לאחר הריפוי, ברכו את הצלקות שלכם

ג׳ניפר הופמן מתקשרת את המלאך  אוריאל

פברואר 2016

מאנגלית: סמדר ברגמן

כל פצע מותיר צלקת פיזית ששונה בהופעתה מהעור הרגיל שלכם. זוהי תזכורת קבועה לכך שפעם היה מקום שבור, שנרפא עתה. כל פצע רגשי יוצר אף הוא צלקת, צלקת שאינה נראית בעולם הפיזי, אך היא אמיתית מאוד במציאות הרגשית והאנרגטית. בעוד שצלקות פיזיות אינן כואבות יותר, צלקות רגשיות ממשיכות לכאוב והן יכולות להוות תזכורת מתמשכת לכאבכם או אישור לכך שנרפאתם, גדלתם והשתניתם. לאחר הריפוי, ברכו את הצלקות שלכם, כדי שהמסר שלהן יהיה הכרה חיובית ואוהבת למעברכם לשלמות* ולכך שהריפוי שלכם באמת הושלם.

צלקות פיזיות נוצרות על ידי הגוף כדי להחליף את העור שנפגע והן לא נראות כעור רגיל. הפצע שינה לעד את שלמות הגוף והצלקת היא תזכורת לריפוי שהתרחש שם. הריפוי מביא את הגוף לכדי שלמות, אך לא על ידי בריאת סביבה שהיא חופשיה מפצעים. צלקות רגשיות ואנרגטיות הן תזכורת דומה לפצע ששינה לתמיד את שלמות האנרגיה והרגשות במצב מסוים ובמסגרת נתיב החיים שלכם, והן גם מזכירות לכם שהיה זה מקום של ריפוי ומאשרות שהריפוי התרחש.

הצלקות מחזירות את הגוף הפיזי, הגוף האנרגטי ואת הגוף הרגשי לשלמות, אך לא על ידי בריאת משהו שמאפשר לכם לשכוח שאירעה פציעה. במקום זאת, הן מזכירות לכם שפעם היה פצע שנרפא כבר ולכן השתמשו באנרגיה של הפצע כבמקור מידע. ללא זיכרון הפצע, שנוצר על ידי הצלקת, קל יהיה לחזור על השיעורים שוב ושוב, כיוון שלא תהיה תזכורת לשיעור. בעזרת הצלקת קיימת תזכורת קבועה לריפוי שהוגשם, וכאשר אתם מברכים את הצלקות שלכם, אתם משלבים את השיעורים שלהן, עליהם אינכם צריכים לחזור שוב.

ריפוי ושלמות לא יכולים להתרחש ללא צלקות, כיוון שדרושות לכם תזכורות של המסע שלכם. אבל צלקות הן ברכה, לא עונש, משום שהן מאשרות שלמות ומלאות, אך לא על ידי החזרת הגופים הפיזי, הרגשי והאנרגטי שלכם למצב שקדם לפצעים. הפצעים הם אישור לנכונות שלכם להגשים את משימת הנשמה שלכם ולהסתכן בפגיעה; הצלקות מאשרות שנפגעתם אך שנרפאתם ושהגעתם עתה לרמות הבנה חדשות.

אם אתם מנסים להירפא על ידי הימנעות מפגיעה, לעולם לא תהיו מוכנים להסתכן וללמוד את השיעורים במלואם, כיוון שבכולם קיים פוטנציאל לפציעה. אם אתם רואים בצלקות אישור לפצעים במקום לריפוי ולשיבה לשלמות, אתם תתפסו אותן כתזכורת לכאב ותשכחו שהן סימן לשלמותכם ולרמות האינטגרציה החדשות שלכם.

ברכו את הצלקות שלכם, את כולן, כיוון שהן מייצגות שלבים במסע שבהם היה לכם את האומץ להסתכן ואת הכוח להתגבר. כל שיעור יברא צלקות, מקומות שבהם השיעורים שלכם לא נלמדו בקלות וכל פצע נושא צלקת, שהיא תזכורת קבועה למאבקים שבהם ניצחתם, ולרמות ההבנה החדשות שאליהן הגעתם כמנצחים.

~~

* במאמר כולו: שלמות – מלשון שלם,  wholeness