להפוך הפרעה להשראה – זרימת החיים

יערה בויום-קפלן
דצמבר 2015
עריכה לשונית: סמדר ברגמן

 

רשת הידע הגלובלי הינה רשת של חוויות, מחשבות ורגשות שמקיפה את כדור הארץ. בכל חוויה אתם משדרים את מחשבותיכם ואת רגשותיכם לרשת הידע וקולטים ממנה. סך כל חוויותיכם וזיכרונותיכם המושפעים מרגשות והתנסויות שמורים אצלכם בדעת התחתונה (המוח האחורי), והיא משמשת כמעין תחנת קליטה של תשדורת מרשת הידע הגלובלי.

התשדורת מועברת בגוף דרך המרכזיים האנרגטיים השונים, המשפיעים על החוליות ועל איברי הגוף, עד לתחנה שבה מעובדים הנתונים הללו ומשם משודרים החוצה להוויה, למציאות חייכם. כאשר נתון כלשהו בדעת מועבר, הוא יעובד ישירות דרך תחנת ממסר זו ויצור תשדורת התואמת מחשבה, רגש או תחושה.

תחנה זו ממוקמת בספירת היסוד ומאפשרת הגשמה (בין צ’אקרת השורש לצ’אקרת המין). תשדורת זו משפיעה ישירות על איכות הזמן, איכות המנוחה, האנשים והאירועים המקיפים את אותו אדם, ויתרה מזאת, היא תבוא לידי ביטוי אף בעונות השנה ובאקלים שבו הוא מתגורר. תשדורת זו נשלחת גם לסביבתכם ומגיעה לאחרים, כשבמקביל הנכם קולטים תשדורות שונות מן הסובבים אתכם. תשדורות אלו גם עולות אל הרשת הגלובלית ומשפיעות עליה, ומתחברות למסה של תחושות והרגשות דומות.

הדעת היא מעין קולטן שמאפשר כניסה של רשמים מחוץ לחווייתכם האישית, שדומים במרקמם האנרגטי לאלה שלכם. לכן, לעתים, תחושות והרגשות סובייקטיביות יתעצמו.

במהלך השנים בניתם בתוככם שכבות על גבי שכבות של נתונים בסיסיים אלה ושידרתם אותם אל רשת הידע הגלובלי. הרשת מלאה באיבה, בנקמה, בשנאה, בתחרותיות, בהשוואתיות ובעיקר בקנאה ובצרות עין. כעת אתם מתבקשים לנקות את מערך הנתונים הבסיסיים הלקוי על מנת לאפשר זרימה וצמיחה.

חיבורים בין אנשים

מפגש של הרגש עם המחשבה הוא רגע התחברות של האחד עם השני. חוסר בסובלנות ובסבלנות יוצר הרחקה אחד מהשני – נפרדות. אי הסבלנות והסובלנות מעידים על כך שהאחר, זה שעורר תחושות אלו, שיקף קושי אישי שלכם, עד שאינכם יכולים לסבול זאת. עד כדי איבוד הסבלנות והסובלנות.

סובלנות עצמית היא מצב שבו אנו קולטים ומשדרים ידע שבו אנו רואים את עצמנו בזולתנו, ורואים את זולתנו בעצמנו. חוסר בסבלנות ובסובלנות יוצר הרחקה ותחושת נפרדות. הסובלנות היא הרגע שבו האור חודר לנקודת הרגש והמחשבה, רגע שבו נוצרת הפריה, רגע שבו נוצרת בכם תחושת היתכללות עם הזולת. רגע שבו החומר והרוח מתאחדים, שבו קיימת תחושת האחד ועם זאת הנפרדות: “אני רואה את האחר בי ואת עצמי באחר”. זהו מצב שמאפשר ניקוי והתמלאות אנרגטית מחודשת של רשת הידע הגלובלי באור ובאהבה. אור ואהבה אלו ייקלטו בחזרה דרך ספירת הדעת שלכם וישפיעו ישירות על הווייתכם לטובה. זכרו, האחר פועל בתוכי גם אם אינו אני וגם אם אני מתנגד ומתכחש לו. הוא פועל בתוכי גם אם אני מלא איבה ושנאה כלפיו.

להפוך הפרעה להשראה

אתם חיים בעידן שבו העולם פועל ונושם רשת גלובלית של ידע עתיק יומין. ברשת ידע זו נאספו כמויות עצומות של חוויות שליליות בהן חוויתם אינסוף רגעי חוסר סבלנות וסובלנות לאורך ההיסטוריה האנושית. מסה שלילית זו מבקשת להתנקות.

על מנת להאיץ את תהליך הניקוי במערך הנתונים הבסיסיים עליכם להתאמץ, לאזור אומץ ולהסכים. ההסכמה היא לקיחת אחריות על חייכם ומתוכה צומחות ההבנה והאמונה שהאדם והבריאה אחד הם. אתם המשפיעים והמושפעים גם יחד, על כן שווים אתם בכוח היצירה שלכם לעולמות עליונים ובידכם המפתח לקיים את גן העדן עלי אדמות.

קלקולים מעין אלו נגרמים בעיקר מפגיעה עמוקה של האדם באהבה העצמית. חוסר באהבה עצמית הוא הנגע הגדול ביותר בזמננו כעת. עליכם להבין שרק בכוחות האהבה יתחולל השינוי. למדו, על כן, את כל תולדות האהבה העצמית או חוסר האהבה שבכם על מנת שתוכלו לאהוב את האחר, השונה. לעתים, חוסר באהבה עצמית נוצר מפגיעה עמוקה בעבר, מאי הבנה של המצב, האירוע וחשיבותו. תחושת עליבות היא זו שיצרה צורך להחזיר, לעתים בכוח, את שמרגיש האדם שמגיע לו מזכותו המולדת לאהבה. דרך עיוות הממסרים נוצרו הכוחנות וניהול מערכות יחסים בעולם של שולט-נשלט.

קבלו זה את זה באהבה גדולה ובאמונה, בקבלה ללא תנאי וללא סייג. הסובלנות מאפשרת את התחברות הקווים של האור והחומר בספירת היסוד ומאפשרת הגשמה. האדם ידע רגעים בהם חי בשלום ובאהבה עצמית שהקרינה כלפי חוץ. חי בהרמוניה עם הטבע ועם עונות השנה. ימיו, שעותיו ודקותיו נפרסו לסך חוויה שלמה ונעימה. זהו מצבה הטבעי והמדויק של תחנת הממסר.

הדרך היחידה למגר את שנאת האחים הכה נוכחת בימינו בעולם, ראשיתה בסבלנות וסובלנות עצמית אשר יביאו לאהבה. אהבו אהבת אמת את עצמכם ואז תוכלו לאהוב זולתכם ללא היסוס, ללא חשדנות בכוונות הטהורות של נפש האדם. ככל שירבו האנשים העושים דרכם בסבלנות וסובלנות עצמית, כך תגדל השפעתם על הרשת הגלובלית וכך תשדורת זו תשפיע מטובה על הזולת. נפש האדם מבקשת להרגיש שוב את טוהרה, את צדה הטוב. הרשע נולד מחוסר אהבה עצמית, מתחושת הדחייה והעלבון – ומשם אי הקבלה.

מאחלים לכם שפע של אור אהבה וחסד עצמי. באמונה שלמה שאתם צועדים אל שלמות הקבלה והאהבה העצמית. תהא דרכם של הבוחרים מוארת באור יקרות.

 

יערה בויום-קפלן – מרפאה בתקשור, מטפלת בריברסינג, מכשירה ומנחה מרפאים בתקשור ובפתיחת תדרים. ליצירת קשר:  052-6770273

 

~~~

סבלנות (patience) –
אורך רוח, היכולת לחכות למשהו מבלי לאבד עניין או להתרגז.

  • למשל: להקשיב למישהו בסבלנות, להמתין בתור בסבלנות
  • על מי שנמאס לו לחכות אומרים שהוא איבד את הסבלנות

ההיפך מסבלנות הוא קוצר רוח או פזיזות.

סובלנות (tolerance) –
היכולת לכבד אנשים גם אם דרכם ומחשבתם שונה משלך.

  • לדוגמה: אדם שמוכן לקבל אנשים בעלי דעות פוליטיות שונות משלו

ההיפך מסובלנות – קנאות או צרות מוחין.

מתוך אתר שנקרא השפה העברית.