מלאכי השלום – באמצעות שגית

המרכזים האנרגטיים של העידן החדש

מסר מלאכי השלום

באמצעות שגית

הערה של שגית:

מלאכי השלום הם מדריכיי הרוחניים מזה מספר שנים. אני חווה אותם כשלוש ישויות אור יפהפיות. מאז שהכרתי אותם, הם שוחחו איתי על המושג “אושר כלכלי”. באותה עת, המושג לא היה מובן לי לחלוטין, וזנחתי אותו בצד. בתקשורים שניתנו לי התמקדתי בעיקר בשאלות על חיי היום-יום, ובפתרונות אפשריים שהציעו המלאכים לבעיות שלי ושל אחרים. ביום 31.1.2005, התעוררתי לאחר שלא ישנתי כל הלילה. זכרתי כי במהלך הלילה קיבלתי מידע חדש באשר למרכזים אנרגטיים ולאותו מושג עלום “אושר כלכלי”, אך לא זכרתי מהו בדיוק.

בצהריים, כשישבתי לערוך תקשור בכתב בעבור מטופלת, הציעו לי מלאכי השלום לכתוב תקשור על גבי המחשב. הבנתי שאין כוונתם לתקשור המיועד למטופלת, כי אם לתקשור מסוג אחר, אך ניסיתי לדחות זאת, בתחילה. עם זאת, מאחר ומלאכי השלום מעולם לא מסרו לי הוראות כה ברורות, הבנתי שבפיהם מידע חשוב שברצונם להעביר דווקא היום, דווקא באותה עת.. ואכן, כשהתיישבתי אל המחשב גיליתי שהשעה הייתה לא אחרת מאשר 1:11… ואז התחלתי להקליד… בתקשור ישיר, במהירות ומתוך ההבנה שמלאכי השלום מבקשים להנחיל באמצעותי סדרת לימוד חדשה. והנה לפניכם השיעור הראשון… של מלאכי השלום:

כאן מלאכי השלום. מלאכי עליון אנו ובאנו בפנייך היום על מנת להעביר באמצעותך ועבורך את סדרת המפגשים החדשה. כדור הארץ השתנה. שינויים רבים התרחשו בו מאז שהתגלו לראשונה המרכזים האנרגטיים בגוף האדם. שינויים רבים התרחשו מאז שנחשפה ההילה והשפעותיה על האדם, על גופו ועל חייו.

וכעת.. כעת, כדור הארץ חדש. מהו החדש שבו, מהו החידוש, אתם שואלים את עצמכם לעיתים… כן, ובכן… נכון, האחדות, קצת חדשה לכם, האנרגיות עוצמתיות מתמיד… אך גם אתם חדשים. גם אתם מחודשים. החידושים שאתם יצרתם הם המדהימים מכל. כך אנו רואים זאת. לעיתים, ברחפנו מעליכם, וכשאנו מתבוננים בכם, נאבקים לעכל את החדש, מנסים להיפטר מהישן, זועקים מכאב, מכעס, ומעוצמת הדיכאון ששורה עליכם, אנו מחייכים בינינו לבין עצמנו… אכן, זה עולם חדש. החידושים העוברים עליכם בימים אלה חדשניים אף הם.

השגית היקרה, שואלת אותנו ואת עצמה, למה הכוונה במילה “חדשניים”, האם במובן של “המצאתיים” או במובן של חידושים חדשים… ואנו נשיב בצחוק ובשמחה: כן, כן, יקירים. גם החידושים חדשים יותר מתמיד…

ובעודכם נאבקים לעכל את החדש, אתם חוזרים ושואלים: מה עוד חדש כל-כך? מהם החידושים? ובכן יקירים, הגופים חדשים, המרכזים חדשים, לא רק האנרגיה חדשה וקלילה ומתוקה מתמיד. אגב גם ריחה שונה. שימו לב יקירים לכל חמשת החושים. האנרגיה שונה ולכן גם השימושים בה עשויים להיות שונים. אך לא רק האנרגיה שונה, כי אם גם הגופים האנרגטיים, המרכזים האנרגטיים, וגם כל השילובים.

כאן מלאכי השלום. באנו לספר לכם היום על הגופים האנרגטיים שלכם. אותן צ’אקרות שכה העסיקו אתכם מאז ומתמיד, ואילו כעת, לפתע פתאום, אותם מרכזים אינם מגיבים לאותם תרגילים רגילים ומוכרים. אותם מרכזים אנרגטיים כאילו תקועים. כאילו פועלים לפתע על פי חוקים שונים… (צחוק). אכן, גם החוקים השתנו. “החוקים השתנו?” אתם מצקצקים אולי בלשונכם, “מלאכים יקרים, הרי החוקים היו מאז ומעולם אותם חוקים”. לא, יקירים. העקרונות הבסיסיים של יצירה, תשוקה וחופש הבריאה, מעולם לא השתנו. נכון, אך החוקים להפעלתם משתנים לעתים. לפעמים החוקים משתנים בהתאם, יקירים. וזוהי העת החדשה, ובעת החדשה, נדרשים מעט חוקים חדשים.

ואנו באנו לסייע לכם. שאם לא כן, לא היינו באים. אנו נמצאים כאן עבורכם ובשבילכם. בקשו מאיתנו ונבוא לשרתכם. אנו כאן היום בשביל הגופים ~ הגופים האנרגטיים, הרוחניים והפיזיים גם כן ~ כולם משפיעים עליכם. ובימים אלה, בהם האנרגיה החדשה שינתה מעט את “‘עורה” (צחוק), שינויים אלה משפיעים גם על הגופים.

ובכן, היו נא רגועים. אין מדובר בשינויים כה מרחיקי לכת. הכוונה היא לשינויים מן הסוג של העמקת ההבנה, של שינוי ההתייחסות, של נקודת מבט שונה. אלו הם השינויים. אלו הם החידושים, או לכל הפחות תחילתם.

אז קדימה לעבודה, יקירים. היו נא מוכנים ורגועים.

ראשית, נפתח בשמות חדשים. השמות לא מחייבים, כמובן, הם פרי המצאתנו ונדרשים לאור עידן השינויים. כן, אנו יודעים כי אתם מאוד אוהבים את השמות, התבניות והמספרים, ולכן גם אנו כאן, בשבילכם, מנסים…

אם עד כה התייחסתם לצ’אקרות שלכם כאל מרכזים שכל אחד מהם בעל ייחוד מיוחד משלו, נבקש כעת להציג בפניכם חלוקה מעט שונה. אכן, עדיין לכל צ’אקרה תכונות ייחודיות משל עצמה, והיא פועלת על אזורים ותחומים שונים, אלא שיש גם תתי קבוצות בתוך החלוקות. ואם כבר אתם מתעניינים, אז נגלה את אוזניכם בקצרה, כי יש לא רק תתי חלוקות, אלא גם מרכזים נוספים שעד כה כמעט ולא היו ידועים. אכן, היה מספר מצומצם של אנשים שעשה בהם שימוש, אלא שכעת הגיעה העת לאפשר לכולם ליהנות מאותם מרכזים. האנרגיות חדשות… הן נושבות בפניכם, כרוח נעימה ביום קיץ חמים. גם הפתיחה של אותם מרכזים השתנתה מעט. היא קלילה יותר, עדינה בתכלית. והמרכזים, לפתע זורמים, נובעים, מתמלאים וממטירים. עוד מעט הדברים יהיו ברורים יותר, יקירים.

שלוש הצ’אקרות הראשונות

נבקש לכנות מעתה והלאה צ’אקרות אלו בשם הכולל “אושר כלכלי”. אתם צוחקים… אכן, גם אנו צוחקים. אם עד כה שלוש הצ’אקרות הללו שימשו אתכם לשם החזקת אנרגיות של הישרדות, של שמירה על מקומכם, של ידיעת המיניות והחייתיות שבכם ושל טיפוח האגו שלכם והבנתו, הרי שמעתה, בעידן החדש, הצ’אקרות הללו משמשות ליצירת אושר כלכלי. וכן, השגית, את לא כותבת את הדברים בשגיאת כתיב. יקירים, האושר הוא באות אל”ף. זהו אותו אושר שעד כה התייחסתם אליו, כאל אושר רוחני, בלתי מושג, שקשה לקרקעו, אך שניתן לחוש בו. ואילו כעת, אנו מציעים לכם סוג חדש של אושר משולב. זהו האושר הכלכלי. האושר הכלכלי הוא אושר שניתן לחוש בו לא רק בגופים הגבוהים, כי אם גם כאן, אצלכם, על פני האדמה. זהו אושר שניתן לקרקעו וניתן לעשות בו שימוש מוחשי. הוא לא רק סוג של תחושה, למרות שהשילוב של ה”אושר” עם ה”כלכלי” מעניק לכם, כמובן, גם את התחושה של היותכם במקום הנכון, במקום הקליל והטהור. אך בה בעת הוא מעניק לכם את היכולת להיות מעושרים [בעי”ן] או אולי נכון יותר לומר “מועשרים”. אתם מבינים את הכוונה. אושר כלכלי הוא האחדות של האושר והעושר יחד, ולא כשהם נפרדים.

בעבר, נדרש האדם ליצרים שונים. הוא נדרש להשיג את לחמו בזיעת אפיים, וכעת רובכם משיגים את לחמכם באמצעות מלאכות שאינן דורשות עבודת כפיים. היצרים המיניים אף הם היו שונים. שימו לב כי לאחרונה מגיעים אליכם יותר ויותר תקשורים המדברים על איחוד זוגי מסוג שונה. איחוד זוגי שמתחיל מלמעלה, כאשר היצרים המיניים משתלבים בו. האיחוד הופך להיות שונה. אם בעבר הרחוק ואולי גם הלא רחוק בעבור חלק מאוכלוסיית העולם, קשר הנישואין נועד לשם הפיכת הקשר המיני למותר ולאפשרי, הרי שהיום, פעמים רבות, אין קשר בין הדברים. אכן, זמנים חדשים, יקירים… האיחודים הופכים להיות אחרים ולכן גם היצרים שלכם משתנים. ובאשר לצ’אקרה השלישית, שעניינה היה מרכז הפחדים והרגשות האמיצים, הרי שכעת באנרגיה החדשה ששורה סביבכם, גם הפחדים משתנים. הקלות שבה ניתן לשחרר מאנרגיה שאינה רצויה לכם, הפכה להיות בלתי נסבלת כמעט… (צחוק). אתם הרי יודעים, שלוש הצ’אקרות האלו שינו כמעט לחלוטין את תפקידיהן.

לכן אנו לכם מציעים לעת עתה את השם הכולל “אושר כלכלי”. ומה אנחנו עושים עם השם הזה, כעת, אתם שואלים.. אה, אה… גם אנחנו מתלבטים… נפרט בהמשך מעט על תפקודן החדש של שלוש הצ’אקרות האלו, אך לפני כן, ברצוננו לשוחח אתכם על הצ’אקרה החמישית.

הצ’אקרה החמישית

אנו מכנים כך את הצ’אקרה המצויה באזור החזה שלכם. מבחינת המספור הרגיל שלה, היה מקום לכנותה אולי הצ’אקרה הרביעית. אך לעת עתה, נקרא לה הצ’אקרה החמישית, ולצ’אקרת הגרון נתייחס בהמשך, בלי מספרים.

צ’אקרה זו היא חלק מאותו מכלול של שלוש הצ’אקרות התחתונות, יקירים. ובכן, אתם כבר מבינים, כי למכלול זה ישנה צ’אקרה רביעית, נוספת, שלא נשוחח עליה עתה, משום שטרם הגיעה העת לחושפה.

הצ’אקרה החמישית מצויה מתחת לצ’אקרת הלב, במרכז. היא ממוקמת בעיקר על ההילה, אך ניתן לחוש את השפעתה גם על יתר הגופים. בדמותה היא כמעין שבכה אנרגטית, מעין כדור עשוי חוטים אנרגטיים סבוכים. היא קשורה קשר ישיר לשלוש הצ’אקרות הראשונות ומהווה חלק מהמערך האנרגטי המשותף של המונח “אושר כלכלי”.

ומהן תכונותיה הייחודיות של צ’אקרה זו, אולי אתם שואלים. ואנו משיבים: צ’אקרה זו אחראית בעיקר על פחדים קדמוניים. על כל אותה דרמה שנשאתם אתכם מגלגולים קודמים. היא אחראית גם על כל אותם דפוסים ותבניות שהנשמה שלכם פועלת על פיהם. כאשר הכוונה היא בעיקר לדפוסים קדמוניים שהשתרשו בנשמה, וגם אצלכם כבני אדם, ועל פיהם אתם חיים פעמים רבות, גם אם אינכם ממש מבינים זאת. למשל, אם בגלגול מסוים הנשמה חוותה טראומה של היותה קורבן, ובאותו גלגול, אותה סיטואציה מסוימת הפעילה את הנשמה כך שעצם היותה קורבן דרבן אותה להצליח בחייה, הרי שדפוס הקורבנות המניב עימו הצלחה השתמר באותה צ’אקרה כדפוס שמניע את הנשמה. גם בחייכם הנוכחיים אתם משמרים לעיתים דפוסים ותבניות שונים. כן, גם אמונות נכללות בקטגוריה זו. ובכן, התחילו לנשוף ולהפעיל. לשחרר את אותו אזור באיטיות, כיוון שאותה שבכה אנרגטית מפעילה את הגופים התחתונים, היא מורכבת מאוד ולעיתים יש להתירה לאט ובזהירות. קחו לעצמכם את הזמן, הקשיבו לעצמכם ולגופכם ופעלו בהתאם. שבכה אנרגטית זו כוללת גם את הדרמה שהניעה אתכם כבני אדם. אותה דרמה שאתם מוכנים כבר לשחרר, כיוון שהיא אינה דרושה עוד להתקדמותכם הרוחנית והמעשית כאחד.

ייחוד נוסף של צ’אקרה זו הוא הקשר האנרגטי העליון שהיא יוצרת בין כולכם. כן, כן, אותה אחדות מפורסמת עליה אתם מתענגים מעת לעת. אלא שהפעם הכוונה היא לאחדות במישורים של ההתעשרות הרוחנית-מעשית. אין הכוונה לאחדות במובן בגורס שמבחינה אנרגטית כולכם אחד, אלא הכוונה היא לאחדות במובן של הדפוסים והתבניות המניעים את גלגלי האנושות. אה, אה, אכן, יקירים, בוודאי שמתם לב כי לאורך השנים, האירועים, איך לומר, חוזרים על עצמם. באופנים שונים, על ידי אנשים שונים, אך בסך הכל, ההיסטוריה משכתבת את עצמה, וחוזרת על עצמה. אומנם, האנושות פועלת מתוך מקומות אחרים, כיוון שגם היא משתכללת ומתחדשת, אך האירועים חוזרים על עצמם. צ’אקרה זו אחראית לאותו חיבור בין כל הדפוסים והאמונות שהאנושות מחזיקה בהם. זו מעין אחדות מחשבתית, אם תרצו לקרוא לה כך. אולי חיבור אנרגטי- מחשבתי בין תתי המודע השונים. חיבור זה אגב מסייע לכם, מחד, להמשיך לשמר את כל אותם דפוסים ותבניות שהאנושות פועלת לפיהם, ומאידך, להתקדם עימם הלאה.

הבינו עד כמה עוצמתי חיבור אנושי-מחשבתי זה. שהרי מספיק שאחד מכם, כל אחד מכם, יוותר על דפוס מסוים וישחרר אותו, והדבר ישפיע על האנושות כולה. זו בדיוק הסיבה שאנו אומרים לכם כל העת: אתם משנים ומשכתבים את ההיסטוריה, ואתם יוצרים את ההווה כל העת. היו גאים בעצמכם, יקירים.

ודבר נוסף שמייחד צ’אקרה זו כשהיא משולבת עם שלושת הגופים הנוספים (מקלעת השמש, צ’אקרת המיניות וצ’אקרת ההישרדות ~ צ’אקרת הבסיס) הוא חיבור האדם אל הטבע ואל מחזוריו. צ’אקרות אלה שלובות האחת בתוך השניה באופן שקשה להסבירו כעת, אך לאחר עבודה מעטה עם הצ’אקרות השונות, תוכלו לחוש בשינויים המתרחשים בהן. תוכלו לחוש את הדברים מתאזנים ואת עצמכם מעושרים. אכן, אין זו טעות כתיב יקירים. להיות באושר הכלכלי משול בעינינו ל”להיות מעושרים”.

ולכן, נציע לכם בימים הקרובים, לנסות עם עצמכם להיות מעושרים. להתנסות בתחושה הזו המשלבת מעלה עם מטה בשלושת הגופים הראשונים. נסו לשחרר את השבכה האנרגטית שלכם, לאוורר אותה מעט, על מנת לשחרר דפוסים קדומים ולאפשר לאנרגיה הקלילה, המתוקה, להיכנס בין הפתחים.

זמנים טובים באים עליכם, יקירים. היו מוכנים. עבדו עם הגופים שלכם, לאט ובבטחה. חושו את השינויים שמתרחשים בכם, כיצד הם משנים צבעים, כיצד צורתם הקונוסית משתנה אף היא. חושו בנביעה המתרחשת בכל אחד ואחד מהם. התחילו בשלושת המרכזים הראשונים. סיימו את הפעולה בחזרה על האמירה כשלוש פעמים: “אנו מעושרים, אנו מעושרים, אנו מעושרים”. הטמיעו תבנית זו של “מעושרות” בכל אחד מהגופים הללו.

היו ברוכים וברוכים תהיו. כאן מלאכי השלום. היו שלום לעת עתה.

לאחר התקשור פניתי אל מלאכי השלום וביקשתי מהם להעביר מדיטציה כלשהי על מנת שנוכל לעבוד עם שלושת הגופים באופן הנכון כעת, וזוהי תשובתם:

כאן מלאכי השלום. מלאכי עליון אנו ולבקשתך הופענו. מדיטציה מבקשת את… ובכן, יקירים… אכן. אתם, בני האדם, אוהבים עבודות מסודרות ותרגילים מורכבים שניתן לחלק לתהליכים… אלא שיקירים, עליכם להבין, שכאן, בכדור הארץ החדש, כל שנדרש הוא להחליט, לבחור ולבקש. זה הכל. זו כל התורה, והיא פשוטה… כאשר אתם מחליטים שברצונכם להתאים את הגופים שלכם לאנרגיות החדשות, הרי שאתם מבקשים כי הדבר ייעשה. ובמימד זה, הדברים פשוט נעשים. לכן, אנו אומרים לכם כל העת: הכל עניין של החלטה. החלטה מודעת מתוך בחירה. אנו אוהבים אתכם יקירים. אל תחששו. בחרו מתוך עוצמה, מתוך ידיעה ומתוך הבנה, והדברים ייעשו. מעצמם. ואו אז תוכלו לחוש את אותם שינויים המתוארים.

ראשית, נסו להבין כי השינויים בצ’אקרות הם כמעט בלתי נמנעים. הם נדרשים על מנת לקלוט את האנרגיה החדשה המצויה כבר באוויר, המשכרת אתכם בריחה ובמתיקותה. חושו בה, יקירים. וזכרו: זה עניין של החלטה. להרגיש, לחוש ולהיות. זה הכל. זו כל התורה, אין צורך בהסברים סבוכים. ואחרי שזה נאמר, ננסה בכל זאת, להעביר מדיטציה קלה לתחושה ראשונית של שלושת הגופים הראשונים והצ’אקרה החמישית ולהתנסות בהם.

ובכל זאת, משביקשתם, נעניתם. שהרי אנו כאן בשבילכם ועבורכם. ובאהבה גדולה אנו משרתים אתכם. כיוון שכל אחד ואחד מכם הבוחר לעבוד על גופיו, יוצר שינויים מדהימים בשדה האור, באנרגיה, בעיבודה ובקליטתה. היו ברוכים.

לפיכך, נציע תרגיל קצר ופשוט לעבודה חדשה ומחודשת על הגופים, לשם קליטתה של אנרגיה חדשה, מתוקה ומשכרת. היו מוכנים. אין מדיטציה זו מחייבת, וכל תרגיל אחר שתמצאו לנכון לעשות כדי להפעיל את הגופים שלכם יכול להתאים. שהרי כבר אמרנו, העיקר הוא להחליט.

שבו נא רגועים, וחושו את עצמכם מחוברים לכדור הארץ החדש. החיבור הוא אנרגטי, סובב אתכם, מקיף אתכם, אך אתם חשים אותו. הזמינו אליכם את האנרגיות החדשות. מספיקה כוונה, שהרי הן כבר כאן. צריך רק לבקש. בקשו אותן והנה הן מקיפות אתכם בקלילות, ברכות ובמתיקות. ואתם מתענגים על האווריריות שבגופכם. חשים רפויים אך בה בעת מלאים באנרגיה המתוקה. חושו באווריריותה. נסו להריח אותה. התמלאו בה ברכות. חושו אותה עוטפת אתכם בתחילה ולאחר מכן מתחילה למלא אתכם. ככל שהאנרגיה החדשה, המתוקה והקלילה ממלאת אתכם, כך אתם הופכים מאוזנים. לא עוד קרקוע עז וחזק, כי אם קרקוע מתוך איזון, מתוך תחושת התמלאות באנרגיה קלילה. קרקוע נעים שמייצב אתכם ומאזן אתכם עם כדור הארץ שלכם. כדור הארץ החדש. היו ברוכים.

משהתאזנתם, התחילו בנשימות עמוקות לתוך הצ’אקרה הראשונה שלכם. דמיינו אותה בעיניכם, ובקשו ממנה לקלוט את האנרגיה החדשה שבאוויר. בקשו ממנה להתחדש. חושו כיצד הצ’אקרה מתחילה להשתנות. ייתכן שתחושו איברים בגופכם זזים. היו רגועים. הגופים מתאימים את עצמם לשינויים. הם יודעים היטב את המלאכה, הם רק חיכו להוראה… מכם… המשיכו לשאוף ולנשוף. חושו את עצמכם ממלאים את הצ’אקרה באנרגיה החדשה. חושו את הצ’אקרה משנה לאט לאט את צורתה, לא עוד קונוסים, כי אם נביעה עצומה ונעימה הרבה יותר. שימו לב לשינויים, לצבעים, לצורות, לדברים שמשתחררים. לעיתים הצ’אקרה רוויה בפחדים ומשום כך האנרגיה הקלילה מתקשה לפעום. חושו כיצד הצ’אקרה נפתחת לאט לאט ומתחילה לקלוט. חושו בפעימה שנוצרת עם קליטת החידושים. היו רגועים. הודו לצ’אקרה ולעצמכם על פעולתה. תוכלו לברר עימה או עם המדריכים שלכם מתי להמשיך במלאכה ותוכלו גם להשאיר לצ’אקרה הוראה להמשיך להשתנות עד להתחדשותה המלאה. ייתכן שכבר בפעם הראשונה תחושו בפעימה שנוצרת בצ’אקרה בעת שהיא משתנה ומתחדשת. היו רגועים ושלווים. זהו סימן לכך שהדברים עובדים.

כעת עברו לצ’אקרה השניה והשלישית. ברוגע ובנחת ומתוך שלווה וידיעה כי אתם השולטים בכל אותם גופים. אתם קובעים את הכללים. אם ההתחדשות מהירה לכם מדי, בקשו להאט את הקצב. אם היא איטית, בקשו להאיץ. ומכל מקום, בקשו שההתחדשות תעשה באופן ההדרגתי המתאים לכם ביותר.

לאחר שעבדתם עם שלוש הצ’אקרות והתנסיתם בתחושה הקלילה והאוורירית, עברו לצ’אקרה החמישית. אותה שבכה אנרגטית המצויה על ההילה, אך משפיעה על כל הגופים. מאחר ששבכה זו משפיעה על שלוש הצ’אקרות ומשנה אותן, כשכולן משולבות ביחד, עברו לעבוד עליה רק כשתחושו שאתם מוכנים. היו רגועים ושלווים. עבדו עם אותה שבכה אנרגטית בעדינות מרובה, כאילו היא עשויה חוטי זהב צמריריים ועדינים. נסו להתיר את הקשרים שבה לאט ובבטחה. ראו כיצד האנרגיה החדשה הפועמת בשלושת הגופים הראשונים, מסייעת לפתוח צ’אקרה זו. הזרימו אליה אורות זהובים-לבנים, קלילים ואווריריים. המפתח לעבודה עם צ’אקרה זו הוא עדינות. ייתכן שבשלב ראשון תסתפקו בהתרת הסבכים עד לתבנית מאוזנת ועדינה המתאימה לגופכם ולכם. ייתכן שתרצו להתקדם ולהזרים אליה אור אוורירי ונעים. ככל שתזרימו את האור תחושו כיצד הצ’אקרה נפתחת. כאילו הייתה גולם צמרירי ועטוף בקשרים ואילו כעת, הגולם מתחיל לפרום את הקשרים, וככל שהקשרים נפרמים, כך דפוסים ישנים מותרים ונעלמים. היו רגועים. נשמו עמוק והתמלאו בקלילות ובמתיקות. הזרימו תחושות אלה אל השבכה. הותירו את השבכה האנרגטית בתבנית ההרמונית ביותר המתאימה לכם. בקשו ממנה להמשיך להתאים את עצמה לתבנית המתאימה לכם ביותר, באופן הדרגתי ובקצב הנכון לכם. נסו לחוש במהלך העבודה עליה, כיצד ממשיכים כל העת להתבצע שינויים גם בגופים הראשונים.

סיימו את התהליך בנשימות עמוקות ובהתמלאות מחודשת באנרגיה החדשה ובאווריריות. בקשו מכל הגופים שלכם להמשיך ולהתאוורר. היו ברוכים, יקירים. היו גאים בעצמכם, משום שאתם חדשים ומחודשים.

אם תמצאו לנכון, תוכלו לסייע לתהליך להמשיך להתבצע באמצעות עבודה עם פרחי באך. הפרחים המתאימים ביותר הם אלה המסייעים להתנתק מהעבר (16,7 ו- 33). בדקו איזה מהם הוא המתאים ביותר עבורכם. תוכלו להוסיף לכך גם את תמצית מס’ 2 שעשויה לסייע בשחרור הדפוסים. תוכלו גם להיעזר ברסקיו רמדי מדולל לשם האצת התהליכים.

היו שלום לעת עתה. כאן מלאכי השלום.

מרכזי הלב החדשים

או

לא דיברנו עוד על האהבה

מלאכי השלום

באמצעות שגית

22 לפברואר, 2005

כאן מלאכי השלום. מלאכי עליון אנו ובאנו היום לתת באמצעותך שיעור שני בנוגע לצ’אקרות. אה, אה, הצ’אקרות משתנות. כן, שוחחנו כבר על כך. ובכן היום נשוחח על אהבה. כן, האנרגיה הקסומה והעצומה מכל הקיימת בעולמכם. לו רק ידעתם כמה שימוש ניתן לעשות בה… והנה, לאט לאט אתם לומדים ומשתמשים… עושים ומתקדמים.. ולפתע פתאום כל גופכם מתמלא אהבה, ואז אתם חשים הארה, עצומה ועוצמתית.

והנה כעת, על מנת לקלוט ולספוג את האנרגיה החדשה, מרכז הלב שלכם משנה מעט את מיקומו, מגביה הוא את עצמו. צורת הנביעה השונה של האנרגיות יוצרת שינוי קסום זה. נשמו עמוק אל תוך הלב וחושו את הנביעה המוגבהת מעט. חושו את הזליגה של האנרגיה העדינה והקסומה. כעת דמיינו כי ממרכז הלב שלכם נובעת האנרגיה של מרכז זה כמו מממטרה. הממטרה יוצרת מעגל סביבה. כתוצאה מכך נוצרים בדמיונכם לאט לאט שני מרכזים נוספים של אהבה ~ מרכז הלב הימני המצוי בצד ימין ומרכז הלב השמאלי הממוקם בצד שמאל.

מרכזים אלה, מצויים בעיקר על ההילה, אך שולחים את אותותיהם לכל שדה המרחב האלקטרו-מגנטי שלכם. מתחת להם מצויה, גם כן על ההילה, השבכה האנרגטית, ומעל כל אלה חולש המרכז האנרגטי החשוב ביותר ~ מרכז הלב העליון. מרכז זה הינו עוצמתי ביותר. חושו את פכפוך האנרגיה הנובע בו. אם הוא חסום מעט, פיתחו אותו בעדינות. בקשו מעט אהבה לעצמכם. למה לא?! ככל שמרכז זה נפתח והנביעה שלו עוצמתית יותר, כך השבכה האנרגטית הממוקמת על ההילה מצליחה להשתחרר יותר ויותר ולהפוך למאוזנת ואוורירית יותר. חושו בנביעה ובזרימה בין המרכזים.

והיום דווקא פתחנו בתרגילים, רואים אתם.. הכל על פי בקשתכם, כי באנו עבורכם.

לארבעת המרכזים הללו אנו מבקשים לקרוא “אהבה עצמית עצומה ועוצמתית”, ובמילים פשוטות יותר: “אהבה התעצמותית”. משום שהאהבה אינה משנה את פניה, אך הופכת היא לעצומה הרבה יותר. האנרגיות החדשות הזורמות למרכזי הלב שלכם הופכות אתכם לרגישים יותר לזולתכם. לפתע אתם חומלים גם מבלי שהתאמצתם לעשות כן. לפתע יורדות דמעות אל גרונכם כך סתם ללא סיבה. לפתע, האנושיות שלכם הופכת להיות מלאכית.

כאן מלאכי השלום ובאנו עבורכם. אנא מכם, היו קשובים לעצמכם. התחילו באהבת עצמכם. האהבה העצמית חשובה לאין ערוך. היא היא המפתח להתקדמותכם. וכעת קיבלתם מספר דלתות לפתוח, בדיוק כמו שאתם אוהבים. ואת כולן פותח מפתח אחד: מפתח האהבה.

עליכם להבין, אחת מתעצומות העידן החדש היא השילוב והאיזון המדהים בין האנרגיה הזכרית לנקבית, אותה הרמוניה שמצלצלת בין מספר כלים מנגנים. זו המנגינה שלכם. אזנו את עצמכם. ראו את המרכז הימני כמסמל עבורכם את הצד הגברי ואת המרכז השמאלי כמסמל עבורכם את הצד הנשי, והעבירו אנרגיה בין שני המרכזים. מעבר האנרגיה בין המרכזים הללו מתבצע למעשה באמצעות סמל האינסוף, כאשר בצד אחד של הלולאה מצוי המרכז הימני, בצד השני המרכז השמאלי, ובמפגש ביניהם, שבו נוצר האיזון בין האנרגיות הזכריות והנקביות, מצוי מרכז הלב העליון שלכם.

והנה, אתם הופכים להיות עצומים, והנה המרכזים משנים את פניהם. מרכז הלב העליון מקשר בין צ’אקרות רבות, דבר זה עוד יוסבר בהמשך ויתגלה לכם במלוא תפארתו. לעת עתה, הסתפקו  במתנתו עבורכם: אנרגיית אהבה עצמית עצומה ועוצמתית. התעצמו עמה. הניחו למרכז הלב העליון שלכם  לנבוע ולהמטיר אותה עליכם, חושו בשני צידיו ההולכים ונבנים ויוצרים מעין מעוין של קישורים (עם השבכה האנרגטית). ככל שהשבכה האנרגטית (שקראנו לה הצ’אקרה החמישית) תיפתח ותתאוורר, מאליה תיעשה עבודה גם על קבוצת הצ’אקרות שכונתה בפינו קבוצת האושר הכלכלי.

מי מכם שחש לאחרונה כאבים בחזהו או קשיים בנשימה? אנא מכם אל חשש, ייתכן שמדריככם מסייעים לכם להיפתח לעוצמתכם, לתעצומות האהבה שבכם ולספיגת האנרגיה החדשה. אם הדבר קשה לכם, בקשו שהפתיחה תיעשה בהדרגתיות.

הו.. ימים יפים ועידנים חדשים מגיעים אליכם. היו ברוכים יקירים. עשו שימוש במרכזי הלב החדשים, התעצמו, חושו עוצמתיים, חושו את העצומתיות שבעצמי שבכם. חושו את האנרגיות החדשות מפכות בכם וממלאות אתכם. אתם מאושרים ותעצומתיים מתמיד. אה, וכמובן שכחנו, ומאוד מאוד אהובים… כאן אצלנו, בעולם המלאכים.

כאן מלאכי השלום, היו שלום לעת עתה.

חיבורים של אור

או

אני כל כולי כאן ועכשיו

מלאכי השלום

באמצעות שגית

שלום, כאן מלאכי השלום. מלאכי עליון אנו ובאנו היום ליתן את השיעור השלישי בסדרת השיעורים בנוגע למרכזים. אכן, המרכזים האנרגטיים משתנים… אנו מתבוננים בכם בהתפעלות ורואים כיצד הדברים מתרחשים.. כך, לאט לאט, חלים השינויים, ולפתע פתאום יבוא היום שתחושו בהם מתהווים.

והיום באנו על מנת לשוחח על קבוצת מרכזים נוספים. כמובן החלוקה אינה משנה דבר, אך היא מסייעת לעתים להבנה, ולשם כך אנו נוקטים בה. היו ברוכים, יקירים.

וכעת להסברים. נבקש לכנות את קבוצת הצ’אקרות הבאות כקבוצת החיבורים. החיבורים שלכם עם אנשים אחרים, החיבורים שלכם עם ממלכות וממדים. האנרגיה החדשה היא אנרגיה של חיבורים בין ניגודים, שהרי היא אנרגיה של התעצמות, התעצמותיות הכוונה, התעצמות ההבנה והתחדדותה, ובד בבד אנרגיה, זו היא גם קלילה, מלאת זרימה ורכה.

עם הגעתה של האנרגיה החדשה, גם אתם מתחדשים ומשתנים קמעא. אכן, המרכזים גם הם משתנים, ביחד אתכם. התזוזה קלה, כמעט בלתי מורגשת, אך נעשים דברים… במרחב, בהילה, מתבצעים קידודים חדשים, מגיעים כיוונונים עוצמתיים. ועל מנת שתוכלו אותם לקלוט, משתנים גם המרכזים. אותם גופים אנרגטיים עוצמתיים המווסתים את כמות האנרגיה הנקלטת בכם, אצלכם, ביחד עם כמות האנרגיה שאותה אתם מעבירים לאחרים.

אכן, באנרגיה הישנה, באותו עידן שבו נפתחתם בחזרה למעבר הרוח, שמרתם על עצמכם. הגנתם על האנרגיה שלכם מפני חדירתה של אנרגיה השונה במרקמה ובתדריה מהאנרגיה שלכם. ניקיתם את מה שכיניתם אנרגיות שליליות, של הסובבים אתכם, ואפילו אנרגיות חיוביות, כל עוד אינן האנרגיה שלכן.

ואילו כעת, מסתובבים אתם באותו טווס גאה, כששדה האנרגיה שלכם נפרש מכם בגאון. ההילה שלכם, על כל שלל צבעיה, מתהדרת מכם והלאה, כאילו הייתה כנפיים עצומות ומרהיבות ביופיין. עוצמתה, גודלה והתפרשותה במרחב היא מחזה שלא יתואר… וכאשר אנרגיה זו קולטת את האנרגיה החדשה, צבעיכם מבריקים והופכים להיות עוד יותר מרהיבים ומגוונים. אכן, כבר אמרנו זאת בתחילת דברינו, הצבעים גם כן משתנים. ההילה משתנה. אתם חדשים. חדשים ועוצמתיים. וכעת, כשזנב הטווס שלכם, על כל שלל צבעיו מתנגש עם שדה אור של שכנכם, של חברכם או סתם של מכר, הניצוצות שמתעופפים, יפהפיים גם הם. לא עוד חשש מפני התמזגות וזליגה של אנרגיה אחת לשניה, אלא יצירת להבה חדשה.

ומה קורה כשאנו מתנגשים במקרה עם אנשים מהרמות הנמוכות, אולי אתם שואלים? ואנו משיבים: הרמה הנמוכה כלל לא מצויה כאן בעבורכם עוד. אומנם, יש המכנים את התהליך שאותו אתם עוברים: התעלות, אך אל לכם לראות הדבר כגבוה לעומת נמוך. כולנו אתכם באותה חבילה, נמוכים כגבוהים. אם בהיותכם במהלך תהליך ההתעלות עצמו חשתם קושי להימצא ליד אנשים שטרם החלו בתהליך זה בעצמם וטרם רכשו על עצמם את עוצמתם, הרי שמשסיימתם את תהליך ההתעלות, מתהלכים אתם כטווסים גאים. אינכם מבחינים כבר בהבדלים. זוהי האנרגיה החדשה. ספגו אותה, הריחו את ריחה, התחברו אליה ולשמחתה. כן היא שמחה משום שהיא קלילה. אווריריותה מדהימה.

ואתם, ההורים לילדים חדשים וטריים, הריחו אותם. הם מדיפים את ריחה של האנרגיה החדשה. הם נולדו עימה. הם מקרינים אותם בהילה שלהם. הם חשים את מרכזיהם נפתחים ומתעצמים לקראתה. התקרבו אליהם. חושו בעוצמתה וברכותה כאחד. התחברו אליה.

ובאנו היום לשוחח איתכם על חיבורים. חיבורים של אור ושל אהבה. והנה, כבר אתם מחוברים.. אומנם, גם בין קבוצות המרכזים מתקיימים קישורים נוספים, אך היום אנו בוחרים לדבר על קבוצת החיבורים.

בקבוצת החיבורים שותפים מספר מרכזים. הראשונה שבהם היא צ’אקרת הגרון. לא נכנה אותה במספרים. לצ’אקרה זו חשיבות עליונה. צ’אקרה זו למעשה מוציאה מן הכוח אל הפועל את מי שאתם. צעקו בבקשה בקול שקט: אני הנני. אני כל שאני. הריני כאן ועכשיו. אכן, עתה אתם נוכחים… אתם קיימים. במרחב. בזמן. בכל ממד. צ’אקרה זו מבטאת זאת היטב. ואולי לאחרונה חלקכם חשים כי צ’אקרה זו תקועה… כי גרונכם פעמים רבות ניחר.. (ואולי אינכם שותים? יקירים, מים מפעילים אצלכם את כל התאים. לפעמים אתם שוכחים כמה שה”טיפים” הכי פשוטים הם אלה שתמיד עובדים). ואולי אתם חשים כי אפכם מעט גדוש וכי אוזניכם נאטמות לעתים? ובכן, לכל אלו ואחרים אחראית צ’אקרת הגרון. קחו נא נשימה עמוקה, יקירים, לפני שאנו ממשיכים וממריאים.

על מנת להתחבר אל האדם שהנכם, אל האל שבכם וסתם כך אל עצמכם, לעתים אתם מסתפקים בלהתכנס לתוך עצמכם. ואילו אנו כעת מציעים: עשו מעט שימוש בגרונכם, שוחחו עם עצמכם. אפילו אם יהיו אלה רק כמה מלים. צ’אקרת הגרון אחראית על כל נושא התקשרויותיכם ~ עם אחרים, עם אלוהים, עם ממלכות וממדים, אך אל נא תשכחו שהיא אחראית גם על הווייתכם. מוציאה היא מן הכוח אל הפועל את מי שהנכם. אכן, גם צ’אקרות נוספות ומרכזים תודעתיים נוספים משמשים בכך תפקיד, אך צ’אקרה זו היא הסממן החיצוני הראשון במעלה כל הסממנים.

אני כל כולי כאן ועכשיו. כן. אמרו. כך. אל תתביישו. וככל שתאמרו זאת תגלו שאתם אכן הנכם כל כולכם כאן ועכשיו. ומדוע שלא? פעמים רבות, דווקא האנשים שמתחברים אל הרוח ואשר מחפשים להתחבר עימה, שוכחים את העיקרון הפשוט הזה. גם את הרוח יש להוציא מן הכוח אל הפועל. ובמה הדברים אמורים? ישיבה במדברים ועל אגמים ברוכה ומבורכת היא, אך אם הדברים המתקבלים, והתובנות הנותרות, בסופן של כל הישיבות נשארות אצלכם, בתוככם, הרי שבמידה מסוימת אתם נותרים מעט מרחפים. ואילו כעת, מקומכם, שאותו בחרתם בקפידה כה רבה, הוא דווקא כאן ועכשיו. באנרגיה החדשה, זוכרים? לשם כך עליכם להוציא את הדברים מתוככם. ולשם כך תוכלו לעשות שימוש בצ’אקרת הגרון. לדבר. “אך אנו מדברים, כל העת…”. אכן, יקירים, אך כעת אנו מבקשים מכם לדבר כשכל כולכם כאן ועכשיו. כשאתם מרוכזים בדבר שעליו אתם משוחחים. לפתע תגלו שמתוך גרונכם נשלחים חוטי אור יפהפיים, שהדברים שעליהם את מדברים נוגעים בלבבות האחרים, שאתם מאפשרים גם להם להיות כאן ועכשיו.

אכן, יקירים, קבוצת החיבורים היא קבוצת חיבורים של אור ואהבה. כשאתם מדברים עם האחר, אתם מתחברים אליו, בדרך זו או אחרת. ואם כך, מדוע שלא תתחברו דרך התקשרות אוהבת ומוארת. הדברים כה סבוכים, אתם נאנחים אולי. ואנו צוחקים, הלא אתם עושים זאת, פעמים רבות, עם אנשים שאותם אתם מאוד אוהבים, עם ילדיכם לעתים… ולמעשה, הדבר כה פשוט, לפני שאתם מפעילים את צ’אקרת הגרון, זכרו להיות נוכחים, כל כולכם, כאן ועכשיו. והופ.. הנה אתם מחוברים ~ לעצמכם, לאלוהים, למלאכים. וכן, גם לבני אדם אחרים. היו נא ברוכים. נסו את הדברים, ולפתע שפתכם, התקשורת שלכם תהפוך להיות תקשורת של אור, תקשורת שבאמת מקשרת בין אנשים, שהרי ממילא כולכם וכולנו מחוברים.

וקראנו לקבוצה זו קבוצת החיבורים, כיוון שביחד עם צ’אקרת הגרון קיימות בה שתי צ’אקרות נוספות. צ’אקרת העין השלישית, שמחברת את עצמכם לאלוהות שבכם, לחלק היצירתי שבכם. ובעוד שהיא יוצרת את החיבורים כלפי פנים, הרי שצ’אקרת הגרון יוצרת את החיבורים כלפי חוץ. צ’אקרת העין השלישית מחברת אתכם פנימה, לתוככם, אך צ’אקרת הגרון מאפשרת לכם להוציא כלפי חוץ את שהנכם.

וכעת, נציע להתחבר לעין השלישית, בשקט בשקט, לחוות את הקדושה שבכם ולהתמלא באור שהנכם. צ’אקרה זו עוברת שינויים רבים וההתכנסות בתוכה הופכת להיות קלה הרבה יותר. אם עד כה צ’אקרה זו הייתה נפתחת כלפי חוץ, כעת באנרגיה החדשה, היא נפתחת גם כלפי פנים.  ממטירה עליכם לתוככם את האנרגיה של עצמכם, ממלאת אתכם בחושים הנוספים. התכנסו לתוכה, חושו מחוברים.

הצ’אקרה האחרונה בקבוצה זו היא צ’אקרה שאחראית על כוח החיים, על ההוויה, על החיבור לטבע, על היותכם בני אדם. צ’אקרה זו מצויה באזור שמול אפכם, בצדו האחורי של ראשכם. צ’אקרה זו אשר האנרגיה שלה עוברת לאורך כל ראשכם ועד להילה שלכם, מחברת אתכם כלפי פנים וכלפי חוץ. היא מחברת גם בין שני הצדדים של מוחכם. האנרגיה החדשה מרעננת צ’אקרה זו, שלמעשה מאז ומתמיד הייתה קיימת אצל כולכם, גם אם הייתה מעט סגורה, משום שלרוב לא נדרשה. כעת, עם הגעתה של האנרגיה החדשה, גם צ’אקרה זו נפתחת ומתחילה בעבודתה הברוכה.

נשמו עמוק לתוך ראשכם, דרך אפכם, פנימה והחוצה. חושו בזרימה. חושו כיצד בהפעילכם את גרונכם, ביחד עם העין השלישית שלכם, תוך הסתכלות על עצמכם מבפנים, ותוך נשימות עמוקות כלפי פנים וחוץ, אתם מחוברים… נוצרים חיבורים קטנטנים וחשובים בין שני חלקי מוחכם, התודעה ותת המודע כאילו הופכים לגוף אחד המתפקד בשיתוף פעולה מלא. נשמו עוד לאזורים אלה ותחושו שאתם מתחברים אל האחרים, אתם נפתחים ~ כלפי פנים, לעצמכם וכלפי חוץ ~ לבני אדם אחרים, לממלכות הטבע ולאלוהים. נכנה צ’אקרה זו בשם “צ’אקרת אור החיים”, משום שככל שתאפשרו לה להיפתח וליצור את החיבורים הדרושים, כך תאפשרו לאור שלכם לזהור כלפי פנים וכלפי חוץ, לעצמכם לבטא את כל שהנכם. תהיו נא ברוכים.

בקשו לעצמכם את החיבורים. צרו אותם מגרונכם, עברו דרך פניכם ועד לעין השלישית, והנה, אנו כולנו מחוברים. החיבורים הללו פועלים ומפעילים אצלכם את היותכם כל כולכם כאן ועכשיו.

כאן מלאכי השלום. היו שלום לעת עתה.

המרכזים העליונים

או

 (אימא’לה) אני אלוהים

מלאכי השלום

באמצעות שגית

כאן מלאכי השלום… מלאכי עליון אנו ובאנו היום להשלים את מערך השיעורים לעניין חלוקתם של המרכזים לקבוצות.

הגיעו אליכם עידנים חדשים. היו נא ברוכים. והנה אנו רואים אתכם מסתובבים לחוצים, עצבניים ולעתים אפילו מעט מרוגזים ותוהים: מה עלינו לעשות, כיצד עלינו להיות עתה? האם פספסנו את בואו של העידן החדש שכולם עליו מדברים? האם נותרנו מאחור ואיננו חשים את אותן אנרגיות מופלאות ואווריריות שכולם שחים בהן. ואנו צוחקים. צחוק גדול. צחוק גדול ומשחרר. ובכן, יקירים, מעולם לא התגלמנו בגופים, כך שלנו מעט קשה לחוש ולהבין את המועקה ואת שחרורה, הפתאומי, זה שלפתע בא. אך אנו מבקשים מכם להיות רגועים ולהצטייד במנת מתינות קלה, משום שדווקא כשלא תשגיחו, דווקא כשלא תחפשו מעבר לפינה את אותם הרגעים הגנובים של היותכם בעידן החדש, פתאום פשוט תהיו שם. כן, כך סתם, זה ייפול עליכם ככה פתאום. שהרי העידן החדש כבר שם. הפסיקו לחפש. התמקדו בו, היו בו. היו נוכחים. בעצמכם, בתוככם. ולכך גם יסייעו המרכזים האנרגטיים החדשים שבכם. היו נא ברוכים.

ובכן היום נדבר על שתי הצ’אקרות האחרונות בסדרת המרכזים האנרגטיים. נבקש לכנות צ’אקרות אלה בביטוי: “אני אלוהים”. אם אתם מתקשים לעשות שימוש במלים האלו, תוכלו להמירן בביטוי “אני ואלוהים” או סתם ללחוש בחשש מה, “אימא’לה” ואחר-כך לבטא את מי שאתם… נו, טוב, כן, אתם אלוהים. מה לעשות, קצת קשה להתכחש לעובדות.

ובכן, יקירים, כבר מזה זמן מה אתם מבינים שאתם אלוהים. אבל באנרגיה החדשה, מתאפשר לכם גם לחוש את היותכם אלוהים. כן, אלוהים חלק מכם. כך היה תמיד. אל לכם לראותו מחוצה לכם. אל לכם לפנות אליו כאילו חיצוני הוא לכם. הוא בכם, בתוככם. אכן, הוא גם מצוי מחוץ לכם, וגם אצל חברכם. אך זוהי מהותו בדיוק כשם שזוהי מהותכם. אנרגיית האלוהות אינה אנרגיה חדשה. היא תמיד הייתה כאן. אך כעת, אתם גם חווים אותה. במודע ושלא במודע.

העובדה שעד כה יכולתם לשכנע את עצמכם כי אלוהים חיצוני לכם, סייעה לכם פעמים רבות להישאר במה שאתם מכנים “הרמות הנמוכות”. היא סייעה לכם להתקרבן ולחוש כי לעתים אתם נורא מסכנים. ואילו כעת, אתם מבינים, אימא’לה, אתם באמת אלוהים. אתם יכולים להגשים עבור עצמכם כל דבר שרק תרצו להגשים. האנרגיה האלוהית המאחדת מצויה בתוככם. התמלאו בה. שאפו אותה. השתכרו ממנה. היא אנרגיה שמשכרת את כל החושים. היזהרו מללקות בשיכרון הכוח, אך ראשית התמלאו בה עד שתחושו מאוזנים.

והיכן הוא האלוהים? והיכן היא אותה אנרגיה אלוהית? והאם היא חדשה? אלוהים הוא כאן. מצוי אצלכם. אם עד כה דימיתם אותו כניצוץ המדליק אצלכם יכולות, או כשמירת-על שניתן לפנות אליה בתפילות, הרי שכעת אתם מבינים כי הווייתו אינה רק ניצוץ קטן שמתחבר לאל חיצוני. אלוהים אופף אתכם כל כולו, ומשום כך מצוי הוא כל כולו גם כן באותה עת בתוככם. אתם אלוהים. מבקשים אנו רק לומר: הבינו כי פיתחתם את הגופים, את עצמכם, את הווייתכם כך שהפכתם את עצמכם ל.. אתם יודעים.

ואולי אתם אומרים לעצמכם: אנו חשים שאתם מתחנפים אלינו כל העת, ובכלל אלוהים הוא עצום וגדול ואנו פרטים קטנים בתוך משחק שלם שלא תמיד אנו מבינים את כל כלליו. ובכן, יקירים, גם אנו שותפים למשחק זה. כולנו פרטים קטנים, אך כידוע לכם אלוהים מצוי בפרטים הקטנים. עובדת היותו של אלוהים בתוככם אינה שוללת את היותו גם מחוצה לכם. אופף הוא אתכם. מבפנים ומבחוץ. האנרגיה החדשה מאפשרת לכם לעשות שימוש פשוט ביכולות אלוהיות. לא צריך עוד התחברויות מסובכות. כל שצריך הוא רק לרצות. אפילו לא לבקש. לרצות דבר מה בצורה ברורה ומובנת. והדבר לא חייב להיות הדבר החשוב ביותר בעולם. הוא יכול להיות גם פעוט. אלוהים ממלא בקשות קטנות כגדולות, כל עוד הן ברורות.

וכיצד כל זה מתבצע, אתם מתעניינים כעת. ובכן. בקלות רבה ביותר. נזכיר שוב את קבוצת מרכזי האלוהים. מדובר בצ’אקרת הכתר שנפתחת כעת אצל רובכם בצורה הרבה יותר מוצלחת, מתעצמת וממטירה מהאנרגיה האלוהית המתקבלת אצלה על כל כולכם, בכל גופכם, מראש ועד כף רגל. האנרגיה האלוהית שמתקבלת דרכה היא אנרגיה צבעונית בשלל צבעים בוהקים ועזים ובשלל גוונים עוצמתיים, ובכולם משולב צבע הזהב העוצמתי. גם הפעם, שילובם ומהירות תזוזתם יוצרת את הצבע הלבן. אך הלבן בוהק משלל הצבעים ומשתלב עמו צבע הזהב. אם תרצו לראות זאת בעיניי דמיונכם, ייתכן שהדבר ייראה לכם כצבעו של הזהב הלבן שבעולמכם. זהו צבע עוצמתי ביותר. צבעה של אנרגיית האלוהים הממלא אתכם, לבקשתכם. וכשאתם חשים שאתם כועסים, יוצאים מתוך עצמכם, שקשה לכם, כל שנבקש הוא: אל תפנו בקשתכם מחוצה לכם ~ התמלאו באנרגיית האלוהים לתוככם. והנה אתם (אימא’לה, או שלא) אלוהים.

ולקבוצה זו שייך מרכז נוסף, זהו המרכז המצוי כשישים סנטימטרים מעל לראשכם. מרכז זה מחבר אתכם לאחדות המצויה בכל הממדים, בכל הזמנים וגם אצל האלוהים. מרכז זה אף מחבר בין כולכם, כקבוצת אחדים. התמלאותו באנרגיה החדשה נעשית על פי בקשה שלכם… להיות מאוחדים. לשם כך עליכם להתחבר לחלומותיכם ואין הכוונה לחלומות ליליים. הכוונה היא לחלום במובן של חזון. לשם כך, אתם כבר יודעים, עליכם להתחבר לרצונותיכם ולשדרם בבהירות ובדיוק ככל הניתן.

מרכז זה המצוי מעליכם אף הוא מתרחב בעידן זה, על מנת לקלוט ולהביא אליכם כמה שיותר אנרגיה חדשה, אנרגיה אלוהית. נכנה לעת עתה מרכז זה כמרכז האחדות השמימית, אך כפי שכבר אתם מנחשים לשמות אין כל משמעות. נסו בעיניי רוחכם, להרחיבו, לסוגרו ולהתאימו לצורכיכם. מלאו אותו באנרגיה החדשה וחושו כיצד היא נשלחת דרכו אליכם ומומטרת עליכם באמצעות צ’אקרת הכתר שלכם. הקפידו להכיל אותה בגופכם, במרחב שלכם, בהילה שלכם… שאפו אותה, התמלאו בה ושחררו לאט לאט ככל שתתאוו.

וכעת נשלים בעבורכם את הצ’אקרה האחרונה אליה התייחסנו במפגשנו הראשון. הכוונה היא לצ’אקרה שנמצאת כשישים סנטימטרים מתחת לרגליכם. צ’אקרה זו אמנם משתייכת לקבוצת האושר הכלכלי, אודותיה שוחחנו בשיעור הראשון, אך היא קשורה קשר הדוק גם לקבוצת המרכזים המכונים ‘אני אלוהים’. למעשה, היא משלימה את כל המרכזים האנרגטיים ומאפשרת לכם, בני האדם, להוות מוליך אנרגטי יעיל להעברת האנרגיה של העידן החדש.

לצורך ההבנה, נכנה לעת עתה מרכז זה כמרכז האחדות האדמתית. כאשר האנרגיה של העידן החדש מומטרת עליכם דרך מרכז האחדות האלוהית, עוברת לצ’אקרת הכתר, ומשם לכל יתר המרכזים האנרגטיים אודותיהם שוחחנו, אנרגיה זו מטעינה וממלאת אתכם ואת ההילה שלכם ובכלל את כל השדה האנרגטי שלכם. אלא שכאשר היא מתנקזת בסופו של דבר אל מרכז האחדות האדמתית, היא מטעינה גם את אימא אדמה באנרגיה החדשה. זוהי מתנתכם לכדור הארץ. פעולה זו גם מאזנת אתכם בין אדמה לשמיים ומטעינה אתכם באנרגיה החדשה, שמאפשרת לכם להיות כל מי שהנכם (אלוהים, כבר אמרנו…).

ובכן, יקירים, היו נא ברוכים. לעת עתה תמים השיעורים בעניין קבוצות המרכזים. התחברו אל האנרגיה הצבעונית הבוהקת שפסי זהב דקיקים שזורים בה, עד כי מהירות הגעתה אליכם הופכת אותה בעיניי רוחכם לאנרגיה בצבע זהב לבן המצוי בעולמכם. אפשרו לה להרחיב את מרכז האחדות השמימית, ובתוך כך התחברו לחלומותיכם, לחזונות שתרצו להגשים בעבור עצמכם. אפשרו לאנרגיה זו לסייע לכם להתמלא בהם על מנת שתוכלו להגשימם. לאחר מכן, חושו כיצד האנרגיה מומטרת ונובעת אל צ’אקרת הכתר, ממנה היא נשפכת לאורך כל גופכם, ועל-ידי כך ממלאת את ההילה שלכם ואת כל המרחב והשדה האנרגטיים שלכם. אפשרו לה להמשיך, לפתוח ולמלא את צ’אקרת העין השלישית, ומשם לדלג לצ’אקרת אור החיים וליצור חיבורים קטנטנים בשדה האנרגטי שלכם, חיבורים שמחברים אתכם לעצמכם ומאפשרים לכם להקרין את עצמכם כפי שהנכם.

והאנרגיה החדשה ממשיכה וזורמת, לצ’אקרת הגרון ואותה היא מרעננת ומחדשת, עד שתחושו את עצמכם צועקים: אני כל כולי כאן ועכשיו. אכן, יקירים, תחושה נפלאה, היא להיות כל העת כל כולכם כאן ועכשיו. והאנרגיה ממשיכה בזרימתה הטבעית ומכווננת את שלושת מרכזי הלב ומאפשרת לכם לייצר את סמל האינסוף המדהים. ומשם לצ’אקרה החמישית, הלא היא השבכה האנרגטית המשתחררת לאט לאט מדפוסים ישנים ומאמיתות שאינכם צריכים עוד, והלאה אל קבוצת מרכזי האושר הכלכלי, הלא היא מקלעת השמש, צ’אקרת המיניות וצ’אקרת הבסיס. והנה גם הן נפתחות ומתעצמות. מאפשרות לכם לחוש את האושר הכלכלי, את יכולתכם להיות רוחניים ובה בעת גם מקורקעים.

ומכאן מסיימת האנרגיה את מסלולה דרך מרכז האחדות האדמתית, ומתנקזת בנביעה מדהימה אל האדמה ויוצרת על-ידי כך את חיבורכם הסופי ~ הנכם מאוזנים בין אדמה לשמיים, מעט מטולטלים מעוצמת החוויה ומההתמלאות באנרגיה החדשנית.

ולסיום, נבקש להציע לכם, מפעם לפעם להזכיר לעצמכם שאתם מעושרים, תעצומתיים, מחוברים ואלוהיים. ובמילים אחרות: “אתם מחודשים” או “מתחדשים”, באנרגיה החדשה שמפעפעת בכם וממלאת את כל כולכם ואת חזונותיכם.

היו ברוכים ומבורכים.

כאן מלאכי השלום, היו שלום לעת עתה.

רשת התקשורת

תקשור ממפגש קבוצתי מיום 22/11

מסר מלאכי השלום

באמצעות שגית

שלום עליכם, יקירים ויקירות, כאן מלאכי השלום. אנו מודים לכם על מפגש זה, על שבאתם לכאן, לאוהל זה, ביום זה, לעשות עבודה קדושה ומקודשת. בתקופה הקרובה תשמעו תקשורים רבים, לא רק מאיתנו, על רשת האור ורשת התקשורת, על העיגון המתחזק שלה, וכן על הפיכתה לרשת מוארת וחזקה יותר. אנו נבקש לקרוא לה רשת תקשורת, אך ייתכן שתיתקלו גם בשמות אחרים.

במפגש זה נתמקד ביכולותיה של רשת זו לסייע לכם לפגוש בני אדם אחרים. הבינו, לסדרת המפגשים באוהל זה מטרה אחת, והיא לסייע לכם לקבל את האנרגיות החזקות על מנת שתוכלו לתמוך ברשת התקשורת ולהיתמך על ידה. תקשורינו החלו בהטמעת הקרן הכתומה-ורודה שפתחה את לבכם. כיוון שעל מנת לתמוך ברשת התקשורת ולהיתמך על ידה, על מנת לעשות בה שימוש נכון ויומיומי, עליכם להימצא בצ’אקרות הגבוהות שלכם. ולכן, היום לפני שכל אחד יעבוד על רשת התקשורת שלו, ראשית נפתח את לבכם. כיוון שלפני שאתם פותחים בדו שיח עם אדם העומד מולכם, ראשית פיתחו את לבכם. ואולי ישנם האומרים: “אנו רגישים ואיננו יכולים לפתוח את לבנו לאחרים, כיוון שאז נוכל לקלוט אנרגיות קשות של האדם העומד מולנו”. ואנו אומרים לכם: “לא כך הוא”. משום שכאשר אתם נמצאים בצ’אקרות הגבוהות, פותחים את לבכם, את צ’אקרת הכתר והעין השלישית, תוך עיגון טוב של עצמכם באדמה, הרי שלעולם לא תחדור אליכם אנרגיה שאינה טובה, שאינכם רוצים שתשרור ברשת שלכם. חשיבות ניקיונה של רשת האור שסובבת אתכם גבוהה ביותר, כיוון שככל שהיא נייטרלית יותר, כך היא נוצצת בשלל צבעיה, ומשקפת במדויק את מי שאתם באמת, יקירים.

ומי אתם באמת, אתם שואלים. והתשובה: ישות גדולה ביותר, ישות גדולה המעוגנת כאן בקרקע, אך כנפיים לה גם בשמיים ולכן, כשרשת האור שלכם מעוגנת וניטרלית היא נוצצת בשלל צבעים. קשת צבעיה של הרשת שלכם הולכת ומשתדרגת בהתאם לכם ולנכונות שלכם לקלוט את קרני האלוהים. ישנם ילדים קטנים המכונים ילדי הקריסטל או ילדי הקשת. ילדים אלה המגיעים אליכם יותר ויותר בתקופות האחרונות נולדו עם הקרניים הללו. על כן, הימצאות בנוכחותם של ילדים אלו מסייעת לכם גם כן לקלוט את הקרניים הללו לתוככם, וגם אם לא תעשו כל עבודה אנרגטית שהיא לקליטת קרניים אלו לתוך רשת התקשורת שלכם, אט אט הקרניים יחדרו אליכם. כיוון שככל שצ’אקרת הלב המורחבת שלכם פתוחה, כך אתם מסוגלים לעגן יותר ויותר בגוף האור שלכם אור ומידע.

דמיינו את עצמכם מוקפים ברשת אור המצויה מעבר להילה שלכם. זוהי רשת אור שאינה קשורה להילה שלכם. זוהי רשת אור אשר נתמכת ברשת האור הסובבת את כל היקום ומחברת את כלל האנושות ואת העולמות של מעלה והעולמות של מטה (אך בכך לא עוסק מפגש זה). היום אנו עוסקים בחיבור שבין רשת תקשורת אחת לרשת תקשורת אחרת. אדם מול אדם. כאשר אתם עומדים מול אדם אחר ומשוחחים עמו או מנהלים עמו כל סוג של תקשורת או אינטראקציה, רשתות האור שלכם נוצצות בגוונים ובצבעים הייחודיים להם, לכל אחד קשת צבעים יפהפייה המסייעת לו להגדיר את מי שהינו. ככל שתמלאו את רשת התקשורת שלכם במי שאתם, בייעוד הנשמתי הגבוה שלכם, בהיותכם, בעצמי הגבוה שלכם, במטרותיכם על פני האדמה, כך תשדרו לאדם עומד מולכם מי אתם באמת. והעומד מולכם, באמצעות רשת התקשורת שלו יקלוט אתכם. אולי שמתם לב שילדיכם הקטנים קולטים את מחשבותיכם מבלי שדיברתם, שיש להם את היכולת לדעת מה אתם חושבים או עומדים לומר עוד לפני שאמרתם זאת. נאמר לכם מדוע. ילדים אלו הגיעו עם רשת תקשורת מוארת ביותר והם מתירים להסביר את נוכחותכם באמצעותה, הם יכולים לקלוט את רשת התקשורת שלכם בצורה טובה הרבה יותר ולכן הם מבינים אתכם אולי אפילו טוב משאתם מבינים את עצמכם. אכן העבודה בנוכחותם של ילדים מבורכת ביותר.

בעתיד הקרוב תוכלו גם אתם לעמוד מול אנשים אחרים ולתקשר עמם ללא תקשורת מילולית. התקשורת תיעשה כתקשורת-על, שמתרחשת בין הרשתות עצמן, שעה שמתקבלת לכך התמיכה הגדולה ביותר מרשת התקשורת של היקום. והיום לאחר שנבצע עבודה בעבורכם ונצבע את הרשת של כל אחד מכם בגוונים שלכם, בגווני קשת האור שלכם, נבקשכם להעביר את קשת האור סביב רשת התקשורת של היקום על מנת לחזק גם רשת זו. ככל שתעשה עבודה תכופה יותר על רשת היקום על ידי אנשים רבים יותר, כך תוכל רשת האור להתחזק ולעגן את עצמה, ולאפשר לכם תקשורת נכונה ונבונה יותר. הבינו יקירים, כאשר אתם מצויים במצב נפשי ירוד, כאשר אתם מרגישים שאינכם מאוזנים ועייפים, ותקופה זו עלולה להיות כזו בעבור חלק מכם, עליכם לדאוג לשחרר את הרגשות האלה ולתעל אותם אל מחוץ לרשת התקשורת שלכם, אל מחוץ לגופכם, כיוון שאז תאפשרו לרשת האור לתמוך בכם בחזרה כלפי מעלה ולאפשר לכם להימצא במצב הגבוה שלכם. זכרו את העבודה שעשינו עמכם על הצאקרות, כשאפשרנו לכם לפתוח את צ’אקרת הלב, ובאמצעותה להגיע לאיזון כללי בכל הגופים שלכם. גם היום נחזור על פתיחת הלב מחדש, כיוון שככל שצ’אקרת הלב מאוזנת יותר, כך התקשורת שלכם מאוזנת יותר, והנכם מוארים. אנו מקווים שהדברים בהירים וברורים.

היום זימנו לכאן את האנרגיה של הטווס, משום שהטווס יודע לפרוש את זנבו, ולהציג את קשת יופיו בפני העוברים ושבים. היום נבקש מכם גם כן לעשות זאת בעבור עצמכם. כל אחד מכם, בזמן המדיטציה, יזכור וייזכר כי יחיד ומיוחד הוא, ויבקש לעגן את צבעיו הייחודיים בקשת האור שלו, על מנת שתשתקף ברשת ותשקף את הרשת שבו, היו ברוכים יקירים.

[מדיטציה על רשת התקשורת ושימוש באנרגיית טווס]

אנו ממשיכים להסתובב סביבכם, בין סבך הרשתות שלכם, עוברים ביניהם ומשדרגים אותן. אף הטווס מסתובב כאן איתכם על מנת לסייע לכם לאהוב את עצמכם; לקבל את עצמכם זו דרגה גבוהה אף יותר מאשר לאהוב את עצמכם, משום שאתם אולי אוהבים את עצמכם, אך לעתים קשה לכם קצת לקבל את עצמכם כי שאתם; אך אנו איתכם. אם אתם חשים מועקה, שחררו אותה אל מחוץ לרשת התקשורת שלכם. תוכלו לשחרר אותה באמצעות הקשת שתבנו ביניכם לבין היקום על מנת שתאפשרו לעצמכם לקבל את עצמכם יותר ויותר. והנה אנו צופים בכם, כאילו אתם אומרים לנו “אנו רוצים כבר לקבל את עצמנו”! ויקירים, אנו צוחקים… הרי זה המסע, לא הבטחנו שתקבלו את עצמכם מיד עם סיום מפגש זה; אף אתם אינכם באמת חושבים שכך יהיה, אך היום אתם מקבלים את עצמכם הרבה יותר משקיבלתם את עצמכם אתמול, וכך יהיה מחר, וכך הוא.. לאט לאט הדברים מסתדרים.

האמינו בעצמכם וכאשר אתם חשים מועקה וכשרע לכם עם עצמכם, פיתחו את לבכם ושילחו לרשת התקשורת שלכם אהבה, כיוון שרשת התקשורת שלכם מהדהדת גם איתכם, עם ישותכם. כיוון שכידוע לכם, אינכם רק אלו המצויים כאן. אתם הרבה יותר גדולים. הנכם גם העצמי הגבוה שלכם, גם נשמתכם המקיפה אתכם, ולכן רשת התקשורת שלכם מהדהדת עם כל חלקיכם. כאשר אתם חשים ברע פיתחו את לבכם, אך לפני שתשלחו לעצמכם אהבה וקבלה עצמית נקו רשת זו, שחררו אותה ממטענים קודמים. אנו ממליצים לכם לעשות עבודה זו באופן יומיומי, על מנת שתוכלו, איך אומרים אתם, להתחבר אל עצמכם, להיות מחוברים, לתקשר עם עצמכם. כשתרצו לעשות כן, פיתחו את לבכם, בקשו לראות את רשת האור, את רשת התקשורת שלכם, שילחו אליה ניקוי קל, אוורורו אותה ואז שילחו אליה כל שתבקשו בעבור עצמכם ~ אהבה, אמונה, קבלה עצמית.

אנו גאים בכם, יקירים. עשיתם עבודה זו, אף שלא הייתה פשוטה ולחלקכם היה אפילו קשה מאוד להתחבר אליה ולבצע אותה, כיוון שהתקשורת הבין-אישית עם אנשים אחרים אינה כה פשוטה בעבורכם פעמים רבות. נוח לכם הרבה יותר עם עצמכם. אך עבודה זו חשובה, משום שאתם חלק יחיד ומיוחד מפאזל גדול המשתדרג יחד איתכם ומסייע לכם לשדרג את עצמכם, לגדול ולהתעצם. דעו כי ככל שאתם מקבלים את עצמכם יותר, חייכם הופכים להיות שמחים יותר, מספקים יותר. היו נא ברוכים, יקירים. היו נא שואלים.

נשאלת שאלה בנושא עבודה עם הרשת לחיי חברה.

עשי עבודה עם הרשת על מנת לחבור מחדש אל קבוצת האנשים החדשה שתעבדי עמם, שייכנסו אל חייך על מנת למלא את חייך בחיי חברה מחודשים. עבדי עם רשת התקשורת עם אנשים אלה על מנת לחדש בעבור עצמך את חיי החברה שלך. עימדי במרכז מעגל. יש לך כבר היום חברה או שתיים שיש בהן את האיכויות שאת מבקשת בחברייך חדשים. עימדי עם אנשים אלה הנוכחים בחייך ושדרי יחד איתם מהמעגל אל האנשים החדשים. הם בוא יבואו, יקירה. יגיעו כך, מעצמם, אל תוך חייך, כיוון שאת שידרת אליהם, ושדרי גם כן ליקום, אל נא תשכחי על מנת להעצים את העבודה. האם תרצי דבר מה בעבורך?

את אותן הכוונות ניתן להחיל באותה צורה גם לגבי חיים אישיים?

אכן יקירה, אך נציע לך ראשית לעבוד על חיי החברה, כיוון שלעתים כאשר ישנם מספר נושאים, לעתים פתרונו של נושא אחד מביא לפתרונם של האחרים. כאשר תחושי שאת מוקפת בחיי חברה עשירים כפי שאת רוצה; כיוון שבשנים האחרונות הוצאת מחייך אנשים רבים ועתה הגיעה העת להכניס מחדש אנשים חדשים. עשי כן, פתחי את לבך לאותם “חדשים”, והדברים יבואו בעבורך, ואף ייצרו שינויים בחייך האישיים.

איך אני עושה את המינון הנכון עם כל סוגי העבודה שאני עושה ועם זאת ליצור את התקשורת הנכונה?

יקירה, לעולם אנו אומרים שאת הזמן שלכם אתם יוצרים, ואת היא שתחליטי מהם סדרי העדיפויות שלך. שימי את עצמך במרכז. זכרי את התקשור שלנו על אנוכיותכם, והיום, על ייחודכם. שימי את ייחודיותך במרכז, ומכאן תתחילי את העבודה ותמצאי את הזמן לעשיית הדברים. היינו מציעים לך לקבוע ביומנך טיפול עבורך אחת לשבוע. רשמי את הדברים, ובאותה שעה, שעה וחצי, עשי את כל העבודה לאותו שבוע. אכן יקירה, לעתים את מכניסה את עצמך ללחצים מבחינת סדרי הזמנים על מנת שלא להגיע לעצמך. ואנו לך אומרים, שימי את עצמך ראשונה. הדבר יסייע לא רק לך, אלא גם למטופלים שלך ולעבודתך שאותה תעשי ביתר רעננות. הכניסי את עצמך לתוך יומנך, הגיעה העת לכך.

בעבודה לא ספציפית עם רשת התקשורת, מול היקום ומול קבוצת אנשים, בהתכוונות אם אני מתייחסת לרשת האישית, אנחנו בעצם צריכים לעבוד על השכבה הקדמית של הרשת, לנקות אותה ולהתכוונן בה?

אכן יקירה, כשאתם עובדים עם קבוצת אנשים, העמידו אותם מסביבכם במעגל ושילחו מכם, מרשת האור שלכם אל המעגל שלהם והעבירו את ייחודכם, את צבעיכם דרך כל אותם אנשים. צרו מעין קשת ביניכם לביניהם, וכך הוא גם עם היקום, כששולחת את מרשתך ליקום, שלחי את קשת צבעייך הייחודיים אל היקום. ראי קשת זו מקיפה את כל היקום, כל כולו.

אבקש מסר לגבי יחסיי עם ילדיי.

יקירתנו, דעי כי את מבקשת מילדייך לקבל אותך ואת אוהבת אותם אהבה עזה, אהבת אם. לא הספקנו לדבר על כך, והדבר נוגע לעוד כמה כאן ~ אהבת אם יוצרת קשר עז ברשת התקשורת. קשר-על, היינו אומרים, שבו האם וילדיה חשים זה את זה, אף כשאינם יחד. בקשר זה, שהינך מבקשת לקשור עם בתך, נבקשך ראשית לנקות את הרשת המשותפת שלכן ממטענים. ונבקשך שכאשר את עושה את העבודה הזו, פיקחי את עינייך, וראי גם את ייחודה של בתך. כיוון שהיא מיוחדת, וכפי שאת מבקשת ממנה לקבלך, קבלי את אותה כפי שהיא, על המשפחה שבחרה לה, על עבודתה, על יופייה המשתקף. והיי נא ברוכה, כיוון שבאהבתך הגדולה, לעתים עלייך לזכור, כי אתן נפרדות. ולעתים עלייך להקטין מעט את הרשת השלישית הנוצרת ביניכן על מנת לאפשר לה לפרוש מעט כנפיה ולראות בעצמה את ייחודה. הינך ברוכה ואהובה. דעו כי אהבת אם היא אהבה עזה ועוצמתית ואין להגדירה אפילו במילים.

תמיד ראיתי רצפים של מספרים, אך עכשיו יותר מתמיד וכבר מרגישה מותשת מזה. מרגישה שעומדת בניסיון, האם אפשר לשחרר אותי.

ובכן יקירה, זכרי את כל בקשותייך מהעבר. בקשות כה רבות הבעת וביקשת. ואילו כעת באמצעות הרצפים אנו משיבים לך, טופחים על שכמך ואומרים לך: עלית על הדרך הנכונה. אין זה ניסיון או מבחן אך כל שתוכלי לעשות כשאת רואה את הספרות הוא לעצור למספר שניות; התחברי לעצמך; אל תבקשי; תעצרי. דעי כי שניות אלה אינן נספרות בעבורך, זהו רצף המספרים ורצף הזמנים. דעי כי כשאת רואה את הרצף הזה, זוהי תשובתו של היקום לבקשותייך מהעבר, ואנו אומרים לך, המשיכי בדרך הנכונה, ויחד עם זאת, נשחרר אותך מעול המספרים.

האם מחכה לי פריצת דרך משמעותית בעתיד הקרוב?

יקירתנו, ראשית נבקש לומר לך שאצלך כל יום חדש הוא פריצת דרך משמעותית. כך נפתח. את יודעת כי הינך יחידה וייחודית. את יודעת כי ביכולתך להרים פרויקטים גדולים ולהצליח בהם ככל שתבקשי. וכשאת מדברת איתנו על פריצת דרך משמעותית, את מבקשת למעשה דבר-מה גדול שישנה את כל מהותך ואת כל חייך. ואנו מבקשים לומר לך: יקירה, ראשית התבונני בחייך, ראי כמה שונים הם, ראי כמה פריצות דרך משמעותיות ביותר עשית ועושה הינך.. ועל מנת שלא להוציאך מאוכזבת לחלוטין מתשובותינו הסתומות במידת מה, נבקש לומר לך שבעוד כשלושה חודשים, אכן צפויה לך פריצת דרך ואת היא שתשפטי האם היא משמעותית. תוכלי לעבוד יותר עם האנרגיות החדשות ולשלב את הדברים שהינך עושה עם דברים שכבר עשית בעבר, ולפתוח למשל סדנה קטנה כהתחלה. תהיה זו פריצת דרך בעבורך יקירה, האם תהיה היא משמעותית? את היא שתשפטי, כיוון שאת תחליטי כיצד להמשיך עם הדברים, כיצד להתמיד בהם על מנת להפוך את פריצת הדרך למשמעותית. משום שפריצת דרך אינה עניין של רגע אחד, ואילו אנו משוחחים עמך על מצב מתמשך. על מנת להופכה למצב מתמשך ומשמעותי יהא עלייך להתמיד עם הדברים.

אני בחוסר וודאות לגבי העבודה שלי והייתי רוצה לקבל הכוונה לכך.

יקירתנו, כפי שכבר אמרנו לך, בקשי את הרווחה לחייך, הביעי כוונה טהורה שוב ושוב להכנסת הרווחה לחייך. עבודתך הינה סימפטום בלבד למחלה הרבה יותר רצינית. מחלה אולי היא מילה הנשמעת נוראית, אך הכוונה היא שעבודתך בסך הכל סימפטום. עלייך לבקש את הרווחה לתוך חייך כשתעשי כן, הדברים יתחילו להסתדר בעבורך. לא היינו מציעים לך בזמן הקרוב לעזוב; אין זה נכון בעבורך. היינו כן מציעים לך להתכוונן לרווחה. עשי זאת כעת בשיתוף עם רשת התקשורת שלך, שדרי אליה “רווחה”; נקי אותה היטב ושדרי אליה רווחה על מנת שהיא תשדר איכות זו ממך והלאה. כך תוכלי להקל על עצמך ולקלוט אלייך עבודה חדשה, אך עוד לא הזמן לכך יקירה. לעת עתה, הזמן הוא דווקא להתמדה, ועבודה זו, גם אם אינה נושאת פירות לעת עתה, הישארי במקומך התקרקעי, התאזני כיוון שהיציבות וההתמדה ישתלמו לך בסופו של דבר. אנו מקווים שהתשובה ברורה.

ברורה, אבל אני כל הזמן מבקשת רווחה…

כפי שהסברנו במפגש הקודם. עשי זאת ככוונה טהורה. אמונותייך הישנות, תפיסותייך את נושא השפע והכסף הינן תפיסות, ונשתמש במילים קשות, הינן תפיסות מעוותות. ככל שתשני תפיסות אלה הדברים ישתנו וירווחו. ונציע לך שוב: שחררי תפיסות אלה ממך והלאה, נקי את רשת התקשורת שלך, הביעי כוונה טהורה מתוך לבך, הפסיקי לראות כסף כדבר רע. ראי אנשים סביבך חיים ברווחה והינם אנשים מאושרים ושמחים וטובי לב. התבונני בהם, קלטי את כוונותיהם הטהורות, ואף את היי בכוונתך הטהורה לרווחה. בקשי גם את עזרתנו ונסייע, אנו מבטיחים יקירה. עשי שימוש גם בכוונה הטהורה דרך לבך וגם ברשת התקשורת. נקי אותה, שגרי את הרווחה ממך והלאה, הדברים ישתנו, המתיני מעט, תני אמון. זה חלק מהתהליך, תני אמון בעצמך וביכולת להתרווח. היי ברוכה יקירה, אנו מבטיחים לסייע.

אני רוצה הדרכה על מנת לראות במדיטציות.

בשמחה גדולה נעביר בשבילך הדרכה. לפני שתתחילי במדיטציה נבקשך תמיד לבקש את עצמך לשחרר מחשבות שמטרידות אותך, ושמעיקות עליך, תוכלי לחוש בהן משתחררות, תוכלי לדמיין אותן יוצאות מתוך ראשך או מתוך גופך. הניחי למילים להתחיל להצטייר בעבורך, אולי בתחילה תחושי שהינך מדמיינת. אך לאט לאט לכי עם המילים ונסי להופכן לציורים. לכי עם הציורים, אולי לא תראי הכל, אך לאט לאט התמונות יעטו עור וגידים. נסי בכל ערב לדמיין פרח אחר וראי כיצד הוא מתייפה ומשנה צבעיו, כיצד הוא נשטף במים, כיצד נופלות עליו טיפות גשם, כיצד הוא גדל, כיצד הוא קטן, כיצד הוא פורח, כיצד הוא נובל. הדבר גם יסייע לך. והיי מתונה, אל תצפי שהכל יקרה בבת אחת, בתוך שעה. דעי והאמיני כי הדברים קורים, היי נא ברוכה.

אני מרגיש שהעת שהדברים צריכים לקרות זה עכשיו. ובכל זאת הם לא קורים.

הבן, אין זה אתה ואין זה אנחנו שיכולים להצביע ולומר: זוהי העת הנכונה. התוכנית היא תוכנית אשר קיימת בעבורך ובעבור הזוגיות שלך ואם תרצה תוכנית זו לקדם, קדם אותה, עבוד עליה מכיוונך, והתקדם והתפתח. “האם זו העת..?” לעולם לא תדע. ייתכן שתמצא, שלאחר שתתגשם תוכניתך או תוכנית גדולה אחרת, תתבונן בה ותאמר: אכן בעת שהתגשמה, זו הייתה העת הנכונה. ועל כן שיחה על זמנים הינה שיחה ארוכה מייגעת וסבוכה ולעתים נראה שהדברים אינם עובדים נכון, אך כל העניין הוא של זמנים וכיוונונים. המשך להתכוונן. לא נוכל להבטיחך דבר, אך ככל שתעבוד על כך ותקדם את תוכניתך, כך היא תתקדם ותתרחש בעת הנכונה ביותר. ניסינו להיות פחות כלליים מהרגיל אנו מקווים כי הדברים עונים על שאלתך.

מה קורה כשכל אחד מבני זוג משדר כוונות שונות.

ובכן, עליכם להבין כי בזוגיות, אתם מעצבים יחדיו את רשת התקשורת שביניכם, וכשאתם עושים זאת כך, הרשת המשותפת שלכם נבנית בהתאם לכם ובהתאם לזמנים הדברים יקרו. היו מתונים גם אתם ודעו כי הדברים קורים, באיטיות. אך הם אכן מתקדמים וצבעיכם המנצנצים ברשת השלישית ממשיכים לעצב את חייכם המשותפים בהתאם למה שאתם משדרים ואין זה משנה אם אתם משדרים דברים הפוכים או שונים. המערבולת של הצבעים יוצרת ומוצאת את המכנה המשותף, כיוון שהוא קיים בין כלל הסמלים, המחשבות, האמונות והכוונות שלכם. זכרו נא זאת והיו נא ברוכים.

האם אפשר להסביר על שליחת הבקשות דרך רשת התקשורת.

ובכן יקירה, זוהי תורה שלמה. אך ננסה לקצרה. אנו מבטיחים כי יהיה על כך מפגש שלם. על מנת שלא להכביד עליכם, בכוונה לא שילבנו ידע זה כבר היום בצורה ברורה. רצינו שראשית רשת התקשורת תיטמע ותעוגן בכם. מכל מקום, פיתחו את לבכם והביעו כוונה טהורה. ככל שלבכם פתוח ונקי ומשוחרר, הכוונה טהורה יותר. כעת, דמיינו את הרשת שלכם סביבכם, שילחו את הכוונה לעצמכם, וזאת לאחר שניקיתם אותה ויצרתם ברשת מצב של ניטרליות, שהוא מצב של קליטה. כשבקשתכם נקלטה אצלכם, ברשת שלכם, ולאחר שהרשת שלכם קלטה את ייחודכם, ואם אתם סבורים שלא קלטה את ייחודכם, העמידו את הטווס למולכם. כשקלטתם את ייחודכם, המשיכו להביע כוונה טהורה מתוך לבכם ושקפו, שדרו, שילחו ליקום את רשת האור שלכם, כאילו פיסת אור מהרשת שלכם. שילחו ליקום פיסה זו. ראשית, גם כאן בקשו מרשת היקום לקלוט אותה בנייטרליות. תוכלו לעשות לשם כך עבודה על רשת היקום, כלומר: לנטרל את רשת היקום, לאפשר ליקום לקבל את עצמו, לשלוח אליו ניטרליות וקבלה עצמית ואהבה ושמחה או כל איכות אחרת שתבקשו בעבורו, ואז שדרו רשת לרשת דרך הקשת המקיפה את כל היקום.

תהיו ברוכים. עשו שימוש ברשת התקשורת, וראו כיצד היא מסייעת בחייכם. גם מי שחש שלא ממש התחבר כאן, נסו לעבוד עם הרשת, כיוון שככל שתעבדו עמה תראו כיצד היא עובדת. ברוכים הנכם על מפגש זה, אנו מודים לכם.

היו שלום לעת עתה, כאן מלאכי השלום.

שגית ~ מתקשרת ויוצרת מרחב אישי לריפוי ולהגשמה בכלים של העידן החדש

תגובות יתקבלו בשמחה

my-vision@ipn.co.il