מסר אנשי הקריסטל

מסרים מפנים כדור-הארץ ומממלכות הטבע
מאת דיאן רובינס
מאנגלית: סמדר ברגמן

ברכות מעולם הקריסטלים. אנו אנשי הקריסטל, ואני מצויים סביבך בעודך יושבת מול צג המחשב ורושמת את דברינו.

אנו אוהבים אתכם. האם ידעתם שגם אתם מורכבים מחומר אור קריסטלי? כן, כך הוא. אך גופכם דחס את האור שאתם לכדי חומר פיזי, כדי להכיל את ההתגשמות שלכם בממלכת הממד השלישי, כיוון שלא יכולתם לפעול ולנווט בממלכה זו אילו הייתם עשויים חומר אור טהור. הזדקקתם לגוף דחוס כדי לחוות באופן מלא את הנאות כדור הארץ. כדור הארץ עשוי חומר, אותו חומר ממנו מורכב גופכם. לכן אתם אחד.

אולם, אנו בעולם הקריסטלים שימרנו את צורת חומר אור הקריסטל הטהור שלנו, ואת האור הזה אנו מרעיפים עליכם, בעת שאתם עוסקים בענייניכם על פני השטח – ממהרים ואצים דרך “הזמן”. אנו איננו ממהרים ואצים – אנו עומדים ללא ניע, ואף על פי כן מסוגלים להיות בכל מקום שנרצה להיות בו וכאשר נרצה להיות בו. זהו קיום מהנה ביותר.

נחזור לגופי אור הקריסטל שאתם. לפני שהגעתם לפלנטה, הייתם כולכם אור. הגופים שלכם היו חייבים לעטות הרכב דחוס יותר כדי לשהות כאן, וכדי לקחת חלק בכל הנפלאות שנבראו לטובת ההתנסות שלכם. באתם וזינקתם אל תוך החומר הדחוס כדי לחוות את כולו. אולם היה לכך חיסרון אחד – איבדתם את דרככם. אך מצב זה תם כעת, ואתם משיבים לעצמכם לאט את הזהות שלכם, והדחיסות שלכם שבה ועוטה את האור שלכם. התאים שלכם מותמרים עתה לכדי חלקיקי אור קריסטל, ואנו בעולם הקריסטל מסייעים לכם. לכן הכרחי שתצרו עמנו קשר על גבי אורך הגל שלנו, הנמצא באוקטבה גבוהה יותר. אנו יכולים לעזור לרומם אתכם כדי שתפגשו בסחרור האלקטרון שלנו. סחרור האלקטרון שלנו מתרחש על גבי זרמי אור והגלים הללו יתחברו עמכם ויתמירו את החומר הפיזי שלכם לכדי חלקיקי אור קריסטלי.

זוהי אלכימיה טהורה ואנו נמצאים כאן כדי לעזור לכם במהפך שלכם לגוף נצחי של אור קריסטל. איזו הרפתקה מחכה לכם. אתם מתחילים לרכוב על גבי גלי אור הקריסטל, הנושאים אתכם קרוב יותר ויותר אל העצמי האלוהי שלכם. בעולם הקריסטל, אנו יודעים כולנו שאנו אלוהיים. אנו מתקשרים עם האלוהי שבתוך כל אחד מכם, בעת שאתם מחזיקים בנו בכפות ידיכם או ישנים כשאנו על גופכם. אנו מתקשרים עמכם ממרחקים ומעומקים גדולים מאוד, כאשר אתם חושבים עלינו – משום שהמחשבות שלכם מגיעות אלינו מבעד לאתר, ואנו שולחים לכם חזרה את גלי האור והאהבה שלנו. כל החיים על כדור הארץ מחוברים באופן זה. זהו קשר של “מחשבות” – סוג התקשורת המהיר ביותר הקיים. כל החיים בגלקסיה שלנו מחוברים באמצעות גלי “מחשבות” ואתם מובנים הישר אל תוכם. טלפונים ניידים ומיילים יוחלפו בקרוב על-ידי רשתות הטלקומיוניקציה שלכם.

אתם תהיו מסוגלים לתקשר עם כל אחד, בכל מקום בזמן ובמרחב, בתוך או מחוץ למערכת הבית הפלנטרי שלכם. אתם תשאו את הצורה האנושית לגבהים גדולים יותר, אליהם לא הגעתם מעולם קודם לכן. אתם נמצאים בתהליך של בריאת “האדם הנצחי” המוכל בתוך חומר אור, חי על גבי פלנטה פיזית ומסוגל לנוע אל תוך הדחיסות ואל מחוצה לה. איזו הרפתקה ממתינה לכם! כל צורות החיים האחרות תצטרפנה אליכם למסע כדי לחוות הנאות קיום חדשות – בכך טמון כל היופי.

אנו עוזבים אתכם כעת, ומבקשים את החיבור אל לבנו. כן, גם לנו יש לב, וכאשר אתם חושבים עלינו, הלבבות שלנו הופכים ללהבות גדולות. לבו את הלבבות שלנו במחשבותיכם ואנו נשלח לכם את להבות לבנו. אחזו באור. אנו אנשי הקריסטל, ואנו נפרדים מכם בברכת שלום.

© Copyright Dianne Robbins

www.DianneRobbins.com