לצעוד בנתיב הגבוה ביותר שלכם

ג’ון פאין מתקשר את אומני
מאנגלית: סמדר ברגמן

ברכות, אהובים, אני אומני. עבור רבים מכם הצועדים בנתיב הצמיחה הרוחנית, אתם מתמודדים לעתים קרובות עם ההחלטה בכל הקשור למהלך הפעולות הבא שלכם, להחלטה בנוגע לשינוי כיוון החיים. לעתים קרובות ישנה נטייה להיתפס לפחד, בנוגע לשאלה מה נכון ומה לא-נכון, מה עליכם לעשות ומה עליכם לא-לעשות, ומה הטוב ביותר בכל רגע נתון. כמה מכם אפילו מאמינים שהנתיב הגבוה ביותר שלכם יהיה נתיב קשה, שיהיה עליכם להקריב קורבנות ולוותר על דברים שאתם רוצים לעשות, להציב את עצמכם במקום השני ולסבול מצבים קשים שאינם תומכים במי שאתם. אמונות שכאלה בקושי נולדו מהאמונות הישנות שלשרת משמעותו לסבול בדרך כלשהי, אמונות שאתם צריכים להתכחש לאגו, לשמחה, להנאה ולשעשוע.

אנו, ישויות האור, רציניים רק בכוונות שלנו, לא בהתנהגותנו. הנתיב הגבוה ביותר שלכם יהיה תמיד נתיב השמחה. אם אתם תקועים, או פשוט תוהים מהו הנתיב הגבוה ביותר שלכם, ובאילו פעולות אתם יכולים לנקוט כדי לשנות את כיוון חייכם, תמיד לכו בנתיב השמחה הגדולה ביותר. אחד האתגרים שיש לכם בכל הקשור לכך הוא לגרום למוח ההגיוני שלכם להסכים אתכם ולשתף פעולה עם תוכניותיכם. הדברים שיובילו אתכם לנתיב הגבוה ביותר שלכם יהיו תמיד מרחיבים, כוללים וימלאו אתכם בהתלהבות, התרגשות ושמחה. בדרך כלל יהיה זה הדחף הראשון שלכם, הדחף של ההתרגשות הפנימית אשר יוביל אתכם לכיוון ההגשמה הגבוהה ביותר. לחיות בנתיב הגבוה ביותר משמעותו לחיות חיים של שמחה. שירות האור או הרצון הגבוה יותר לא מחייב אתכם להפוך לעבדים לאור. חייכם אמורים להיות חיים של שמחה והם מתוכננים כך שיהיו מלאים בפעילויות, באנשים ובדברים שמביאים לכם את השמחה הגדולה ביותר.

אם עליכם לקבל החלטה, דמיינו שיש למולכם שתי דרכים. דרך אחת מובילה להחלטה אחת, והשניה מובילה לאופציה השניה שלכם. דמיינו את עצמכם צועדים בשתי הדרכים. שחררו כל רגשות לגבי מה נכון ומה אינו נכון, שחררו את כל מה שאתם “צריכים לעשות ולא צריכים לעשות”, פשוט הניחו לעצמכם להרגיש. שימו לב לנשימה שלכם, האם היא מכווצת, או רחבה. הגוף שלכם יראה לכם תמיד באמצעות התגובות שלו איזו דרך נושאת באור ובשמחה הרבים ביותר עבורכם, שכן הנשמה שלכם עובדת באמצעות הגוף.

רבים מכם מעניקים דגש רב מדי לשירות אחרים, כאשר אתם מחליטים להרחיב את עבודתכם אל העולם, או שאתם נתפסים במה שאתם חושבים באופן הגיוני שאפשרי עבורם לעשות באזור שבו אתם חיים. אף על פי ששירות הוא המניע הגבוה ביותר להוצאת עבודתכם אל העולם, ותחושה של שירות תמשוך אליכם הזדמנויות רבות לשרת, עליכם לכלול את הצרכים שלכם עצמכם. כאשר אתם עושים את הדברים שאתם אוהבים לעשות, אתם תהיו פתוחים באופן אוטומטי להעניק שירות וסיוע לאחרים שעמם אתם באים במגע, והאנושות בכלל. כאשר אתם הולכים בעקבות השמחה וההתרגשות שלכם, אנרגיות אלוהיות יזרמו דרככם בקלות רבה יותר ואי לכך יהפכו את השירות שלכם לאחרים מעצים יותר.

אנשים רבים באו אליי לפגישות ייעוץ אישיות וכאשר אני שואל אותם מה הם רוצים לעשות בחייהם, רוב האנשים עונים שהם רוצים לעזור לאנשים אחרים. לעתים קרובות ביותר, תשובה זו מונעת על ידי הצורך לומר את הדבר הנכון, לעשות את הדבר הנכון, או מתוך צורך למצוא חן בעיני מה שנתפס על ידם כסמכות גבוהה יותר. אני אומר לכם, שהדרך היעילה ביותר לשרת אנשים אחרים, היא לשרת את עצמכם על ידי כך שתבחרו בחיים של שמחה. הצעידה בנתיב הרוחני אין משמעותה שעליכם להתעלם מהדחפים הפנימיים שלכם שנושאים אתכם לכיוון השמחה, מפחד שמא הם מבוקשים על ידי האגו. משמעותה לצעוד בנתיב ההתרגשות, שכן זו הדרך שהנשמה שלכם רוצה שתלכו בה. אתם ישות רב-ממדית ואתם קיימים בו-זמנית בממדים הגבוהים יותר כמו גם היותכם נוכחים על כדור הארץ. הנשמה שלכם חיה במצב של חסד, אהבה ואקסטזה. איכויות כגון שמחה, התלהבות, התרגשות, צחוק, הנאה ואושר הן איכויות נשמה. לכן, כאשר אתם מחליטים על נתיב של שירות, בחרו בנתיב שמכיל יותר מכל רגשות אלה. לכו בעקבות ההתרגשות והשמחה שלכם, וכל הדברים הטובים יבואו אליכם. כאשר אתם הולכים בעקבות מה שמעניק לכם ההתרגשות, לקוחות, מטופלים, ותלמידים ימשכו אליכם. האור שתקרינו ירפא כמה אנשים, פשוט על ידי היותם בנוכחות האנרגיה שלכם. הניחו בצד את כל האמונות שאומרות שלכם ששירות הוא עבודה קשה. זהו משחק, ונועדתם להיות מלאים בשמחה, ולכן צאו החוצה ויישמו זאת.