לעזור לעולם לרפא את עצמו

ג׳ניפר הופמן

אוגוסט 2017

מאנגלית: סמדר ברגמן

דומה שהעולם מתפרק עכשיו ובמידה מסוימת, זה נכון, בעת שהדבק התלת-ממדי שמחבר את העולם מתפורר לחלוטין. לא רק שהצעיף איננו, כך גם האפשרות להיות רדומים לחלוטין, להתעלם ממה שמתרחש בעולם. כל האנשים נמצאים במצב התעוררות כלשהו ואלה שלא, מקבלים קריאות השכמה רועמות יותר ויותר. דמיינו זאת כקרנבל, כאשר הרעש, האורות, ההמולה, התנועה והתוהו ובוהו מתרחשים בבת אחת.

באמצעות תהליך ההתעוררות, אנו מבינים עד כמה העולם נראה שבור, אבל זו אינה הצהרת אמת. באמצעות שדה האנרגיה שלנו שהתרחב לאחרונה אנו רואים שני נתיבים, את מגבלות הממד השלישי ואת הפוטנציאלים החדשים שנגישים עתה לנו בממדי ההוויה הגבוהים יותר. הם תמיד היו שם, פשוט לא יכולנו לראות אותם כאשר מגבלות הממד השלישי ניצבו בחוזקה במקומן. עכשיו אנו רוצים לרוץ קדימה ולחלוק תובנה נהדרת זו עם כולם, משוכנעים שאם נוכל ״לרפא את העולם״ ממגבלות הממד השלישי, תהליך ההתעלות יהיה מהיר הרבה יותר.

אך לא כך יהיה, כיוון שהעולם לא זקוק לריפוי, וגם לא אף אחד אחר. מה שיכול להתרחש הוא התעוררות לאפשרות לשלב את תדרי הממד החמישי החדשים ולהשיג רטטים חדשים כדי שריפוי עצמי, שמשמעותו האמיתית היא הפיכתנו שלמים והולמים אנרגטית, יוכל להתרחש. וריפוי שכזה יכול להתרחש בהבזק של תובנה שמשנה את האנרגיה כהרף עין.

לפני כמה שנים ייעצתי ללקוחה ששאלה על ידידה ששכבה גוססת בבית החולים והייתה עצובה משום שהידידות ביניהן הייתה ממושכת ומספקת. אז כאשר היא שאלה אותי על מצבה של חברתה, אישרתי שהיא תמות בסופו של דבר ושהתהליך יהיה ארוך למדי וכואב, אבל שלא המחלה היא שהורגת אותה. היא לא בחרה לחיות והחלטה זו היא שתקבע מה יהיה עתידה. היא לא הייתה חייבת למות, אבל כן הייתה חייבת לבחור בחיים על פני המוות.

מיד לאחר הפגישה היא נסעה לבית החולים והעבירה את המסר שלי לחברתה. אז, חודשיים לאחר מכן נפגשתי עם אותה חברה לאחר שיצאה מבית החולים, בריאה כמעט לחלוטין. היא הודתה לי על המסר, כיוון שהוא הציל את חייה. היא אמרה שכאשר קיבלה את המסר הדבר דמה לדלת שנפתחה והיקום שאל אותה מה היא רוצה. היא אמרה שהיא רוצה לחיות והרגישה כיצד האנרגיה שלה משתנה באותו רגע. אז הייתה מסוגלת להבריא במידה מספקת, להשתחרר מבית החולים ולהתחיל לחיות את חייה בדרך עמוקה יותר, להפסיק למנוע מעצמה שמחה וסיפוק, נחושה בדעתה לבחור בחיים ולחיות בדרך שקולה ומכוונת.

איננו יכולים לרפא אף אדם, ואין זה משנה עד כמה חולה, פצוע או אומלל הוא, ואין זה משנה עד כמה אנו רוצים שהוא יבריא או רוצים שחייו יהיו שונים. מה שאנו יכולים לעשות הוא לאפשר לאחרים לראות את עוצמת האור שלנו כדי שהם יוכלו לבחור לקבל החלטה זו גם עבור עצמם.

קיבלתי מיילים רבים כל כך מקוראים שמבקשים סיוע והדרכה, חלקם ממש תחינות לעזרה, הם ביקשו ממני לפעול מול היקום למענם ובשמם כיוון שהם ויתרו, הגיעו לקצה גבול היכולת ואינם יודעים מה עוד לעשות. אבל אין לי חיבור מיוחד ליקום, אין לי כוחות קסומים או יכולת לשנות את נתיב חייו של אדם עבורו. איני יכולה לפעול למענו – אף אחד לא יכול – עליו לקבל החלטה לחיות את חייו בדרך שונה לפני שיוכל למצוא את הדרך להציל את עצמו. על האנשים להחליט לחיות, אך יותר מכך, עליהם להחליט שהם מוכנים לקבל את השפע הבלתי מוגבל שנגיש לכולם, ועליהם לקבל החלטה זו עבור עצמם.

כל אחד מאיתנו יכול להוות מקור השראה לאנשים אחרים כדי שהם יוכלו להחליט למצוא את האור שלהם ולהאיר בו.

לפעמים התשובה לשאלות שלנו והפתרון לבעיות הקשות ביותר שלנו הם פשוט קבלת החלטה לחיות, להיות מאושרים, לחיות בשלווה, לדעת אהבה, להיות שמחים, ולהתחבר לשפע הבלתי מוגבל שלנו. בחירה זו לבדה תזיז את האנרגיה שלנו לתדרים חדשים, תוציא אותנו מדחיסות הקרמה התלת-ממדית ותכניס אותנו לבריאה של מודעות עצמית של הממד החמישי.

אנו מאמינים שאנחנו מוקפים בבחירות מורכבות רבות כל כך, אבל המצב פשוט הרבה יותר. ברווח שבין המקום שבו אנו נמצאים למקום שבו אנו רוצים להיות קיימת בחירה, והבחירה היא שתשאיר אותנו ברווח או תניע אותנו קדימה. גשר הממד הרביעי הוא הנתיב שבין כוח, פיקוח ושליטה של פרדיגמת הממד השלישי לבין האור, השמחה והבריאה של פרדיגמת הממד החמישי. התעוררות מציבה אותנו על הגשר, כוונה מאפשרת לנו להמשיך לנוע עד אשר נגיע לצדו האחר.