מסדר מלכיצדק

מאת המתקשרת נועם קורל גלעד

בשיתוף עמיחי ים

תוכנית הרדיו “ערי האור והמאסטרים של החכמה”/רדיו “החיים הטובים”

(מתוך תוכנית מס’ 22, ששודרה ביום 11.8.11)

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

התוכנית היום תעסוק ב”מסדר מלכיצדק”, שהוא הדרך הרוחנית הנהוגה בכל ערי האור. לורד מלכיצדק ידוע בתפקידו כלוגוס האוניברסלי של היקום הזה. בספר התנ”ך מוזכר מפגש בין מלכיצדק מלך שלם לאברהם אבינו, שהוא אחד מהמורים במסדר מלכיצדק. יש ספרים מסוימים, כגון ספר אורנטיה וספריו של ג’ושוע דויד סטון, שטוענים שאברהם היה תלמיד במסדר מלכיצדק. אנו נזמין את לורד מלכיצדק ונשאל אותו מספר שאלות אודות מסדר זה.

מהו מסדר מלכיצדק, מתי הוא הוקם, ולאיזו מטרה?

 לורד מלכיצדק

שלום לכם, הנני לורד מלכיצדק. מסדר מלכיצדק היה והוקם כאשר עלה רצון הבורא לברוא את העולמות הפיזיים כחלק מתוכנית הבריאה הגדולה. על מנת לברוא את החלקים הפיזיים והממשיים שייצרו את היקומים, את הכוכבים, את מערכות השמש, את הגלקסיות, קרא ובחר הבורא למספר נשמות, שבהסכם איתו קיבלו ממנו תפקיד של בריאה, קיבלו ממנו כוחות על מנת לברוא, ואני עמדתי בראשם.

המסדר השתמש באנרגיות הבריאה על מנת ליצור באופן מעשי ופעיל, ראשית, את האטומים, המולקולות, את כל הדברים שהיו ברמת מיצוק חדשה ביחס לרוח, ולאחר מכן את היסודות, היסודות שבוראים את כל היקומים, את הכוכבים, ואת הצבירים הקיימים ביניהם, את הריק, שאינו ריק כלל, שלבני האדם נראה עדיין כריק, מאחר שאין לכם את הכלים הדרושים על מנת לזהות אילו אנרגיות וכוחות פועלים כדי לשמור על האיזון בתוך מבנה היקום.

אך כל זאת, הייתה העבודה של מסדר מלכיצדק. אנו חילקנו בינינו את העבודה בתחומים שונים, אך,  ניתן לומר שבאופן כללי, המטרה הייתה לממש דברים מרמת רעיון הבריאה לרמת החומר והמימוש, כדי שאפשר יהיה להתחיל את התוכנית הגדולה בפועל.

האם יש קשר כלשהו בין מסדר מלכיצדק למסדרים אחרים, כגון מסדר האלוהים, מסדר האחווה הלבנה, מסדר מטטרון, ועוד?

למעשה, אם ניתן לעשות זאת כתרשים זרימה, שיהיה ברור יותר לבני האנוש, ניתן לומר כי בראשית קיימת הבריאה, שיצרה את מסדר מלכיצדק. מתחת למסדר מלכיצדק קיים מסדר האלוהים, שהיה שייך לבריאה ברמה ממוצקת אף יותר. לאמיתו של דבר, הייתה חלוקת תפקידים בין המסדרים השונים:

המסדר של מיכאל קשור לעבודת המלאכים. שם ניתנים התפקידים השונים למלאכים, שפועלים בצורות השונות.

מסדר האלוהים כולל בתוכו את הישויות שפעלו בצורה של בריאה ממשית יותר, אך חלקם הפכו להיות האלוהים של מקדשי הקרניים, האחראים על קרניים מסויימות שיוצאות כחלק מהבריאה. כיוון שבשלב מסויים, ממונים על הקרניים עליהן בתחילת התוכניות, הקרניים הצבעוניות השונות, שכל קרן אחראית לתפקיד אחר ביקום, מאסטרים, כוהנים ואלוהים. אותם האלוהים שייכים למסדר האלוהים במקורו.

האחווה הלבנה היא מסדר גדול של מאסטרים.

מערכת היחסים בין כל המסדרים היא כשל רשת המחוברת בינה לבין עצמה בקווי אור, קורי אור, כאשר כולם פועלים בסינכרון מלא, כאשר חלוקת התפקידים בין כל אחד מהמסדרים נעשית בצורה מאד הרמונית: מסדר המלאכים עוסק בדברים הקשורים למלאכים בלבד; מסדר האלוהים עסק ועוסק בעניינים הקשורים יותר לבריאה פיזית; האחווה הלבנה קשורה לעבודת המאסטרים ולחיבור שלהם אל האלוהים ואל הקרניים, וכן הלאה.

ניתן לומר כי קיים סוג של היררכיה רוחנית, הכוללת את הבורא בתחילת הפירמידה, ואת כל המסדרים השונים, באופן שאינו נופל אחד מהשני בחשיבותו, אך התפקידים הם שונים.

מסדרו של מטטרון הוא מסדר של אמת, שמקשר ושמחבר בין הבורא לבין שאר ההיררכיות. כיוון שמטטרון, שהוא שר המלאכים, הוא המוציא והמביא אל הבורא, ולכן הוא וכל צבאותיו נמצאים כמתווכים בין רצון הבורא, בין המקום של הבורא, לבין כל המסדרים האחרים, הקיימים והמקבלים את האנרגיות ותפקידיהם מהמקור של הבריאה.

מהי השפעתו של מסדר מלכיצדק על הדתות השונות שנוצרו לאורך ההיסטוריה על פני כדור הארץ?

המסדר שאני עומד בראשו, מכיל במהותו את החיבור העמוק לבורא, ואת התאמתו והתמרתו לצינורות אשר מסוגלים להעביר ידע ואנרגיה אלה בצורה מעודנת יותר, המתאימה לקיום העולמות והכוכבים. והדבר נעשה על ידי ההיררכיה הרוחנית כפי שפורט בתוכנית הקודמת.

ניתן לומר כי המהות של מסדר מלכיצדק כוללת בתוכה את השלמות, את המהות השלמה, האמיתית והעמוקה, את הדבר שמקשר ושמחבר בין כל הדתות הידועות לכם על פני כדור הארץ.

מעבר לכך, רוב האווטארים שייסודו את הדתות השונות, בין אם דתות מונותיאיסטיות ובין אם דתות אחרת, באו ממסדר מלכיצדק, בצורה כזו או אחרת. בכל אחד מהם התגלמה המהות של מסדר מלכיצדק בדרך שונה, ובצורה שונה, ועל ידי כך הגיעה לעולמכם באמצעותו. באמצעות הכוח שהביא את הידיעה והאהבה, כיוון שלמעשה כל אחד מאותם האוואטארים הביא ידע גדול שמהווה חלק מהידע השלם שנמצא במסדר מלכיצדק.

בכל אחת מהדתות, הן הידועות והן הלא ידועות, קיים חיבור לבורא. קיים חיבור בין האדם ובין הישות המתחברת לבורא, לבין הבורא עצמו. קיימים חוקיים רוחניים וחוקים חברתיים. רוב החוקים החברתיים נוצרו על ידי האדם עצמו, אך החוקים הרוחניים כולם נקבעו במסדר מלכיצדק, ועל ידי כך הועברו לבני האנוש באמצעות האוואטארים שירדו למלא את תפקידם על פני כדור הארץ, ובמקומות שונים נוספים שטרם ידועים לכם.

ניתן לומר כי הדבר העמוק ביותר הקיים בכל הדתות הוא החיבור בין הבורא לברוּא, והוא האהבה והחיפוש שבין האדם לבורא. כפי שידוע לכם, כל אחד ואחת מכם, מכיל את העצמי האלוהי, שמחובר ישירות לבריאה. אותו עצמי אלוהי הוא בדיוק המקום שמחבר אתכם במהותכם אל הבורא, אל אהבת הבורא, אל רצון הבורא. אך על מנת ליישם את הדברים באופן עמוק יותר, על מנת ליצור חברה כחלק מהתוכנית האלוהית הגבוהה עבור כדור הארץ. הרשו לי כרגע להתייחס לכדור הארץ בלבד, מאחר שבאותה מידה מדובר גם בכוכבים אחרים שטרם ידועים לכם, ובמערכות שונות נוספות שחלקן קיימות ביקום זה וחלקן ביקומים מקבילים ואחרים נוספים.

למעשה, הדתות, במהות בה הן ירדו לכדור הארץ, כולן היו אהבה והודייה, חיבור למהות הבורא. כל אחד מהכלים הביא את הדברים בדרכו, אך ניתן לומר כי מסדר מלכיצדק כולל את כל הדתות כולן.

מסדר מלכיצדק מחובר למהות הבורא עצמו, ולכן ניתן לומר כי אנו מתקשרים ומתוקשרים כל הזמן. כיוון שכל הידע העובר דרכנו… וזאת עליכם להבין ולדעת, אמנם אנו קיימים כמסדר בפני עצמו, אך למעשה אנו מהווים צינור, ואלה יעודנו ומטרתנו. אנו צינור של הידע, האהבה, והרצון של הבורא האחד, שאותו אנו מעבירים לכל ההיררכיות הרוחניות הנמוכות יותר, שמעבדות ושמתאימות אותו בהתאם ליכולת ההכלה של האוכלוסיות השונות של הכוכבים השונים.

אצלכם (הידע מועבר) הן לערי האור השונות, שמקבלות באופן רציף את ההדרכה הרוחנית, שהיא המנהלת אותם בערי האור שלהם, וזהו תפקידו של מסדר מלכיצדק, המעביר מהבורא, והן לבני האדם בממד השלישי. אך, עלינו לציין, כי לצערנו, רוב האנשים בממד השלישי אינם פתוחים דיים על מנת לקבל חיבור ישיר זה אל ההיררכיה הרוחנית, וזאת למרות שהאנרגיה מעודנת מספיק על מנת שתוכלו לקלוט אותה. אך הצינורות אצל רבים מכם אינם פתוחים דיים על מנת לקבל מידע עוצמתי, אמיתי ועמוק זה.

כיצד מסדר מלכיצדק בא לידי ביטוי בכדור הארץ, ובערי האור השונות?

 קיימים כלים ואמצעים שונים אשר באמצעותם אנו מעבירים את הידע. חלק מכלים אלה, הינם האלוהים, המלאכים והמאסטרים של הקרניים, כאשר כל קרן מביאה איכות אלוהית מסויימת אל פני השטח.

התקשורת והעבודה בערי האור נעשות על ידי קבלת הקרניים ועיבוד המידע הנמצא בתוכן. בכל עיר אור קיימים מספר מקדשים של קרניים שונות, שמזינים את הקרניים ושמקבלים מהן את המידע, ומתוך מקדשים אלה מתפשט הידע לכל שאר האוכלוסיה, לכל שאר העיר, לכל שאר היבשת או האיזור.

קיים גם חיבור בין הכהן הגדול, או בין המלך, תלוי באיזה עיר מדובר. לדוגמה, בעיר האור אגרתא שבממלכת השקופים, מלך השקופים הוא זה שמחובר לכל נושר ההיררכיה הרוחנית, הוא זה שמקבל את המידע, כיוון שהוא זה שנושא שם את תפקיד הכהן הגדול. אך, בדרך כלל דבר זה אינו כה נפוץ בערי אור כמו טלוס, כיוון שבעיר טלוס קיימים שני מעמדות בהקשר זה, קיים ממשל המלוכה וקיים הממשל הרוחני, הנעשה על ידי הכהן הגדול אדמה, המוכר לכם. למעשה, ניתן לומר כי המהות האמיתית השלטת היא מהות הרוח, ולכן תפקיד המלוכה קצת דומה לתפקיד המלוכה בעולמכם היום, שהינו רשמי יותר, ולעתים גם יותר חברתי ופחות משמעותי ברמת ההנחלה של החוקים, הידע והעוצמות. כיוון שהחיבור הישיר בין הידע הרוחני לבין ערי האור נעשה באמצעות הכהן הגדול או אדם שווה ערך אליו, והחוקים הרוחניים המתקבלים באמצעות ההיררכיה הרוחנית הם המקובלים והשולטים בערי האור.

מהו תהליך החניכה וההכשרה שעוברים הכהנים והמורים במסגרת מסדר מלכיצדק, ובאיזה תחומים נוגעים הלימודים במסדר?

 ישוע בן יוסף

שלום לכם יקרים ואהובים, כאן ישוע בן יוסף. אני שמח מאד לפגוש בכם. שאלתם שאלה שביכולתי וברצוני לענות עליה מנקודת מבט מסויימת.

אכן, כל אחד ואחת מאיתנו, המרכיבים את מסדר מלכיצדק… וברצוני לציין דבר אשר לא צוין קודם לכן, במסדר מלכיצדק, וכן במסדרים האחרים השייכים להיררכיה הרוחנית, קיים מספר שווה בין ישויות גבריות לישויות נשיות, וזאת על מנת לשמור על איזון אנרגטי ועל שלמות.

אוכל לתאר מנקודת מבטי את החניכה שאני בחרתי לעבור בהסכם מלא עם הבורא, בהדרכתו, באהבתו, על מנת לרדת לעולמכם, יקרים ואהובים, ועל מנת להביא דברים לעולמכם, להיות צינור. כצינור, הבאתי דבר מסויים, הבאתי עובר לעולם, שלאחר לכתי מכם, קיבל חיים חדשים ועצמאיים בכיוונים שונים, אך זו הייתה חלק ממטרת הבריאה.

אספר מעט על חיי, על החניכה שעברתי. אספר בקצרה כי לפני שבאתי לעולם בתור הגלגול של ישוע בן יוסף, שאל אותי הבורא אם אני מסכים להוות צינור עוצמתי לרדתה של דת חדשה לעולם, כחלק מהתוכנית האלוהית שנוצרה ושנועדה להביא מימוש ליכולת הבחירה האנושית, לעניין הנפרדות, לחיפוש האדם את בוראו באמצעות ולמרות הצעיפים המכסים את עיניו. כמובן שעוד לפני שירדתי לכדור הארץ, הודיע לי הבורא בדיוק מה יהיו חיי, וביקש לכך את הסכמתי. הבנתי בתור נשמה כי אצטרך לעבור חניכה עמוקה ועוצמתית ביותר, אך הבנתי כי חניכה זו תביא לשינוי עמוק ועוצמתי ומשמעותי בכל כדור הארץ, ולכן הייתי מוכן לקחת על עצמי חניכה זו.

כאשר נולדתי וגדלתי, ספגתי לתוכי מידע רב. אך הצינור הייחודי, שאמור הייתי להעביר בבואי לעולמכם, היה החיבור לאהבה ולחמלה. זוהי עוצמתי, וזהו השיעור שבאתי ללמד בעולמכם. אך כיוון שעדיין לא היה מרחב מספיק בעולמכם לקבל מקום זה, נעשו הדברים כפי שנעשו, והכל היה בהתאם לתוכנית האלוהית.

לפני שירדתי לכדור הארץ למדתי בבית הספר למסתורין שנוהל על ידי חברתנו היקרה אייזיס. בבית הספר למיסתורין זה, התמחינו הן אני והן זו שבשלב מסויים הפכה להיות בת זוגי, אך בכתביכם קיבלה תפנית שאינה מתאימה בדיוק להוויית הדברים כפי שהיו: מריה מגדלנה.

אנו למדנו בבית הספר למיסתורין של אייזיס. עליכם לדעת כי בתי הספר למיסתורין היו קיימים לא רק באטלנטיס ובמצרים העתיקה הגשמיות, אלא גם בממדים ובכוכבים אחרים, ושם למדנו והתמחינו, לא בכוכב כדור הארץ עצמו.

ההתמחות וההכשרה דרשו מאיתנו, ממני בתחום מסויים, ממריה מגדלנה במקום שונה, להגיע למקום של הקרבה, להגיע למקום של הסכמה להקריב הכל למען רצון הבורא. לוותר על הכל, להקריב את הכל, מתוך הבנה כי הגוף הפיזי נועד רק לשרת את הגוף הרוחני ואת המטרה שלשמה נועדנו לרדת לכדור הארץ, ולממש את תפקידנו, אנו כשליחי האלוהים.

לכן עברתי תהליכי הכשרה שונים, שהביאו אותי למקומות שבהם הייתי צריך ללמוד לוותר, להתעלות, על רצוני האישי, ולראות את הרצון האלוהי, לראות כיצד הרצון האישי שלי יכול להיפתח ולהתחבר לרצון האלוהי.

עברתי מבחנים רבים ודרגות למידה וחניכה שונות הקשורות לכל הגופים שבאמצעותם הייתי אמור לרדת לכדור הארץ. כלומר, הן בגופים הגבוהים יותר, והן במה שבסופו של דבר התגבש להיות הגוף השכלי, הרגשי, האתרי, וגם הפיזי.

בכל אחת ואחת מהחניכות שלנו מהגופים עברתי תהליך חניכה שאפשר לי להיפרד מגופים אלה מתוך מקום של אהבה וחמלה, כאשר עניין ההקרבה הפך להיות שונה במהותו מכפי שהוא מובן על ידכם, כיוון שכאן עניין ההקרבה הפך לעניין הקירבההקירבה בין הרצון האישי לרצון האלוהי; הקירבה ביני, כצינור, לרצון הבורא; וזו הייתה מהותי.

לאחר שהוכשרתי בידע זה, הוטל עלי לרדת לכדור הארץ, ולהעביר את תורת האהבה והחמלה, שלא היה שום קשר במקור ובמהות בינה לבין הנצרות, בינה לבין כל דת אחרת. כיוון, שלמעשה, נועדתי להביא את הדברים אל הדברים שכבר היו קיימים, אך להוסיף להם רבדים עמוקים שלא היו קיימים עדיין בדת הקיימת.

מריה מגדלנה נועדה לעבור את החניכה של ההקרבה והקירבה ברמה העמוקה של הגופים הרגשיים והרוחניים, כיוון שהיא זו שאמורה הייתה להיות ממשיכת דרכי, והיא זו שנועדה להמשיך את חייה גם לאחר שנפרדתי משלושת הממדים. היא זו שלמעשה, דרך תלמידינו, נועדה להמשיך ולהעביר להם את ידע המיסתורין והחניכה, את ידע החיבור לאהבה וחמלה, שאותו נועדנו להפיץ בעולם, ולכן החניכה שלה הייתה שונה מהחניכה שלי, כיוון שהיא נועדה להמשיך בחיים בתוך גוף בכדור הארץ, ולהמשיך למלא את תפקיד ההדרכה וההוראה לבאים אחרינו.

כעת אפנה את מקומי למאסטרים אחרים נוספים, אשר רוצים להעביר את הידע שלהם.

אייזיס

שלום יקרים ואהובים, כאן אייזיס. ברצוני לספר לכם מעט על החניכות שאני נצרכתי לעבור על מנת לפתוח בתי למיסתורין, שרבים מהמאסטרים שמוכרים לכם כיום, למדו והתמחו שם בתחומי עניין שונים.

כידוע לכם, בבתי הספר למיסתורין שהיו במצריים העתיקה ובאטלנטיס, נלמדו תחומים שונים: אסטרונומיה, הגשמת החומר, מיניות ואהבה מקודשת, עבודה עם קריסטלים, תקשורת וטכנולוגיות מפותחות ביותר, מדעים, אמנות, שירה, ודברים רבים נוספים, הכוללים שליטה בכוחות הטבע, וכדומה. לא אפרט כעת את כל הדברים, אך ניתן לומר שבבתי ספר למיסתורין ניתן היה ללמוד תחומים רבים ושונים.

אוסיף רק, בקיצור נמרץ, כי לאחר מכן, כשהגעתי למצרים, וגם בן זוגי אוזיריס חבר אליי, ואז הקמנו בתי ספר למיסתורין נוספים, שהיו בנוסף לבתי הספר באטלנטיס שניהל אוזיריס, ולאחר מכן נוצרו בתי ספר נוספים שניהל בננו הורוס, הידועים כבתי הספר של “העין של הורוס”. היו שני סוגים של בתי ספר למיסתורין שנוסדו על ידי הורוס: “העין הימנית” ו”העין השמאלית”, כאשר “העין הימנית” לימד את תחומי המדעים, ואילו העין השמאלית” לימד את תחומי הרגש, האמנויות וכדומה.

כעת אעבור לתאר בקצרה מה היו החניכות אשר אני נצטוויתי לעבור. ניתן לומר, כי כפי שישוע בן יוסף, ידידי ואהובי היקר, עבר את החניכה העמוקה והעוצמתית ביותר שלו בכדור הארץ, כך גם אני עברתי את החניכה העמוקה והעוצמתית שלי בכדור הארץ.

למעשה, כולנו הוכשרנו בכוכבים שונים על מנת לקבל את הידע העמוק ביותר. אני הוכשרתי בכוכב סיריוס. כוכב סיריוס היה מקורי. בו למדתי את כל תחומי הידע, את כל תחומי ההכשרה. ולמעשה עברתי גם בונוס ובכוכבים אחרים, שנתנו לי הכשרה בתחומים אחרים נוספים.

עברתי את תחומי החניכה שלי בכל אותם תחומים שנועדתי ללמד לאחר מכן. אך כיוון שגם אני שייכת בצורה כזו או אחרת לקרן הכחולה, ששייכת לרצון הבורא, לביטוי הבורא, לביטוי רצונו, להכנעה לרצונו, ניתן לומר כי השיעור העמוק ביותר שהייתי אמורה לעבור ולחוות הוא השיעור של החיבור לרצון הבורא, האמון בבורא.

את השיעור העמוק ביותר הקשור בכך עברתי כאשר הייתי נתונה בגוף, באטלנטיס. גם באטלנטיס ניהלתי בתי ספר למיסתורין, והייתי יחד עם מאסטר אורלט, כתלמידה שלו, ועבדתי איתו בתיאום בפירמידה הראשית שהייתה באטלנטיס.

אני ניהלתי את בתי הספר למיסתורין באטלנטיס, אך באותה מידה הוקמו גם בתי ספר למיסתורין שנוצרו מהכוחות השליליים, ושלימדו את הידע הקדוש שהעברתי בצורה מעוותת, ובכך איפשרו שימוש שלילי בכוחות שבמקור היו טהורים וקדושים.

את המהות העמוקה ביותר של שיעור האמון בבורא עברתי בשני גלגולים שהיו לי בכדור הארץ. הגלגול הראשון היה כאייזיס, באטלנטיס, לקראת סופה של היבשת, כאשר ניסיתי ורציתי להביא ליבשת ריפוי, כאשר שמעתי את פיצוץ הקריסטל המרכזי, והיבשה התחילה לרעוד, אך במקום להעביר כוחות של ריפוי, העברתי כוחות של הרס. היה זה רצון הבורא, והוא נגד את רצוני, ולכן, בסופו של דבר נוצר ביני לבורא משבר אמון עמוק ביותר לקראת סופה של אטלנטיס.

ניתן לומר, כי (ואומר זאת בקיצור) לקראת סופה של אטלנטיס, נקברתי תחת סלע גדול, אך המים של הצונאמי הצליחו להוציא אותי, וסירה שעברה במקום אספה אותי, כאשר הייתי כבר במצב של מוות, אך לא לגמרי במצב של ניתוק הנשמה מהגוף. סירה זו הפליגה למצרים. באותה סירה עברתי חניכה עמוקה, כאשר נשמתי עלתה למעלה, עברה חניכה מקודשת בממדים הגבוהים, בעולמות הגבוהים, במקדשים הגבוהים הקשורים לבורא בממד השתים-עשרה, ורק לאחר מכן הוחזרה נשמתי לגופי. אמנם גופי נותר כשהיה, אך נשמתי עברה תהליך של שיקום והעצמה, כדי שאוכל להמשיך גם במצרים את תפקידי – להקים את בתי הספר למיסתורין.

זו הייתה החניכה הקשה והעמוקה ביותר שעברתי בנושא האמון והחיבור ביני לבורא, כאשר הגעתי לכדור הארץ.

לאחר מכן עברתי חניכה דומה בגלגול אחר, אך על זאת לא אוסיף, כיוון שברצוני לתת מקום גם למאסטר אדמה, שברצונו לדבר.

ברוכים תהיו.

מאסטר אדמה

שלום לכם יקרים ואהובים, כאן מאסטר אדמה. את הכשרתי עברתי ביבשת למוריה העתיקה והיקרה. זו הייתה הכשרתי באיזור הקשור לכדור הארץ. אך לפני כן עברתי הכשרה והדרכה במקדשים של הקרן הכחולה, הנמצאים בממדים הגבוהים הן בכדור הארץ, הן בסיריוס, והן בכוכבים אחרים.

גם אני עברתי הכשרה בכוכב ונוס, גם אני התמחיתי בתחומי האהבה ללא תנאי, ובתחומי הידע המחובר אל הלב.

בלמוריה למדתי את כל סודות בתי הספר למיסתורין. שם גם נוצר החיבור העמוק ביני לבין מסדר האלוהים, כאשר הייתי והוויתי את מימושה של אחת הקרניים שהייתה בלמוריה.

כאשר הגיע המידע על השמדתה של למוריה, ניתנה בידנו האפשרות לברוא את טלוס. כך עשינו, אך לא הצלחנו להציל את כל האוכלוסיה שהייתה בלמוריה.

כאשר בראנו את טלוס, טלוס עדיין הייתה בממד השלישי, כפי שאתם היום. רק באמצעות עבודה עמוקה ועוצמתית, הצלחנו להתעלות לממד החמישי.

כיום אני מחובר לקרן הכחולה, אך דרכי היא מתעדנת ועוברת לצבע התכלת, ובאמצעותה ובאמצעות החיבור להיררכיה הרוחנית הגבוהה, אני מנהל, באופן רוחני, את טלוס.

חשוב לומר כי כל אחד מהמאסטרים הגבוהים שמנהל את ערי האור, מנותק לחלוטין מעניין האגו, כיוון שאין מקום לעצמיות שלנו בתור המדריכים. כיוון שאנו מקבלים את כל הידע שאנו מעבירים מההיררכיה הרוחנית, ותפקידנו להעביר אותו בצורה הטהורה ביותר.

ברוכים תהיו, אדמה מטלוס.