזהוב. משמעות הדבר היא שצ׳אקרת כוכב הנשמה, הצ׳אקרה הסולרית והצ׳אקרה הגלקטית מופעלות ועובדות בהרמוניה עם צ׳אקרת הלב וצ׳אקרת כוכב כדור הארץ.

השידורים מאנדרומדה

כאשר צפני אור אלה מתקבלים על כדור הארץ ומשתלבים אל רמות התודעה הגבוהה יותר, הם מסייעים לכם להגשים את כדור הארץ החדש. יהיה לכם קל יותר למצוא פתרונות יצירתיים ותגובות בעלות תדר גבוה לבעיות שעשויות לצוץ בחייכם או בסביבתכם. הדבר יושג משום שתהיו מסוגלים לשלב את האור הזהוב של תודעת המשיח ותהיו מסוגלים לאזן את כל היבטי העצמי באור זה.

שידורי האור מאנדרומדה מגיעים מלב גלקסיית אנדרומדה, ממועצת האור של אנדרומדה, שמשימתה היא לסייע לגלקסיה שלכם להיוולד לצורתה החדשה כגלקסיה ספירלית זהובה המכונה ״גלקסיית השושנה הזהובה״.

האנרגיה האנדרומדית משקפת את האנרגיה הגברית האלוהית ואת מבני הסדר, ההרמוניה והיופי שלה. אבל, היא גם ערוכה עם הופעת האנרגיה הנשית האלוהית או אנרגיית האלה, כיוון שהאור הזהוב משקף איזון מושלם של האנרגיה הגברית האלוהית והאנרגיה הנשית האלוהית. מזה תקופת זמן ארוכה מאוד, גלקסיית אנדרומדה נמצאת בתהליך של מיזוג עם הגלקסיה שלכם, יוצרת איחוד מקודש של להבות גלקטיות תאומות. בשל כך, אלה שמרגישים באנרגיה הזהובה של אנדרומדה, מרגישים גם בהיערכויות הפנימיות של האיחוד המקודש בתוך לבם ונשמתם.

את האיחוד המקודש זה, שנחווה תחילה כאיחוד של רוח וחומר, ואז כנישואים פנימיים של האנרגיה הנשית והאנרגיה הגברית, אפשר להרגיש עכשיו גם כאיחוד מערכת יחסים מקודשת או כנישואים אלוהיים באור הזהוב.

אבל האור הזהוב גם מעודד ביטוי יצירתי באמצעות אמנות ויצירה. קהילות כדור הארץ החדש יחושו בדחף לבטא את העצמי ואת העצמי הגבוה יותר באמצעות ביטוי יצירתי, והדבר יורגש בעוצמה ובדרכים קסומות. צפני האור הזהוב של אנדרומדה יתמזגו עם צפני אור היהלום ממרכז הגלקטי שלכם כדי לברוא פרץ קסום ביותר של אנרגיה יצירתית.

אנרגיה יצירתית זו תעבוד בהרמוניה עם כדור הארץ והטבע. היא תשאף ליופי, לשלווה, להרמוניה, לחן ולשקט. היא תהיה השתקפות אמיתית של תודעת ממדי האור הגבוהים שעה שהם מתקרקעים אל תוך רשתות כדור הארץ.

הפעלת זרע-כוכב: אנדרומדה

הפעלות זרעי כוכבים מתוכננות לסייע לכם להתחבר לאנרגיית זרע הכוכב. אתם יכולים להשתמש בהפעלות כמו במדיטציות שיחברו אתכם עם צפני האור הנכנסים.

הפעלת אנדרומדה תעזור לכם להתמקד באור הזהוב הנכנס ולשלב אותו אל תוך גוף האור שלכם. זה יהיה תהליך עוצמתי שיאיץ את התדרים של גוף האור וישלב כמות רבה יותר מהאור הזהוב. הדבר יועיל בעיקר לאנשים שרוצים לעבוד עם היצירתיות שלהם או לחוות את האנרגיה של האיחוד המקודש והנישואים המקודשים באור הזהוב.

נתחיל בחוויית ההפעלה על ידי צפייה בוידיאו הזה (קישור). כאשר אתם מתמקדים בגלקסיית אנדרומדה, צפני האור יופעלו ואתם תתחילו להרגיש כיצד האור הזהוב נכנס אל תוך צ׳אקרת הכתר שלכם ואל בלוטת האצטרובל באמצעות צ׳אקרת כוכב הנשמה, הצ׳אקרה הסולרית והצ׳אקרה הגלקטית. בעת הצפייה, חשוב לקרקע את האנרגיות הללו באמצעות צ׳אקרת הבסיס ואל צ׳אקרת כוכב כדור הארץ.

כעת, נשמו עמוק והתמקדו בלבכם. כאשר אתם נושמים, התחברו עם הלהבה האלוהית שבמרכז הלב שלכם.

עצמו את עיניכם והרגישו כיצד האור הזהוב זורם אל לבכם, גלים, גלים.

בעת שאתם מקבלים אור זה, ודאו שאתם מקורקעים באמצעות צ׳אקרת הבסיס שלכם אל צ׳אקרת כוכב כדור הארץ. כאשר אתם מקבלים את האור הזהוב אל תוך לבכם ואל תוך גוף האור שלכם, אתם מעבירים אותו אל תוך כדור הארץ באמצעות צ׳אקרת כוכב כדור הארץ ואל לב כדור הארץ. אתם תרגישו פעימות אלה של אור זהוב שעה שלב כדור הארץ מסתנכרן עם לבכם.

כעת הרגישו כיצד צ׳אקרת הכתר נפתחת כדי לקבל פעימות אור זהוב המשודרים מאנדרומדה. צפני האור מתקבלים באמצעות הצ׳אקרה הגלקטית והצ׳אקרה הסולרית ואז מועברים אל תוך צ׳אקרת כוכב הנשמה שם הם יוצרים התפוצצות של אור זהוב שנעה דרך גופכם וגוף האור שלכם.

הרגישו אור זה כיופי וכהרמוניה. הרגישו בגלי האור היוצרים את תדר היופי וההרמוניה, כדי שתוכלו לבטא זאת בחייכם.

בעודכם מאזינים, אתם שומעים גלים של מוזיקה אלוהית, סימפוניה של שירת מלאכים שממלאת את היקום. הרגישו כיצד כל אטום ביקום רוקד למוזיקת אור זו.

ראו את גלי הצבע הזוהר שמקיפים אתכם בעת שהאור הזהוב מתפשט והופך לקשת של ביטוי יצירתי בחייכם.

הרגישו כיצד לבכם, נשמתכם והרוח שלכם מתמלאים באיזון ובהרמוניה. אתם הלהבה התאומה האלוהית שבפנים ואתם מבטאים איחוד מקודש באהבה מושלמת. אתם ריקוד החיים והנישואים המקודשים.

חושו כיצד כל תא בגופכם מקבל צפני אור אלה ומתחיל להדהד עם התודעה הגבוהה והמציאות הגבוהה.  אתם נפתחים לתפיסות חיים חדשות שבהן אתם ישות אור מושלמת ויפהפייה. אתם הוויה בוראת ואתם כאן כדי להיות, לחוות, לאהוב ולברוא באמצעות הבחירה.

כעת, נשמו עמוק ואפשרו לצפני האור הללו להשתלב.

הערה: זוהי הפעלה רבת עוצמה, אתם עשויים לחוש עייפים בימים הבאים. אפשרו לעצמכם לנוח בעת שאתם משלבים את צפני האור מאנדרומדה ואת מפתח אנדרומדה לתודעה גבוהה וליצירתיות.