חוכמה נשית אלוהית

לי קרול מתקשר את קריון במסגרת “סיור הקונדוליני”

מאצ’ו פיצ’ו – פרו

1 בנובמבר 2012

תרגמה משמיעה: כרמית יודוביץ כהן

עריכת תרגום: סמדר ברגמן

  

ברכות יקרים אני קריון מהשירות המגנטי.

מה אתם מרגישים כרגע? יהיו שיגידו לכם שהבניינים שמתחתיכם והכבוד לאדם שבנה אותם, הם הדבר בו עוסק מקום זה. וכפי שאמרנו אתמול אין הדבר כך. כיוון שהבניינים מייצגים היסטוריה חדשה. דמיינו לרגע את האדם, האינקה, יושב במקום שבו אתם יושבים. הוא הרגיש כמוכם. השמש האירה בדיוק כפי שהיא מאירה עכשיו, והוא החליט לבנות את מה שאתם רואים כאן. חושו את שאתם חשים. זו אינה חוכמה של האינקה. האינקה היו רבי בנאים. אלפיים שנה לפני שעיניהם נחו על הרים אלו, היו כאן אחרים. הרגישו את אותו הדבר.

זהו המרכז. זוהי ההתחלה של התעוררות הפומה. האדמה העתיקה הזו מייצגת בועה של חוכמה. יש אחת בחצי הכדור הצפוני ואחת בדרומי. נקיפת ימי השוויון הגיעה, והגענו לנקודת האמצע. ופירוש הדבר הוא שמקום זה הופעל. זוהי נקודת אפס. החוכמה שופעת ממקום זה ומחליפה את החוכמה היוצאת מטיבט והאיזון של כדור הארץ מתחיל. 

התעוררות הפומה היא יציאתה של האנרגיה הנשית למקום זה כדי להתחיל סוף סוף את האיזון בין חצי הכדור הצפוני והדרומי. המטפורה היא שהעיט פוגש את הקונדור, וזה מה שקורה כאן.

כשאתם מתבוננים במקום זה, דמיינו אותו ללא בניינים כלל. כיוון שהאנרגיה תישאר זהה. אלא שעכשיו אתם מתחילים לראות התעצמות. מיליונים יגיעו מכל רחבי העולם כדי לחוש ברחם של גאיה האם, בשעה שהיא יולדת מחדש ויולדת שוב את איזון הפלנטה.

זו הייתה הנבואה. זה מה שהילידים צפו כאפשרות. ובחצי הכדור הצפוני רשמו זאת אנשי המאיה בלוח השנה שלהם. ובחצי הכדור הדרומי הייתה זו נבואה. והילידים בכל רחבי העולם מודעים לכך. זו ההתחלה. ואתם כאן בזמן הנכון ובמקום הנכון.

אני רוצה שתחושו את מה שאתם חשים, ושתדעו שאין מקום אחר על הפלנטה שדומה לו בזמן הזה. ושוב, האינקה לקחו חלק באנרגיה הזו. אבל אתם חשים את האם. את רחם האנרגיה הנשית, זו שמאזנת את הפלנטה. מהיום והלאה, דעו שלמקום זה יהיה תפקיד גדול משהיה לו אי פעם. רבים יבואו וילכו ולא ידעו מה הם מרגישים. הם ישמעו על ההיסטוריה ועל הזמן שבו נבנו הבניינים – וזו אינה ההיסטוריה. מקום זה היה מוגן. רק 101 שנים מאז שהתגלה. זו הארה. אין מקום כמו זה על הפלנטה. לכן הגעתם.

האדמה מדברת אליכם כעת ואומרת שיש הרבה כאן תבונה רבה. קחו ממקום זה את האנרגיה הנשית האלוהית, מלאו בה את תאיכם כאשר אתם יורדים מההר. ואל תשכחו רגע זה, כי האדמה משתנה. תנו לה למלא אתכם וצאו שונים מכפי שהגעתם.

וכך הוא.

קריון