מנורות לילה – להאיר את החשכה עבור האור

ג׳ניפר הופמן

נובמבר 2016

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

האם הצלחתם לישון רק מספר שעות בכל לילה בזמן האחרון? האם אתם מתעוררים פעם או פעמיים ולא מצליחים לחזור לישון במשך שעות? או האם אינכם מצליחים לישון כלל בלילות מסוימים, ואין זה משנה עד כמה אתם עייפים? אנו מבצעים עבודה אנרגטית חשובה בלילה באמצעות תהליך שאני מכנה בשם ״תאורת לילה״ (nightlighting), משתמשים בפוטנציאל האנרגיה הפתוחה יותר של הלילה, כאשר רוב האנשים ישנים, כדי להכניס תדר גבוה יותר, להרחיב את האנרגיה ולקרקע אותה ברשת כדור הארץ. הארת-לילה היא עבודה חשובה, ואין זה משנה עד כמה היא לא נוחה עבורנו עכשיו.

כמנורות לילה, אנו נקודות אור בחשכה והחתימה האנרגטית שלנו גלויה יותר לעין כיוון שהיא לא מוסתרת על ידי עיסוקי היום-יום, אנשים אחרים או פעילויות. משמעות הדבר היא שקל יותר לאנרגיה שלנו להימצא בנקודה הגבוהה ביותר שלה וכך אנו הופכים למגנט לרמת אנרגיה זו. וכיוון שאנו ערים, אנו גם מקבלים וגם מקרקעים אנרגיה באותה העת. כמו המנורות הקטנות שמאירות את חדר השינה כדי לסייע לנו למצוא את דרכנו בחשכה, גם אנו מקור אור זה עבור נשמות שעוברות לצד האחר, אלה שצריכות למצוא אור שידריך אותן הביתה, כמו גם משואת אור עבור האנרגיה שזקוקה למכל כדי להתקרקע.

כמנורות לילה אנו מאירים באורות שלנו בשעות החשוכות ביותר, כאשר רוב האנשים ישנים, ופועלים כפורטלים להורדות אנרגיה כאשר יש פחות הפרעות אנרגטיות (כיוון שרוב האנשים ישנים). הדבר עלול להיות מעצבן והוא לא יימשך לעד, אבל כמנורות לילה אתם מעניקים שירות עוצמתי לעולם, לאנושות ולאור. בעת לילה, כאשר רוב האנשים סביבכם שקועים בשינה, השכל המודע שלהם רדום והם פתוחים גם כן לקבלת אנרגיה. וללא הסחות הדעת של כל הפעילות האנרגטית של שעות היום, אנו יכולים לבצע הורדות (אנרגיה) גדולות יותר, להביא תדרים גבוהים יותר ולעבד אנרגיה רבה יותר. כאשר יש צורך בכך, איננו יכולים לישון ואנו ערים בשעת לילה, לפעמים כל הלילה. הימים בהם נזכה לשנת לילה ארוכה יחזרו אבל האור שלנו דרוש בלילה, ואנו מבצעים עתה עבודה עוצמתית.

הנה כמה הצעות שיעזרו לכם להקל על התהליך.

בצעו נשימה פעילה ועבודה עם נשימות, שבה אתם מודעים לכל שאיפה ונשיפה, ובעת שאתם נושמים, היו מודעים לכך שאתם מחוברים למקור ולאור. ספירת הנשימות שלכם תעזור לכם להישאר ממוקדים בעבודה שאתם עושים ותשמר חיבור מאוזן.

היו מודעים לרמות האנרגיה אותן אתם מקבלים. הביעו כוונה להיות בתדר הגבוה ביותר שלכם ולקבל את האנרגיה בעלת התדר הגבוה ביותר שאותו אתם מסוגלים לקבל. בעת שאתם מקבלים את האנרגיה, הרחיבו אותה ושלחו אותה אל העולם ואל האנושות וכך תקרקעו את האנרגיה ברשת כדור הארץ.

נסו לא לדאוג בגלל שינה מועטה או שמא תהיו עייפים ביום המחרת. תוכלו להביע כוונה להתעורר רעננים ומלאי אנרגיה (אף על פי שייתכן ולא כך יקרה). אם הדבר כבר מעבר לכוחותיכם או אם אתם עייפים מדי, הזכירו למדריכים שלכם שאתם זקוקים לשינה ובקשו לקצר את העבודה האנרגטית.

כמו רבים מכם, היו לי כמה לילות נטולי שינה בחודשים האחרונים, יותר מאי פעם. אני מתגעגעת לימים שבהם יכולתי להירדם באופן מיידי. עכשיו, יש לי מזל אם אני נרדמת בשלוש לפנות בוקר או אם אני כן נרדמת, אני מתעוררת לפתע לאחר שתי שעות שינה בלבד ונשארת ערה למשך כמה שעות. אני יודעת שאני מבצעת עבודת אנרגיה רבה בזמן הזה, וכך גם אתם.

אנו ״מנורות הלילה״ עבור האנרגיה שזורמת בשפע לרשתות כדור הארץ בזמן הזה, ולכן כאשר אתם ערים בשעות הקטנות של הלילה, זכרו שאתם מכל עבור האנרגיה הנכנסת, מקבלים אותה ומקרקעים אותה ברשתות כדור הארץ. היו אפוא שער עבור האור, הביאו את התדרים הגבוהים ביותר שאתם יכולים, ודעו שאתם מבצעים את האינטגרציה של הממד החמישי עם הממד השלישי, אותה באתם לכאן לבצע. ואם זה עוזר, חשבו על עצמכם כעל מנורות לילה, ניצוצות של אור בחשכה, מאירים את הדרך לכדור הארץ החדש.